24 szep 24, 15:25:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 120168 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #30 Dátum: 07 nov 24, 17:35:08 »

Hokage lesz. Muszály annak lennie. Gaara már megtette amit kellett, Naruto nem hagyja, hogy lemaradjon tőle:) Két dologra lenne szüksége uralni vagy megszabadukni a Kyuubitól(inkább uralni...) és, hogy vége legyen a sorozatnak, ez lehetne a zárómomentum. Mindenesetre elképzelhető, hogy az unokámmal nézhetem majd a végkifejletet:)
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #31 Dátum: 07 dec 01, 18:49:11 »

valász :az lessz ok:mert ő a főszereplő
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #32 Dátum: 07 dec 01, 20:38:35 »

Nem biztos.Lehet hogy elkapja az Akatsuki. Nyelvesít
Ez vicc volt.Lehet.
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #33 Dátum: 07 dec 01, 22:50:28 »

Most hogy beértem a mangát, már egyértelmű véleményem van:
Shimaru lesz a hokage. Lehet hogy Naruto tiszteletbeli lesz, de úgy igazán sosem lesz Hokage.
Naplózva

BLS
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #34 Dátum: 07 dec 02, 11:28:40 »

nem értek egyet Nyelvesít tuti az lesz. shikamaru még tsunadénél is lustább xal Nevet
Naplózva
nikifan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #35 Dátum: 07 dec 03, 14:13:02 »

szerintem 100% hogy narutóból hokage, addig úgy semadja fel
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #36 Dátum: 07 dec 03, 19:27:55 »

Tuti hogy nem fogja.De lehet hogy Konohamaru elöbb lesz hokage mint Naruto. ???
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #37 Dátum: 07 dec 03, 20:16:46 »

azt nem hinném. bár nem tom h konohamaru mit tud de biztos 100* gyengébb mint naruto.
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #38 Dátum: 07 dec 03, 23:20:46 »

Azt tény hogy amióta Shikamaru-nak van motivációja azóta másabb.de Narutóba még mindig több elszántság és önfeláldozás van.
Sokkal inkább védeni akarja a  társait,emiatt sztem jobb Hokage lenne belőle.Meg az utóbbi manga részekben agyilag is fejlődött Nyelvesít .
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #39 Dátum: 07 dec 03, 23:35:05 »

Hi! Nos én az igenre szavztam, de ha lett volna egy tuti nevű opció, akkor arra nyomtam volna. Ezt már egy másik topicban is kifejtettem, de itt is elmondom Nevet(biztos, ami biztos). Szóval: Naruto akkor hozza a legjobb formáját, ha meg kell mutatnia, hogy igenis képes bármire. Nomeg azt se felejtsük el, hogy általában mindig ő kapja a legerősebb ellenfeleket. Konohamaru biztos nem elsz előtte Hokage, mert ő is mondta, hogy csak a Hetedik lesz, mert a Hatodik egyértelműen Naruto. Akikkel eddig találkozott és tudták, hogy mi a célja, azok miután megmentette őket, beismerték, hogy tényleg az lesz, méghozzá nem is akármiyen Nyelvesít. Még Tsunade is elismerte, hogy az lesz, mikor megmutatta, hogy igenis képes a Rasenganra(persze nem ez miatt, de tudjátok miről van szó). Nomeg ja mostmár nem azért akar Hokage lenni, hogy elismerje a falu, hanem azért, hogy megvédje konohát. Igaz ez időbe fog telni, de úgyis az lesz. Naruto a Hatodik Hokage!!! Én bízom benne, hogy az lesz, akár a végén, akár nem. Csak azt nem szeretném, ha azért lenne X. Hokage, mert eltűnik. Mert akkor hogyan tudná megmutatni, hogy erősebb még a Negyediknél is?! Szerintem már most azon a szinten van, mint a Negedik bár nem nagyon tudok sokat 'Konoha Sárga Villanásáról'...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 07 dec 03, 23:46:41 »

Szerintem ilyen szemszögből az volt a legszebb jelenet, mkor Chio-baa mondta neki, hogy váljon olyan Hokagévé, amilyen még eddig senki sem volt. Vagy valami ilyesmi. És szerintem is Hokage lesz, csak még nem most. De ezt nem írom le mégegyszer, mert egyszer már kifejtettem ebben a topicban a véleményem erről. Nevet

ui: még pont látszik is az oldalon, de ha még ketten beírnak már nem fog Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 03, 23:48:54 írta Miku-chan » Naplózva
seriyuun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #41 Dátum: 07 dec 04, 12:37:42 »

Többek között azért nem lesz Hogage Narutoból, mert ott vannak a barátai és ha ők kisebb-nagyobb bajba keverednének ő nem tudná megállni, hogy ne segítsen nekik. Plussz én azt egyáltalán nem tudnám elképzelni Naruto-Kunról, hogy egésznap 1 asztal mögött ül és végzi a papirmunkákat :-X de ha még is akkor nagyon nagy váltosáson kelle átesnie (jellem)
Sztem Nari csak azért akar Hogage lenni, hogy végre elismerjék és ne alázák meg... Szomorú
Ráadásul  Sasuke-hoz, Sakura-hoz és Kakashi-sensei a legfontosabb számára ha velük esetleg történne valami nah attól aztán szépen kilenne Szomorú
Nah nem húzom tovább az időt :Mosolyog
Inkább mentem is!! Mosolyog
Naplózva

Fővárosi Anime Klub (Suto Anime Kai)

http://sutoanimekai.weboldala.net/
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #42 Dátum: 07 dec 04, 18:27:10 »

Valaki eltudta volna képzelni Tsunade-ról,hogy jó Hokage lesz? Adósságok,lelki gyengeség és mégis jól csinálja,amit csinál..
Naruto is meg fog komolyodni,ha Hokage lesz... Meg már most sokkal komolyabb lásd manga.
Sasuke-ért,Sakura-ért,Kakashi-ért és sztem Iruka-ért se kell aggódia mivel mindd elég jó ninja-k.
És a Chio-baa-s jelenet nekem is az egyik kedvencem ilyen szempontból  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 04, 18:27:52 írta Csillus » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #43 Dátum: 07 dec 04, 19:10:08 »

Szerintem Naruto elég rendhagyó Hokage lesz. És ez fogja a legerősebbé tenni őt.
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #44 Dátum: 07 dec 04, 19:33:30 »

Végülis ahogy Chiyo mondta (nekem is amúgy kedvenc jelenet ebből a szempontból Nevet), hogy Naruto olyan hokage lesz, amilyen még nem volt... szószerintXD
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!