24 szep 29, 14:14:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547373 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2400 Dátum: 12 jún 25, 15:57:39 »

Nem egy fenét. Külföldi fórumok tele voltak olyan kommentekkel, hogy ez hiányzik, ez kéne, vagy ez online-ban kihasználható, avgy ez túl erős stb stb stb. És a legtöbb dologban igazuk is lett. A harc szempontjából sokkal jobb a Generations, csak a sztori nincs rendesen megcsinálva.
Naplózva

Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2401 Dátum: 12 jún 25, 22:32:04 »

Sziasztok! Mosolyog Lenne egy kérésem felétek.Mosolyog Találtam egy vidit YouTube-on a Ultimate Ninja Storm Generations játékából egy részletet.Mosolyog-------> http://www.youtube.com/watch?v=g3Jr-XLBSQk&feature=relmfu    Azt szeretném tőletek kérni, hogy nem tudnátok-e nekem leírni angolul, (vagy magyarul^^) hogy mit beszélnek benne, mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet.Mosolyog Azért gondoltam, hogy ide írok, mert ti valószínűleg játszottok ezen a játékon, és azon gondolom kell lennie egy angol feliratnak.Mosolyog Hogyha rosszul gondolom utólag is Sorry! ^^ De azért előre is köszönöm a segítségeteket!^^
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2402 Dátum: 12 jún 26, 02:19:32 »

Őőőő, oké, a japánom nem éppen perfekt de szerintem ez menni fog.

Edit:

Tessék:
(n = Naruto, y = Yondaime)

n: Kh, nem tudok mozdulni!
n: Ha ez így megy tovább képtelen leszek...
n: én... már...

Y: Hihetetlen, hogy csak így feladod, te tényleg az én fiam vagy?

n: Yodaime... Hokage?

Y: Jól megnőttél, Naruto.

n: Naruto? De hát ez az én nevem...
n: honnan tudod?

Y: dehát/hiszen
y: én adtam neked ezt a nevet.
y: a fiamnak.

n: fiad...??
n: szóval akkot én a te...?

y: igen, én vagyok az... (Vader Nevet)

n: apu?!

n: apu!

n: az enyém...

n: AKKOR MIÉRT!?

Y: Naruto?

n: Miért? Miért? Mért zártad/pecsételted belém, a saját fiadba a Kyuubit?!
n: Hokage akartam lenni, és annyira nehéz volt, rámtámadt az Akatsuki, és állandóan harcolnom kellett, aztán... aztán... szomorú voltam és magányos... "Kawashte"(bocs ezt a szót nem ismerem)...

y: Bocsánatot kérek, az én hibám.
y: hogy mindigy egyedül kellett, hogy legyél, tudom milyen nehéz lehetett.
y: Bár azután, hogy ennyi rossz dolognak tettem ki, a fiam, azt hiszem hiba lenne/nincs jogom apaként bocsánatot kérni.

n: apu

y: de mégis, örülök/megnyugtat a dolog.

n: Örülsz?/megynugtat?

y: Ott van veled mindenki akarata, pont olyan lettél, amilyennek szerettelek volna, hogy légy.

n: mindenki akarata?

y: igen

y: most, hogy a saját szememmel látlak, tudom/meg tudom mondani
y: látom benned Jiraya-sansei, kakashi, Sandaime-sama, és a falu minden lakójának akaratát.
y: és mind ugyanúgy, teljes mértékben hisznek benned.

n: áh, értem...

y: Olyan vagy mint, amilyen én voltam régen.

n: mint te apu?

y: igen.
y: én is ugyanúgy magamban hordoztam külömböző emberek akaratát.
y: és a számomra legfontosabb személyekét/emberekét is.
y: Naruto, ahogyan most te is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 02:23:55 írta Exkirion » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2403 Dátum: 12 jún 27, 21:44:29 »

Már meg is van az első art-unk ami nem mást mutat be mint 9-Tailed-Best-Chakra-Mode-Naruto (De jó leirni Nevet ) http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=10015 Gondolom azért róla van az első art mert egyből leakarták szögezni hogy ő már rendes karakter lesz nem csak awakening. Vagy egyszerűen csak a véletlen műve. Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2404 Dátum: 12 jún 29, 20:04:44 »

Most olvastam, hogy a 3. rész a Kyuubi támadás idővonalát is feldolgozza így benne lesz a Minato vs Maskedman vagy Harmadik hokage vs Kilencfarkú.

Én ennek is örülök, hogy ilyen messze visszanyúlnak a játékban. Nagyon jól eltalálták. Részben profit központ miatt Mosolyog
Másrészt, mert a jó játékot vesszük meg csak Mosolyog

Nagyon nagyon jó lenne ha UNS 3/1 lenne amibe a háború első felét dolgoznák fel plusz a a kilencfarkú támadását.
Így több karakter fér a játékba, ez főként az edo tensei es karakterek miatt lenne előnyös Mosolyog
Másrészt több BOSS battle is férne a játékba.  PL egy rendes Sasuke vs Kagék vagy Sasuke vs Danzo. Én személyszerint egy Konan VS Tobimadara harcnak is nagyon örülnék Mosolyog Vagy a kilencfarkú vs Naruto harc az elmében.. újíthanának a harcrendszer is még egy kicsit Mosolyog  uj fajta QTE kel Mosolyog
és lezárhatnánk a Naruto ÉS Méh vs EDO Junchurikik harc Mosolyog   Így sokkal tartalmasabb boss battle k férnének bele a játékba és több kis vs kiegészítő harc Mosolyog nem mellesleg a karakterekből is több lehetne Mosolyog


ÉS végül jöhetne az UNS 3/2 vagy UNS 4 ki hogyan szeretné nevezni Mosolyog ami  folytatódik ott ahol az előző befejeződött Mosolyog

Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #2405 Dátum: 12 jún 29, 21:14:21 »

Amit a játéknál a vonalakból láttam kicsit bonyolították ami szerintem jót tesz neki és vissza nyúlnak az időben és megint lesznek nagy boss fightok is. Csak akkor ezek szerinte nem mennek el a háborúig??? Mert ha nem akkor ez egy újabb pénzlehúzás a sok pénzéhes ***** részéről
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2406 Dátum: 12 jún 30, 08:28:04 »

A Játék "Logója"  szerintem mindent elárul biztos hogy elmennek a háborúig hiszen ha úgyvesszük a generations karakterlistája szerint ott ért véget Mosolyog  1 bizonyossan jó story-mod -ot kapunk boss harcokkal és hosszabb történetszállal Nevet Legalább sokkal tovább tart mert a storm2-ben pl irtózatossan rövidnek tűnt a story még a sok pofázással is eggyütt.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2407 Dátum: 12 jún 30, 12:48:35 »

De a 2ben jók voltak a bossok én többször is végigvittem azokat a részeket amíg a generationsnek nem is volt storyja mert én nem nevezem annak inkább hasonlított a mortal kombates arcade towerre az hogy vannak átvezetők meg béna harcok nekem édes kevés. Meg gondolom a 3ban is elmennek addig amíg a gen de tovább nem mert még a háború végét se tudjuk és gondolom ők viszont 1 éven belül ki akarják dobni ezért kell a 9farkús rész.
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2408 Dátum: 12 jún 30, 13:34:44 »

Hááát.  a Genarations-t  lehetne még storm 2.5 -nek is hívni  normális story meg boss harcok nélkül .  1 felhajpolt verekedős játék akár mennyire több karakter meg jobb harcrendszer a leglényegesebb dolgokat hagyták ki belőle Nevet
A storm 3 meg még készülgessen csak ha másfél év múlva jön ki az se zavarna igazság szerint mert 1 jó játékhoz idő kell és remélem nem fogják összecsapni valami storm 2 /genartions  klónt kapunk  hanem azt amit elvár mindenki az eddigi infók + kép mszerint Mosolyog Én örülnék neki ha az elejétől kezdődne első széria boss harcai sokkal jobban meglennének csinálva és a shippuden szálnál is mielött feltűnik a kcm naruto  karakter bejönne a kyuubi támadása story pont ahogy elkezdte mesélni naruto-nak az annya Nevet
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2409 Dátum: 12 jún 30, 16:11:51 »

valamennyi kész van belőle meg gondolom az alapja a játéknak mint pl pályák emberek ilyenek kész voltak valamennyire meg a generationsnél is egy az egybe átvették majdnem a mozgást ami egyszerű megoldás de nekünk eléggé rossz.
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2410 Dátum: 12 jún 30, 21:36:37 »

Igen pontossan ahogy mondod alapok készen vannak de ugye még az is biztos hogy a grafikus motoron javíttanak és még gyönyörűbb lessz a játék Mosolyog 
Nameg persze a komolyabb ultimate jutsuk után nem lenne rossz ha kicsit le lenne rongálva a pálya itt+ott  de csak látszatra a játékteret ahol megy a harc ne akadályoztassa Nevet
Naplózva

Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #2411 Dátum: 12 júl 01, 09:48:39 »

Személy szerint én nem örülök neki.
Úgy volt,hogy a manga lezárultával kapunk majd egy végső Storm játékot,amiben rengeteg újítás lesz és rengeteget fejlődik majd a játékmenet,ehelyett megint kapunk egy minimális újításokkal telepakolt játékot,megy tovább a marketinggépezet.
Persze jó játék lesz és meg is veszem  Pontosan de lehetne sokkal jobb is.
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2412 Dátum: 12 júl 01, 09:51:30 »

Én személy szerint örülnék annak is ha lehetne jutsu-t váltani illetve ultimate jutsu-t!Aztán amit gerykelf-el megbeszéltem ps-n hogy jó lenne ha benne lenne a hang5-e mint játszható karakter szintén örülnék ha lennének tereptárgyak a pályán mint például az uchiha hideout-on az a szék!Meg lehetne egy két pályát még be rakni pl:amikor Hidan Vs Asuma küzdöttek a wc-s pályát(Nem tudom hogy nevezzem xdd)És hát igen lehetne rongálni picit a pályát az még nagyobbat dobna a játékon szerintem is!És végre kaphatna valami normális ultimatet a Kicsi Naruto!(bocs nem tudom mi a rövidítése xdd)Remélem nagy része benne lesz és nem lesz ku*va drága sem xdd!
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2413 Dátum: 12 júl 01, 15:41:00 »

Hát pedig drága lessz elösször hidd el nekem Nevet A generations is 10-12 ezer körül van én tuti nem veszek meg 1 játékot se annyiért főleg ha nem éri meg. Inkább kihagyom és várok a 3-ra azt legalább érdemes lessz megvenni Mosolyog
Persze a generations se lehet rossz a + karakterekkel meg javított harcrendszerrel meg satöbbi. Csak a normális storymod hiánya miatt nem kell Nevet  Amúgy meg tényleg jó lenne ha a manga lezárta után kapnánk 1 fain játékot de ez se lessz semmi talán Nevet
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2414 Dátum: 12 júl 02, 18:08:11 »

De jó kapunk egy tök ugyanolyan játékot csak lesznek benne boss-ok meg qte-ek lesz benne egy normális story talán csapnak mellé még 3 karaktert xdd és lehet lesz benne szabad kóborlás és még csak be sem fejezik a a mangát evvel a kiadással nagyszerű és ez mindössze csak 938237429-ft lesz!2 hónapra rá márcsak 20.000.ft lesz!!!(Jah mellesleg vééégre tudok Naruto Storm 2-ni úgyhogy aki-nek lenne kedve az reggel 8-tól elér ^^)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!