24 szep 28, 04:08:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419491 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1200 Dátum: 08 szep 02, 11:17:49 »

Anyukám úgy szabta meg a netezést ,hogy minél hamarabb megcsinálom a leckém meg tanulok annál hamarabb ülhetek a géphez.Hát...a legérzékenyebb pontomon támad  Pojén.
Én jó tanló vagoky izé hát felületesen tanulok és 4-esen fölül van az átlagom ezt már az oszim is megjegyezte ,hogy én felületesen tanulok nem hozok ki magamból mindent. 6. első félévében semmit nem tanutam angolból a leckéimet csak lemásoltam ,még ki se nyitottama  füzetem és 8-asra zártam ,ez nálatok a 4-es és a 3-as között lenne.
Én mg nem tom az orarendem de már találgattam mert már megkaptuk a könyveket mikor leadtuk a  6.-osat.Lesz egy olyan óránk ,hogy állami nevelés ,mi a ****om az meg  Hmm? semmi értelme. 2 román tankönyvem van  >.<# nah meg ilyesmik. én már nagyon várom ,hogy 9.-ikes legyek onnantól már semmit nem kell tanuljak mert úgyan az lesz ,mint amit 5-8-ban tnaultunk csak átalakitva  Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 02, 11:19:56 írta ipirike » Naplózva

Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #1201 Dátum: 08 szep 02, 15:04:45 »

Hát ipirike nállunk az volt a neve h állampolgári ismeretek sztem ugyanaz a kettő. Hát haveromnak meg 3 nap kell csak 11-re bejönnie. Na de itt az én órarendem.

Hétfő:
0: Ének
1: Töri
2: Matek
3: Műszakidokumentáció
4: OFI

Kedd:
1: Irodalom
2: Földrajz
3: Informatika\Mbtk
4: Műszakidokumentáció
5: Német
6: Német

Szerda:
0: Munkabiztonság minőségvédelem
1: Tesi
2: Tesi
3: Matek
4: Fizika
5: Mbtk (Nekünk csak jelölések vannak az órarendünkön szóval sokmindent nemtok)
6: Német
7: Irodalom

Csütörtök:
1: Mbtk
2: Matek
3: Kémia
4: Nyelvtan
5: Német
6: Anyagjelölések értelmezése

Péntek:
1: Irodalom
2: Töri
3: Műszaki dokumentáció
4: Matek
5: Informatika\Mbtk
6: Biológia

Hát ennyi lenne. Anyám nekem nem szabja meg mikor netezhetek csak azt h tanuljak meg előtte mielőtt hozzákezdek.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1202 Dátum: 08 szep 02, 15:23:00 »

Én még nem egészen vagyok tisztában az órarendemmel, attót függ, hogy a kezdő, vagy a középhaladó angolcsoprtbe kerülök-e, de nagyjából:

Hétfő:
1.angol, vagy kh esetén angolul töri
2.magyar
3.angol
4.osztályfőnöki
5.angol
6.matek

Kedd:
1.magyar
2.angol, vagy kh esetén angolul matek
3.ének
4.angol
5.angol
6.rajz
7.tesi

Szerda:
1.tesi
2.angol
3.angol, vagy kh esetén angolul töri
4.angol, vagy kh esetén lektoros angol
5.informatika
6.angol
7.nincs, vagy kh esetén biosz, majd 2, félévben fizika angolul

Csütörtök:
1.-
2.matek
3.angol
4.angol
5.angol
6.magyar
7.informatika

Péntek:
1.angol
2.angol, vagy kh esetén lektoros angol
3.angol
4.lektotos angol, vagy kh esetén angol
5.tesi
6angol, vagy kh esetén semmi
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #1203 Dátum: 08 szep 02, 15:27:42 »

Részvétem Harag 3-4 angol egy nap. Én mág a 3-at se bírnám ki.  Technikai KO Így is a némettanérom egész órán németül beszélt. Felét nem is értettem csak szavakból.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1204 Dátum: 08 szep 02, 15:32:14 »

na dejó, holnap és holnapután 8 órám van...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1205 Dátum: 08 szep 02, 15:39:03 »

B.meg..
ELTE TTK Kémia alapszakára csak 216 pont volt a ponthatár
Biosz alapszakára: 321

Azért 480-ból...kicsit alacsonyak...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1206 Dátum: 08 szep 02, 15:43:51 »

Na szal  Hétfő
Német(nyelvizsgás cucc,leginkább ezt a német nyelvtna és a szavak egybelegének tudnám hívni felkészülés)
Magyar (Irodalom)
Tesi
Fizika
Matek
Töri
Kémia
             Kedd
Ének
Német(nyelvvizsgás cucc)
Magyar(Nyelvtan)
Infó
Föci
Német(nyelvvizsgás cucc)
             Szerda
Kémia
Német(nyelvvizsgás cucc)
Tesi
Magyar(Irodalom)
Matek
Német(Landeskunde=Országismeret)
Német(szintén)
             Csütörtök
Föci
Magyar(Irodalom)
Fizika
Matek
Rajz
Német(nyelvvizsgás cucc)
Dráma(ez a legnagyobb szívás.......)
              Péntek
Töri
Infó
Tesi
Német(nyelvvizsgás)
Német(dettó)
Osztályfőnöki


Ez az én órarendem,de ez még nem 100%,mármitn,hogy ez lesz egész évben......
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1207 Dátum: 08 szep 02, 15:48:15 »

Részvétem Harag 3-4 angol egy nap. Én mág a 3-at se bírnám ki.  Technikai KO Így is a némettanérom egész órán németül beszélt. Felét nem is értettem csak szavakból.

Hát végül is magamnak akartam. Nevet
Valahogy csak kibírom, csak az a baj, hogy ha hiányzom egy hetet, akkor már nagyon le vagyok maradva. :/
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1208 Dátum: 08 szep 02, 15:50:34 »

szombaton én is beiratkoztam és a 200 e ft-os befizetett csekkemért kaptam egy kávésbögrét (abban volt a tankönyvjegy)... hát nem csodás a felnőtt oktatás és a pszf??? Pontosan
az órarendről ne is beszéljek, péntekenként 13-21-ig van órám, szombaton meg 9-től általában 17-ig, de van, hogy 20:30.
úgyhogy srácok senki ne akarjon távoktatásban tanulni meló mellett, lehetetlen küldetés...  Szomorú
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1209 Dátum: 08 szep 02, 20:30:24 »

A hét
hétfő
elektrotechnika
elektrotechnika
elektronika
elektronika
ofi

kedd; szerda; csütörtök; péntek
Gyakorlat...


B hét
hétfő
ezt még nem tudom  Neeem

kedd
Mérés technika
mérés technika
ofi
elektrotechnika
elektrotechnika
műszaki rajz
műszaki rajz

szerda
munka és természetvédelmi oktatás
elektrotechnika
elektrotechnika
műszaki rajz
műszaki rajz
tesi

csütörtök
elektrotechnika
elektrotechnika
elektronika
elektronika
munka és természetvédelmi oktatás
munka és természetvédelmi oktatás
Mérés technika
Mérés technika

péntek
elektrotechnika
elektrotechnika
elektronika
elektronika
műszaki rajz
tesi
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1210 Dátum: 08 szep 02, 20:47:01 »

Hm. Változatos.xD Jólvan nem szólok semmit, örülök hg még általánosba járok Nyelvesít
Nekem:
Hétfő:
ofő
angol
irodalom
matek
kémia

kedd:
emberismeret....xDDDD
biosz
töri
föci
nyelvtan
angol

szerda:
matek
angol
rajz
föci
tesi
angol-.-

csütörtök.
irodalom
fizika
angol
kémia
informatika

pééntek:
nyelvtan
töri
matek
ének><
tesi
..
xD
Am megbánom még hg ebbe  topicba írok...xd minden válasznál emlékeztetni fog..xD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1211 Dátum: 08 szep 02, 21:47:22 »

Húh, új biosz tanárom van, bár ő volt a technika tanár is, de qrva unalmasan magyaráz, vagyis totál bealszok az óráján, ráadásul el is ültett, úgyhogy még nem is tom elfoglani magam... Előre féleka  bioszoktól!  Neeem

Én djááága kis órarendem...

Hétfő                                Kedd                       Szerda                     Csütörtök                    Péntek
1.Rajz                           0.Fizika                    0.Francia                    0.Tesi                        1.Kémia
2.Föci                           1.Matek                   1.Magyar                     1.Tesi                       2.Magyar
3.Magyar                      2.Francia                  2.Töri                         2.Ének                       3.Matek
4.Matek                        3. Angol                   3. Biosz                      3.Matek                     4.Francia
5.Biosz                         4. Kémia                   4. Matek                    4. Angol                     5.Töri
6.Tesi                           5. Infó                     5. Média                     5.Technika                 6.Etika
                                    6. Oszt. főnöki
Aztán most az van, hogy arról beszéltünk h a keddi oszt. főnökit péntek 0.-ra beraknánk, és legaláb nem kedden lenne 7 óránk... :/ De a hülyék nem fogják fel, h ez miért jó, aztán nem egyeznek bele... Mer egyrészt előkészítőkre nem rögtön suli után kell rohanni, és péntekről hétfőre több idő is van tanulni, meg gimibe ígyis sokkal hamarabb kezdődik már az első óra... :S Csak a lusták nem tudnak bejönni 8:25-re... Azon röhögök, h többségük egy köpésre lakik a sulitól -.-

Amm francia után angol, há nagy ész lehetett aki csinálta az órarendet...  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 02, 21:50:15 írta Handy » Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1212 Dátum: 08 szep 02, 22:35:45 »

Vissaolvastam 1 picit, háát. Nem akarok majd fősulis lenni T.T xD
Ennyit rohadni ott.. És én tényleg örülök hogy még csak általánosba járok^^"
És ömm. nem tudom hogy hánykor van vége tanitásnak, de amikor 5 óránk van akk 1-re  mikor 6 pedig 3/4 2.ree >< xD
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1213 Dátum: 08 szep 03, 05:31:39 »

Váá már most utálom, egész héten ott rohadni napi 7 órában +a buszozás, vagyis kelhetek fél hatkor és haza pedig csak 3-ra érek. Komolyan mondom inkább elmegyek sírásónak  Ötlet Nincs valahol üresedés?  Hümm-hümm  ?
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1214 Dátum: 08 szep 03, 09:22:34 »

szombaton én is beiratkoztam és a 200 e ft-os befizetett csekkemért kaptam egy kávésbögrét (abban volt a tankönyvjegy)... hát nem csodás a felnőtt oktatás és a pszf??? Pontosan
az órarendről ne is beszéljek, péntekenként 13-21-ig van órám, szombaton meg 9-től általában 17-ig, de van, hogy 20:30.
úgyhogy srácok senki ne akarjon távoktatásban tanulni meló mellett, lehetetlen küldetés...  Szomorú

Ó, semmi gáz >> csak be kell menni (feltéve, ha tudsz, mert gondolom Nálatok se minden látogatásköteles) és akkor tudsz jegyzeteket kérni fénymásolásra és csak le kell vizsgázni x'D
Én levelezőn tanultam anno fél évet (BKF-en), de... hm... nagyon nem jött be - főleg, miután már munkám is volt, egyszerűen annyira leszívta az energiámat, hogy néha totál élőholtnak éreztem magam Hümm-hümm

Shiro nemtom, nézz körbe néhány temetkezési vállalatnál vagy temetőnél xD Hátha találsz egy cetlit, hogy: "sírásó munkaerőt felveszünk!" Nevet

Nekem meg kb. félnaponta változik az órarendem... 1 órám még mindig nincs meghirdetve, 1 vándorol össze vissza (halleluja), ami miatt a külön japánom se tudom belőni, mikorra legyen, ma meg lesz óramegbeszélés - oroszos óráimról, szóval nem a vándorlós ill. még-meg-nem-hirdetettről Technikai KO
Már most elegem van, pedig még csak regisztrációs hét van... mi lesz, ha jövőhéten elkezdődnek az órák? @.@ Kész káosz... éljen a Pató Pál tanszék... >.<#


Bakker... most látom, az egyik oroszos órámon (nyelvészet) magyarul ÉS OROSZUL fognak folyni az órák... o.O Kész rémálom lesz ez a félév... Valaki mentsen meeeeeeeeg!!!!!!!! ~elhaló sikoly~
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 09:29:12 írta Arvael » Naplózva

Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!