24 szep 27, 20:25:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546447 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2880 Dátum: 13 okt 27, 19:55:38 »

A PS en sem valami szuper a netes konnekció szóval próbálkozni kell egy darabig mire találsz ellenfelet. Vagyis lehet jó az csak türelmetlenek vagytok, vagy ha ez ilyen 10-15. jére se megy akkor valami a töréssel lehet a rossz. Mondom, ebben sajnos nem tudok igazán segíteni.
Naplózva

Yoshi22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4

Hidden Leaf Jounin


« Válasz #2881 Dátum: 13 okt 27, 20:09:32 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy mi lehet a baj!?
Elindul a game rendesen de a kezdő videó után semmi. Szomorú
Csak villog a felirat hogy nyomjak startot de nem reagál semmire, se billentyűzetre sem pedig kontrollerre.
Most win7 64bit sp1 oprendszeren próbálom rendszergazdai engedéllyel, de ugyan az van.
Aki tud segítsen légyszi!
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2882 Dátum: 13 okt 27, 20:17:49 »

Nekem ugyan nincs meg, de gyanítom előbb fel kell oldanod az első fragmentet, ahhoz pedig a sztori mód utáni mellékküldiket kell megcsinálni. Mivel nekem PS3-on van meg az alapjáték így a PCs törésben nem tudok segíteni.
A fragmentet egyébként a kristálygyűjtögetős mellékküldivel tudod kioldani.
A a fragment amúgy az utolsó sztori chapter utáni sztori rész.
kösz és még 1 azokat hogyan tudom kioldani küldiket kell csinálnom? vagy mi mert értem mit mondasz Nevet
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2883 Dátum: 13 okt 27, 20:21:54 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy mi lehet a baj!?
Elindul a game rendesen de a kezdő videó után semmi. Szomorú
Csak villog a felirat hogy nyomjak startot de nem reagál semmire, se billentyűzetre sem pedig kontrollerre.
Most win7 64bit sp1 oprendszeren próbálom rendszergazdai engedéllyel, de ugyan az van.
Aki tud segítsen légyszi!
nekem is hasonló van csak én rátudok menni a startra és ott kidobja hogy : Save Failed és semmit nem tudok csinálni max nyomkodom A gombot és ugyan azt kihozza Nevet
De te beállitotad a gombokat mert nekem pl csak akkor engedte a gombok beállitását ha rendszer gazdaba lépek be mert egyébként nem menti el
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2884 Dátum: 13 okt 27, 20:24:19 »

kösz és még 1 azokat hogyan tudom kioldani küldiket kell csinálnom? vagy mi mert értem mit mondasz Nevet

Ha végigviszed a sztorit akkor utána szabadon mászkálhatsz amerre akarsz és lesz egy halom plusz küldi, amiket majd csinálhatsz. Lesz köztük egy olyan, hogy egy béka kéri, hogy szedj neki ilyen köveket, amikkel majd színt vált a szobrocska, amit tőle kapsz. Annak a vége az, hogy van egy nagy kő egy helyen és azt szedd föl. Na odamész ahova mondja és lesz ott egy nagy kő ami ilyen fekete füstöt ereget, és amikor fel akarod szedni elindul a fragment chapter, amivel megszerezheted EMS sasukét. Na gondolom utána adja be majd a Kabuto vs Itachi harcot.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 20:24:54 írta Exkirion » Naplózva

tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2885 Dátum: 13 okt 27, 20:40:22 »

kösz és még 1 azokat hogyan tudom kioldani küldiket kell csinálnom? vagy mi mert értem mit mondasz Nevet

Ha végigviszed a sztorit akkor utána szabadon mászkálhatsz amerre akarsz és lesz egy halom plusz küldi, amiket majd csinálhatsz. Lesz köztük egy olyan, hogy egy béka kéri, hogy szedj neki ilyen köveket, amikkel majd színt vált a szobrocska, amit tőle kapsz. Annak a vége az, hogy van egy nagy kő egy helyen és azt szedd föl. Na odamész ahova mondja és lesz ott egy nagy kő ami ilyen fekete füstöt ereget, és amikor fel akarod szedni elindul a fragment chapter, amivel megszerezheted EMS sasukét. Na gondolom utána adja be majd a Kabuto vs Itachi harcot.
kösz szépem
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2886 Dátum: 13 okt 27, 20:47:50 »

A netes játék másnál sem működik? Elindulni elindul, csak játszani nem lehet vele, mert az indulástól 5 mp-re kidob valamilyen transmitting errorral vagy disconnecttel.

Működik, de le kell hozzá szedned az FLT-s multi fixet.
Ha FLT-s verziód van alapból, akkor azt kell, ha reloadedes, akkor szintén FLT multi fix. Egyszerű.
Akkor működni is fog, de bizonyos ellenfeleknél még mindig lesz ilyen, de csak néhány ellenfélnél. Sajnos haverom pont az a kivétel, akinél van ez a hiba.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2887 Dátum: 13 okt 27, 22:06:59 »

100/30 amire beenged, abból 20 írja ki az errort, 10 játszható, abból 1 tovább tart 2 percnél Nevet
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2888 Dátum: 13 okt 27, 23:04:06 »

Ha pc-n online quick match-ezni akarok miért írja hogy disconnected from the session? szobát csinálni tudok és bejönnek a szobába jól megy az online meg minden de nemtudok bemenni quickbe miért lehet? visszadob. :S pedig az elején még ment :S
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2889 Dátum: 13 okt 27, 23:10:32 »

Azért van mert veled egyszerre valaki más ist is oda oszt be és nem te kapod a priorítást. Sajnos ez ilyen, a quick match az nem éppen a legjobban működő feature PS-en sem, soha nem is szoktam olyat játszani. Vagy keress ellenfelet te, vagy csinálj szobát.
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2890 Dátum: 13 okt 27, 23:18:18 »

Privát szobánál nem lenne jobb az online játék? Ha egyáltalán lehet olyat csinálni. Lanon lenne a legjobb. Nevet
Naplózva
Yoshi22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4

Hidden Leaf Jounin


« Válasz #2891 Dátum: 13 okt 28, 09:34:51 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy mi lehet a baj!?
Elindul a game rendesen de a kezdő videó után semmi. Szomorú
Csak villog a felirat hogy nyomjak startot de nem reagál semmire, se billentyűzetre sem pedig kontrollerre.
Most win7 64bit sp1 oprendszeren próbálom rendszergazdai engedéllyel, de ugyan az van.
Aki tud segítsen légyszi!
nekem is hasonló van csak én rátudok menni a startra és ott kidobja hogy : Save Failed és semmit nem tudok csinálni max nyomkodom A gombot és ugyan azt kihozza Nevet
De te beállitotad a gombokat mert nekem pl csak akkor engedte a gombok beállitását ha rendszer gazdaba lépek be mert egyébként nem menti el
Szia!
Közben megoldottam és szépen fut ahogy kell!
A telepítő valamiért a gyors indítót teszi ki asztalra és az nem jó.
A játék mappájában a launcher és a gyors indító fájlt is be kell állítani hogy rendszergazdai engedéllyel fusson.
(jobb klikk - tulajdonságok - kompatibilitás - alul bepipálod hogy a program futtatása rendszergazdaként)
A játékot a "NS3FB_launcher.exe" fájlal inditsd (ez is legyen rendszergazdai  engedéllyel ellátva) és akkor minden jó lesz!
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2892 Dátum: 13 okt 28, 11:21:52 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy mi lehet a baj!?
Elindul a game rendesen de a kezdő videó után semmi. Szomorú
Csak villog a felirat hogy nyomjak startot de nem reagál semmire, se billentyűzetre sem pedig kontrollerre.
Most win7 64bit sp1 oprendszeren próbálom rendszergazdai engedéllyel, de ugyan az van.
Aki tud segítsen légyszi!
nekem is hasonló van csak én rátudok menni a startra és ott kidobja hogy : Save Failed és semmit nem tudok csinálni max nyomkodom A gombot és ugyan azt kihozza Nevet
De te beállitotad a gombokat mert nekem pl csak akkor engedte a gombok beállitását ha rendszer gazdaba lépek be mert egyébként nem menti el
Szia!
Közben megoldottam és szépen fut ahogy kell!
A telepítő valamiért a gyors indítót teszi ki asztalra és az nem jó.
A játék mappájában a launcher és a gyors indító fájlt is be kell állítani hogy rendszergazdai engedéllyel fusson.
(jobb klikk - tulajdonságok - kompatibilitás - alul bepipálod hogy a program futtatása rendszergazdaként)
A játékot a "NS3FB_launcher.exe" fájlal inditsd (ez is legyen rendszergazdai  engedéllyel ellátva) és akkor minden jó lesz!
kösz megoldotam újra tettem és jó lett csak a mentésem úszót de az nem para Nevet
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2893 Dátum: 13 okt 28, 11:23:09 »

Online modba csak nekem nem talál ellenfelet ? vagy másnak is mert Tegnap Este még 1 talált de most meg nem talál 1 sem
Naplózva
Metroka1998
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2894 Dátum: 13 okt 28, 12:09:01 »

A full burstot letöltöttem de orosz a sub... Neeem Nem tudjátok, hogy hogy lehet átállítani?
Vagy valami linket tudnátok küldeni? Köszi! bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!