24 szep 28, 04:09:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419496 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #930 Dátum: 08 ápr 17, 18:36:34 »

hát ez durva. 12-13 éveseknek felvilágosítást tartani a biztonságos szexről... Nekünk ki nem szabad mondani azt h p*nisz,mert akkor mr rögtön mit képzelünk magunkról....
majomsex,lol
Naplózva
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #931 Dátum: 08 ápr 17, 18:48:54 »

Gyááhh.. még tisztasági verseny.. Nevet nem mernénk beválallni.. xDD uccsók lennénk.. ahogy a termünk kinéz..  Technikai KO MIndenhol popcorn, papírgalcsin, öszevissza tört kréta darab.. ez egy átlagos nap.. és akkor gondoljatok bele amikor télen bent hógozóznak.. kint meggyúrják és bent a terembe meg eldobálják.. >.<# Na és amikor ezt a termet föci tanárunk meglátja akkor mondja hogy takarítsunk fel mert ha nem dogát írunk.. :'X És persze a lányok hozzák a seprőt meg a lapátot és kezdünk sepregetni.. mert a lusta fiúk nem vennének seprőt a kezükbe.. na jó volt már olyan amikor 2 en kisepregettek.. Nyelvesít (ja és ezt most cska o.társaimra értem.. Nevet )
De ez oylan igazságtalanság.. hülye fiúk jobban mondva csaj egy pár.. tiszta koszt csinálnak a terembnés erre mi szívunk..( azt a tiszta koszt nagyon megfogalmaztam ..x"D )
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #932 Dátum: 08 ápr 17, 18:59:31 »

Az én osztályom olyan ,mint egy kis konzerv doboz  >.<# ,Gyopival neveztük el ,de mi nagyon tiszta osztály vagyunk.
Lusták vagyunk piszkot csinálni ikszdé-na jó nem ,csak szoba...izé..konzerv tiszták vagyunk.Azé nalunk is található a gréta háborúból megmarat kréták  :'X
Naplózva

Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #933 Dátum: 08 ápr 22, 12:33:01 »

Hmm.. ma a suli tök jó volt... vagyis hát.. :'X na szóval 0ba volt megtartva a töri hatodik így az 5.órába végeztünk volna de ofőnk mondta hogy elmarad az 5.tesi is így a 4.órába végeztünk.. Nevet és a 4.óránk pedig szemét szedés volt.. >.<# ilyet még soha nem csináltunk.. az egész suli ment ki szemetet szedni.. >.<# Nevet
Fuhh.. basszus..tegnap is meg ma is a fiúk azzal szórakoztak hogy a seggünket( a lányokét) csapkopdták.. >.<# de hát van egy pár kéz nyom a fenekemen.. Hümm-hümm >.<# egy kicsit lilás... de legalább az egyiknek tudtam edni egy jó nagy pofont..utána már békén is hagyot...avgyis ma már nem csapott..Áh... de iylen nincs.. lefog az egyik és erre jön2 csapkodni..Pff... nagyon gyerekesek tudnak lenni néha.. legalább egy az egy ellen jönnének.. Nyelvesít
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #934 Dátum: 08 ápr 22, 18:40:07 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Szombaton iskola!
Na mindegy legalább nyetrünk vele egy szabadnapot. Kúl
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #935 Dátum: 08 ápr 22, 18:45:20 »

Hmm.. ma a suli tök jó volt... vagyis hát.. :'X na szóval 0ba volt megtartva a töri hatodik így az 5.órába végeztünk volna de ofőnk mondta hogy elmarad az 5.tesi is így a 4.órába végeztünk.. Nevet és a 4.óránk pedig szemét szedés volt.. >.<# ilyet még soha nem csináltunk.. az egész suli ment ki szemetet szedni.. >.<# Nevet
Fuhh.. ****us..tegnap is meg ma is a fiúk azzal szórakoztak hogy a seggünket( a lányokét) csapkopdták.. >.<# de hát van egy pár kéz nyom a fenekemen.. Hümm-hümm >.<# egy kicsit lilás... de legalább az egyiknek tudtam edni egy jó nagy pofont..utána már békén is hagyot...avgyis ma már nem csapott..Áh... de iylen nincs.. lefog az egyik és erre jön2 csapkodni..Pff... nagyon gyerekesek tudnak lenni néha.. legalább egy az egy ellen jönnének.. Nyelvesít

Ilyeneket mi is csinálunk !! Egyszer jöttem be az osztályba és láttam , hogy az egyik csajt akarja megcsapni a haverom csak az védekezett meg hátrált , én meg két kézzel megcsaptam hátúlról , mert pont felém jött ... Amúgy engem is próbáltak már megcsapni , de mindig véádem vagy elkapom a kezét vagy elhajolok ... Amúgy valamilyen részről ezt a lányok is "élvezik" ... legalábbis nálunk ... Nálunk meg ma a gyépés osztálytársunk beszólt a suli hvcsjének a csajának a csaj meg bejött és ököllel szájba verte  a gyereket az meg sírva fakadt >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 20:02:52 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #936 Dátum: 08 ápr 22, 19:10:39 »

Gangstakun... Leírnád ugyanezt magyarul? Nem kötekedésből, de elég olvashatatlan!  :/
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #937 Dátum: 08 ápr 22, 20:04:10 »

sorry ! Bocs ! Csak nem figyelek rá , hogy mit írtam hanem a billentyűzetet nézem , hogy biztos jót noymok e ...  Na már ki javítottam ...
hvcs=helyi vagyány csávó , vagy csaj ki - hogy akarja használni ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #938 Dátum: 08 ápr 22, 20:07:08 »

Lehet hogy mi vagyunk sablonosak...de nálunk ilyen nincs...
volt valamikor...anno...mostmár a fiúk rájöttek hogy az udvarlásnak vannak kevésbé agresszív módszerei...
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #939 Dátum: 08 ápr 22, 20:08:19 »

7. den már mi se annyira csinálunk ilyesmit , de azért van ennek jövője... Amúgy eg ez nem udvarlás helyett van hanem csak úgy ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #940 Dátum: 08 ápr 22, 20:12:11 »

Sejtettem hogy nem így szeditek fel a csajokat...csak nem tudom másképp kifejezni magam...
Naplózva
pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #941 Dátum: 08 ápr 22, 20:20:13 »

nahátigen ez előfordul  >.<#
és igen tenchi ezt érdemes figyelembe venned khm.. khm:
*ez nem udvarlás helyett van*
ésremélem ennek nincs jövője..
Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #942 Dátum: 08 ápr 22, 20:22:32 »

Én is őszitén remélem...dehát ki tudja...
A mi iskolák...nekidobnak egy csapot a tanárnak...
A mi fizikatnárunk is benyögi hogy inkább nem feletet mert még fejbeverjük egy csappal...
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #943 Dátum: 08 ápr 22, 20:29:44 »

Nkeme az egyik haverom vágta fejbe tolltartóval az igazgatót , de nem kapott érte semmit ,mert nem tudták , hogy ő volt !  >.<# >.<# Csak kidobta a félig nyitott ajtón és fejbetalálta a nőt >.<# ... Aztán bejött ,hogy nme ismerős - e nekünk ez a tolttartó >.<# ...

Tudtommal nem 1 iskolába járok a lányaimmal >.<# .. Szóval most nem értettem , hogy kepcsolódnak ide ezek ... Na mind1 ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #944 Dátum: 08 ápr 23, 12:48:13 »

Nah végre megjöt a felvételi értesítő és hopp fel is vettek xD bár egy kicsit sokáig eltartott..

És még egy 5-öst is kaptam, mondjuk nem hiszem, hogy sok embert érdekelne Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!