24 szep 29, 12:24:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547308 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2445 Dátum: 12 júl 06, 15:38:54 »

ginkaku és kinkaku ötlete nem is rossz r1 és bejön a másikuk ez nagyon jó ötlet Nevet [Hun]ter szerintem ne vedd meg nekem meg van az Ultimate Ninja Storm az UNS2 és az Ultimate Ninja Storm Generation de szerintem nem maradsz nagyon le semmiről ha nem veszed meg meg nem is kell sokat várni a Storm 3-ra se
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2446 Dátum: 12 júl 06, 15:52:25 »

Csak a javított harcrendszer meg a + karakterek meg a kissebb játékmódok miatt érné meg megvenni a generations Nevet
Mer elég jó lett a harcrendszer (változott a véleményem Nevet )  és nem rossz Nevet
De amúgy normális storymod nincs benn sal (N)  én 1 feltúrbózott verekedős játékot nem vennék meg Nevet
Am jó itt beszélünk az edo tensei-es karakterekről de attól még külön skin-ként betehetik őket az eredeti karakterek mellé vagy nemtom.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2447 Dátum: 12 júl 06, 17:17:47 »

 http://www.youtube.com/watch?v=Tvr4p1T0-7E Huu mi is lehet az a kép Nevet.. Én annyit szedtem le hogy  2 féle awakening lesz, az egyik az hogy meg forgatod a bal ravaszt: pl akkor sasuke susanooja kijön félig amikor még csak a csont van. A második a r1+l1 lenyomása egyszerre az mondjuk a másodi awakening. Ezt vagy az első awakeningből lehet megcsinálni csak, vagy alapból is. Ez a teljes susanoo.
Vagy pl killerbee ,az elsőnél kijön 6 farok ha megcsinálod a másikat csak akkor jön ki mind a 8 farok.
(javítsatok ki ha tudjátok)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 06, 17:18:29 írta cimpeti » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2448 Dátum: 12 júl 06, 17:27:35 »

Én ebből még nem szűrnék le semmit, ugyan is a kép azt írja, hogy taktika a bossok ellen. Szóval simán lehet, hogy ez csak a bossok ellen valami speciális cucc és ennyi. Amúgy az awakening eddig sem így működött, hanem chakratöltéssel lehetett belemenni, kétlem, hogy ezen pont most változtatnának, de ki tudja.
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2449 Dátum: 12 júl 06, 19:30:33 »

Én szerintem meg az lenne a legkorrektebb ha megcsinálnák valami hasonlóra mint az Asuras warth-ban lévő gomb használat csak itt ha megtellik 1 ien külön csík akkor kiírná hogy R3  (mivel az a gomb eddig semmire se volt használható)
megnyomod és awakening ! Nevet  Amúgy meg 1 egyszerűbb fejlődési rendszert is csinálhatnának ennyi erővel Nevet Ha megfelelő mennyiségű tapasztalat pontot összeszedsz unlockolni lehetne 1 "extra" menüpontban Ultimate Jutsu-kat ,Jutsukat ,awakening -eket ,Costume-okat , Videókat,satöbbi Nevet szerintem a Trófea rendszernek is sokkal többet jelentene és nem kéne brutálissan sokat szívni a trófeákkal mint pl storm 2 -ben az összes title  megszerzésével Nevet
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2450 Dátum: 12 júl 07, 14:09:52 »

Hát ha már a skin-nél tartunk akkor már kilehetne mosni a játékból jugoo pizsamáját is ikszdé meg nem tudom ki emlékszik rá amikor a kage találkozón jugoo átváltozott teljesen asszem az lehetne az awekingje is!Jah amúgy elképzelhető mégis megveszem hála istennek nem olyan borsos áron remélhetőleg xdd!Kicsit unom már hogy szinte minden karakterrel megvertem legalább 1 embert online annak több mint a fele úgy spammol hogy a meccs közben kilép és akkor azt hiszi ő itt a nagy troll gyerek!Tudom a gen-ben is lesznek ilyenek csak több értelme van az online battlenak meg tudnák több barátommal játszani tournament mód-ba!És már rá lehetne aggatni Suigetsu-ra is egy akatsuki köpenyt meg a Karin-ra és kiváncsi vagyok mit csinálnak majd hogy Suigetsu-nak elveszik a kardját mert egy Zabuza vs Suigetsu meccsen érdekesen mutat xdd!Mellesleg Pappsebi PS-ed van??
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2451 Dátum: 12 júl 07, 14:29:58 »

Ahh szerintem nemcsinálnak semmit suigesu vs zabuzánál a kard mind2nél ott lesz . eddig se csináltak semmit mért pont most? Amúgy is mit csinálnának?Nevet meccs elején kőpapírollóznának hogy kinél lesz a kard?
Jugonak már télleg jólenne egy másik costum.
Megcsinálnak minden pályát? Mert akkor lesz vagy 70.

Egy kérdés: kb hány játszható karakterre lehet számítani majd, meg eddigi karakterekből változásokra? (mert én az a típusú vagyok aki a karaktereket,fightokat szeretem)
 Ha jó sok lesz biztos megveszem ezt is.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2452 Dátum: 12 júl 07, 18:22:16 »

[Hun]ter igen de ha a PSN miatt kérded az sajna most nem lesz mert csapatommal júli. végén elutazunk edző táborba és aug. végén jövünk vissza plusz haverjaimnak kölcsön adtam a uns szériám és novemberbe tudok majd menni csak újra Szomorú(((
De hogy ne csak off-oljak karakterek az sztem meg lesz vagy 80-90 ha azt vesszük hogy külön karakter a kcm naruto új tobi madara ginkaku kinkaku esetleg zetsut is bel rakják meg még lesznek sokan plusz ha olyan hülyék lesznek a CC2-es srácok mint a Gen-be hogy ott pl. a part 1-es karikat nem új kosztüm ként rakták bele hanem külőn karakterként ennek mi értelme...? Ennyi erővel itt plusz 70 karakter lesz mert a háborús kinézetűek plusz edo zombik stb...
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2453 Dátum: 12 júl 07, 21:24:52 »

Szerintetek lesz benne hanzou is (boss fight) + kardforgatók, hang4 stb? Meg az a szakállas aki a 5kage gyűlést vezette?
Amit a legjobban várok az a új tobi, tudom hogy már írtam de remélem kabutomaru awakeningje ez lesz amikor sagebe van? Így néz ki http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.deviantart.com/download/293151320/kabuto_sage_mode__by_yaminokuni-d4uj908.jpg&imgrefurl=http://yaminokuni.deviantart.com/art/Kabuto-sage-mode-293151320&h=900&w=632&sz=335&tbnid=mUYG1pGLBcAK2M:&tbnh=90&tbnw=63&prev=/search%3Fq%3Dkabuto%2Bsage%2Bmode%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=kabuto+sage+mode&usg=__BnQbV5Wh2RgK7Ny_FSHOx6sujiM=&docid=ggH64Q5b1cWifM&hl=hu&sa=X&ei=jpr4T6DHNMbS4QTM38XoBg&ved=0CGIQ9QEwBA&dur=144
Szerintetek? Egy itachi sasuke vs kabuto bossfight jólenne.
Ja és a Pein chibaku tensei mode? Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2454 Dátum: 12 júl 08, 03:29:58 »

Kijött egy interview Matsuyama san-al, aki ugye tudjuk ki, aki nem tudja, annak mondom, hogy ő a beöltözős faszi, aki mindig promótálja a játékokat. Asszem a CC2 igazgatója, de nem tuti, szóval íme, lefordítottam nektek(nem szó szerint):

Hol kezdődik a Storm 3 sztorija?
Egy flashback-el kezdődik a Kyuubi inváziója arc-ról, ez az amit az expo demója is bemutat. Ezután a sztori jobbára a Kagék találkozója utáni eseményekre fókuszál.

Szóval akkor a Storm 3 a 4. shinobi háborúra fog összpontosítani?
Igen, ez lesz a sztori mód középpontjában.

Ez azt jelenti, hogy a sztori Madara megjelenéséig fog tartani?
(Megjegyzésem: Ki ez a tök aki kérdez? Kb 5-6 rész és benne lesz Madara az animében, kizárt, hogy csak addig menjen)
Matsuyama, aki erre csak nevetett és megrázta a fejét, megemlítette, hogy a befejezés még nincs meghatározva.
Ez az infó is fel lesz fedve előbb utóbb és lesz pár meglepetés nemsokkal a megjelenés előtt is.

itt van egy megjegyzés, hogy állítólag valaki ugyanezzel a reakcióval találkozott, amikor a Gen megjelenése előtt Kabutoról és Masked manról kérdezte Matsuyama-san-t úgyhogy van esély Madarára.
(Megjegyzésem: Well duh! Mivel eddig minden játék pont addig ment, ahol az anime tartott a megjelenéskor, még szép hogy. A játék jövőre jön ki, addigra az anime már rég túl lesz azon a részen, ahol a manga most tart, jóesetben.)

Milyen hosszú lesz a sztori mód és hány bossharc lesz benne?
A sztori stílusa hasonló lesz a Storm 2 höz (értsd: mászkálás) és lesz benne jópár bossharc. Még elég korai lenne megmondani, hogy milyen hosszú is lesz játékidő szempontjából, de a CC2 sok munkát fektet a dologba, főleg a látvány szempontjából.

A Generations-ben bevezetésre került egy Sub bar, az marad a játékban?
A játékosok sok visszajelzést küldtek ez ügyben és figyelembe is lesz véve a véleményük a fejlesztés alatt, de a sub bar marad.
(Megj: helyes)

A Storm 3 lehetséges lesz awakeninget használni a meccs elejétől?
Igen. Erre jó példa, a demóban látható harc, amikor is Minato awakeninget használ a meccs elején masked man ellen.
Bár igaz, hogy az egy Sztori mód meccs, de a rendes harcokban is használható lesz ez a mehanika ugyan így.
ugyan minden karakternél változó lesz a dolog, de egy korai awakening súlyos következményekkel járhat, pl: fáradtság, így ez is egy újabb elem lesz ami strategikusabbá teszi a harcot.
(Megj: Az awakening rendszer, teljesen át lesz dolgozva a 3 ban, ha érdekel titeket hogyan késöbb leírom.)

Lesz karakter kosztümizáció a Storm 3 ban, mint pl: választható jutsuk, ultimatek stb?
Amikor egy karakter awakeningbe lép, új támadásokat, jutsukat lesz képes használni, gyorsabb lesz stb. A személyre szabással kapcsolatban rengeteg ötlet jött a fanoktól, és dolgozunk rajta, hogyan lehetne ezeket beépíteni.

Kapnak a karakterek új ruhákat?
Igen. Egy halom kérés jött külömböző jutsukkal és ruhákkal kapcsolatban, úgyhogy lesznek új ruhák és jutsuk! CC2 szeretné kielégíteni a fanok kívánságait, ez egy nagyon fontos szempont.

Matsuyama-san, ön mit gondol a lehetőségről, hogy saját Ninját, falut, épületeket, kapcsolatlokat, jutsukat stb készíthessünk?
Érdekes gondolat, de ilyesmit nem kértek túl sokan.

Lesznek part 1 karakterek a Storm 3 ban? (értsd: kis Naruto stb)
A sztori a háborúra fog fókuszálni, de a Shippudenben megjelent karakterek visszatérnek. A csupán part 1 ben szereplő karakterek nem lesznek benne. Ellenben lesz egy halom új karakter.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 03:33:18 írta Exkirion » Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2455 Dátum: 12 júl 08, 08:34:23 »

no part1 karakter??? hang 5 nincs?( zabuza haku valszeg lesz az edo tensei miatt). Exkirion engem igen is érdekel awakening rendszer! Nevet ikszdé de azt mindták hogy a végső Stomba benne lesz kivétel nélkül minden karakter de akkor lehet hogy lesz még egy rész vagy mi???? mert a part1-es emberek is karakterek!
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2456 Dátum: 12 júl 08, 11:37:32 »

A p****ba az mi hogy nem lesz hang5, zabua,haku?????? A lusta nyomorultak nem képesek megcsinálni a hang4 et.
A tpc vagy mi a kis naruto sasuke kankuro hinata meg ezek a teamok nem is bánom hogy nincs kicsibe de a hang4 meg ezek az ellenségek igazán lehetnének.-.-
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2457 Dátum: 12 júl 08, 20:41:53 »

Azthiszem már már tutira meg kell vennem a gen már csak a part 1-es karakterek miatt is és azután hogy merszük kivenni a kimimaro-ékat szerint egyhangú lesz a döntés Kinkaku és Ginkaku KELL a játékba és szerintem nagyeséljel kapunk is Nevet!Jah és a két sor azért nincs meg mert ps-rõl írtam bocsii smirksweat
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2458 Dátum: 12 júl 08, 23:55:33 »

Engem speciel Kimimaron kívül hidegen hagy az összes part1-es karakter (noha ő visszatért edosként, így van remény arra, hogy bekerüljön), talán még Hiruzen akit hiányolok majd. Többi javarészt úgyis haszontalan töltelék. Az edo-s Kagék is bekerülnek akkor, na rájuk nagyon kíváncsi leszek, és Madarára is.  >.<#
Igazából azt hittem, hogy a 3 csak akkor jön ki, ha véget ér a manga...  Hmm? Valószínű ha kijön megpróbálok venni 1 konzolt, ehhez megéri majd.
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2459 Dátum: 12 júl 09, 00:11:25 »

Az egésszel az a bajom hogy már olyan erõkrõl beszélünk hogy nem meglepõ,part 1-es karakterek benne se lesznek.Mondjuk a játék nem véletlen kapta a nevét Storm Generation.Csak gondoljuk végig Kyuubi Naruto ha külön kari lesz milyen Ultimate Jutsut kap?Sõt mi lesz az awekingje?Na de a lényeg én annyira nem várom inkább a storm 4 ha már hívhatom így ! ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!