24 szep 24, 05:24:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119715 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #210 Dátum: 08 máj 04, 13:40:59 »

Nevet Ha Lee lenne a Hokage, akkor senkit se hagyna nem dolgozni - éljen a fiatalság ereje!  Kiröhög
Naplózva
Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #211 Dátum: 08 máj 04, 18:07:34 »

szerintem:naruto még közel sem jár a hokage címhez:D:D...de ha megtanulja azt a teknikát amivel a 4. legyőzte a 9 farkút...

az a bizonyos teknika az életébe került szal így nehezan lenne hokage, de abban egyet értek hogy közel sem jár a hokage címhez maximum abban hogy ugyan azt az elvet valja mint az eddigi hokagék: mindenáron védelmezni kell a falut

ha pedig egy olyan hiperaktív hokage lenne mint lee sztem én levetném magam valami jó magas helyről Ohh My God :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 04, 18:09:57 írta Tomix » Naplózva



latya01
Vendég
« Válasz #212 Dátum: 08 máj 05, 10:29:54 »

LÁtod ha levetnéd magad a hegyről..akkor Lee megmentene >.<#...tök laza lenne..mindenkinek olyan cuccban kéne járnia mint ő meg a Gai Hümm-hümm >.<#...mindenkinek olyan gomba haja lenne.....stb...és milyen jól nézne ki Lee feje ott a hokagek feje mellett Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #213 Dátum: 08 máj 05, 12:48:12 »

Lee és Gai lúzerek Nyelvesít, amúgy Naruto (a fiam) szépen halad a Hokage cím felé. Továbbfejlesztette a Rasengant ami senkinek sem sikerült. Még nekem sem Nyelvesít.
És Naruto egyre erősebb és komolyabb lesz. A manga szerint már Akatsuki tagokat épít a földbe, hát nem haladás? Gondolkozik
Amúgy szerintem a shippuuden után fog jönni még egy széria amiben
Naruto már Hokage meg hasonlók  Nevet
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #214 Dátum: 08 máj 05, 12:57:02 »

Kicsit nem éled bele magad nagyon a szerepbe?Nyelvesít(...amúgy engem épitett be a földbe...xD.)
Szerintem nemlesz köv. széria, bár jólenne. Mosolyog
Narutoból lehetne Hokage, de nemlesz, mert...mert nem. Mosolyog(lehet, hogy erős de nemhiszem, hogy annyira megfontolt meg bölcs lenne...nah mind1 értitek... Mosolyog )
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #215 Dátum: 08 máj 05, 13:01:11 »

Amúgy a 4. hokage is ugyanojan gyokér volt mint Naruto semmihez nem értett semmijen technikát nem tudott normálisan megcsinálni. De jött Jirayia aki kezelésbe vette és lást a legnagyobb Hokage a történelemben. Mivel az az elzáró technika amivel a Kiuby-t lepecsételte nem egyszerű. Nevet
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #216 Dátum: 08 máj 05, 13:09:36 »

Már bocs de honnan veszed, hogy semmihez nem értett? Sztem meg pont, hogy ellenkezőleg volt, Yondaime nagyon tehetséges volt a ninjutsukban és ezt mondja is Jiraiya...(+ a Rasengant is a 4. tudta előbb...)de ez már nem ide tartozik... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 13:11:11 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #217 Dátum: 08 máj 05, 13:12:56 »

kérlek szépen egyáltalán nem volt zseni, Jirayia maga mondta nagyon nehéz dolga volt vele. De ez már tényleg nem ez a topik témája. Folytassuk egy másik topikban.
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Hinaru
Vendég
« Válasz #218 Dátum: 08 máj 06, 09:54:00 »

Remélem az  lesz!És remélem hogy igaza van annak aki azt írta hogy ha a főhősek van egy álma amit nagyon akar az úgy is lesz!( Szal értitek nem vagyok jó az elmagyaráásban  :'X)
Naplózva
nviktor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #219 Dátum: 08 máj 06, 13:49:30 »

Lehet lwsz olyan erős de kitudja hogy megszavazzák e
Naplózva

Szép vok csak az arcomat nem látjátok Nevet
Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #220 Dátum: 08 máj 06, 13:51:43 »

nem szavaznak hanem választanak és azt is csak a városi tanács vagy mi.... az a sok vén naon hozzáértő
Naplózva



latya01
Vendég
« Válasz #221 Dátum: 08 máj 06, 20:39:17 »

Namikaze Minato-nak:Lee és Gai nem lúzerek....ők egyéniségek >.<# Nevet Lehánylak
Naplózva
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #222 Dátum: 08 máj 07, 17:55:04 »

Lee még annyira nem is... de Gai Nevet

Narutot nem bírnám elépzelni hogy csak ül ott és papir munkát végez, de aztán rájöttem hogy ezt kage bunshinokkal megoldaná Nevet. Amugy ha Kishi nem öli meg akkor szerintem Hokage lesz.
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #223 Dátum: 08 máj 07, 18:19:48 »

Megöli?? Hmm? Inkább ne. :'X De ha én japán lennék akkor minden lehetőséget kihasználnék arra hogy találkozzak Kishi-vel. Nevet Nevet Nevet És persze hogyha csak a neten lehetne vele beszélni akkor megírnám neki hogy jó lenne ha Naruto hokage lenne. ^^
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
latya01
Vendég
« Válasz #224 Dátum: 08 máj 08, 14:15:39 »

szerintem tuti van több száz..pf..több ezer..mind1..nagyon-nagyon sok ember aki ír neki Nevet Nevet..ő meg kijelöli az összeset..és rámegy a nagy törlés gombra...valahogy így tudom elképzellni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!