24 szep 27, 20:12:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546360 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2895 Dátum: 13 okt 28, 12:29:09 »

Ilyen problémák nem állnának fönnt, ha a sok tökömfitty torrent helyet mondjuk megvennétek a játékot Nevet Tök jó h lehet torrentezni meg minden, de szerintem vannak olyan kiadók/fejlesztők, akiket meg lehet tisztelni azzal, hogy az ember megveszi a művüket.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2896 Dátum: 13 okt 28, 12:34:45 »

Van benne valami, amit Exkirion mond.
Mondjuk, ha többen megvennék eredetiben, sok pénz folyna be belőle. És akkor talán jönne még PCre további játék.

Bár bagoly mondja, énis csak letöltöttem, sőt még az se. Tesóm töltötte aztán rárakta nekem pendrivera Nevet

Majd amúgy írjátok már lécci, ha találtok új kombókat vagy easter egget (ha van)!
Naplózva

....................................................................................................................
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2897 Dátum: 13 okt 28, 12:36:33 »

kösz és még 1 azokat hogyan tudom kioldani küldiket kell csinálnom? vagy mi mert értem mit mondasz Nevet

Ha végigviszed a sztorit akkor utána szabadon mászkálhatsz amerre akarsz és lesz egy halom plusz küldi, amiket majd csinálhatsz. Lesz köztük egy olyan, hogy egy béka kéri, hogy szedj neki ilyen köveket, amikkel majd színt vált a szobrocska, amit tőle kapsz. Annak a vége az, hogy van egy nagy kő egy helyen és azt szedd föl. Na odamész ahova mondja és lesz ott egy nagy kő ami ilyen fekete füstöt ereget, és amikor fel akarod szedni elindul a fragment chapter, amivel megszerezheted EMS sasukét. Na gondolom utána adja be majd a Kabuto vs Itachi harcot.
azt a békát hol találom igy helyileg konohába vagy hol?

kösz szépem
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2898 Dátum: 13 okt 28, 13:07:40 »



Van benne valami, amit Exkirion mond.
Mondjuk, ha többen megvennék eredetiben, sok pénz folyna be belőle. És akkor talán jönne még PCre további játék.

Majd amúgy írjátok már lécci, ha találtok új kombókat vagy easter egget (ha van)!


tkrisz2 az előző oldalon mondott alap kombókat.

 Eszem ágában sincs...azért ennyire nem jó játék.xD
Naplózva

sasuke5012
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #2899 Dátum: 13 okt 28, 18:38:15 »

Tudnátok valamit javasolni? Letöltöttem, nagy nehézségek árán sikerült átállítani billentyűzetre, nagy örömmel játszottam, eljutottam odáig, mikor Naruto a Kilencfarkúval küzd, aztán elmentené, de kiírja, hogy Save failed, majd: Save data not found. New save data will be created. Itt csak nyomkodom a billentyűzetet, de semmi, az eddigi játék is elveszett. Már letöröltem, visszaraktam, de továbbra se ment.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2900 Dátum: 13 okt 28, 19:55:14 »

Sziasztok végigvittem és mgcsináltam a fms-sasukés küldit is... meg van a 10000 fragment és nem adta be még midníg az itachi vs sage kabutos boss fightot.. Aki tudja vagy megcsinálta már leírná léci mit kell csinálni ? vagy hova kell menni hogy elkezdjem?
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2901 Dátum: 13 okt 28, 20:27:57 »

A kabutos harc a ninja world timeleon van rajta ha megcsináltad a saskes fragmentet,de csak acélidegekkel kezdj bele a kabutos harcba !! És ezügyben is valaki tudna valami tanácsot adni ez ellen a rohadt gennyláda ellen?  mert igy hogy itachival megyek ellene,és ő bealakult modban van 5! csík élettel eléggé csalásnak érzem. szerintem bitang nehéz lett,valami mentést tud küldeni valaki,vagy valami jó tanácsot tudtok adni hogy lehet legyőzni ?
Naplózva
ERT
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2902 Dátum: 13 okt 28, 20:29:31 »

Miért nem menti el a beállításokat a játék ?
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2903 Dátum: 13 okt 28, 20:30:49 »

ERT-elmenti csak rendszergazdaként kell beállitani, őket, a játék mappájában van egy naruto options 1 és 2 alkalmazás azokat jobb egérgomb futtatás rendszergazdaként-al elinditod beállitod és ugy már elmenti
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2904 Dátum: 13 okt 29, 00:39:02 »

Nah a minap nekem is sikerült kitolnom a fő sztorit és ahogy azt tettem a 2ben is, folytattam h meglegyen a 100as mentés... Nekem egyől beadta az első Fragment után, lehet, hogy feltétele az, hogy S rankot kell elérni benne.
Tyber22: Hát igen tudnék róla én is mesélni... majd szétvetett az ideg mire sikerült végeznem vele Gyáááá
Nekem volt valahonnan egy Protein Bento-m a tayóban és azt betoltam a harc előtt, ami az ATK-ot és a DEF-et MAX-ra tolja de így is téptem eleget a hajam mire sikerült... Bébi
Viszont a sasuke fragment után azt írta a játék hogyha S rankon tolom ki a tesók küldijét akkor valami különlegeset unlockolok. De erről sehol se lehet olvasni a neten. Erről valaki nem tud valamit? ?
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2905 Dátum: 13 okt 29, 01:46:38 »

Egy tipp a kabuto elleni harchoz: Én csaltam. Cheat Engine-val kicsit megnöveltem a hp potik számát, és harc közben folyamatosan használtam belőle, így nem fogyott el az életem Nevet
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2906 Dátum: 13 okt 29, 07:13:20 »

Persze!
I + K + W/A/S/D  Gyorsan elfutsz/odafutsz az ellenfélhez.
I + L  Jutsu használat
I 2x + L ultimate jutsu
I+ J erősebb shuriken
Ezek a chakrás kombók, ezeket gondolom magadtól is kitaláltad már Nevet

Annyira kombókat én se tudok. Többnyire azt csinálom, hogy odafutok az ellenfélhez az I+K+W kombóval, aztán elkezdem püfölni, ő meg elhasználja a helyettesítő jutsuját, és végül az nyer, akinek később fogynak el. Így szoktam többnyire megnyerni a meccseket.

Még olyan kombót szoktam használni, hogy nyomkodom az L betűt, közben 1 iránygombot is nyomok (W/A/S/D), és akkor kicsit másféleképpen jönnek ki az ütési sorozatok.
Meg még olyant lehet, hogy nyomkodod az L-t, és elkezded az I-t nyomkodni, így néha sikerül egy-egy jutsut is bevinni az ütéssorozat végébe. Annyira én sem tudok ezeken kívül más kombókat. Még nekem is ki kell tapasztalnom 1-2 dolgot Nevet


Nah, egyébként játszottam most online, 1 olyan gyereket kaptam ellenfélnek, akit 8x legyőztem, és még mindig visszavágót akart. Én többnyire sage narutot hoztam, meg a kuramásat, ő meg sasuket, obitot, paint, meg még néhány karaktert.
Szerencsétlen nem tudott ellenem mit csinálni, pedig az utolsó meccseken már jutsut se igen akartam használni, hogy legyen esélye.
Ez a kuramás naruto nagyon durva. Hiába fogyott ki a helyettesítő jutsum, átalakultam kurama módban harcközben, és kapásból mögévillantam Nevet Így 1 kicsit unfair ez a naruto.
Még annyit vettem észre, hogy a Susanook nagyon durván fel vannak erősítve. Egy másik gyerek ellen mentem, aki itachival jött. Majdnem nyerek, erre átváltozik susanooba, és meg se tudtam mozdulni már, végül simán megölt, pedig pár ütés kellett volna nkei.




Meg tudnád mondani, hogy hogy kell átváltozni? Én pl. Madarával valahogy összehoztam a rinnengant, de azóta se.
Valamint köszi a tipet a billentyűzetkiosztásra, nekem bevált. kacsint
Naplózva
vella
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2907 Dátum: 13 okt 29, 07:46:14 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy mi lehet a baj!?
Elindul a game rendesen de a kezdő videó után semmi. Szomorú
Csak villog a felirat hogy nyomjak startot de nem reagál semmire, se billentyűzetre sem pedig kontrollerre.
Most win7 64bit sp1 oprendszeren próbálom rendszergazdai engedéllyel, de ugyan az van.
Aki tud segítsen légyszi!
nekem is hasonló van csak én rátudok menni a startra és ott kidobja hogy : Save Failed és semmit nem tudok csinálni max nyomkodom A gombot és ugyan azt kihozza Nevet
De te beállitotad a gombokat mert nekem pl csak akkor engedte a gombok beállitását ha rendszer gazdaba lépek be mert egyébként nem menti el
Szia!
Közben megoldottam és szépen fut ahogy kell!
A telepítő valamiért a gyors indítót teszi ki asztalra és az nem jó.
A játék mappájában a launcher és a gyors indító fájlt is be kell állítani hogy rendszergazdai engedéllyel fusson.
(jobb klikk - tulajdonságok - kompatibilitás - alul bepipálod hogy a program futtatása rendszergazdaként)
A játékot a "NS3FB_launcher.exe" fájlal inditsd (ez is legyen rendszergazdai  engedéllyel ellátva) és akkor minden jó lesz!

Nekem is ugyan ez lenne a problémám, de miután átállítottam rendszergazdára mindkettőt nem tudom elindítani a launcher-rel. Mi lehet a baj?
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2908 Dátum: 13 okt 29, 09:06:35 »

Persze!
I + K + W/A/S/D  Gyorsan elfutsz/odafutsz az ellenfélhez.
I + L  Jutsu használat
I 2x + L ultimate jutsu
I+ J erősebb shuriken
Ezek a chakrás kombók, ezeket gondolom magadtól is kitaláltad már Nevet

Annyira kombókat én se tudok. Többnyire azt csinálom, hogy odafutok az ellenfélhez az I+K+W kombóval, aztán elkezdem püfölni, ő meg elhasználja a helyettesítő jutsuját, és végül az nyer, akinek később fogynak el. Így szoktam többnyire megnyerni a meccseket.

Még olyan kombót szoktam használni, hogy nyomkodom az L betűt, közben 1 iránygombot is nyomok (W/A/S/D), és akkor kicsit másféleképpen jönnek ki az ütési sorozatok.
Meg még olyant lehet, hogy nyomkodod az L-t, és elkezded az I-t nyomkodni, így néha sikerül egy-egy jutsut is bevinni az ütéssorozat végébe. Annyira én sem tudok ezeken kívül más kombókat. Még nekem is ki kell tapasztalnom 1-2 dolgot Nevet


Nah, egyébként játszottam most online, 1 olyan gyereket kaptam ellenfélnek, akit 8x legyőztem, és még mindig visszavágót akart. Én többnyire sage narutot hoztam, meg a kuramásat, ő meg sasuket, obitot, paint, meg még néhány karaktert.
Szerencsétlen nem tudott ellenem mit csinálni, pedig az utolsó meccseken már jutsut se igen akartam használni, hogy legyen esélye.
Ez a kuramás naruto nagyon durva. Hiába fogyott ki a helyettesítő jutsum, átalakultam kurama módban harcközben, és kapásból mögévillantam Nevet Így 1 kicsit unfair ez a naruto.
Még annyit vettem észre, hogy a Susanook nagyon durván fel vannak erősítve. Egy másik gyerek ellen mentem, aki itachival jött. Majdnem nyerek, erre átváltozik susanooba, és meg se tudtam mozdulni már, végül simán megölt, pedig pár ütés kellett volna nkei.




Meg tudnád mondani, hogy hogy kell átváltozni? Én pl. Madarával valahogy összehoztam a rinnengant, de azóta se.
Valamint köszi a tipet a billentyűzetkiosztásra, nekem bevált. kacsint

Ha megnyomod a spacet , vagy valamelyik nyilat a billentyűzeten, akkor csata közben átalakulsz. Kuramás narutónál eléggé hasznos. Olyankor hiába használja a helycserét az ellenfél, tovább ütöm akkor is.
Néhány karakternél van csak ilyen "instant" átváltozás. A másik fajtánál csak akkor tudsz átalakulni, ha már valamennyivel kevesebb életed van. Ilyenkor meg csak töltened kell a chakrádat addig a kis ikonig, a chakracsíkod mellett. Remélem tudtam segíteni.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2909 Dátum: 13 okt 29, 09:11:36 »

Én még csak most kezdek bele,kipróbáltam már 1x.Ilyen potik vannak,chakra magától tölt vagy van chakra poti is?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!