24 szep 28, 12:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420090 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #810 Dátum: 08 márc 26, 13:36:05 »

Ilyen szokott lenni nekem is.
De csak mostanában, hogy nyolcadikos lettem. De azeretek nyolcadikos lenni! Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #811 Dátum: 08 márc 26, 17:59:12 »

Nem jol mondod mert nekunk meg kell tanulnunk a lecket is de ha a lecke vazlatatt nagyon szepen elmondjuk akkor sem kapunk 10-est a tanar meg ker +-ba is  :/
Nekunk ezert , hogy megkapjuk a 10-est nagyon sokat kell tanuljunk es az ilyen mellek tantargyakbol is sokat kernek mint pl a vallasbol es nekunk van egy + nyelv is a roman amineka nyelvtani resze nagyon nehez csak az a szerencsem , hogy a mamam roman mert ha nem az lenne biztos nem 10-em lenne akkor meg ott van meg egy + nyelv az angol.Vanak olyan osztalytarsaim akik nem is ertik a roman nyelvet , de meg is ugy kezelik oket mintha az anyanyelvuk lenne (ezzel nem magamra celzok mert nekem ket anyanyelvem van).
Szoval a tanar es mink is szivtunk  :/

Asszem itt Gabesznak igaza van.  :/ Nem változik sokban a román tanítás attól, hogy több jegyre van osztva. Sőt, bizonyos mértékig még jobb is, hiszen ha ti mondjuk nyolcast, azaz a tízestől két jeggyel rosszabbat kaptok, akkor az nálunk egy négyesnek felel meg. Azonban mi ha két jeggyel rosszabbat kapunk az már hármas, ami sokkal rosszabb.

Ez hülye megfogalmazás volt, de csak azt akartam vele leírni, hogy attól, hogy nektek 10 jegy van, nem kell többet tanulnotok, mert ha mi egygel rosszab jegyet kapunk, az már nagyban lerontsa az átlagot. Nálatok viszont az eggyel rosszab jegy valóban kb. olyannak felel meg, mint nálunk a (pl.) négyes alá. Szóval valójában az, hogy csak 5 jegyünk van, ez is megtudja nehezíteni a tanulást, hiszen így a hármas, már messze nem olyna jó jegy, mint az ötös, holott nektek még a nyolcas és a hetes sem oylan rossz.  Nevet (kicsit hülyén magyaráztam el.  :'X )

nem tom, hogy tanultál-e már magyar suliban, de azért itt is nagyon megkövetelik a tanulást.  :/ sőt, egy felmérés szerint (valami hülyenevű nemzetközi felmérés volt  :'X ) azt az eredményt kapták, hogy a magyar oktatás sokkal nehezebb, mint az Amerikai, vagy az angol. Azonban az utóbbi két országban nem tanítsák az életben kevésbé szükséges dolgokat, mint nálunk, hanem épp az olyanokat tanulják, amik igen is fontosak lesznek a gyerekek jövőjükben. Persze ők is azt amit mi, csak másként, és ha valaki nagyon szeretne többet tudni egy bizonyos tantágyból (ami nem alap tantárgy) azt csak szakokon teheti meg.

Szóval elvileg egy Magyar diáknak, aki Külföldön jár főiskolába, könnyebb dolga van, mint itthon.  :/
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #812 Dátum: 08 márc 26, 18:01:00 »

Saphira...sajnos, de köztudodt...ezért megyek Olaszba...pápá! Nevet
megtanulok olaszul csak így hipp hápp...aztán, majd kinézek Torino-ba... Hümm-hümm Nevet
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #813 Dátum: 08 márc 26, 18:03:38 »

ááá szia versenytárs! rég nem láttalak Nevet
amugy meg ha több a jegy, akkor alacsonyabbak a ponthatárok, így jobb is meg nem is, mivel hogy van h nálunk egy bizonyos pontnál még öt-ös, de náluk már 9-es lenne ennyi pontnál Nevet
Naplózva
Claire
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Ezer évente ha felnézek... XD


« Válasz #814 Dátum: 08 márc 26, 18:10:17 »

Suli? Az meg kinek kell? Nekem biztos nem!
Kár, hogy vége van a szünetnek! Komoly 2 nap  >.<#
Bár én 2 hétig ,,lógtam"  Ördögi
Naj ó, csak beteg voltam, de még akkor is be kellet mennem minden másnapa  suliba a középiskolás papírok miatt!
40 perc utazás egy papír miatt  Technikai KO
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #815 Dátum: 08 márc 26, 18:13:31 »

Én is rég láttalak versenytárs. xD Most elpocsékoltunk egy csomó időt és nem tudtunk vitatkozni. xDD

Nos én is erről beszélek.  Hümm-hümm perpill a magyarok úgy számolnak átlagot, hogy összeadják a jegyek. Tehát ha valakinek van egy 5-se, egy 3-sa, meg egy 2-se, akkor azt összeadják ami lesz 10. a tízet elosszák 3-mal (Mivel három jegyből számoltuk ki) és az lesz 3,3. Tehát az illető akinek ilyen jegyei vannak, az hármas tanuló. Azonban ha tíz jegy van, akkor az egész megváltozik és magassabban lesznek a "ponthatárok"  Nevet

>>Látod-e Gk, mondom én.  Hümm-hümm menni kell külföldre tanulni.  Hümm-hümm nem kell más hozzá, csak, hogy értsd mit pampognak ott és máris mehetsz. xD Vagy majd megtanulod ott. xD
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #816 Dátum: 08 márc 26, 18:16:43 »

En nem is ugy ertettem , hogy a magyar oktatas az konnyu , de egy doganal ti csak az 5-os jegyet kell elerjetek es ha 0-tol kezdik az osztozast akkor valahogy eleg ize lessz.Most nalunk a tanarok azert , hogy az a gyerek is megkapja a 10-est 11-tol osztalyoznak lefele , na igy mar dofi Nevet

Szerdan a legnehezebb nap , mert 3-ig vagyunk , de a legjobb is mert ma nincs roman orank.Az osztalyunkbol mindenki ruheli a roman tanarnot rola el lehet mondani , hogy igazsagtalanul osztalyoz.1:Matek , egesz jo volt csak az osztalytars nom bekopot az oszinak pedi nem csinaltam semmit es most elultettek a tanar ele Szomorú .2:Technologia , az aligazgato tanit szoval majdnem minden orarol hianyzik Nevet .3:Fizika , jo tanarno nincs vele gond.4:Magyar , ot is szeretem pont a jellemzest tanultuk es a belso tulalydonsagokat mondtuk egymasrol , de mindegyik jellemzesbe benne volt az , hogy szereti a Narutot vagy , hogy nem szereti a Narutot Nevet .5:Tori , nem volt jo mert majdnem halalra izgultam magam a felelesek miatt  >.<# .6:Foldrajz , az egesz orat vegig beszelgetuk  Nevet .7:Torna , elmaradt mert egy olyan hovihar keveredett , hogy nem tudtunk tornazni  Nevet

Egesz jo nap volt.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #817 Dátum: 08 márc 26, 18:25:19 »

Miért nem tesiztetek Tornateremben?  Nevet

Am, jó hogy csak öt jegyet kell elérni, de a tanárok meg is követelik a tudást, hogy megadják az ötöst.  :/

A szerdánk nekünk is húzós. Meg a hétfőnk. Ilyenkor van kémia. asszem párszor már meséltem a kémiatanárról.  Hümm-hümm Minden órán dogát írunk és szigorúan csak 90%-os dogánál adja meg az ötöst. A 89% (egy százalék ebben az esetben olyan egynegyed pont lehet) Már csak négyest kap az illető.  :/ Ráadásul szerdán kilenc óránk van.  >.<# ami igazságtalanság, hiszen csak nyolcadikos vagyok.  >.<# mondjuk múltkor összeszámoltam és egy héten olyan 55-60 óránk van. Már nem tom pontosan.  :'X
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #818 Dátum: 08 márc 26, 18:30:10 »

A suliban a nyolcadikosak vanak olyan napok amikor 7-re mennek a suliba es minden nap 3-ig vannak.
A tornatermek elvoltak foglalva pedig kampionatot jatszotunk volna a B-ekkel  Szomorú es elmaradt  Szomorú
Olyan a kemia tanarod , mint a mi regi zenenk  >.<# , csak o mindig elaludt az oran es azt rohogtem , hogy tavaly marc. 8-kor felpofozta a tanarnoket a tori tanar allitotta le  >.<#
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #819 Dátum: 08 márc 26, 18:36:10 »

Nálunk is hétkor kezdődik a tanítás. xD És háromkor érünk haza. xD Bár nem szeretem, hogy nem nyolckor kezdődik a suli, mivel hamar kell felkelni.  Pojén
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #820 Dátum: 08 márc 26, 18:39:26 »

Es ezek a kozos dolgozatok amit 7.-ben es 8.-ban irjuk es olyan sz@r , hogy kell az 5-es anyag a 6-ok es a 7-es elso felevi anyag ( ez elso felevben) es 8.-ban meg az 5-8-ig kell tudjuk (ez nyolcadik vegen)  :/
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #821 Dátum: 08 márc 26, 18:41:00 »

uuu szerda....... hát a mai órarendem szörnyű volt biológia,angol,matek,fizika,kémia,magyar,etika
na de holnap úgy nem akaro suliba menni hülye matekverseny első két óra utanna angol,földrajz,német,info,tesi,rajz na habár legalább üllök versenyen 70 percet oszt húzok osztályba ott úgy se lessz senki szóval pihenek 20 percetde angolból sajna felelünk földrajzbol is németből is infoból meg írunk (de legalább már befelyezzük a programozást)
tornán meg majd kíváncsi vaok mit fogunk csinálni mert a fél tornaterem életveszélyes én meg kézizni szeretnék de nekem az is jó ha simán előveszik a nyújtot vagy bukfencezünk
a suli nekem 7:45kor kezdődik de busszal általában 6:15kor megyek ekkor kelt anyum és legalább addig megírom a házit
haza meg néha 2-kor néha 3-kor megyek, de van hogy sikerül 1-kor ithon lenni
ipirike ez valami olyan nálatok mint nálunk a kiséretségi ezek szerint...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #822 Dátum: 08 márc 26, 18:46:15 »

De lehet , hogy megint megvaltosztatjak vagy marad mert tavaly a 8.-osok nem ilyet irtak hanem kepesseg felmero vizsgat.Holnap van a legkonyebb nap igaz , hogy irunk matekbol , de jo vagyok belole csak anyira izgulok , hogy mindent elsz@rok ezert van nekem egy otosom  >.<#
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #823 Dátum: 08 márc 26, 18:48:41 »

Nálunk is van ilyen képesség felmérő izé. xD a konpetencia felmérés (nem félre érteni. xD ) Ezeket 6-ikba meg nyolcadikba kell megírni.  Hümm-hümm szóval előbb utóbbi minden osztály ír.  Nevet Óh, jut eszembe, hogy nekünk is kell nemsokára.  :'X hát, nem várom...
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #824 Dátum: 08 márc 26, 18:53:01 »

A magyar tanarno elhoszta az egyik ilyen felmero vizsga amit ti 6.-ban irtok , es amelyik osztalytol elhoszta a fenymasolatott mi sokkal nagyobb jegyet irtunk , szoval csak 3 gyerek nem irt jo jegyet , de ok szellemi fogyatekosak masok meg 9-10 irtunk  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!