24 szep 24, 09:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119878 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
Dixman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #165 Dátum: 08 ápr 13, 21:19:27 »

Szerinte is valami olyasmi lesz hogy meghal és megkapja a tiszteletbeli címet Ohh My God
Naplózva
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #166 Dátum: 08 ápr 18, 11:32:19 »

Én is jobban örülnék,ha megmondanák a végén,h Igen,Naruto a Hokage Nevet Nevet Nevet
(nem vagyok elfogult Nevet Nevet)
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #167 Dátum: 08 ápr 18, 15:00:42 »

Szerintem nem fog meghalni még akkor se ha nem lesz Hokage. Az elég nagy csalódás lenne nagyon sok mindenkinek. Hamár ilyen kitartó, csak nem fog meghalni, bár ez, hogy megkapja a tiszteletbeli címet még elképzelhető is lenn. Most megijedtem...meg ne haljon nekem
Szerintem ha nem lenne a vége happy end, akkor nem lenne olyan jó a történet. Eddig mindent túlélt, mindenen átverekedte magát, most hogy nézne ki, ha a végén meghal... sztem Hokage lesz Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
singaa
Vendég
« Válasz #168 Dátum: 08 ápr 18, 17:28:06 »

Szerintem muszály, hogy Hokage legyen márcsak azért is mert milyen lenne már, hogy Sasukénak is teljeül az álma.. meg minden és a főszereplőnek pedig nem.. Meg amúgy is Konohamaru is megmondta, hogy csak Naruto után lehet Hokagexd Pontosan  Mosolyog
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #169 Dátum: 08 ápr 19, 22:37:49 »

Szerintem nem lesz Hokage... Inkább vándor útba fog kezdeni mit Jiraya és helyette Shika lesz  Gondolkozik Vagy az lesz de rövid idejig mint a faterja  Ördögi
Naplózva


 
singaa
Vendég
« Válasz #170 Dátum: 08 ápr 20, 11:25:27 »

Ahh Kazekage sama..xd Végülis az hogy Shika Hokage lesz nem is olyan lehetetlen..xd De szerintem Naruto leszxd
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #171 Dátum: 08 ápr 20, 12:28:58 »

Szeinrtem összejön de azzal együtt egy rossz hír is mégpedig, hogy a sorozatnak vége max pár utófiller jön.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #172 Dátum: 08 ápr 20, 15:07:38 »

Áááá a sorozatnak úgy kell vége lennie hogy Naruto Gamanbuta hátán Hokage köpenyben áll szemben Madarával ( vagy szaszkéval? ) szemben aki akyuubin ül Nyelvesít Pontosan
Naplózva


 
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #173 Dátum: 08 ápr 20, 15:17:23 »

Ne legyen vége Nyelvesít
de hagyjuk az offolást.
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #174 Dátum: 08 ápr 20, 18:28:53 »

sztem úgy lesz vége hogy (sasuke visszajön) és Naruto a Hokage, és mindenkinek eszébe jut valami amit naruto tette vele, meg hogy hányszor elmondta hogy ééén leszek a hokage...
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #175 Dátum: 08 ápr 20, 20:40:54 »

Szerintem biztos nem. Maximum a legeslegutolsó részben lesz rá egy utalás, de szerintem a sorozat keretein belül biztos nem.
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #176 Dátum: 08 ápr 21, 00:34:15 »

Lehetne belölle hokage, de nem hiszem, hogy Kishi-sensei odáig elvezeti a történetet, mert ugye mostmár azért záros határidőn belül be akarja fejezni.
Naplózva

Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #177 Dátum: 08 ápr 21, 11:27:25 »

Én sem hiszem hogy benne lesz. Mert ez a totális happy end azért nem illene bele a képbe. Legalábbis szerintem.
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #178 Dátum: 08 ápr 21, 13:57:00 »

Én szerintem az lesz nagyon nagy rá az esély én drukolok neki Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #179 Dátum: 08 ápr 21, 17:03:44 »

végülis amíg nem hal meg és nem lesz gonosz(amire nem nagyon van esély) addig nekem halál mind1 mit fog csinálni. Na jó, azért ne manjan az Ichirakuba dolgozni...
Kazekage-sama: ez gonosz volt Sír

Végülis tényleg egész elképzelhető, hogy nem is lesz benne a sorozatban, de azon kívűl sztem az lesz belőle. Ő oda született. Miután annyi éven ár mindenki elfordúlt tőle és ő ennek ellenéreis, mindig mindenkinek csak segíteni akart és meg akart védeni mindenkit, és tett is + elég komolya fejődéseket mutatott nem is beszélve, hogy nem is egy jobb shinobi mondta (gondolta), hogy egyszer belőle még nagy Hokage lehet. Szal az alkalmassága az 100%-ig megvan sztem, az meg, hogy a mangában benne lesz-e... jó a kérdés, de sztem benne lesz. Ha más nem, akkor ahogy a part1 és a shipp közötti 2.5 év elteltével mutatott történet.... egy uccsó kép, hogy 5 évvel későbbb egy Naruto Hokage szobor, vagy hogy rajta van a Hokage cucc, vagy nem tom.
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!