24 okt 01, 23:01:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 548126 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2790 Dátum: 13 máj 17, 09:30:54 »

Tegnap végre elkezdtem én is a játékot. Deidarát utálom... azok a rohadt madarak kikészítettek...  smirksweat Összességében eddig nagyon jó a játék, élvezetes a harc, a Kyuubi cséplés is jól meglett csinálva. Szemöldök sensei-el simán csaptam a kardforgatókat, pedig Isten tudja milyen nehéznek vártam, ha már az összes jön egyszerre. A mai nap majd haladok tovább, egyelőre elég jól megy a harc, ahhoz képest, hogy az UN5-höz voltam szokva.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2791 Dátum: 13 máj 18, 10:59:12 »

Lehet hogy ez kicsit hülye kérdés lesz,de egyszerűen bejártam minden részt,megcsináltam minden küldetést,kivéve a tool shopposat,a legendary és a hero paletták is maxon vannak és a timeline is kész és egyszerűen nem találok küldetést...kész van ugye a story mód is és most kéne csinálnom ezeket a küldetéseket és nem találok semmit...Valakinek van ötlete hogy mit nem csináltam még?  Nevet Néztem a neten például azt is hogy milyen küldetések vannak odamentem de nekem nincs ott az ember.. (pl. Gaara és Temari)
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2792 Dátum: 13 máj 18, 11:51:48 »

Ha valaki nincs ott valahol, az azt jelenti, hogy valahol máshol van. Ilyenkor igazából annyit lehet csinálni, hogy körbefutod a világot, benézel minden sarok mögé és előbb utóbb tuti találsz majd valamilyen küldetést. legnagyobb részt Konohában vannak a küldik, de a többi faluban is van pár és néha a falukon kívül is adnak 1-1-et.
Naplózva

Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2793 Dátum: 13 máj 18, 12:31:07 »

Hát én már futkorászok egy-két napja, de nem találok semmit...A levél falut is már végigjártam 20-szor oda-vissza.Talán az is közrejátszik hogy alacsony a barátsági szintem az illetővel? Bár a levél faluból mindenkivel magas szóval tényleg nem tudom...
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2794 Dátum: 13 máj 18, 12:51:40 »

van 1-2 küldi, ami csak azután jön elő, hogy kimaxoltad a haver szintet és lejátszódik a speckó event is amit akkor kapsz. Friendship event a neve azt hiszem. Azokat feltétlenül csináld meg, mert azok nyitnak majd meg még küldetésket pluszba.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2795 Dátum: 13 máj 22, 16:36:36 »

az mért van, hogy a story módom nem indul el? egyszerűen elsötétül a kép és nem történik semmi... Először kölcsönbe volt ezért azt hittem, hogy a lemezzel van a gond, de a ma megjött a sajátom és ugyan ez a hiba. Az összes többi játék és ennek a játéknak minden más dolga tökéletesen megy, elméletileg a legújabb update is van a ps3-on szerintetek mi lehet a gond?
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2796 Dátum: 13 máj 22, 18:00:41 »

Az eredetileg egy film. Próbáld meg azt, hogy csinálsz új profilt és azon is játszol, vagy amint bejön a videó azonnal nyomj start-ot és skipeld a videót. Ha ez sem megy, akkor valami a PS-eddel van és sajnos nem tudok benne többet segíteni. Talán még megpróbálhatnád letörölni a játék data unitját és ujrarakni, hátha azzal van a baj.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2797 Dátum: 13 máj 22, 18:11:42 »

Nekem is lenne kérdésem: Fősztorit végigvittem, és 1-2 jelentéktelenebb mellékküldetést, már kaphatok leveleket is, ám lehet akadt 1-1 levél, amire nem épp a megfelelő választ adtam... attól függetlenül van alkalmam kimaxolni a barát-csíkot (vagy hogy hívjákot) netán több küldetés társul 1 emberhez, jelen esetben a Mizukagére gondolva- vagy ezt így el..szúrtam?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2798 Dátum: 13 máj 22, 18:34:24 »

Nem. Ha valakinél elrontod a választ és nincs hozzá több küldi akkor még van 2 mód kimaxolni.
1. Friendship rámen fogyasztása Ichiraku ramennél, miközben az alany a csapatod tagja.
2. Friendly battle event az egyik sarkon konohában, egy "árúsnál" (sok NPC áll körülötte), ilyenkor is a csapatodba kell lennie az alanynak és harcolni vele. Ha győzől nő a csík.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 18:35:22 írta Exkirion » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2799 Dátum: 13 máj 22, 18:58:03 »

Ah, köszönöm, akkor megnyugodtam. Nevet Kipróbáltam az online-t, az életkedvem is elment tőle kb... mindenki Tenten, Dei, Utakata és távolról szórja az áldást, vagy Lee/Gai, esetleg KCM Naruto. Ja és Yamato, mert neki ugye az Ultimate-je távolabbról is működik. Mosolyog "Színes" paletta, nem mondom. Nevet Ja és persze Sennin-Naruto, aki felállni sem enged a Rasengan-spammolással. Jó persze nem vagyok valami profi az igaz, de azért a Játék-kultúra/etika azért tombol... ^^
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2800 Dátum: 13 máj 22, 19:55:10 »

oh köszi nagyon, sikerült elindítani Nevet
De mit ne mondjak ennek a mászkálós story része talán még a storm2-jénél is bosszantóbb... A játék minden 10. másodpercben tölt mert átérek egy másik terület részre, a kamera állás néha elképesztően borzasztó tud lenni, viszont a Legend, Hero választás tetszik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 19:58:03 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2801 Dátum: 13 máj 23, 18:13:13 »

Jaj a Sennin Naruto már a generationsban is idegesített de én hozzáfűznék még egy embert Sasuke MS,akivel szintén azt csinálják a játékosok, hogy nyomnád a chakra dash-t a veréshez erre ő okosan Inferno Style: Flame control  Nevet nem azt mondom hogy ne használja de egy idő után idegesített persze ettől még kikerülhető... csak bosszantja az embert  kacsint Egyébként Hidannal hogy lehet azt csinálni hogy nyomod a tilt-et majd ultimate jutsu? Próbálkoztam párszor de nem igazán jött össze  Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2802 Dátum: 13 máj 24, 06:21:05 »

E/MS Sasukét épp ezért használom gyakran. Kicsit segít feltartani a spammer kis rohadékokat.
Épp az előbb fejeztem be egy Minato vs Zabuza meccset, a kissrác vagánynak hitte azt, hogy folyton vízjutsut spammelt, na visszavágóban Deidarával fél életig vittem dobálva, hopp "megszakadt a nete". Minő váratlan fordulat...
Követező körben Madara vs Raikage. Villámjutsu spammal 1,5 életem ment le (1 árva Katont nyomtam csak, szóval még csak azt se mondhatjuk, hogy tettem érte), visszavágóban újfent Deidarával mentem, elkentem a száját hasonlóan jólszituált szemétláda módon, mint ő az enyémet, erre küld egy levelet hogy: "Really?" Nem akartam visszaírni, hogy visszafelé nem olyan vicces a dolog?...
Hamar befogom fejezni Online pályafutásom, ha így haladunk, mert Dei-el kezdeni szemétség a normálisokra nézve, ahhoz meg nem sok kedvem van, hogy amikor felkelnék egyből jutsut kapjak a képembe, aztán ha Deiel hálából elverem meg én legyek a rohadék.  smirksweat

Ha valaki szervez netán bajnokságot, azért szóljon nekem is, ha lehetséges.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2803 Dátum: 13 máj 24, 09:25:02 »

Igen, persze megértelek csak azért Sasuke is kicsit spam...Az online játékot én (is) már csak néha használom mert nem élvezetes,mindenki kiválasztja a Deidara,Sasuke,Raikage stb. karaktereket ahogy te is mondtad és elveszi az élet kedvedet is még a generations-ban volt hogy kiválasztottam mondjuk a gyerek Obitot(hogy tényleg kedvvel játsszak) és a többiek persze lenyomtak. Barátaimmal szoktunk játszani meccseket ha átjönnek és az épp elég,mert az tényleg élvezetes...És nem az a gondom persze hogy levernek csak annyi hogy ezekkel nem igazi a játék...
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2804 Dátum: 13 máj 25, 08:37:45 »

ha valaki játszani akar velem egypárat akkor vegyen fel barátnak, már belejöttem a storm 3-ba mert a generations után nagyon furcsa volt nekem... ha akartok itt írjatok privátban és akkor felvehetjük egymást barátnak, játszhatunk amikor úgy van.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!