24 szep 29, 16:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547455 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2385 Dátum: 12 ápr 23, 11:35:39 »

Na végre megvettem a ps3-at és hozzá az ultimate ninja storm2-t, eddig a chapter 7-nél tartok, nagyon jó játék, csak 3 hibája van:
- Túl könnyű!! Normal-ban kezdtem, de nagyon könnyű így is, a Kakuzu bossfight megizzasztott, de minden más eddig elsőre ment.
- Amit mások is mondanak: túl sok duma kevés bunyó. Nem annyira zavaró, de egy kicsit odafigyelhettek volna rá. Például az első találkozásnál Karin és Suigetsu simán összeverekedhettek volna valami, vagy találkozhatott volna Naruto és Sasuke az Itachi boss fight előtt egy rövid bunyóra, mint az animében.
- Önhiba, de a boss harcok nagy részét (nem bírtam kivárni míg megveszem mert vagy másfél éve várok rá) megnéztem youtube-on, szóval mire kezembe került a játék a kombók és a quick time eventek nagy részét fejből tudtam.
Ezeken kívül negatívumot nem tudok mondani (talán annyit hogy olyan jó hogy nem lehet letenni). Pozitívumot annál inkább:
- Gyönyörű grafika lélegzetelállító qte-ek.
- Változatos bossharcok.
- Változatos karakterek.
- Jó multiplayer játék.
Egyszerüen elképesztő, a Sasuke VS. Itachi fight bár nem volt nehéz, elképesztően ki volt dolgozva, a Jiraya vs. Pein-ről nem is beszélve. Egyszerűen nagyon jó. Nem csodálom hogy több mint 8 milliót eladtak belőle.

Szerk: Az elején féltem hogy nem lesz meg a két sor ^^".

Szerk: A sasuke vs killer bee chapter mikor kell jönnie? Csak mert már a final chapter-nél (Naruto vs. Pein) tartok és még híre se volt. Az valami bónusz? Vagy csak nekem nem írták rá? ikszdé Légyszives írjátok meg!
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 28, 08:05:42 írta geryke5 » Naplózva

PSN név: gerykelf
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2386 Dátum: 12 ápr 26, 14:57:58 »

Nem tudom akinek van PS3 az vegyen már fel mert egyedül eléggé rossz játszani majd nemsokára megveszem a generationt.Jah és majd csak nyáron tudok játszani a suli miatt :/ de remélem nem gáz köszi mindenki.Account:DanteHunQ.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2387 Dátum: 12 máj 25, 08:11:09 »

Hali!

Azoktól kérdezem akik már játszottak a Generation-nal: pl. Sasukénál, mikor aktiválod a susanoot awakening mode-ban, akkor hogy tudok nyilakat kilőni? Mert láttam vmi olyasmit hogy "tilting", de nem tudom, hogyan kellene.

Előre is köszi a válaszokat! Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2388 Dátum: 12 máj 25, 13:13:56 »

Az ellenfél felé "böksz" az iránygombbal(analog) és kör 1x. ha ezt egymás után helyes ritmusban csinálod az a tilting. Ezzel tudsz pl: Sasukével susanoo-ba nyilat lőni, vagy Pein-el rákot idézni, vagy Narutoval klónokat dobno stb stb stb. Elég hasznos mozdulatok is vannak köztük érdemes begyakorolni.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 13:14:36 írta Exkirion » Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2389 Dátum: 12 máj 26, 20:07:50 »

Nekem az a bökdösős nagyon nem megy. Amúgy a kedvencem: Deidara, Naruto(Sennin Mode), Itachi, Kirin Sasuke, Tobi. Csak azt nem bírom, hogy az az alapfelfogás hogy aki Deidarával van az spammer -.-". Szerintem az a "Deidara spammer" aki egész harc alatt mást sem csinál, csak dobál úgy hogy még kitérni se tudsz például így: http://youtu.be/vGUUmnqxBVo?t=17s . Én kikérem magamnak, nem ezt csinálom! Én szerintem az se neki, sem nekem nem lenne élvezetes, hogy végig spammelem a játékot. És nem is értem, aki ezt csinálja egyáltalán mért játszik? Mi benne neki a jó? Ennek ellenére kaptam egy játékostól egy kedves pü-t miszerint végigspammeltem az egészet, különben ő nyert volna, és erről ő készített videót. A youtube-on nem találtam. Majd ha valaki esetleg rálel kérem küldje el a linket privátba. A PSN nevem az aláírásomban van. Amúgy szerintetek még mi számít spammnak? Más karikkal is szoktak? (Csak hogy felkészüljek a ranked match-ekre, tudjam mi fog ott várni.)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 26, 21:12:56 írta geryke5 » Naplózva

PSN név: gerykelf
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2390 Dátum: 12 jún 03, 12:10:27 »

Nem "bökni" kell tök mindegy merre fordítod az analog-ot csak utána gyorsan kör pl:naruto-nál Le + Kör=Titling és érdemes Lefele.Susanoo Sasuke-val elég ezt egyszer és akkor fog nyilat lőni!És a mozgás elég egyszer Naruto esetében 1-szer lefele és 3 kör.Remélem nem volt bonyolult!És remélem segítettem smirksweat!(Az előző hsz-emet véletlen töröltemxdd)
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2391 Dátum: 12 jún 03, 18:00:33 »

Halihó!
Tegnap játszottam egy hős kategóriás emberkével aki ezt a tilting et egészen extrém módon használta.
Minatóval volt még jounin jelmezessel. Lényeg h dobta a teleport kunaiokat amivel ha eltalál akkor ugye oda villan és ütlegelhet.
Nos tiltingelt és utánna hirtelen teleportált valami baromi rövidet és nagyon gyorsan és utánna megint megdobott a teleport kunaiokkal és utánna megint rapid teleport megint ilyen nagyon pillanatnyi..
Persze spammelt mint az állat mert ezt egymás után vagy 20x megcsinálta alig tudtam kerüldetni a támadás sem igazán ment mert nem volt időm h dasholjak annyira gyorsan dobált...

Ezt Danzo val is meg tudta csinálni... Feraktam egy egy replayt az xbox livre.. nem tom ezt Ps használók megnézhetik e.
ikorychivers vs MaskedFoxguy... Na ha kíváncsi valaki akkor itt megnézheti.. Az elején csinálja a trükköt.
Tévedtem még nem hős de már közeledik a millióhoz Mosolyog

Amúgy én már próbálgattam ezt es baromi hasznos tud lenni csak fenn áll a spam veszély... Semmi extra csak baromi gyornak kell lenni hozzá.

Tilt és B vagy Kör aztán gyorsan balra a left sticket és dupla A vagy X  ... de ezt mind baromi gyorsan és a legjobb Minatóval vagy Danzoval.. KCM Narutóval ez nehéz.. a fiatal Kakashi és Obitó pl alapból kiulőve mivel alapból taijutsut használnak a tiltre.. szal majdnem az össz PTS kari kilőve ezzel...

NA csak gondoltam megosztom h ti se maradjatok ki Mosolyog

Segítene valaki hogy hogyan kell Ougi cancel el Ultimate jutsut használni combó cancel nélkül.. erről van youtube videó ezzel a címmel.. ha valaki ért hozzá magyarázza el légyszi Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2392 Dátum: 12 jún 03, 18:25:57 »

Szerintem az ougi cancelhez csak simán le kell nyomni 1x vagy 2x a védekezést mint a chakra dush cancelhez, ha jól emlékszem.

Egyébként ezek a netes rangok kb úgy működnek, hogy minél nagyobb valakinek a rangja annál nagyobb az esélye, hogy spammel és minél nagyobb a rangja annál nagyobb az esélye, hogy nem szórakoztató az illető ellen játnaszi, és ha nem azért mert spammel mint a vadállat, akkor sem azért mert akkora jó játékos, hanem mert nem arra játszik, hogy jó legyen a meccs hanem, hogy nyerjen.

Storm 2 ben is annó 1 jó hero ellen játszottam még akire azt mondtam, hogy "Na ez klassz volt!", a többi az mind nyeeee.
Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2393 Dátum: 12 jún 05, 00:45:18 »

Nah igen.. én próbálom gyűjteni a barátokat.. de ez spam kérdés elég félreérthető mindenki másképp értelmezi.. számomra egy tiszta győzelem tök jó mikor még úgymond jót is játszok akkor 20 % élettel nyerek.. de a másik utánna szép levelet ír h mekkora spammer vagyok és stb szép jelzőkkel megspékelve Mosolyog

Amúgy a storm 2 ben sok volt a hero kategóriás spammer is de az olyan is volt.. Viszont itt a Generations ben jól összehozták h ki lehessen ezt védeni bár még mindig sok van.. aki elérte a milliomodik pontját az már sokkal kevésbé spammel a tapasztalataim szerint.. inkább a kezdők akik még storm 2 szinten próbálnak harcolni Mosolyog
Az Oonoki spammerek és a Maskedman spammereket útálom

De vannak akikkel újra játszom és sokkal jobban tolják spam nélkül már Mosolyog
Volt aki egy kör után leleste a trükkjeimet és majdnem elvert velük  gyanús volt Nyelvesít
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2394 Dátum: 12 jún 05, 05:53:53 »

Kéne vennem egy generation-t már xdd!Con-on játszottam vele nagyon tetszett bár az zavart hogy mindenkit elvertem xdd!Engem az zavart isten igazából hogy néhány karakternél a combo cancel úgymond kiesik!Például Lee,Ay Awekingolsz és ugye egyből bedob mögé háát nem is tudom Ay-nak lehetett volna jobb is szerintem de ez csak egy megjegyzés!
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2395 Dátum: 12 jún 25, 12:18:48 »

Sziasztok Nem láttam hogy lenne-e témája a storm 3-nak ezért gondoltam ide írok hátha friss információ néhány ember számmára Nevet Első scan : http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=9980 Itt már lesz boss harc szerencsére és egész jónak tűnik a kyuuby. 2013-ra van bejelentve! Úgynéz ki ezt a részt is hamar üssze hozzák, mint a generation-t. De valyon addigra vége lesz a háborúnak?  Hmm?
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2396 Dátum: 12 jún 25, 12:48:39 »

Óóóóóóóó!!! Köszi az info-t hozzá is írtam a topic nevézet a 3-at. Azért kemény... Ez azt jelenti, hogy a Naruto legkésöbb jövőre végetér, ugyanis a CC2 nél megmondták, hogy a 3-ban már a széria vége is benne lesz. Szóval srácok valószínű, hogy már nem élvezzük soká a Naruto részeket. Mindenesetre úgytűnik a Bossharcok visszatértek, úgyhogy ezúttal megint egy Story alapú játékot várhatunk, ez jó hír.

Amúgy ha megnézitek a Logo-t azon a háborúhoz öltözött karakterek vannak, szóval valószínűleg ebben már benne lesz a teljes háború is, és a széria vége is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 25, 12:49:50 írta Exkirion » Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2397 Dátum: 12 jún 25, 14:52:43 »

Ha inkább vs-re kell vagy online-ra akkor egyértelműen a Generationst vedd meg. Több mint 20 karakterrel több van benne, és a harc maga nagyon fel van javítva a 2höz képest. Sokkal több offline játékmód van stb stb stb. Igazából az egyetlen dolog amiben a Gen szarabb a 2-nél az a sztori mód.

Ez mind igaz és szép is csak felesleges volt mégis 1 új játékot kidobni ezért.

Akkor már készítettek volna 1-2 dlc pack-ot hozzá ami store-on vásárolható lett volna Nevet

1-ik pack ba mondjuk  az új karakterek + story kieg.   2. pack-ban meg azok az offline játékmódok.
De legalább  a 3 kiküszöböli ezt a hibát az eddigi információk szerint elképzelve is nagyszerű játék lessz. Boss harcok is lesznek újra és sokkal hosszabb story-ra számíttok főleg ha a kyuubi támadása is bent lessz külön fejezetkén  Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2398 Dátum: 12 jún 25, 15:17:13 »

A harcrendszerbeli változások miatt muszály volt új játékként kiadni, azt nem lehet dlc-vel javítani. Az kb olyan lenne, mintha teszem azt a mortal kombatba egyszercsak teljesen át kéne variálni a supermeter rendszerét és egy halom karakter mozgását meg erőviszonyait, stb. Sajnos az már nem megoldható dlc vel.
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2399 Dátum: 12 jún 25, 15:22:07 »

Hát nemtudom nekem nincs meg a generations csak a demóját töltöttem le de a storm 2-vel összehasonlítva a harcrendszer szerintem csak a helycsere jutsu miatt másabb.  Vagyis nemtudom a storm 2-ben is ugyan így lehetett helycserét használni szerintem csak a generations-ban van stamina szerüség is hogy ha elfogy nincs helycsere.

Én még mindig azon az elven vagyok hogy nem fogom a generations-t megvenni hiába a sok karakter meg a játékmód normális story nélkül ami megvolt az első 2-ben ez is csak 1 felhajpolt verekedős játék.

olyan érzése van az embernek amikor ránéz 1 videóra hogy rókabőr az egész.

De amúgy igazad van hülyeség lenne ez a dlc dolog de nem mondta nekik senki se hogy javítsanak az amúgy is szerintem jó harcrendszeren Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!