24 szep 29, 09:09:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547136 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #555 Dátum: 10 júl 30, 16:39:59 »

1 biztos nagyon várjuk Nevet Ugye? Kíváncsi vagyok Itachi sama-ra Nevet De biztos h jó lesz Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #556 Dátum: 10 júl 30, 16:56:04 »

Hát abban biztos lehetsz, hogy Itachi benne lesz Nevet Mivel ő a japán fószer kedvence, aki be szokta mutatni ezeket, meg aki akatsukis ruhában pózolt a legutóbbi gameplay videónál. Amúgy tom, hogy ő valami CC2 fejes de nem tudom a nevét Nevet (Masamura vagy mi)

De ha már itt vagyok valami basic dolgot elmondok, először is van új friss a honlap blogján aminek kb annyi a lényege, hogy a a végleges változat mennyivel sokkal jobb lesz mint a demó meg, hogy már csak közel 3 hónapjuk van cecefecézni a játékkal, viszont kiderül, hogy ez a demó már kicsit feljavított változata az E3 asnak, és jelenleg a boss fightok nehézségi szintjét finomhangolják. Mondhatni a picnick fázisban vana játék Nevet (ezt úgy értem, hogy amig a programozók finomhangolnak a grafikai megjelenítésen dolgozók piknikeznek Nevet).

Egyenlőre még nem tudom, hogy magyarországon lesz-e kollektörsz edísön, de ha nem bánjátok, hogy meg kell szereznetek yondit és nem hiányszik a gyűjteményetekből egy narutós toll és egyéb bizbaszok akkor mindegy is. Viszont abban reménykedem, hogy mivel európa nem kap pre-order bónuszt ezért nekünk már alapból benne lesz Lars (nem mintha nem hagyna nagyon hidegen ha nem így lenne), ha van valami majd még írok ezügyben.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #557 Dátum: 10 júl 30, 17:29:21 »

Én való színüleg Sasuke-val fogom tolni. Meg még kiváncsi vagyok egy pár karira!

Exkirion : Gondolom Pain-el fogod tolni.?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 16:23:32 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #558 Dátum: 10 júl 30, 18:49:45 »

@Adam32

Erre honnan jöttél rá? Nevet Nevet Nevet
Amúgy nem egészen ide tartozik de ismerek pár animét, és nem tudom miért de Pein karaktere valahogy nagyon megfogott.
Iszonyatosan tetszik ahogy kinéz, főleg a Deva és a Robot, de inkább a Deva, és az a hideg felsőbrendűségkomplexusa is nagyon bejön. Írtam már korábban, hogy a pre-e3 trailer első 2 másodperce eladta nekem a játékot Nevet (ugye úgy kezdődik, hogy Pein lecsap Nevet) mert nagyon vártam már egy Narutos játékot, ami nem pspn van hanem lehetőleg valamelyik ps en és van benne Pein, remélem fasza lesz ebben.
(OFF: A másik két kedvenc férfi karakterem egyébként Gil és Archer a Fate/stay night ból)

Akire még nagyon kíváncsi vagyok az Hidan, Sasori, Konan, Sage Naruto és Gaara.
És akiket még feltétlenül szeretnék ha benne lennének azok Tobi és Killer Bee (utóbbi öcsém kedvenc Narutos karaktere amúgy, elöbbi meg csak szimpi)
Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #559 Dátum: 10 júl 30, 19:50:03 »

Najó hamár itt tartunk akkor akikre én leszek kíváncsi:

Itachi: mert ő a favorit Nevet
sasuke: csak a mangekyou része
Sage Naruto: mert ez a kedvenc naruto formám
Kakuzu: mert kíváncsi vagyok hogyan oldják meg a dolgokat vele kapcsolatban
Pein: Mert alapból szimpi a csávó.
Hinata: mert nagyon bejövős a shippu kinézete
Konan: mert kíváncsi vagyok miylen kombókat találnak ki neki...
és Tobi télleg jólenne ^^ Úgy az összes karakterre kíváncsi vagyok Nevet de leginkább rájuk... meg a story módra term ^^
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #560 Dátum: 10 júl 30, 20:48:07 »

Ugye lesz 2 player-es mod online. Ha lehet társat keresni el lehet tolni a kövi szöveget... Nem korán halós tipust keresek! ikszdé

Karik így konkrétan.
Sasuke

Komplet Akatsuki...
Naruto
Yamato
Sai

Hát kb. enyi. Lényegében az ujabb szereplőkre vok kiváncsi

Am Sakura "this is a fary tale" vagymi támadása ikszdé gondolom most nem olyan lesz.

Volt 1 ötletem ha csönd lenne a forumon ako mindenki írhatná melyik karikat várja Nevet csak egy kicsit off...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 30, 20:49:28 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #561 Dátum: 10 júl 31, 12:34:13 »

Szálj Szálj sólyom szárnyán........SHARINGAN

Nos jött egy új scan, ami kb semmivel sem visz minket előre, a karakterek terén, de azért szép meg jó meg csilivili, és ahogy gondolom a címből már kitalálhattáttok a Taka csapatot mutatja be, érdemes azért megnézni a bal alsó képet Nevet
Harc Sasuke kegyeiért vagy nemtom, de Sakura elég csúnya gyomrost kap Nevet
http://images.saiyanisland.com/data/535/team-hebi.jpg

EDIT:
Ha valaki ki tudja bogarászni, hogy a jobb alsó képen ki Kakashi supportja írja meg pls.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 12:36:45 írta Exkirion » Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #562 Dátum: 10 júl 31, 12:40:36 »

Kakashi supportja az yamato szerintem.
Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #563 Dátum: 10 júl 31, 12:48:08 »

Rá nagyítottam élesítettem a  photoshoppal de nem igazán lehet kivenni,én is yamatora tippelnék.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #564 Dátum: 10 júl 31, 12:57:04 »

Én is rá gondoltam, de mindegy is. majd jön úgy is nagyobb változat, azért Sasuke Mangekyou sharinganja befigyel Nevet
Naplózva

dxdominik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 253


S4 League MGM


WWW
« Válasz #565 Dátum: 10 júl 31, 13:37:53 »

nagyon jó játék ki probáltam ps3 an a demoját nagyon tetszik igaz japánulvan minden de megérte japán pns-t csinálni Nevet
csak 1 gondom van a demo val csak a kakshi boss fight van benne
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #566 Dátum: 10 júl 31, 13:53:36 »

@Yondaime

nem vágom mit akarsz ezzel mondani, vagy, hogy ez mihez kapcsolódik

Pár érdekesség a demóból

Láttam egy két videót a neten a Demóról és olyanokat csináltak benne amiket nem is tudtam, hogy lehet Nevet Szóval kipróbáltam és gondoltam leírom nektek mi, hogy van hátha érdekel titeket is. El kell ismernem Narutonak van egy-két hihetetlenül vicces képessége.

Naruto torpedók és Naruto Shuriken: Na ez eltartott egy darabig minre rájöttem, hogy van. Ha elég távol vagy ez ellentől (ez esetben Kakashi) akkor előre+előre+kör+kör+kör. A trükk az időzítés és az, hogy nagyon messze kell lenni, ekkor Naruto eldob egy klót Kakashi felé majd még egyet a harmadik viszont már két klón akik összekapaszkodnak és repülnek mint a shuriken, nagyon vicces látvány Nevet

Gyors visszavonulás: háromszög+hátra+X , a hatása egy elég látványos hátrálás elég messzire, iszonyú jól néz ki amikor Kakashi szalad a Raikirivel és benyomsz egy ilyet még időben.

Naruto ostor: Kör+kör+alalog körbeforgat a kombó végéig+kör amig lehet.  Naruto üt párat utána csinál két klónt az egyiknek megfogja a lábát és azokkal csapja az ellent.

---És akkor két dolog ami már biztos feltűnt nektek is.

Sima rasengan: háromszög+kör (csak benyomni egy pillanatra), a hatása egy kis rasenganocska.
Oodama rasengan: hátomszög+kör lenyomva tart, a hatása egy átlagosnál nagyobb mérettel rendelkező de rekordokat még nem döntő rasengan
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #567 Dátum: 10 júl 31, 16:12:41 »

Figy én nem tom de valahogy ki hoztam olyat is hogy rasangen de nem a földön csinálja ha nem a levegőben és neki ugrik.  Edit rá jötem már a kombóra szinte ugyan az de lehet hogy ugyan az is. Itt kb. olyan 2 lépésre kell ugyan ezt a combo-tolni mint a torpedo/shuriken-nél.
Tök király volt csak nem figyeltem a combo-t. A kézikönyvet meg a játékban lévő segítséget ebben a részben agyon fogom olvasni ikszdé

Jah még valami minnél közelebbröl kapod be a ninjutsu-t anál nagyob sebzés!!!

Egyébként ez a Yodaime mit akart??? Látom törölte a moderátor a hsz-ét.
Be akart szolni???

Edit2 LOL Kakashi be buggolt. ikszdé a végén mikor ki ütném nyomom a kör-t mint álat. Erre egyre nehezebb nyomogatni... és a végén odáig jutotam hogy nem lehet meg nyerni. elsőre kell meg csinálni!
Aztán lehet nem bug...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 16:32:13 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #568 Dátum: 10 júl 31, 16:57:39 »

Az utolsó nyomogatós rész elég nehéz, az szerintem nem bug, csak úgy van, hogy az elvileg egy ninjutsu clash nek számít szal ha lassú vagy megy le a csík, szerintem pont olyan gyorsan nyomtad, hogy nem ment se le se föl
Naplózva

Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #569 Dátum: 10 júl 31, 17:16:24 »

én eggyáltalán nem akarok senkinek sem beszólni Neeem
én ugyan úgy fórumozok mint ti:le írom amiket meg tudok a játékról   Pontosan

KÉÉÉÉÉÉRLEK NE TÖRÖLJÉTEK KI A SZÖVEGEM! PLS bow bow Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!