24 szep 29, 10:24:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547192 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2460 Dátum: 12 júl 09, 05:16:42 »

Hát amíg mangába nem mutat valami újat naruto és kurama  addig az eggyetlen elképzelhető ultimate jutsu nekik az amikor naruto kiengedi a kuramát és megváltozik a kyuubi chakra mod  és bijuu dama-t csinálnak ketten Nevet
amúgy tervezem megvenni a storm 1-et (sajnos az eddig kimaradt mivel még a ps-em is friss  )  azt is lehet online játszani nem? Nevet
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2461 Dátum: 12 júl 09, 05:59:58 »

Nem lehtséges online játszani a story is rossz én szerintem fölöslegesen ne vegyél játékot nekem meg volt de vissza vittem!Túl hosszú az ultimate jutsu valamelyik karakternér nincs az az isten hogy beadod szal vegyél inkább generation-t  ikszdé!De komolyan és akkor azt majd küldhetnénk online!
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2462 Dátum: 12 júl 09, 06:58:45 »

Akkor inkább megveszem a spider-man web of shadow-ot >.<
mert a generations hóóót zihher hogy nem fogom megvenni Nevet  

Ez azért eléggé olcsó trükk a két soros szabály kijátszására. Ne élj vele, úgyis észrevesszük, és ettől csak még mérgesebbek leszünk. A 2 sor az két teljes sor.

Moderátor

 
U.I : "Nem ált szándékomban kijátszani a 2 soros szabályotokat sőtt fogalmam se volt róla hogy ezzel azt csinálom Nevet Nyugodtan legyetek mérgesebbek már vagy 1000 éve nem fórumoztam még bele kell tanulnom az új idióta szabályokba Mosolyog) "
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 09, 21:05:32 írta naruto-chan » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2463 Dátum: 12 júl 09, 16:59:43 »

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD előző komment meghalok:D:D

Jött egy új nyilatkózás matsuyamatól (az a kérdezz felelek) itt van: http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-storm-3-new-interview-reveals-2-5-years-worth-of-work/ aki tudja pls fordítsa mert lusta vagyok Mosolyog
Amúgy meg nem mind1 hogy kihagynak part1 es karaktereket, mert egy olyan játékot szerettem volna amiben minden animében látható (harcképes) karakter benne lenne. Erről már lemondhatok..Szomorú
De nézzük a jó oldalát!: Matsuyama: minden shippuudenes karakter benne lesz a játékba.
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2464 Dátum: 12 júl 09, 19:31:30 »

Vajon Darui is benne lesz a játékba mint használható karakter akkor??Spider-man-t vennél ikszdé??Mi bajod a story-n kívül a játékkal ennyire??Hatszor jobb a gen mint az eddigi részek én szerintem mert az onlina az perfect a harcrendszer is nagyon jó és nem az nyer aki jobban spammol!És kezdem unni hogy a hero-kat alázom be dojin szinten xdd!Mellesleg milyen nektek a statotok?? Nekem Wins/Losess        195/25
És az a Disconneting Freqwency(Nem tudom hogy kell leírni x.x)  0/10
1.Sasori
2.Itachi
3.Suigetsu
Aki nem hiszi meg tudja nézni :DD
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2465 Dátum: 12 júl 09, 21:03:40 »

Én inkább nem publikálnám a statom mert ahogy én elkezdtem az online battle mod-ot azt tükrözi a statom kb szégyen Nevet Amúgy miért is ne? Spider-Man fanatikus voltam világ életemben imádtam mindent ami csak az.  Nekem tényleg a legnagyobb bajom hogy nem tudtam 1 használható normális story mod-ot elkészítteni akkor lenne fasza a játék. És az az istenített harcrendszer se az a tökéletes szerintem nekem csak az új kombók tetszenek Naruto(sage)  -nál  Pl: nagyon tetszett amit láttam kombóinál Nevet
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2466 Dátum: 12 júl 10, 07:35:52 »

Érdekes mégis jobban lehet játszani avval a harc rendszerrel és nem az nyer aki gyorsabban nyomkodja a ravaszt!Mellesleg nem rég találkoztam egy olyan csávóval akármit csináltál kivédte meg se tudtam ütni nagyon durván nyomkodhatta és ilyenkor mindig az van bennem meccs után hogy chh noob 2 hét még ilyen kawarimizás és úgyis tönkremegy ikszdé!
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2467 Dátum: 12 júl 16, 07:39:28 »

Na vége a comic con-nak és jött egy interview amiben láthatjuk a valószínüleg hamarosan közeledő demo-t : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-comic-con-interview/ Ebben már lehetett látni az új awakeninges dolgot... Szóval ez úgy lesz hogy : Az L-t balra húzod a R-t fel és akkor awakeningbe vagy olyankor ha meg nyomod vagy az LB-t vagy az RB-t  eldob egy kunai-t és mint már láthatuk Tobi fölött lesz és egy rasenganal odacsap! Nevet És valahogy lehet secret factor-t is csinálni de azt nem tudom hogyan : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-secret-factor/ És végül a control : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-controls/ 
Nem is rossz : http://www.youtube.com/watch?v=CfR8mWTk1X8&feature=related Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 20:04:29 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2468 Dátum: 12 júl 18, 20:54:02 »

Bocs de ez szerintem nem fog összejönni akárki csinálta, látom a kyuubi is benne van Nevet  : http://www.youtube.com/watch?v=CfR8mWTk1X8&feature=related .. tele van olyan karakterrel akik még egy kunai-t se dobtak el. Mindíg a végén mutatják be az összes karaktert amikor befejezték a játék készítését.Amúgy nem lenne rossz.. Azt nem értem hogy minek butítanák le az eddigi nem edo tensei-es karaktereket pl:zabuza haku kimimaro stb.. Csúnya edo tensei-es custom-be.
Ha így is lesz akkor remélem lesz eredeti skin costum. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 07:05:13 írta cimpeti » Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2469 Dátum: 12 júl 18, 22:12:08 »

Én már párszor épp azt magyaráztam hogy az edo tensei-es costume választható legyen azoknak a karaktereknek akik fel lettek támasztva úgy mint a sage naruto-nak a hokage costume vagy jobb példa sasuke chidori true spear /kiring változó ultimate jutsu  - lenne pl: edo itachi-nál az a technika amivel legyőzte kabutomarut (bocsi nem jut eszembe a technika neve :S )  xd
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2470 Dátum: 12 júl 19, 20:37:34 »

Ez itt fake ? <a href="http://www.youtube.com/watch?v=N-eUa-BF9ZQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N-eUa-BF9ZQ</a> ha nem lenne fake az jó lenne Mosolyog
Ahogy látom a storm2-ből cserélték ki Pain-t Tobi-ra..:/ Sok nyomorult unatkozik azt ilyeneket csinál.
Am ezt a New awakening-et nem értem mi a lényege? Mert az awakening az az erőkitörést, átváltozást jelenti..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 20:44:48 írta cimpeti » Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2471 Dátum: 12 júl 19, 21:16:33 »

Ez minden bizonnyal fake de majd később lehet kapunk valami normálisat is remélem mert elméletileg benne kell lenni majd smirksweat!És az új aweking csak annyi hogy akkor használod amikor akarod asszem de nagyon nagy az ára mert legyengül a karakter ha lejár!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2472 Dátum: 12 júl 19, 22:34:06 »

Az awakeningel az lesz, hogy a régi játékokhoz hasonlóan mostmár akármikor aktiválható lesz harc közben, viszont negatívumokat kapsz miután lejár. Többet sérülsz, lassabb leszel stb. Aki játszott au ultimate ninja 5 el (Accel 2) az tudja nagyjából mire számíthat. Illetve awakening alatt az r1 l1 gombokkal speckó támadásokat lehet majd nyomni.

Ja és a vidi fake, a Gen már kijött rég, a karakterlistáját pedig a wikin megtalálod. Az a Tobi nem játszható benne, igazából benne sincs semmielyen módon.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 22:42:08 írta Exkirion » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2473 Dátum: 12 júl 20, 14:24:04 »

cimpeti : Tudtam hogy fake ezért írtam hogy "nem is olyan rossz" ahhoz képest hogy fake szerintem egész jól megcsinálták. Nevet Van egy pletyka miszerint Darui benne lesz a storm 3-ban mint játszható karakter. Egész várható volt szerintem ugyanis a ginkaku és kinkaku elleni harcban eléggé kivette a részét. Szerintem hamarosan jön egy scan/videó/megerősítés efelöl mert őt bekell rakniuk! Nevet Darui megerősítve, képekell meg naruto awakeningjéről néhány kép : http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=10439
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 16:20:50 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2474 Dátum: 12 júl 22, 19:06:02 »

Király....Nevet Am nem értem miért lesz benne ginkaku és kinkaku??? max egybe lesznek.Nem mutattak semmit csak a hóna alján a tökkel beszippantott pár embert és kész.. Talán átváltozott kyuuby-vá az egyik de ez sem elég.
Ha a hang4 re aztmondták keveset mutattak akkor ezek aztán végképp. (Szerintem ez a darui vs ginkaku fight nagyon összelett csapva2 perces fight.)

 (az a lenyega topic forgalmas:D.dd:Nevet:D)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 19:21:31 írta cimpeti » Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!