24 szep 28, 14:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420118 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1350 Dátum: 09 jan 23, 18:27:34 »

én pestre járok a jaschikba bár nincs jó hire a sulinak Nyelvesít

Üdv sorstárs, én is oda járokxD Bár hál'istennek most vagyok végzős, jövőre még gyorsan leteszem ezt a nyomorék grafikus szakmát, aztán végre elmehetek*___*

Hiába, nagyon megbántam, hogy művészeti suliba mentemxD Szeretem a művészetet, de rajzolni szinte már egyáltalán nem szoktam, négy év alatt kiölték belőlem ez iránti vágyamat smirksweat Rájöttem, hogy ha művészet, az írásnál maradok Nevet

Jelenleg főiskolánál meg 3 szak között vacilálok: anglisztika, japán szak, meg kommunikáció és médiaismeret (mivel szívesen dolgoznék újságnál Mosolyog). Mivel még egy évem van eldönteni, nem sietek vele túlságosan, csak jövőre a szakma mellett nem ártana 1-2 emelt szintű érettségit is csinálnomxD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1351 Dátum: 09 jan 23, 18:29:33 »

Hát lol. :'DD

Itt nem így van... Nálunk az általános szak a legrosszabb. Itt oda mennek a leghülyébbek. (Mármint a mi iskolánkba, nem úgy értettem, hogy egész Magyarországon xD) Van még az ének tagozat. Ők ugyanolyanok mint mi. Csak ugye nekik félévkor és évvégén vizsga van. És vannak még a nyelvtagozatosok, akiknek csak angol, német, francia illetve orosz órájuk van, és ezen kívül minden héten van még egy magyar órájuk. Más órájuk nincsen.

Amm, itt eléggé kemény a művészeti tagozat... Azért az általános tagozatosoknak naponta 5-6 órájuk van. Nekünk meg naponta 9-11  smirksweat Meg amúgy is ugyanazok a tanárok tanítanak minket, mint a többi osztályt. Minden tantárgyból ugyanaz a tanárunk, csak a többiek még nem tanulnak külön rajzot is... Meg azok az évfolyamok, akiket bizonyos tantárgyból ugyanaz a tanár tanít, általában ugyanazt a témazárót is szokták megírni... Úgyhogy mindig megosztjuk a tapasztalatainkat a többi osztállyal.  kacsint Csak az a baj, hogy minden témazárót a mi osztályunk ír meg legelőször. xD



Moonie: Jól egymásra találtatok. :DD xD Amúgy jahh... Könnyen kitudják ölni az emberből a rajz iránti szeretetét. xD
Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1352 Dátum: 09 jan 23, 18:31:29 »

Ki az oföd? csak nem a páll magdus?
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1353 Dátum: 09 jan 23, 18:35:03 »

Értem Mosolyog nálunk a legerősebb szak az info matek ,aztán jön a bio kémia (amire én akarok menni :'DD) és tovább a többi szak.A leggyengébb a művészeti szak és a torna izék...
A bio kémiához még annyit ,hogy a matek tanárnőm azt mondta majd 8.dik végén megmondja kinek érdemes melyik szakra menni :'DD mer info mateken meg bio kémián a legnehezebb a matek x'DD ha értem a mateket akkor nem lesz gond
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 18:36:58 írta ipirike » Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1354 Dátum: 09 jan 23, 18:35:51 »

Igen, ismerős a 9-11 óra, nagyon isxD De sebaj, több mint 3 év alatt már megszoktamxD Mondjuk szerencsére ebben az évben 7 órával kevesebb van, mert előre letettem az angolt és a törit, így azokra az órákra nem kell bejárnom Nevet Tavaly volt durva pénteken 11 óra... mikor már mennél haza, de nem, maradj benn még 5ig..xD (oké, mondjuk inkább csak 10, mert elektrografikát majdnem mindig ellógtukxD)

Mondjuk az is igaz, hogy grafika tanár nagyon rossz volt, és csak ebben az évben kaptunk egy normálisat - fél év alatt annyit dolgoztam, mint tavaly összesen smirksweat Régi tanárom tanította a szakelméletet is, de kábé nem tanultunk semmit, mert teljesen fölösleges dolgokba ment bele, és nem azt tanította, amit kellX__X A kollégái sincsenek jó véleménnyel róla, egy szóval: kontár. Naná, hogy mi kaptuk meg három "boldog" évrexD
Annak is sok értelme van, hogy sima grafikából (nyomtatgatás...) 4 órám van, elektrografikából meg 1, és csak az utóbbival tudsz valamit kezdeni a nagyvilágban...

Egy szóval: nemszeretem a sulimat, és tegnap találtunk a magyarteremben egy csótánytxDDD

Dorci: Jézusom, dehogy!xD Ne is említsd, rühellem azt a nőt, és ő is utálja a mi osztályunkatxD Ugyanis tavaly össze voltunk vonva a /1-esekkel (mert 25 fő alatt nem járt a támogatás), és akkor ő volt az ofőm... neeeexD
Amúgy Borsányi Lóránt az Nevet Na őt szeressük, csak akkor nem, mikor rájön az ötpercxD
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1355 Dátum: 09 jan 23, 18:37:30 »

Lori bá az egy forma bár szeret szivozni föciböl
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1356 Dátum: 09 jan 23, 18:38:32 »

Úristen... A nyomtatgatást ne is említsd. xD Egyszerűen rühellem...
Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1357 Dátum: 09 jan 23, 18:39:44 »

jelentem nekem perecsényi az oföm nem tudom milyen lehet a nyomtatás de a kerámia sem piskota
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1358 Dátum: 09 jan 23, 18:40:32 »

Ó, minket is szívatott annak idejénxD Vannak baromságai, de a normális tanárok egyike, amikből a Jaschikban talán van... 2 max. 3xD (de fura... mikor én jelentkeztem, még Kézműipari volt, aztán volt a suliösszevonás, jött a dekor suli, és lett ez a neve... nehéz megszokni ezt a nyomi új nevetxD) Nagy arc Nevet
Perecsényi engem sosem tanított, szal nemtudom, milyenxD Csak az érettséginél volt ott Páll Magdussal, úgyhogy nincs különösebb véleményem róla, olyan kis semlegesXD

Én is Saphi... annyira értelmetlen, és a festék bemegy a körmöm alá, és nem megy ki napokig..xD Jövőre pedig egész évben "élvezhetem", de jó lesz Nevet De a papírért, hogy van szakmám, meg kell tenni *hősi póz* Legyen értelme, hogy 4 évet kihúztam ebben a vacakbanXD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 18:41:16 írta Moonie-chan » Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1359 Dátum: 09 jan 23, 18:42:26 »

hát igen én is mikor oda mentem még kézmü ipari volt a neve de ez a jachik nagyon gááz
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1360 Dátum: 09 jan 24, 14:18:36 »

Van olyan valaki aki ma központit írt? Csak mert én is írtam, kiváncsi lennék, hogy mien lett neki/k? Nevet
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1361 Dátum: 09 jan 24, 14:23:52 »

Én x)
És a magyar az jó lett a matek meg...nókomment ikszdé
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1362 Dátum: 09 jan 24, 15:01:21 »

de jó hogy én már túl vagyok rajta röpke két éve Nyelvesít
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1363 Dátum: 09 jan 24, 15:45:23 »

Ja, matek nehéz volt! 2 feladatot nem tudtam megoldani, mert nem volt idő. Meghát az eredmény nagyon függ a javító tanároktól. Én megnéztem a javítókulcsot, az alapján 76 pontom lesz, de szerintem a tanárok nem adnak 70-nél többet...  Technikai KO
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1364 Dátum: 09 jan 24, 15:46:07 »

Jah, nekem is két éve kellett volna írnom, de hál istennek, nem kellett xD.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!