24 szep 29, 11:25:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547271 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #570 Dátum: 10 júl 31, 18:11:11 »

A szövegeket nem mi töröljük hanem az adminok, én csak szimplán nem vágtam mit akartál azzal amit előzőleg írtál mer nem tudtam hova tenni, ennyi
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #571 Dátum: 10 júl 31, 22:30:47 »

Sziasztok, nem, még nem vagyok otthon. Majd jövő héten megyek haza.
2. kérdésetekre a válasz: Még a demóval sem játszottam, sőt vissza se olvastam még a topicban.

Nagyon kíváncsi lennék viszont a véleményetekre a demóról. Annyit tudok, hogy Kakashi boss fight. Bővebben? Milyen a játék? Kinek mi a véleménye? Ki venné meg a játékot a demó alapján, és miért?

Köszi srácok. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 23:11:27 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #572 Dátum: 10 júl 31, 23:39:05 »

Hát akkor én válaszolok.

A demó rövid és a gameplay újítások 80% a hiányzik belőle, viszont a "minél jobban betöltöd a jutsut annál erősebb" funkció benne van, ami poén, hogy Rasengant és Oodama rasengant gyakorlatilag ugyanúgy csinálsz csak az oodamához tovább kell tölteni és szerintem sok karival ez lesz, ami megdobja a jutsuk számát. Ezenkívül minél közelebbről ütsz egy Jutsuval (azaz minél kevesebbet szaladsz vele) annál nagyobbat sebez (nem számottevően) és a chidorit már ki lehet védeni.

Hogy milyen a játék? Rengeteg kissebb de hasznos újítás már a demóból is látszik, gondolok itt a sokkal jobban használható tárgyakra vagy a nem 200al teljes páján áttéppő 180 fokban utánad forduló chidorira, vagy a külömböző kombókra, mint a naruto shuriken. Szinte bármit össze lehet kombózni, tárgyakat ütéssorral és fordítva, a harcrendszer rengeteget fejlődött.
A grafika egy kicsit szebb lett, viszont kivették a falon futást. Csak 2 csík életed van de kevesebbet sérülsz(arányosan tehát semi változás).

A boss fight nagyon hangulatos, ha mind ilyen lesz messze verni fogja az első rész bossait, mert több fázisosak, nem csak ütsz-->quck time event-->ütsz-->quck time event, hanem rendes harccal indúl aztán QTE utána egy egyedi kis boss battle mindenféle elugrálósdival és a végén még egy QTE. (a QTE-ek jelentősen nehezebbek mint az 1 ben és a bossharc előrehaladtával egyre nehezebbek)

Őszintén én már csak a demó alapján is megvenném mert shippuden Nevet

Ami nincs benne:
--Ultimate jutsut nem lehet tolni és nincs benne awakening sem, emellett a drive gauge és a support újítások sincsenek benne, nincs multiplayer

Ami szerintem neked tetszeni fog Blackfire, olvastam, hogy a supportokat majd ki lehet kapcsolni vs ben.
Ezenkívül attól függően, hogy milyen gyors vagy kapsz minden QTE gomblenyomásnál 1-5 (van ahol nem lehet 5 öt szerezni csak pl max 3 at) csillagot a demóban össz 34 van ebből nekem 30 a rekordom, ezt is beleveszi a végén az összegzésbe és ettől is függ, hogy milyen besorolást és Tonton oscart kapsz Nevet

Összesítve, a demó fun csak egy kicsit rövid, de Naruto korai moovesetjének nagyrésze benne van és van pár nagyon klassz újítás de a lényegibb dolgok még hiányoznak.

Remélem egy a "rövid" összegzés válaszol pár kérdésedre Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 13:07:53 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #573 Dátum: 10 aug 01, 08:09:54 »

Amugy amit írtam fals volt. Minél közelebröl betalálni vele az nem ad töb sebzést!!! Csak kakashi védelmének erősége,vagy hp-ja erösége változik amikor csíkja le megy.
Bocsi.

Probáljátok ki Kakashi-nál amikor oda rohan naruto hátulrol és az 1000 év fájdalmát csinálná. Nah azt bénázátok el tök vices a video ami utána jön.

Nekem eddig a legjobbam S szintü. ikszdé nincs is tovább...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 10:32:32 írta Adam32 » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #574 Dátum: 10 aug 02, 15:03:12 »

Nah, itthon vagyok. Nem tudom kipróbálni szerintem, mert PAL-os a gépem. Szomorú
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #575 Dátum: 10 aug 02, 18:55:02 »

Hoztam nektek pár új képet a játékból,Enjoy!:

http://img266.imageshack.us/img266/6892/nrt2.jpg
http://img641.imageshack.us/img641/3980/nrt3.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/4457/nrt4.jpg
http://img840.imageshack.us/img840/1749/nrt1.jpg

Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #576 Dátum: 10 aug 02, 19:30:18 »

Határozottan ügyes (taps) köszi, ha nem bánod sorba rendeznék 3 at

http://img840.imageshack.us/img840/1749/nrt1.jpg
http://img641.imageshack.us/img641/3980/nrt3.jpg
http://img266.imageshack.us/img266/6892/nrt2.jpg

Naruto awakening animációját láthatjátok részletekben.
(illetve a részleteit)

--Ugyan nem nagy meglepetés, de figyeljétek meg, hogy az awakening után nincs Tárgy-felülete Narutonak és a supportokat is lekapcsolja a játék, ami gondolom utalás arra, hogy Naruto ilyenkor már egyikkel sincs.

Lars továbbra is tetszik ahogy kinéz, és továbbra sem tetszik, hogy piros ködöt hagy minden ütése mint  a tekkenben.

Melyik a szebb??

Egyes fórumokon folyik a vita(állítólag én csak 2-t olvasok, bár az egyiken előfordul és nem ez az), hogy majd az xbox360 as port miatt csúnyább lesz a játék, hát akik neadj isten itt is így vélekednek, ma hasonlítottam össze a két játékot és gyakorlatilag nincs külömbség, ami van az a játék grafikai design-jából adódik. Sőt szerintem néhol a 2 még szebb is. (sztori mód pl)

Ezenkívül ugye van egy halom ripacs a fórumokon (állítólag) akik azon sírnak, hogy melyik a szebb a PS3 vagy az Xbox360 as verzó, nos ajánlom figyelmetekbe ezeket a képeket(nem azért mert ripacsnak tartalak titeket mielött belémköttök, ponthogy nem azért hanem érdekességképpen):
http://www.saiyanisland.com/2010/08/ps3-vs-360-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/

Ha jól megnézitek abszolút semmi külömbség, annyi van csak, hogy a PS3 as verzió egy picit sötétebb, de ez a tv től is lehet ahonnan felvették.
(a rasenganos kép nem ugyanott készült, az nemszámít, lehet másik se én csak párat néztem meg)

Ezzel megelőzni nem elindítani akartam egy hasonló vitát, szal ne legyen belőle az oké? Nevet
Komolyan -.-
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 02:59:15 írta Exkirion » Naplózva

vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #577 Dátum: 10 aug 03, 08:58:33 »

Ezeket az összehasonlításokat soha nem értettem,a GT-n nyomatnak állandóan ilyen x360 vs ps3 párbajokat,h melyiknek szebb a képi megjelenítése,idáig a számos összehasonlításból csupán 1nél volt különbség az pedig a Ghostbusters volt,annál tényleg látszott,hogy az xb360as verzió szebb,viszont több ilyen nem is volt.

Más:

Felmerült bennem az a gondolat,hogy eléggé valószínű,hogy a Storm 2 majd két DVD-vel fog kijönni x360-ra,tekintve a játék hosszúságát. Ilyen probléma a ps3-nál nem lesz,hiszen ott ott van a blue-ray. A két DVD-s megoldást azért is tartom valószínűnek,mert a holnap megjelenő Castelvania,hasonlóan a Storm 2-höz hosszú játékidővel kecsegtet,egészen pontosan 24órás játékidőt ígérnek(a Storm 2 játékideje ennél még hosszabbra is van ígérve,ha jól emléxem) és ezért 2nappal a megjelenés előtt jelentették be,hogy emiatt lesz x360-ra 2DVD-n kiadva a játék. Tehát sanszos,hogy ugyanez lesz a helyzet a Storm 2-vel is. Hát az ilyenek miatt igazán tehettek volna egy blue-ray lejátszót az új x360-ba,de sajnos ez a ps3 kiváltsága :S
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #578 Dátum: 10 aug 03, 09:57:09 »

Hm nem feltélen kell lennie 2 dvd-nek, a Chrono Cross közel 100 órás játékidővel bír, és van vagy 32 megabit.

Ebben a játékban sok elelm ismétlődik, sokszor jársz ugyan azon a helyszíneken, tehát a textúrákat újra felhasználja, nem kell több lemeznek lennie.

A blu-ray drága dolog, főként emiatt kerül többe a ps3 is.
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #579 Dátum: 10 aug 03, 11:07:26 »

Azé legyünk pontosak... a lejátszó/íro a drága nem a lemez. Maga a lemez karcálobb, és könyebb előálítani. Olcsobb a lemez elő álítása mint a mostani DVD-nek.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #580 Dátum: 10 aug 03, 11:47:22 »

Hogy pontosak legyünk, a jogdíj amit be kell fizetni a dvd fórumnak, hogy blu-ray játszó van a gépben a drága.
Az előállítási költésége kb ugyan az mint a dvd olvasóé.
Nem véletlen, hogy horror áron volt a HD-DVD kiegészítő az xboxhoz, és vetették el a blu-ray kiegészítőt teljes mértékben.
Off kilőve.
Naplózva
kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #581 Dátum: 10 aug 03, 11:56:33 »

ez az összehasonlítás nekem nagyon hasznos volt, köszi hogy megosztottad velünk Mosolyog
lehet hogy hülye kérdés de most nincs sok időm utánaolvasni úgyhogy gondoltam megkéredzem Nevet a játék játszható 1080p/1080i felbontásban vagy csak 720p/720i felbontásban?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #582 Dátum: 10 aug 03, 12:41:14 »

Húúúú ezt tényleg nem tudom, de állítólag HD tévén alig szebb mint simán.

Mai friss 8/30

Volt ma egy friss a hivatalos blogon, de hiába olvasom el már 5x re nem jövök rá, hogy mit akarnak, nekem valami olyasmi jön le, hogy kész vannak egy új trailerrel ami elvileg most pénteken jön ki, de lehet, hogy tök másról van szó, nem tok kiigazodni a google translate-en.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 12:59:14 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #583 Dátum: 10 aug 03, 14:59:23 »

Hát... minél nagyobb anál jobb!!! ikszdé (van olyan dolog aminél nem így van) Amugy pasz.

Én a mechanikai meg valósítását tudom a Blue-ray-nek amugy a jog dijakat nem bányászom.
Figy anyit mondok ha meg felezük a fény sugár méretét való színű érzékenyebb érzékelő kell. (a végét jol meg mondtam)
Részem röl enyi jog dijakat meg nem tok...

A microsoft a HD-DVD-t támogata azt fejlesztete.(nem csak a microsoft ha nem még pár cég)
A sony meg a Blue-ray-t. A kető két külön fejlesztés, és 2008 körül asszem a Blue-ray meg is nyerte.
Ezt a nagyob tároló kapacitásnak köszönhete.
Nem hiszed fenn van wikipédián.

Jó lesz várom a trailer-t.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 15:23:34 írta Adam32 » Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #584 Dátum: 10 aug 03, 15:16:42 »

Most olvastam fórumon,hogy holnap után demó!!!
Sajnos konkrétumot nem tudok mondani,ha tippelnem kell,akkor lehet már végre kiadnak egy normális EUR vagy USA demót,remélem így lesz,már nagyon szeretném kipróbálni! Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!