24 szep 29, 05:22:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546987 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #480 Dátum: 10 júl 23, 20:07:52 »

Volt már. Csak teljesen nem láttam.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #481 Dátum: 10 júl 24, 15:44:49 »

Remélem, hogy nem probléma. Hoztam egy új scan-t a story módról, meg miegymásról. Nevet
http://images.saiyanisland.com/data/535/Scan.jpg

"A new scan from Shonen Jump magazine shows off Naruto, Yamato, Sai, Sakura, Asuma, and Shikamaru exploring different venues in the free-roam story mode of Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2!  Among the places you will be able to visit include the Forest of Death, Heaven and Earth Bridge, the Hidden Sand Village, and the Ramen Shop! Additionally, in an interview, Dennis Lee, product manager at Namco Bandai Games, detailed that players would be able to experience story mode from the eyes of Naruto, Sasuke, and Jiraiya. The scan below, however, states players will be able to change controllable characters in the free-roam story experience and shows Asuma leading Shikamaru.

This would lead us to believe that while one part of the story will be told from Naruto’s point of view, it does not limit players to only controlling him (or to only controlling Sasuke or Jiraiya from their point’s of view). This is unconfirmed, but if true, would add additional depth to the game!

Lastly, the demo for Japanese audiences has been confirmed to be July 29th! "
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 15:46:25 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #482 Dátum: 10 júl 24, 20:48:29 »

Ok ez tök szép meg minden csak semmi extrát nem mondott. Jókis placeholder, hogy húzzák az utolsó még ismeretlen Boss fight-ra vonatkozó scannt(Killer Bee). Hátha az jön holnap(hétfőn, már éjfél után írtam)

Azért azt jó tudni, hogy nem lesz kötelező Narutoval szaladni, a sage Naruto-s kép meg faszán néz ki, ahogy a menny és föld hídja is nagyon pofás.

Mindenesetre köszi a postot Blackfire

EDIT:

Csak most tűnt fel, hogy a középső képen az Sunagakure. Nah végre valami kép róla, egész pófásan fest az a kis utcáska, remélem az is kicsit bejárhatóbb lesz mint az accel 2 ben (UN5), ahol volt 1 utca Nevet
-Hátha betérhetünk a sivatagi Rameneshez is Nevet

EDIT2:

Állandóan jönnek ide a hírek, hogy mi lesz a játékban szóval most megemlítenék két dolgot ami jóeséllyel nem lesz:

--Az első valószínűleg semmit nem fog mondani azoknak akik nem játszottak az 1. Storm al, ez pedig nem más mint a falon való harc. Az első játékban volt olyan, hogy ha valakit falhoz vágtál akkor a karaktered felugrott a falra és ott ment tovább a bunyó(ha mákod volt, volt amikor nem ment, csak bizonyos magasságú egyenes falnál működött). Ez az a funkció amit nem is bánok, hogy kivettek. Igaz megvolt a maga sármja, de egy komolyabb ütés után az ellen vagy épen te le is estél róla (ha földre kerültél volna, ami ebben a játékban nem nehéz) és minden alkalommal ki kellett várni az animációt amig leugrik/felugrik a karaktered vagy az ellenfél, így ez nyílván komolyan útban lett volna az olnile nódban így ettől megszabadultak. Ez persze nem biztos de a tréning mezőn a fal elötti fasor nekem ezt sugallja.
--cserébe: interaktív(áram víz jutsuk erősebbek a vizen stb), pusztítható pályákat kapunk ami szerintem jó üzlet egy max 10-15 mp es falonszaladásért cserébe és 6-7 helyett lesz 18.

--A másik a sztori mód gameplayének átírásából fakad, ez nem más mint az, hogy nem lehet kedved szerint házról házra repkedni majd valószínűleg konohában, ami engem nem érdekel, mert a mangában sem sűrűn csinálják, max 1-2x előfordul, de cserébe kapunk egy 1:1 hez arányú konohát Sunagakurét és még egy halom helyet ahova szaladhatunk ninja barátainkkal.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 01:23:11 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #483 Dátum: 10 júl 25, 10:08:31 »

Szerintem jobb is ez a megoldás! Mosolyog A falon szaladást fejleszthették volna. :/
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #484 Dátum: 10 júl 25, 11:20:54 »

Hát én haveromnál játszottam egyszer az UNS1-el, szóval nem sokat tapasztaltam meg, a falon szaladást igen, de szerintem is nyugodtan kiszedhetik, nekem olyan semmitmondó volt...
Viszont ha sztori módban nem lehet akárhova szaladgálni, akkor... Neeem
Azt szeretem Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #485 Dátum: 10 júl 25, 11:32:28 »

Hát ez egy verekedős játék nem feltétlenül a mászkálás a lényeg.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #486 Dátum: 10 júl 25, 11:59:19 »

Szerintem olyan lesz a sztori mód, meg a konohában mászkálás mint a resident evilben amit korábban említettem, nem hinném hogy akárhova lehet majd menni, mármint ilyenekre gondolok hogy szabadon lehet ugrálni mindenhova, az út az adott lesz, és csak a megadott helyekre lehet csak menni. Olyasmi mint egy labirintus, csak itt látod merre mész, de ugrálni viszont nem tudsz az egyik helyről a másikba, mint az 1. részben.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 12:00:01 írta Suigetsu » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #487 Dátum: 10 júl 25, 12:15:46 »

Jó látni, hogy van magyar oldal, hol foglalkoznak a játékkal

Ezúttal egy magyar "tesztet"/reviewt hoztam nektek, a játékról az egyik szaküzlet jóvoltából, ahonnan már linkeltem nektek előrendelési lehetőséget. Egyenlőre nem tudni, hogy magyarországon lesz-e CE (kollektorsz edísön), de akit hidegen, hagy az itt akár elő is rendelheti a játékot, cserébe a megjelenés napján ingyen házhozszállítást kap.

Nah itt a link, olvasgassatok
http://konzolokszervize.hu/hirek/egyeb/20100715-naruto-ultimate-ninja-storm-2-elozetes

Megj:
-Holnap új scan, csütörtökön demó, szerdán új részleg a hivatalos honlapon(hátha ez már ér is valamit).
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 12:17:42 írta Exkirion » Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #488 Dátum: 10 júl 25, 12:27:59 »

Szerintetek az is meg veszi a játékot, aki még nem látott a narutoból 1 részt sem, és még csak nem is ismeri? xD
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #489 Dátum: 10 júl 25, 12:32:53 »

Erre azt tudom mondani, hogy bemegy a 10-12 éves kiscsóka apja a boltba karácsony elött, körülnéz az xbox360 as vagy a PS3 as gamek közt, megtalálja ezt és azt mondja: "jah ez az a mese ez akkor biztos jó lesz a gyereknek"

Mindig vannak olyanok akik megvesznek olyat amit nem ismernek.

EDIT:

Elméletileg jön ma valami scan féle vagy cikk, ha bárki tud róla valamit akkor érezze otthon magát és postolja be Nevet
(infó innen van szal hivatalos: http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/blog/)

-Ezenkívül olvastam egy olyat pár perce, hogy a csütörtöki demó nem csak a Kakashi boss fight-ot fogja tartalmazni hanem mindent egészen addig. Szóval lehet kapunk egy kis free roam részt is, meg valami bevezető videót, ami jó lenne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 26, 13:25:35 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #490 Dátum: 10 júl 26, 19:11:36 »

Igen nagy a csend. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #491 Dátum: 10 júl 26, 19:58:00 »

vihar előtti csend Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #492 Dátum: 10 júl 26, 20:59:19 »

remélem inkább scan előtti csend  Nyelvesít jó lenne ha még ma láthatnánk  Mosolyog
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #493 Dátum: 10 júl 26, 21:11:45 »

Nalátod ebben egyetértünk Nevet

EDIT:

Ugyan nem a scanről fogok írni vagy a cikkről vagy akármiről ami ma vagy kijött vagy nem (thank you CC2), hanem egy kis érdekességről. Pár perce heccből beírtam a Narutopédián (Naruto wiki) Lars-t (aki ugye a Storm 2 ben lesz vendég), nem gondoltam, hogy kapok valamit, de kaptam Nevet :
http://naruto.wikia.com/wiki/Lars_Alexandersson

Szóval mostmár van Narutos profilja is a szöszinek Nevet. Amúgy a legutóbbi interjú szerint (http://www.youtube.com/watch?v=0UR3ep9QavI&feature=player_embedded) nem kell majd őt megszereznünk és nem fog szerepelni a sztoriban csak vs ben zúzhatunk vele.

Amúgy egy kis érdekesség hátha érdekel valakit:
-A csóka japán neve ラース・アレクサンダーソン
-Ebből ラース a Lars amit egyébként Wrath nak is lehet fordítani és アレクサンダーソン az Alexandersson-
-Japánul Rāsu Arekusandāson nak vagyis "Rászü Árekuszándázon" nak kell ejteni a nevét.
-A 46 a rucija hátán a klánja szimbóluma és egyben Svédország előhívó száma is.
-A vállán lévő "oroszlán" valójában Pac-man stilizálva.
-Lars japán hangját ugyan az adja mint Grimmjowét (Bleach) Greedét (FMA) és Archerét (Fate/Stay Night)
-A játékban valószínűleg villám alapú Jutsukat fog használni de képes Gai Dinamic Entry-jére is Silent Entry (csödes belépő) néven
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 12:49:18 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #494 Dátum: 10 júl 27, 09:37:26 »

Nem tom. Engem lars még mindig ki akaszt... nem tom ti hogy vagytok vele.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!