24 szep 29, 03:19:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546905 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #465 Dátum: 10 júl 22, 19:41:45 »

kornel-ra reakció
Hát nyilván nem fogják gyökerétöl át írni a játékot az egy kicsit nagy munka lenne.Tudom 1 éve tanulok programozni (igen az 1 év meggyőző Nevet ) Több gomb kombináció,több jutsu és már fel lenne dobva vagy nem csak egy fajta támadás. De ilyenek az egész játékot érintik szinte.

Saját vélemény
Mondjuk a grafit nem kéne tovább tolni ha anime grafikája van.

Rossz helyre tévedtél egy fan barlang-ba! XDXDXD
 
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 20:02:14 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #466 Dátum: 10 júl 22, 19:48:42 »

Csak így fejből vagy 10 dolgot tudnék mondani amiben fejlődött a játék az 1. höz képest, lehet, hogy nem egetverően szembetűnő mind, de nagyot fognak dobni a játékélményen.

Amúgy nem hinném, hogy a sztori mód repetitív és unalmas lenne, bár sajnos nem tudok igazi érvet hozni mert ez az a mód amiről a legkevesebb infó jött eddig.

Egyébként izlések és pofonok én megértem ha neked esetleg nem tetszik, bár őszinte leszek szerintem például a tekken széria egy kalap sz*r, ez ellenfelek idegesítőek benne, a harcrendszer unalmas és a kombók átláthatatlanok pedig arra azt mondják, hogy mekkora pró bunyós játék.
Tény, hogy ez pedig a másik véglet ami esetleg túl egyszerűnek tűnik, hogy a fő támadás gomb a kör és kész, viszont aki játszott az elsővel és nem csak ilyen végigvágom gyorsan azt szevasz alapon az tudja, hogy igen sokrétű és teknikás dolgokat lehet kihozni a karakterekből és ez így jó ahogy van. Nem muszáj egy játéknak bonyolultnak lenni ahoz, hogy jó legyen.

Ez az én véleményem.

"Rossz helyre tévedtél egy fan barlang-ba! XDXDXD"

-ezen mosolyogtam egyet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 19:50:12 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #467 Dátum: 10 júl 22, 20:22:17 »

Az ütés, meg az irány gombokkal lehet kombózni?
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #468 Dátum: 10 júl 22, 21:45:51 »

Lehet. De már mint mondtam inkább csak látvány.(én ezt tapasztaltam!)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #469 Dátum: 10 júl 22, 22:06:57 »

a sima ütés az ütés és irányok és a levegőebn levés, más és más dolgot csinál, például az jó kombó, ha lenyomsz egy sor ütést és ha a végén a levegőbe repül az ellen akkor ugrás ugrás és utána körör + irányok, és miután földhöz vágtad odamész és támadás. Ez elég szépen megsorozza.

Amúgy ahogy néztem a 2 ben már lehet a másodlagos jutsukkal majd bekombózni a támadásokat. Meg a supportokkal is elég szép kombókat le lehet tolni, nem csa abból áll h kör kör kör kör, sokféleképpen lehet ügyeskedni. Főleg majd ebben, hogy még okosítva lesz a support rendszer pl: ha tovább nyomod a support gombot aerősebb jutsut tol mintha csak bebököd a gombot egy pillanatra vagy lehet velük majd külön védetni magad meg lesz team jutsu stb. Plusz a vizen erősebb lesz a chidori stb, jól átgondolták ezt a készítők.

EDIT:

Ittvan 8 szép nagy screnshoot a Naruto vs Sasuke boss fight scannről
http://www.saiyanisland.com/2010/07/8-new-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-screenshots/

--Sasuke: "Naruto mindig is tudtam, hogy Neo rokonod volt"
bizonyíték:
http://images.saiyanisland.com/data/535/Naruto_VS_Sasuke_3.jpg
-bocs Nevet

-semmi új deháttérképnek pl tökéletes Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 02:15:02 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #470 Dátum: 10 júl 23, 06:51:23 »

A joystiq tényleg hasonló állásponton van mint én, sőt a Gamespot is. Aki tud angolul ovassa el a cikket, vagy az 1. rész leírását Gamespoton.
Itt két nézőpontot kell ütköztetni.
1. UN széria mint játék objektív megközelítésből. Egyszerű hack n slash... Semmivel sem jobb a többinél. A kiemelkedő daraboktól (God of War, Devil May Cry, Bayonetta, Ninja Gaiden, szigorúan bunyós műfajban DOA, Tekken, SoulCalibur, Virtua Fighter) elmarad. A cell shaded grafika valkinek bejön valakinek nem. Történet, nézzük a Shippudent..van beszélgetés valalmi nagy főnök harc, edzés újra beszélgetés, újra főnök harc...ebből nehéz hosszú játékot készíteni, esetleg olyat mint a Tekken (a főnökharcokat lejátszod, a beszélgetést megnézed). A másik lehetőség, hogy repetatív minijátékokkal húzzák el a történetet, és adnak játékidőt, ezek akár unalmasak is lehetnek főleg egy idő után, és a játékos úgy érezheti, hogy totál felesleges amit csinál. (Bandita vadászat, keresgélés, fáramászás, zászlógyűjtés, ramen kihordás...fogalmam sincs mi lesz még benne) 
Irányítás...1 akciógomb...bár minden ilyen stílusú játék így működik (N, DB, Bleach) azért kevés...limitált számú kombó, hogy miért, ez nem az ún hardcore gémereknek készül, akik képesek a SoulCalibur, vagy a Tekken legvadabb kombóit, vagy chain dobásait is betanulni, ez kérem kisgyerekenek, és casual gémereknek szól, akik keveset játszanak, mégis sikereket érhetnek el egyszrű gyors gombnyomogatással. Ítélet 7 pont, nem rossz de van sokkal jobb is a piacon.

2 Mint rajongó: a fent felsorol hibák nem számítanak, elfogadottak, a lények, hogy talákozhass a sorozatból látott szereplőkkel, bejárhatod a helyszíneket, beszélgethetsz a karakterekkel, lejátszhatod a történet emlékezetesebb harcait. Mindezt a rajzfilmben látott megjelenítéssel. Ez elég.  Rajongóként megér 9-10 pontot is.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #471 Dátum: 10 júl 23, 08:27:12 »

Nyilvánvaló, hogy egy ilyen játék az adott show fanrétegét célozza, bár nekem perspektív az első nem csak azért tetszett mert Naruto, hanem mert olyan amilyen. Ahogy mondtam, nem kell ahoz 8 külömböző támadás gomb, hogy valami jó legyen, ott van pédául a Soul Calibur amit amúgy nagyon szeretek, megvan minden része, és a mai semmi hasznát nem látom, hogy vertikálisan és horizontálisan is lehet ütni csak akkor van külömbség ha az ellenfél guggol a rugásnak meg még ennyi szerepe sincs max 2-3 karakter épít rá komolyabban. AZ egész ugye azért kell, hogy több kombó legyen. Ellenben nekem kifejezetten azért tetszett az első UNS mert elsőre talán egyszerűnek tűnik és az ember aszongya, hogy Casual meg minden, de ha leülsz mellé játszani fel sem fog tűnni, hogy csak a kör az akció gomb mert a harcstílusa miatt, valójában nem kell olyan sűrűn használnod azt a gombot vagyis inkább sűrűn kell más gombokat is használni. Emellett ott vannak a support karakterek akik a 2 ben ráadásul nagyobb szerepet is kapnak ezért méginkább fontosak lesznek, plusz ahogy láttam majd a jutsukat bele lehet szőni a támadásba, meg otvannak a tárgyak amiket dobálhatsz, ehetsz stb. Lehet, hogy a támadásra kifejezetten csak 1 gomb van ami amúgy nem igaz mert a kockával (négyzet, PS) is támadsz (hehe shuriken Nevet), de jár annyit a kezed minden más gombon is mint akár egy Soul Caliburban, és valójában több külömböző gombot használsz a kontrolleren mint a Tekkenben (ahol ugye csak az irányok meg a 4 fő gomb kell).
Igazán ez csak a harc mehanizmusának tudható be de szerintem de pont a harcrendszer az ami miatt engem megfogott ez a játék, hogy nem csak ilyen előre hátra föl le, meg ütések, hanem olyan mintha bevágnának egy arénába egy ellennel azt nosza csinálj amit akarsz, egy operatőr meg filmezi.

Na be is fejezem mert tudnék még órákig írni, hogy ne legyen vita Kornel, én tökre megértem amit írsz és igazat is adok neked jórészt, csak abban nem, hogy ez csak azért jó mert találkozhatsz a karakterekkel stb, igen is szuper kis harcrendszere van a sorozatnak, a joystick és egyebek pedig még nem játszottak a teljessen ahogy mi sem, úgyhogy egyenlőre a sztori móddal kapcsolatban hagyjuk a dolgokat, az első részé valóban kicsit ellaposodott a végére állítólag a 2 ben ráfeküdtek a dologra.

Zárószónak annyit még, hogy ma kezdődik a comic con ha minden igaz ahol kint lesz a game, szóval lehet összefutunk a napokban pár interjúval, és remélem jön lassan egy Killer Bees, Tobis, Obitós scan.
Ezenkívül egy érdekes kis infót hoztam neketek:
"July 26, 2 articles in the next Weekly Shonen Jump"
-Mostmár van miért várni a hétfőt is Nevet, és ne felejtsétek el, jövőhét csütörtökön demó
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 08:41:32 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #472 Dátum: 10 júl 23, 08:44:54 »

Végül is vitatkozni felesleges...
Én DOA5-öt, SoulCalibur 5-öt és Tekken 7-et várom.
Nem beszélve az új DMC-ről, vagy Itagaki sama legújabb játékáról.
Naplózva
linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #473 Dátum: 10 júl 23, 09:50:36 »

Most már egészen biztos,hogy csütin lesz demo?O.o
Nagyon örülnék neki.: )

Videók is nagyon tetszenek.Remélem,hogy el is lehet dobni a rasenshurikent,mert irreális,ha többször benyomod,és nem is használhatná úgy a jutsut.(tudom szőrszálhasogatás.ikszdéNevet)



Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #474 Dátum: 10 júl 23, 09:56:14 »

Majd Sage módban, az alap fajtát nyilván nem.
Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #475 Dátum: 10 júl 23, 10:10:21 »

am én is nagy soul calibour fan vagyok Mosolyog, de nekem ez a harcrendszer sokkal jobban tetszik ^^(ha a sc.-t(Edit: nahh sikerült leírnom hogy Sol Kalibur ikszdé, de javítottam  Pojén) is megcsinálnák ilyen harcrendszerrel lehet még jobban is tetszene mint az UNS Nevet)
de ha már soul calibour akk egy kis off:
Chuck Norris vs Yoda : The epic batle  Ördögi Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mEdgTGz_Ils" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mEdgTGz_Ils</a>

Edit:
nemtudom hogy ez nektek új e de nekem az Nevet és tetszik is :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Vcsz9o70dQU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Vcsz9o70dQU</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 10:20:21 írta kazu2 » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #476 Dátum: 10 júl 23, 10:48:48 »

Pl soul calibur-nak más a stilus. Ahogy így észre vettem ott csak közel harc van....
UNS1-ben fogtad full chakrad-van le hivod kisame-t a watter shot gun-nal tele lövi a pályát
+ még te is nyomsz tűz golyót. Ki nem lehet kerülni.(kicsit szemét trükk)
Egy szoval ott persze hogy kell hogy ne 1 ütés legyen. Exkirion nem is emlitete azokat hogy chakra ütés,chakrával fel töltött shuriken(eröseb mint a sima suriken valamelyiknél sokkal pl: cursader sasuke chakra shuriken-je egy bazi nagy tűz golyó ami más karakternél meg ninjutsu és akkor 2 ninjutu-d van mert még chidor-izni is tudsz) akkor még ott vannak a dobások védekező gomb+ kör. 

Edit
Lehet 1 kicsit off : Mi ez a karakter építés... én nem játszotam vele!

Amugy én azt utálom mikor oldalt harcolunk, meg insame-n teleportálgatunk egymás feje fölé és má volt 1x hogy vagy 2km magasra fel mentünk!!!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 10:59:33 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #477 Dátum: 10 júl 23, 10:49:18 »

LOL, Chuck Norris karakter én is építettem, a 3 ban még annó Hitlert is Nevet

A második videó volt már régebben bár ez talán jobb mert nem kell tekergetni, köszi.

@Adam32

Ja van egy halom gomb, egyszer majd felveszem kamerával, hogy hogy jár a kezem a joystick on amikor insane nehézségen kakashie llen harcolok, aztán mondja valaki, hogy az UNS széria egygombos játék Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 10:52:31 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #478 Dátum: 10 júl 23, 13:28:31 »

én ia rwngeteg féle játokon játszotttam, rpg, hack n  a főleg a kedvenceim. ott a dmc3-4 amit rengetegszer végig toltam sok a kombó jó játék.  és mégsem kell anime fannak lenni hozzá. de ott van még sok más játék is, tény h a fanoknak készül az usnc2, de  attól még jó játék lesz.  attol h " egyesek szerint kasual"   lesz. nem kell minnél bonyolultabnak leni egy játéknak h jó legyen. vagy hardcore gamernek  h valamit elfogadjunk. csak szórakozzunk. sok játék fejlesztó mondta már ezt.  és igen a soul caliburt soakt tolm , és jó, de tekken egy nagy*********** . és a maga a narutós játék elég komplex lesz harc terén ugy mond, és nem feltétlenül egyzerü. nézzetek meg pár support  kombót az első részből.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #479 Dátum: 10 júl 23, 19:42:44 »

próbáltam keresni olyan vidit a jutyúbon ahol látszik hogy milyen gyorsan kell nyomogatni a gombokat, de nem találtam [am én is játszottam rajta sokszor havernál(nekem boxom volt és azon pedig "csodás" Naruto játékok voltak  Ördögi) és tényleg pörgősen kellett nyomni mindent(de oda kellet figyelni h mikor mit^^)]
am én a 4-be csináltam Hitlert, ő volt a kedvenc karim, mindenkit irtottam vele  Boxoló

Edit
viszont találtam egy Japán Expo-s Demo gameplyat : <a href="http://www.youtube.com/watch?v=rs_6LC2aBWc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rs_6LC2aBWc</a> lehet fentvan már, lehet h az E3-as van fent ami régebbi de nem cam-os de lusta vagyok visszaolvasni  Kiröhög Pirul szóval gondoltam nem baj ha kiteszem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 19:51:44 írta kazu2 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!