24 szep 24, 09:26:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119882 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #345 Dátum: 09 jan 01, 21:28:58 »

Mondjuk pl. azért, mert csak azért akart hokage lenni, hogy tizsteljék és elismerjék, és ez már megvan, nem is kicsit. a másik meg hogy meg akarja védeni az embereket. ehhez nem kell hokagénak lennie. a 3. meg hogy nem akar egész nap a szobában rohadni és irodamunkát végezni.... >.<#

Én szerintem naruto, amikorra felnő (felnőtt lesz) simán a falu legerősebb ninjája lesz. Már most is ott van a top 10-be ...

Top 10 ben? mondj egy olyan konohai ninját is, aki jelenleg erősebb nála (manga) ! még Jiraiyat is túlnőtte, maga fukasaku mondta.. nála erősebb konohait emg nemigen ismerek...
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #346 Dátum: 09 jan 01, 23:29:42 »

Kicsit OFF, de az erőt ne keverjétek össze a "harctudással" és a tapasztalattal. kacsint
Lehet, hogy nagyon erős, de egy "taktikai" mérkőzésben nem bizta, hogy győzne. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #347 Dátum: 09 jan 01, 23:53:16 »

Szerintem Naruto egyszer majd megkapja a Hokage címet ,
 
OFF: Amúgy az elözöekhez írnám hogy Naruto akkár milyen erős nem hiném hogy van elég tapasztalatta Nevet
és nem az essze miatt híres, nagyon hamar elborul az agya és néha megondolatlan Mosolyog( shippuuba már azért hanyagolja)

A hokage címet nem csak azért kapja szerintem valaki mert erős.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 11, 17:41:13 írta rocklee1992 » Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Nicky21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31

Shugo Hakke Rokujuu Yon Sho


« Válasz #348 Dátum: 09 jan 02, 20:53:42 »

Hát a hokage címhez az is fontos hogy valaki erős legyen. Ez megvan Narutoban. Viszont nem túl okos az igaz. Viszont az anime-ban a Fuuton Rasen Shuriken részben asszem vagy előtte(nem tudom már) az árnyék klónokat már nemcsak egyszerű támadásra használta hanem arra is hogy információt is szerezzen. De ezt Yamato is meg mondta. Szerintem Naruto lenne a legtökéletesebb új hokage. Törődne is másokkal mint a 3..
Naplózva

\\\" A mosolyod mentett meg! Ezért, ha az életembe kerül is, de megvédelek! Mert... Szeretlek! \\\"
Blade
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #349 Dátum: 09 jan 11, 14:57:37 »

Sztem lehetne hokage de mégse lesz mert nem akarja a sok munkát ami vele jár:D
Naplózva

Éljenek a hódok és persze a kebab!:D
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #350 Dátum: 09 jan 11, 15:48:26 »

Szerény véleményem szerint mindenképpen hokage lesz, mivel nagyrészt erről szól az egész manga/anime, másrészről meg azt a naaagy csúúúnya országok közti háborút valahogy majd meg kell oldani, és hát ki lehetne majd ennél alkalmasabb Narutonál?
Naplózva
AsSasuke
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #351 Dátum: 09 jan 13, 15:10:45 »

Naruto for Hokage, egyértlmű Naruto hokage lesz, mindig erre vágyott ő a főszereplő miért ne  kapná meg?Nevet
Naplózva

Free userbars" border="0

Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #352 Dátum: 09 jan 13, 19:22:20 »

naruto hokage lesz!
és nemcsak a nindzsák között lesz egyedüli a történelemben, hanem a hokagék között is, mert egyetlen hokage se volt jinjiruki (hehe remélem igykell irni!) naruto 4 ever!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #353 Dátum: 09 jan 14, 02:13:32 »

Lehet, hogy a Hokagék között egyedi lesz azzal, hogy jinchuuriki, de a Kagék között nem. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #354 Dátum: 09 jan 14, 18:18:40 »

Szerintem Naruto kezd felnőni és szerintem a legkisebb gondja az h Hokage legyen... Szerintem ezt feladta akkor amikor a szemben állt Sasuke-val aki megkérdezte tőle h akar-e még Hokage lenni... a választ mindenki tudja... Szerintem lvesztette a hitét és ha későbbiekben vissza is jön szerintem Sakura lesz a Hokage mert közel áll a Hokage-hez és érettebb erre a feladatra... Mellesleg Naruto nem szivesen csinálna annyi papírmunkát... És a falut nem csak a Hokage mentheti meg... Lásd Sora filler
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #355 Dátum: 09 jan 14, 20:17:19 »

Sasukénél azt is mondta viszont hogy lehet-e valaki hokage aki a barátját sem tudja "megmenteni".Szerintem narutóbol mindenképpen hokage lesz
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
rojcsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #356 Dátum: 09 jan 20, 22:25:36 »

Hokage? Szerintem nem alkalmas rá, bár lehet, h felkérik. Bármennyire is furcsa Sakurának nagyobb az esélye. Eszesebb és ellene a papírmunkával. Naruto "ketrecbe zárt tigris" lenne, ő inkább cselekedne, mint másokat küldözgetne.
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #357 Dátum: 09 jan 21, 14:00:57 »

Ha a helyzet úgy fordul, akkor naruto is képes arra, hogy komolyan viselkedjen, amúgy alapjában véve ncsak elhülyéskedik mindent.

szerintem nem arra van szüksége naruto-nak, hogy hokage legyen, hanem arra, hogy elismerjék és tiszteljék.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #358 Dátum: 09 jan 21, 23:45:41 »

Ha a helyzet úgy fordul, akkor naruto is képes arra, hogy komolyan viselkedjen, amúgy alapjában véve ncsak elhülyéskedik mindent.

szerintem nem arra van szüksége naruto-nak, hogy hokage legyen, hanem arra, hogy elismerjék és tiszteljék.
Ami már megtörtént kedves boci kacsint
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #359 Dátum: 09 jan 22, 14:25:38 »

jó, hát ha belegondoltok, gaarából is kazekage lett, pedig tipikusan annak az embernek nézett ki, aki papírmunkákat csinálgat, nem? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!