24 szep 30, 00:27:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547706 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2265 Dátum: 12 feb 09, 15:40:33 »

Az nem az awakeningje hanem az az egész az Ultimate. Leveszi a csuklyát -> Sharingan -> Kyuubi, ez az ultimateje. Az awakeningjéről még nincs hír, de remélem az is Kyuubi idézés lesz.

Batai15

Nem tudom ez jó kérdés, bár van rá jó esély, hogy nem lesznek qte-k. Szerintem egyszerűen a boss harcok jóval nehezebbek lesznek és ennyi. Kicsit sajnálom h a bossharcok is kimaradnak, de előre megmondták, hogy ezúttal nem a sztorin lesz a hangsúly hanem a karaktereken és a balance-on.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2266 Dátum: 12 feb 09, 15:57:25 »

Szerintem pedig az volt az egyik legjobb része a storynak mert nagyon kevés játék van ahol így nyomkodni kell a god of war resident evil 4-5 és tudtommal ennyi pedig sok ismerősöm is ezért szerette a 2.ik rész az hogy a fightok nehezebbek lesznek meg valakinél awakeingel kell küzden elégé "olcsó" gyors megoldás remélem a storm 3 ban viszatér és az egész háború is
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2267 Dátum: 12 feb 09, 18:54:34 »

HÁt nuku boss fight? nku qte? lemondhatok akkor a naruto vs kyuubi harcól? Nha ne,,,,,... az igazt megvalva a storm 2őt is előveszem néha a vs mód mellé hogy nyomjak egy jiraiya vs peint stb...Nha mind1 többet tolom azért vsben. és lesznek végre olyan karik is akiket nagyon várok.. kis kakashi, az első 2 hokage, főleg, és a kyubii chakrás naruto:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2268 Dátum: 12 feb 09, 20:14:48 »

samat, manapság minden 2.játékban van qte! Mosolyog Más: Amúgy,hogy kihagyják a mászkálós részt, az engem egyáltalán nem zavar, pláne,h a 2.részben nem tett hozzá semmit a játékélményhez,teljesen érdektelen volt és nekem az ottani story módról sokkal inkább az maradt meg,h " A" gomb nyomogatás "skip?" "yes" .... A Naruto Broken Bond-nak volt igazán jól kidolgozva a story része!!! viszont ez az animés megoldás nem lesz rossz dolog, tekintve,h a Mortal Kombat 9-nél is nagyon jól működött és teljesen korrekt volt a story hosszúsága, szerintem ezzel itt sem lesz baj! Mosolyog
Amúgy nagyon várom,h kik a még hivatalosan nem bejelentett karakterek(már csak 4db van). 1db szinte biztos vagyok,h Madara Uchiha lesz,az igazi! De vajon ki a maradék 3db??? Remélem nem lesz most semmi máshonnan átvett karakter cameo,ahogy az előző részben! Tehát az a maradék 3db kari az animéből lesz,remélhetőleg! Esetleg Kabuchimaru??? Bár szinte semmit nem láthattunk tőle, viszont neki már ott lenne alapból egy Edo Tensei ultimate,töltelék jutsukat meg nem lenne nehéz hozzáadni,esetleg sima Kabuto-tól illetve Orochimaru-tól meríthettek ehhez ötleteket. De simán elképzelhetőnek tartanám,milyen durva lenne,ahogy ultimate-ként megidézi a volt Akatsuki-s tagokat és ők meg neki mennek az ellennek! Áááh, Epic of Epicness!!! ikszdé Esetleg Hatake Sakumo-t tudnám még meglepetés karinak elképzelni! Nevet Tudom,h nagyon nem szerepelt,de neki sem kellene nagyon gondolkodni a jutsujain, pár Kakashi-hoz hasonló jutsu néhány módosítással és kész! Én mindenesetre örülnék neki,de erre tényleg nem sok esélyt látok. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 20:19:27 írta vixo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2269 Dátum: 12 feb 09, 21:23:12 »

http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-ps3-trophy-list-rumor/
ITt a ps3 achi listája, érdekes soron akadt meg a szemem:
Tale of Madara Uchiha complete
Completed Tale of Madara Uchiha.
Estimated Difficulty: Impossible
MOst vagy lesz madara, vagy pedig, tobira értendő  a dolog.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2270 Dátum: 12 feb 10, 23:19:33 »

Láttam valamelyik videó végén, hogy van valamilyen booster pack, vagy ehhez hasonló. Valami "card"-os volt.
Tudtok erről valami infót? Hol, mennyiért lehet megvenni Magyarországon, na meg hogy mit tartalmaz. Érdekelne. Nevet
Am szerintem a játék miatt halad ilyen ütemben az anime. xD -megjelenik a játék, lemegy max 1 hónap, és filler. (A Storm 2-nél is ez volt. 1-2 hónapig filler volt a Pein arc után, a játék meg mit ad Isten, pont addig ment.) bocs, a szófosásért, az elején abban se voltam biztos, hogy meg lesz két sor.  Hümm-hümm -viszont ezt a szabályt elmagyarázhatná valaki, hogy miért van így, mert több értelmes hozzászólás is eltűnik.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 23:21:38 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2271 Dátum: 12 feb 11, 10:09:59 »

Az a kártyás dolog az az lesz, hogy a mostantól kijövő Narutos kártyákon lesz némelyiken egy kód, amivel ilyen apróságokat lehet majd kioldani a játékban. Semmi fontos nem fog ehhez kapcsolódni pl: nem lesz + karaktere annak aki kártyát vesz, max elöbb szerez meg tárgyakat stb. Szerintem ez nem olyasmi amire + pénzt kéne költeni.

De ha feltétlen venni akarsz akkor TCG boltban kell megkérdezni pl: Holdfényteam, vagy sárkánytűz.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2272 Dátum: 12 feb 13, 17:34:55 »

Jött egy videó amiben matsuyama beszél: http://www.saiyanisland.com/2012/02/hiroshi-matsuyama-talks-naruto-asuras-wrath/ aki tudja fordítda köszi.
Jött videó a combo-król is hogy mien sok hiteket lehet csinálni az ellenfelen, az szép 106 hit http://www.saiyanisland.com/2012/02/narutos-106-hit-combo-on-tobi-in-naruto-generations-demo/
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 14, 14:05:05 írta cimpeti » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2273 Dátum: 12 feb 13, 20:28:05 »

Én majd a szerdára leszek kíváncsi. Ugyan az az oldal, amit linkeltél rendez egy bajnokságot, amiben néhány karakterről megtudhatunk több mindent. Nevet Várom már, hogy milyenek lesznek a videók, na meg persze azt, hogy ki nyer, bár sztem Minato vs Naruto lesz a döntőben.
http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-tournament-begins-vote-for-your-favorite-team/

Egyébként ez a sok hit így nem "csalás"? Akárhányszor tudod csinálni azt az izét? (Bocs, nemtom a nevét, de kombózni lehet vele. Mosolyog)
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2274 Dátum: 12 feb 13, 22:56:40 »

Már miért lenne csalás??? Nevet Nézzél MK9 combo videókat,nah ott vannak durva dolgok, nem ilyen 106-os hit-es combok,mondjuk egy Scorpion 11hites(43%-os) combo-t megcsinálni nem könnyű, éppen most próbálok combokat tanulgatni, legnagyobb 7hit volt,amit nem volt könnyű elsajátítani. Nevet
Szóval szerintem,aki ilyeneket tud használni,az teljesen fair dolog. Nevet
Mondjuk Naruto-nál kicsit másabb a combo rendszer hiszen az MK-al ellentétben csak úgy pörög a hit számláló Nevet
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2275 Dátum: 12 feb 13, 23:15:50 »

Igen, és nem tűnik úgy nekem így első ránézésre, hogy ez olyan nehéz lenne, mint mondjuk egy Mortal Combat esetében. Pont ez lenne benne a "kiskapu". Gondolkozik Mind1, én úgy is csak haverok ellen fogok játszani. xD  smirksweat

Szerk.: okés, igyekszek... de legalább azt elárulnád, hogy miért van erre szükség?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 23:39:15 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2276 Dátum: 12 feb 13, 23:17:38 »

A kétsoros szabály azt jelenti, hogy a hozzászólásodnak két teljes sornak kell lennie. Nem másfélnek Kettőnek vagy annál többnek. A jövőben erre figyelj.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2277 Dátum: 12 feb 14, 09:48:47 »

Kedves Hiei D. Legend, a saját hozzászólásodat miért nem törlöd? A moderátorokra nem vonatkozik a 2soros szabály??? Ez ám a példamutatás! Nyelvesít Nevet Bár szerintem költői marad a kérdés és nem azért,mert nem várok rá választ,csak egyszerűen van egy olyan érzésem,hogy ez a hozzászólásom sem fog megmaradni. Valószínű nem azért,mert nem volt meg a 2sorom...
Nah,de azért,hogy csak ne a teljhatalmú és unatkozó moderátorokról írjak egy kicsit a játékkal kapcsolatban is.
A nem rég saiyanisland-re felkerült bajnokságot hiányoltam mindig a játékból, vagyis mint a DB Tenkaichi sorozatokban is volt hasonló torna,ilyet rakhatnának be,akár offline is,hogy ezzel is színesítsék a vs mod-ot,mert az nem ártana a játéknak egy sima offline vs már-már eléggé vérszegénynek tűnik a mai verekedős gammáknál.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2278 Dátum: 12 feb 14, 10:44:45 »


Szerk.: okés, igyekszek... de legalább azt elárulnád, hogy miért van erre szükség?

Természetesen. Azért, hogy ne mennyen át a topic chatbe és legyen a hozzászólásoknak valami tartalma. Továbbá a szerencsétlen játék megérdemli, hogy ne csak annyi legyen leírva róla, hogy "jó játék volt, nekem tetszett". Így legalább némi esély van arra, hogy érveket is látunk.
Ez főleg az online és a Narutos gamekre igaz. Régen sajnos üres hozzászólások tolongtak itt. Most meg nézd meg a Naruto ninja managert. Sokkal jobb így nem?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2279 Dátum: 12 feb 14, 14:06:51 »

Megisvan a következő stori mode-os karakterünk Nevet kakashi: http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-kakashis-story-commercial/ amugy jólenne ha már jönne itachi-ról is info Nevet, mert elvileg ő is benne lesz a storiba. Csinálniuk kéne egy anbu Itachi-t és végig lehetne neki is tolni az életét pl: kiírtotta az uchiha klánt, a harcai stb..

Lehet hogy új karakternek beteszik kabutomaru-t http://www.saiyanisland.com/2012/02/kabutomaru-could-he-be-in-naruto-generations/

Haku vs sasuke http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-a-video-browse-through-the-character-screen/

 Új video kicsit több info régi tobi-ról amugy semmi: http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-combo-of-a-masked-man-video-of-online/

Új dvd borító lesz: http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-card-edition-box-arts/
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 08:02:24 írta cimpeti » Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!