24 szep 28, 12:09:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420025 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #795 Dátum: 08 márc 09, 14:51:14 »

Mért nem jöttél át középsuliba Magyaroszágra?  Hmm? Gyulára, vagy Debrecenbe, vagy Békéscsabára? Egy rakás osztánytársam volt erdélyi anno...  Kúl
És itt mégcsak nem is csesztetik az erdélyi magyarokat...  Mosolyog
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #796 Dátum: 08 márc 09, 14:55:47 »

Magyarba nincs semilyen ismerosom hol laktam volna.
De ez mar a multe es nemsokara vege a sulinak.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #797 Dátum: 08 márc 09, 15:01:31 »

Valszeg kollégiumban! Mint sokan mások...  Mosolyog Nem muszály ismerősnél durmolni...

Na jó... Ejtem a témát...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #798 Dátum: 08 márc 25, 13:17:11 »

Jaj anyám...
Kiniytom a kémia munkafüzetem és elolvasok egy kérdést...aztán mégegyszer majd mégegyszer...és rájövök hogy nem értem miről van szó...
Szal tanulni kéne...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #799 Dátum: 08 márc 25, 13:25:05 »

Az ami lett irva a sulirol nem en irtam hanem az uncsim irta  :'X , tudta a jelszavamat  >.<#.

Na szoval en nem abba a suliba jarok amit o irt  abba csak fogok jarni szal en a George Cosbucba jarok.
Es 6.-at vegzek.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 13:29:26 írta ipirike » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #800 Dátum: 08 márc 25, 14:26:49 »

Vicces nevek  Ördögi :   Víz Elek
Nem min1 , hogy hogy olvasod a neveket Nevet

Asszem ide jó lesz a hsz-em Nyelvesít
Erről a vicces nevesről eszembe jutott, hogy egyik ismerősömnek Víz Elek volt egyik tanárának neve, csak az illető megváltoztatta, mert ... hát... ugye kacsint Így lett belőle Víz E. Szilveszter. Ezt használja már egy ideje, csak mindenki továbbra is a háta mögött Vizelek-ezi:D
Szegény. Nem tom, hogy a szülei, hogy gondolhatták...

Azért a Suli témába hoztam, mert tanár az illető. Bár... nem tom, talán a dumába is befért volna Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 14:27:44 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #801 Dátum: 08 márc 25, 20:11:40 »

Ipirike HSZ-ére az Én topicból:
Az hogy romániában 1-10 ig van a jegy osztás, az szerimtem nem a tanulók számára nagyobb baj, hanem a tanároknak okoz több gondot az osztályzás...
A tanulónak ugyanúgy meg kell tanulni mindent, mintha 1-5 ig menne az osztályzás...
Csak itt már nem mindegy hogy most 4 est, vagy 5 öst ad a tanár ahejett hogy magyarországon könnyebben megoldja egy 3-assal...
Remélem érthetőre sikerült...   :'X Mert az hogy értem az egy dolog... >.<#
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #802 Dátum: 08 márc 25, 20:18:35 »

Nem jol mondod mert nekunk meg kell tanulnunk a lecket is de ha a lecke vazlatatt nagyon szepen elmondjuk akkor sem kapunk 10-est a tanar meg ker +-ba is  :/
Nekunk ezert , hogy megkapjuk a 10-est nagyon sokat kell tanuljunk es az ilyen mellek tantargyakbol is sokat kernek mint pl a vallasbol es nekunk van egy + nyelv is a roman amineka nyelvtani resze nagyon nehez csak az a szerencsem , hogy a mamam roman mert ha nem az lenne biztos nem 10-em lenne akkor meg ott van meg egy + nyelv az angol.Vanak olyan osztalytarsaim akik nem is ertik a roman nyelvet , de meg is ugy kezelik oket mintha az anyanyelvuk lenne (ezzel nem magamra celzok mert nekem ket anyanyelvem van).
Szoval a tanar es mink is szivtunk  :/
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #803 Dátum: 08 márc 25, 20:26:00 »

Na jó, de ez nem a pontozási rendszer hibája!  Mosolyog Te arról beszélsz, hogy a tanárok több tanulást köveetelnek...

Ezzel a pontozási rendszerrel annyi a külömbség, hogy az 1 es felett nállatok minden jegy 2 felé van osztva...
A nállunk ezt a szintkülömbéget áthidalják egy 3-as alá val, amiért ti kaptok egy 2-est... De a két jegy ugyanannak felel meg... Legalábbis így gondolom...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #804 Dátum: 08 márc 25, 20:27:44 »

Nem az , hogy tobbet kovetelnek hanem a pontozasi rendszer kell mi igy tanuljunk Pontosan
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #805 Dátum: 08 márc 25, 20:54:51 »

Idézet
Nalunk ha nem jarsz ovodaba nem engednek iskolaba se jarni 
by ipirike

Az hogy lehet ? AZért az ovodában nem csinálsz , tanulsz semmi oylan fontosat ami miatt ne léphetnél tovább a tnaulsában ....
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #806 Dátum: 08 márc 25, 20:56:51 »

Dehogynem az ovodaban tanitanak viselkedni , rendesen beszelni es nalunk az ovodaban kezdik el tanitani az angol nyelvet :/  , ha nem mesz ovodaba iskolaba sem fognak engedni.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 20:58:15 írta ipirike » Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #807 Dátum: 08 márc 25, 20:59:22 »

Nálunk is , de ez durva azért.... mi van , ha valaki nem járt ovodába ls 13 évesen 7 - esen átmegy oda tnaulni  ?Nm engedik ?  Ohh My God vagy beküldik az ovodába ?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #808 Dátum: 08 márc 25, 21:01:54 »

Vannak azert kivetel is szal ha problemak miatt nem ment meg ilyenek akkor engedig.De ha semmi betegseg meg ilyeneid nem voltak akkor nagyon nehez elintezni , hogy menj iskolaba  :/
Naplózva

Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #809 Dátum: 08 márc 26, 13:33:23 »

Ma tök könnyű volt a napom.. Nevet csak 5 órám volt.. 1: Tesi, magasugrás volt hát kibíram.. 2: tesi lett volna ha lett volna tanár de csak unatkoztunk Nevet 3: egy matek.. :/ 4: magyar lett volna de nem volt magyar tanár... így matek lett belőle.. legalábbis a fele...a másik fele beszélgetés.. Nevet 5: ez is magyar lett volna de valami feladatlapot csináltunk...
Hát ez egy nagyon jó nap volt.. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!