24 szep 27, 20:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546428 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2205 Dátum: 12 jan 24, 16:39:15 »

Próbálkozok a japán acc csinálásával, de 4 napja folyton ezt írja:
We're unable to complete your request
Windows Live ID is experiencing technical difficulties. Please try again later.


Másnak is kiírta már vagy csak nekem? Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
samat
Vendég
« Válasz #2206 Dátum: 12 jan 24, 17:03:09 »

XB Liveom az van, azzal elvileg nincs gond.
Akk Xboxra nem is fog kijönni demo vagy majd késöbb jön?
Az elvileg fizetős én ezt tudom a demo meg nem hinném hogy később kijönne mert nekem is kellet egy japán accountot csinálnom és ott azért gondolom hogy kijött mert a sony az japán (habár nemhiném hogy ez az oka lehet azért mert maga a játék japán)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2207 Dátum: 12 jan 24, 17:17:43 »

Egészen könnyű volt a demo kivéve az utolsó az awakeinges tobi aki elégé erős és genya mert sok fireballt nyom.
Sasuke és pain nem volt nagy ellenfél a kombók többek lettek úgy érzem.(talán ha másfelé nyomod a kart akkor megváltozik)És az a helyetesítő csík egy alkalommal levesz egy teljes szakaszt és nagyon lassan töltődik azt inkább awakeinges ember és jutsu ellen érdemes használni valamint ha egy jó kombót vagy jutsut benyom mintha gyorsan feltőltődne kb 5 mp alatt? És az irányítás is jobb lett

Hehe nekem pont fordítva volt, Pein el megizzadtam kicsit, Tobi viszont mg se ütött Nevet. Szerintem az gész úgy ahogy van jobb lett, úgyhogy mostmár csak röpke 2 hónapot kell rá várni és kijön Nevet. Mondjuk aki nem bír várni behozathatja japánbol ott ha jól tudom kb 2 hét múlva ki is jön.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2208 Dátum: 12 jan 24, 17:26:14 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Ott február 27.én jön ki Tobinak csak erősebbek voltak a kombói nálam de másodjára nemsajnáltam a chakrámat meg a helyetesítést sem de nekem a rasengan elől mindig kitért elégé élénk volt folyton teleportált ami idegesített és igaz hogy most már neml ehet elkapni csak egy elenfelet egy ultimateal pl pein ellen a sage narutoval iszonyú volt ultimatet használni mert még egy shinra tenseial is kivédte vagy csak elugrott ami nem épp a stílusosabb.  Gondolkozik Viszont lehet azért ment könnyebben nekem mert nagyon sokat kombóztam ezekben általában jó vagyok a mortalban is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 17:48:53 írta Aes Sedai » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2209 Dátum: 12 jan 24, 19:06:48 »

Én Úgy veszem észre hogy awaekingben, vagy lehet nem az, de mintha pein shinra tenseie nagyobb távolsgú lenne.
Egyébként, azt még hiányolom, hogy néhány karinak a levegőben is lehet jutsut alkalmazni(nem combora gondolok) ezt mindenkinél be lehetne vetni.Másikmeg elég nehéz ultimate attackot tolni az ellenre sikeresen, és van jó pár kari, akinek az ultimateja már a 2ben is elég nehezen ösze hozható volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
samat
Vendég
« Válasz #2210 Dátum: 12 jan 24, 22:48:35 »

Most sem könnyű összehozni még 5 ször kijátszottam a demot és mintha a sage narutonál az awakeing mintha gyengébb/irányíthatatlanabb lenne mint az eredeti  ikszdé ami elégé fura de az is egy vicc hogy bárki egy védésel kivéd egy ultimate-t ahelyett hogy azt csak helyetesítéssel lehetne megoldani.Azért remélem nem csak ilyen képfelvezetők lesznek hanem rendes jelenetek
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2211 Dátum: 12 jan 24, 23:01:21 »

Teljesen jól van így, hogy ki lehet védeni az ultimateket, így pontosságra és trükközésre van szükség, hogy bemenjnek, ami nem is baj tekintve, hogy mennyit sebeznek. Nem nem csak ilyen képek lesznek a rendes játékban hanem rendes anime átvezető videók.

Sage Naruto awakeningje VÉGRE, hogy ilyen, a Storm 2 ben túúúúúúúúúúúl erős volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 23:02:31 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2212 Dátum: 12 jan 24, 23:45:47 »

Én csak azt nem tudom megérteni, hogy az awekening után miért muszáj visszaváltoznia a karakternek? Főleg akkor, ha ez alapból a sztori miatt képtelenség ilyen formában. pl.: Naruto esetében.Nagyon kiábrándító szerintem. :/ Bee-nél még elmegy, de Narutonál?!
Meg még az lenne tuti, hogy ha lehetne a meccset kezdeni awekening módból, és akkor végig azzal menni. Mint pl ahogy most láttam Tobi esetében. Persze az ONLINE mód az már más tészta... De VS. módban jó lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 23:47:28 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2213 Dátum: 12 jan 25, 02:39:07 »

Jött egy új videó, amiben van 1-2 érdekesség. (45mp től van ami lényeg)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yk3JU6YeYhw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yk3JU6YeYhw</a>

Először is Kisame kapott egy új Ultimatet ami arra enged következtetni, hogy a Kisame  vs Gai végső csata is benne lesz a játékban illetve az új Narutonak is mutatják benne az Ultimatejét. És itt szeretném összetörni néhány ember álmát, ugyanis a Sasuke vs Naruto harcnál ezt mondja a fickó "Éshát ez a csata nem maradhat ki, a bijuu chakra mód és a Susanoo összecsap!"

Vagyis aki eddig abban reménykedett, hogy a kyuubi chakra mód-os Naruto saját karakter lesz és nem awakening az mostmár fölöslegesen reménykedik, ez elég egyértelmű. Arról nem is beszélve, hogy annak a narutonak az ultimate-je az amit Naruto Kurama ellen használ, és a demóbol kiderült, hogy pár mozgása is a tilt-je is más szóval amit még nem láttunk az a teljes awakening animáció*, de így már 100% h ennek a Narutonak az awakeningje a chakra mód.

* De igen láttuk, ott van a videóban rögtön a legelején.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 02:40:19 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2214 Dátum: 12 jan 25, 05:01:22 »

MEgelőztél exkirion.. xD Hát ha jól tudom az új naruto ultimateja aza sok rasenganos naruto lesz nem? NAgyon bejövő, és abban is reménykedek, hogy gai és kisame monduk egy qte boss harc lesz, bár erre nem sok esélyt látok:(
kisame awaekingje elég erősnek tűnik! Amúgy most akkor hogyan lesz? pl egy sima narutos, és shippus karakternek, elég eltérő technikái voltak, most akkor pl több fajta ultimatejük lesz?
Sajnos az új naruto movesetjeiből semmisem derül ki.(
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 05:05:56 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2215 Dátum: 12 jan 25, 10:12:07 »

Jött a demo-ról 4 új videó:
Ep1: http://www.youtube.com/watch?v=n5_nQ9VfRjQ naruto vs sasuke
Ep2: http://www.youtube.com/watch?v=8Vpx33RYQfc naruto vs pain
Ep3: http://www.youtube.com/watch?v=toKz82OPbiQ naruto vs madara
+ egy Ep4, de ezt már hamarabb kiadták szerintem láttátok: http://www.youtube.com/watch?v=h1XvTqSXgTI
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2216 Dátum: 12 jan 25, 15:57:09 »

Szerintetek ettől még lesznek benne, azok a gomb nyomogatós szarságok (nemtom hogy mondják) mint a storm 2-ben stori mod-ban? Azok nélkül egy kicsit gyengébb lenne. Meg szerintetek ebből lesz collectors edition? Am már nagyon várom, és szerintem jobb így, hogy nem lesz a kyuubi csakra mód külön kari.
Naplózva

PSN név: gerykelf
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2217 Dátum: 12 jan 26, 15:05:43 »

Azok nem gomb nyomogatós szarságok, hanem quick time eventek, amik mellesleg rettentő jó részei a játéknak!
http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-informational-images-on-new-online-modes/
Itt a képeken bővebben az online módról, mely szerint a a harcokat visza lehet játszani videó formályában, elmenteni, és meg is lehet tekinteni az ilyen vedeókat a többi játékosról is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2218 Dátum: 12 jan 26, 22:51:45 »

Amúgy Mr. Nobody most két külön karakter slotot fog foglalni, mint ahogy Sasuke és Naruto szokta? Tehát lesz külön egy "Tobi" és lesz külön egy "Madara" karakter? Vagy már csak "Madara" lesz és "Tobit" elfelejthetjük? Mert azt sajnálnám. :/
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2219 Dátum: 12 jan 26, 23:50:04 »

Ugyan úgy lesz mint mint a Storm 2 ben. Alapból Tobi-val vagy mint idióta és ha awakeningbe mész akkor leszel ilyen nagy arc sharinganos teleportálós imba. Viszont az awakening moovsetje teljesen más lesz és valszeg lesz némi új mozdulata a sima Tobinak is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!