24 szep 27, 20:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546435 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2940 Dátum: 13 okt 29, 22:01:02 »

A keyboard beállítások és ott ami van a Left Triggeren (vagy amire raktad  Nevet).
Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2941 Dátum: 13 okt 29, 22:03:19 »

Megvan, rendben, köszönöm. Most nekimegyek ennek a lotyónak de szétcsépelem. Nevet
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2942 Dátum: 13 okt 30, 09:25:28 »

hy valaki nem tudja megmondani hogy a békás qvestnél hány chakra fragmentet kell össze szedni?
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #2943 Dátum: 13 okt 30, 11:19:45 »

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy megcsináltam azt a multi dolgot ,amit nem rég egy tag írt.Csak haverral nem találjuk egymást ,hogy játsszunk együtt.Hogy lehetne megoldani ezt,hogy két barát együtt játsszon?
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2944 Dátum: 13 okt 30, 12:08:01 »


Nekem mindegy kivel,de ha nincs steamem akkor már nem tudok online játszani?
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2945 Dátum: 13 okt 30, 13:07:23 »

Ricko14

A beállításnál "same"-re állítjátok a regiont, így valószínűbb hogy egymást találjátok. Az egyikőtök megcsinálja a szobát, a másik meg rögtön kezdje el keresni. Haverral nekünk így egyből sikerült

dreamfolow

Kötelező hozzá a steam, mint szinte minden hasonló játékhoz. Csak letöltöd, regisztrálsz, hozzáadod a non-steam játékokhoz, és onnan indítod. Csak ennyit kell csinálni, és működik.

--
Végigvittem a story modot, kivéve a kiegészítőt, meg a miniküldiket. Kicsit más volt a story, mint az animében, de attól még jó volt. Viszont az fura volt, hogy a végén vagy 7 csatán keresztül mindegyiknél azt írta hogy "The Last Battle" Nevet
Majd még végigviszem a kieget is, meg még játszani fogok, az biztos.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2946 Dátum: 13 okt 30, 14:42:24 »

online, hogy lehet játszani ha letöltötte az ember?  Gondolkozik amúgy nagyon jó játék, jól meg lehet szokni gépen is az irányítást nem csalódtam a srácokban Nevet . kabutót, hogy kell kinyírni??? nem nagyon sikerül...:s
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2947 Dátum: 13 okt 30, 15:01:19 »

Olvass vissza 2-3 oldalt és mindegyik kérdésedre le van írva a válasz. Kabutoval kapcsolatban én írtam valamit, bár nemt udom igaz-e de gyanítom az, a letöltött netes játékkal kapcsolatban meg volt linkelve valami crack kb 1.5 oldallal ezelőtt.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2948 Dátum: 13 okt 30, 15:39:06 »

Lehet én vagyok a hülye, de a kérdésedet nem értem

Hát vannak kifejezett single és multiplayer crackek játékokhoz, amik csak a single vagy multi részét engedik játszani. Ilyen volt régen a COD is ahol ha felraktad a multi crackjét akkor csak multizni tudtál de singlezni nem.
Naplózva

CastroX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2949 Dátum: 13 okt 30, 15:44:02 »

Sziasztok! Az miért van,hogy amikor pl nyomok egy combot-,akkor elmosódik a karakter? mármint úgy értem hogy pl a a karakter eggyik része megnyúlik stb.?

VGA: HD5450 (512mb)
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2950 Dátum: 13 okt 30, 16:44:20 »

CastroX:
Nekem is ilyen VGA-m van,és tökéletesen megy -annyi hogy sztori módban egy kicsit belassul-.Vagyis ez nem játszhat közre.Ilyesmi problémám akkor szokott lenni,amikor azokat a szuper orosz torrenteket szedem le...sosem tökéletesek >.<#,vagy lehet hülyeség,de esetleg nem elég RAM?
Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2951 Dátum: 13 okt 30, 17:11:26 »

A kabutos harc a ninja world timeleon van rajta ha megcsináltad a saskes fragmentet,de csak acélidegekkel kezdj bele a kabutos harcba !! És ezügyben is valaki tudna valami tanácsot adni ez ellen a rohadt gennyláda ellen?  mert igy hogy itachival megyek ellene,és ő bealakult modban van 5! csík élettel eléggé csalásnak érzem. szerintem bitang nehéz lett,valami mentést tud küldeni valaki,vagy valami jó tanácsot tudtok adni hogy lehet legyőzni ?
És ezt a fragmentet hol lehet megcsinálni? ma vittem ki a játékot de nem tudom, hogy kell a sasukes fragmentet csinálni. vagyis, hogy hol. kérlek segítsetek! Mosolyog előre is köszi!
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2952 Dátum: 13 okt 30, 18:50:01 »

 pappsebi  a saskés fragit ugy lehet,hogy beszélsz egy békával valami kotetsu vagy ki,ott van a hokages szoba előtti területen, kotetsu,kometsu vagy hogyhívják ő ad egy küldetést,hogy ilyen kék chakra fragmenteket kell összeszedned, 5000 db összesen 1 db 20 pontot ér, 1000 pontonként változik a béka szobor szine,mikor megvan az 5000 akkor szól a béka hogy van egy gyanus ilyen chakra fragment, elmész hozzá,ez a  a villámok földjén lesz a határán, fekete füst fog belőle felszállni,azt aktiválod és elindul a sasukés fragment
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2953 Dátum: 13 okt 30, 18:52:24 »

Nekem viszont tudna valaki segiteni abban,hogy hol találom a játék mentését ? csak mert eddig torrent verzióval pörgettem ki,és ott könnyű volt a játék mappájában megtalálni a mentést,de megvettem 576-ba erdetiben hogy támogassam a fejlesztőket Nevet és hogy tudjak rendesen multit játszani,de igy ujra kellett kezdenem a játékot,és szeretném a régi mentésem bemásolni,csak nemtudom hogy a steames eredeti hova menti a játékot,valaki tudja estleg ?
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2954 Dátum: 13 okt 31, 12:01:13 »

hello, nekem az a kérdésem hogy van már hozzá pc-s ui fix?

nemrég játszottam a state of decay, hasonly steames konzolos pc verzió, http://forums.undeadlabs.com/showthread.php?35199-Icon-Keyboard-amp-Mouse-Mod
mióta ezt felraktam, a pc irányításom mutatja, asszem az alap beállítást

van valami hasonló ide?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!