24 szep 29, 10:28:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547206 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2430 Dátum: 12 júl 05, 10:31:30 »

Amit belinkeltél az egy emberkétől javaslatok,tanácsok  a cc2-höz. Hogy mit rakjanak a játékba, mit tegyenek a fight-okba moves-eket stb..

Amúgy az eddigi karakterek fognak valamit változni???(nem a sasori,kisame,deidara,kakuzu,hidan meg ilyenekre értem, akiknek már full erejük benne van a játékba) hanem Pl:Pein aki csak idézget meg csinál 1 shinra tensei-t, kabutomaru, stb.?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 05, 10:38:16 írta cimpeti » Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2431 Dátum: 12 júl 05, 15:23:52 »

Hát a "borítókép" vagy hogy nevezzem lógó -n ott van a kcm naruto pl. Gondolom ő majd külön karakter lessz vagy nemtudom de biztos kap 1 brutális jó ultimate jutsut Nevet Engem mondjuk az érdekelne hogy az edo tensei -es karakterek hogy lesznek megoldva. Mármit úgy mint naruto sage -nál hogy átváltható hokage costume-ra akkor pl itachi is átváltható lessz edo tensei -es itachi-ra és megváltozik az ultimate jutsu-ja is ? És persze remélem kapunk 1 nagato-t is használható karakterként (edo tensei-est)  mert eléggé megnehezítette naruto és bee és itachi dolgát szerintem megérdemelné hogy benn legyen Nevet 
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2432 Dátum: 12 júl 05, 17:33:38 »

Hohohoho! Úgy néze kicsit elvagyunk kényesztetve (nem mintha baj lenne  Hümm-hümm ) , ugyan is kb két hét allat kaptunk egy hivatalos bejelentést,trailert és egy gameplay-t is! Nevet http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-storm-3-gameplay-video-3rd-hokage-vs-kyuubi-boss-battle/ Itt van 3rd Hokage vs. Kyuubi boss. Nagyon jó! Eddigig legjobb bossnak néz ki. Tavasszall  jön a játék, hívatalos dátum még nincs. További hírek : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-releaste-date-spring-2013/ Jó angolos fórdíthatná. :S
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2433 Dátum: 12 júl 05, 20:00:22 »

Kb én voltam a legelső magyarországon aki publikált valamit a storm 3-al kapcsolatban amikor japánban bejelentették Nevet angol site-okon se nagyon láttam még még ezen a saiyanisland-on se Nevet Amúgy érdekes így végre egyben látni ezt a boss harcot Nevet  nekem bejön sőtt egyenessen lehengerlő élmény lehet :O  Ha ez ilyen jól néz ki mien lessz majd a háború benne ? :O  kegyetlen jóóó Nevet
Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2434 Dátum: 12 júl 05, 20:28:01 »

tooomi imádlak köszi a linket és ez alapján nahyon-nagyon jó játék lesz kíváncsi vagyok hogy a madara vs 5 kage harcot hogy csinálják meg? esetleg mint az egyik Bleach játékba hogy 6 ember van a pályán egyel vagy te a többivel a gép az jó lenne. Szurkolok a CC2-es embereknek hogy ne csesszék el nekem ez tuti vétel még ha 20000-be is kerül.
Ui.: bocs a helyesírásért telórol voltam
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2435 Dátum: 12 júl 05, 21:19:29 »

pappsebi : Ha az tetszet ettől eldobod az agyad!  Pojén  Újabb gameplay  (nem mintha nem lett volna várható Nevet ) : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-storm-3-minato-vs-masked-man-gameplay-video/ Minato vs. Masked Man battle! Hát minden változott kicsit, szerintem egész jó írányba. Csak azt nem tudom mi az a dolog az idő alatt? És csak én érzem úgy hogy hamarosan kapunk egy letölthető gameplay-t? Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2436 Dátum: 12 júl 06, 07:17:59 »

hát igen Nevet japánban már úgynézki ezerrel mennek a beta tesztelések Mosolyog
Már alig várom hogy letölthető legyen majd 1 demó a japán ps store-ról Nevet  biztos nem 1-2 harcal bökik ki az emberek szemét hanem lessz benne 1 boss harc Nevet
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2437 Dátum: 12 júl 06, 07:48:56 »

Na itt van egy egész video a japán expóbol : http://www.saiyanisland.com/2012/07/naruto-storm-3-complete-2012-japan-expo-demo/ Csak nekem tűnik úgy mintha most már még kevesebbet vinne le az életből 1 combo vagy egy ultimate jutsu? Csak mert ha tényleg az király! Tovább élvezhetünk egy battle-t, és nem az van hogy jee sikerült egy ultimate kész meghalt. 
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2438 Dátum: 12 júl 06, 07:56:17 »

Amúgy igazad van mert leamortizáló az hogy 1 kis püfölés után + 1-2 jutsu ultimate jutsu után beadja az ellenfél a kulcsot.Sokkal jobb lenne ha a sebzéseken állítanának annyit hogy a sima jutsu ne vigyen le sok életet + a kombózás az ultimate jutsu meg kb annyit mint 1 jutsu Nevet 
Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2439 Dátum: 12 júl 06, 08:27:35 »

tooomi: ez hihhetetlen nem hiszem el ezek a cc2-ős srácok mekkorát alkotnak! de remélem a rendesben majd amortizálódnak a karakterrek meg a pálya. a jutsus ötlet nem us rossz sőt nagyon énszerintem az kéne hogy 1 ultimate jutsu egy élet csik harmadát vigye le a sima jutsu kb hatodá a kombó (mértékétől függően) szint úgy ötödét hatodát hát úgy elépesztően jó lenne Nevet
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2440 Dátum: 12 júl 06, 08:40:49 »

Már csak azon agyalok ezerrel mióta megnéztem az animét hogy Ginkaku és Kinkaku benne lesz-e? Hmm? Csak mert nehéz lenne őket megoldani szerintem... De viszont nagyon jó karakterek és sok mindent mutatak is. Szerintem úgy kéne hogy alapból mindkettővel vagy és ott vannak már a fegyverek is awakeningnek ott van a kyuubi ultimate jutsunak beszípantják az ellenfelet (aztán kiugrik  Pojén ) jutsunak meg... nem tudom. Nevet Véleményeket? Ki mit gondol mit lehetne még velük csinálni? Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2441 Dátum: 12 júl 06, 09:46:47 »

Azt a ginkaku meg kinkaku-.t úgy lehetne beletenni mint régen a mortal kombat-ba a noob-smoke-t.
Úgy hogy ha megnyomod pl az r1-et akkor gyorsan kiugrik a képből ginkaku és bejön kinkaku.
Természetesen egy életük lenne ami megy lefele,nem pedig külön külön.

A 7 kardforgató is jóljönne. Hangnégyet nagyonvárom.Kabutónak az awakeningje az lesz hogy sage mode-ba megy és kijöna hasából a hang4, és velük is lehet támadni majd?
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2442 Dátum: 12 júl 06, 11:23:04 »

Az is lehet hogy a karakterek nagy része  pl az edo tensei -es karakterek azok úgy járnak mint a generations-ba jópár karakter hogy csak support-ként választhatóak lesznek :/  az kicsit gáz lenne remélem nem úgy lessz megoldva
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2443 Dátum: 12 júl 06, 13:48:00 »

Én nem értem minek nektek az edo-es karakterek hiszen ugyan azt tudja mint alapból.Mellesleg köszi a videókat tooomi szerintem a demó csak annyi lesz hogy a kyuubi boss battle és a hokage vs masked man boss battle!Kicsit változott a kawarimi méter meg az élet csík is de most újra hármat raktak be mint a storm 1-be???a justu-ról annyit hogy engem nagyon zavart már hogy egy csomó életet levett főleg awekingben,példa:Minato aweking rasengan xdd!(storm 2-vel játszok azért van ez :DD)És lenne egy kérdésem szerintetek megvegyem majd valamikor a közeljövőben a naruto storm generation-t vagy ne??Köszi a választ bow(márha kapok egyáltalán smirksweat)
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2444 Dátum: 12 júl 06, 13:59:46 »

[Hun]ter : Hát ha türelmes ember vagy akkor szerintem inkább ne vedd meg!  Várj 1 évet mert a storm háromban úgy is benne lesznek azok a karakterek akik a generationban (ez nem biztos, de elég valószínü... ) De azért várd meg más válaszát is... Nehogy miattam maradj le egy jó gameről smirksweat Találtam egy egész érdekes videót : http://www.youtube.com/watch?v=Tvr4p1T0-7E  Most akkor ez mit jelent? Hmm? Lesz új awakening? :O
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!