24 jún 26, 11:50:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516364 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #285 Dátum: 10 júl 04, 20:57:07 »

Eléggé tudatlan vagyok,de akkor most a hivatalos megjelenés magyarországon mikorra tehető?

Az európai megjelenés időpontjára ami (95% hogy) szeptember 24.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #286 Dátum: 10 júl 04, 21:13:20 »

Az eddigi Anime-ben látott Madara vicces volt én  is k*rva sokat röhögtem azon hogy viselkedik XDXDXD
Jó hát én mivel olvasom a mangát elöréb lévő dolgokat várok mindig elfelejtem hogy anime alapján készül bocsi
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #287 Dátum: 10 júl 05, 02:51:03 »

Egy kis gameplay és még több Francia halandzsa

Egy gameplay videót hoztam most, tulajdonképpen csak az eleje a lényeg, A gameplay egy friss VS mód, Naruto vs Sasuke illetve egy kellemes kis 4tails Naruto vs Sasuke.

--Onnantól, hogy elvált a kép a 4tail Naruto-s részről semmi extra.

Amit érdemes megfigyelni:

--A végleges Life bar és a hozzá tartozó iszonyúan klasszul kinéző mindenféle csili-vili Gauge-ek és az awakening button.
--Sasukén rajta van a fehér felső rész amikor Naruto ellen harcol, viszont már nincs amikor a kyuubi ellen (lelóg mögé) -> ?Sérüléskor/awakeningkor tönkremenő/változó ruhák?(tetszik)
--Sasuke Support karakterei (0:13 kor különösen)
--A pálya (eddig ez még nem volt megerősített vs pálya)
--A fura pötty Kyuubi Naruto chakra barja alatt és kakashi support barja mellett (vajon mi lehet? Sasukének nincs! Új funkció, dupla awakening lehetőség? hmmm  Ördögi, esetleg semm? Pojén)
--Használt Jutsuk

Most mirtelen ennyi tünt fel, ha láttok még valami érdekeset nyugodtan szóljatok. Ja igen ez amint nyilván látható PS3 as gameplay

--Mielött itt kitör a káosz, hogy lehet, hogy csak support karakterek lesznek az a 2, felhívnám a figyelmetek, hogy korábban a E3 stage interview ban mondta a csóka, hogy nem lesz ilyen Support only karakter, mindenkivel lehet majd VS ben és online is tolni.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I0gSJnxq-HQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I0gSJnxq-HQ</a>

Megj: Birom, hogy a faszi az interjú elején megint a Drámával jön Nevet Ha így haladunk kiolvad a szemünk a sírástól mire a végére érünk, szóval zsepit bekészíteni ha megrendelitek Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 03:05:05 írta Exkirion » Naplózva

linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #288 Dátum: 10 júl 05, 07:37:30 »

Jó videó,köszi.

De egy kérdésem lenne itt az átalakulásokkal kapcsolatban:Ha a sima narutval van az ember,akkor az át tud pl.alakulni sage módba?O.o
Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #289 Dátum: 10 júl 05, 13:18:21 »

A végén a Pali a kage bushin-al xD Mekkora forma ^^
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #290 Dátum: 10 júl 05, 13:39:19 »

...Ha a sima narutval van az ember,akkor az át tud pl.alakulni sage módba?...

Itt nem lesznek olyanok, hogy Sima Naruto meg ilyen olyan Naruto, lesz 1 Naruto a karakter képernyőn és annak lesznek változatai amik mássá alakulnak, ezek közt majd valamelyik hátsó gombbal tudsz válogatni.

-----------

Ezenkívül aki új olvasó és érdekli a téma és kérdései vannak, azt megkérem, hogy elöbb olvassa el az általános leírást az 1. oldalon és az utolsó pár hozzászólást mert lehet, hogy ott egyből megtalálja a válaszát és nem kell arra várnija, hogy valaki válaszoljon.
köszi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 13:42:33 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #291 Dátum: 10 júl 05, 13:42:55 »

Huh, az a 4 farkú Kyuubi mód az valami eszméletlenül jól néz ki. A mozgása se rossz. Nagyon tetszik a játék, és köszi a videót!
Nem tudom észrevettétek e, de úgy tűnik nem csak 1v1 lesz! -nemtudom eddig hogy volt, de azért ez szuper húzás...

Kage bunshin no jutsu legyen veletek!  Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 14:35:05 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #292 Dátum: 10 júl 05, 15:41:43 »

Nah,ha minden igaz akkor holnap jön ki a demó!  Mosolyog
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #293 Dátum: 10 júl 05, 16:12:05 »

Ugy néz ki ez a rész már elkészült de azt egy kicsit hiányolom hogy nincsenek az elemek pl egy x elemű használóra az y elemű jobban hat mint a z elemű értitek...(Bár a kivitelezést nem tom el képzelni egyelőre a storm gauge is jó) Nem baj a kövi rész, azt is várom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 16:14:15 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #294 Dátum: 10 júl 05, 16:17:29 »

Ha a chakra elemekre gondolsz olyan amúgy sincs, olyan van, hogy az egyes elemi jutsuk elnyomhatják a másikat ha elemi előnyben vannak, illetve pl: a szél csak felerősíti a tüzet.

Ezzel kapcsolatban nem tudom, hogy lesz-e valami, de figy ha belegondolsz ha ezt megcsinálnák pl egy kisaménak esélye se lenne mondjuk egy sasuke ellen ha a két jutsu öszeütközne, márpedig az ilyen Jutsu összeütközések királyak az 1 ben is Nevet

Amúgy olyan van, hogy ha pl Rasengannal szaladsz Narutoval és jön feléd egy Kisame féle cápavíz izé, azon Pl keresztülszaladsz a Rasengannal asszem, mert eleve erősebb Jutsu. Nem biztos, hogy pont ez jó példa volt, de az alapvetően erősebb jutsuk tuti, hogy átmennek a gyengébben. Az 1 ben is van pát ilyen
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #295 Dátum: 10 júl 05, 16:23:21 »

de király lesz Nevet amugy sasuke-nak tényleg maga mögé lóg  felsője
szerintem nem sérül hanem átváltozot cs2 formába és majd visza... vagy erre van lehetőség ?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #296 Dátum: 10 júl 05, 16:35:16 »

Az 1 részben nincs, ott örökké awakeningben marad aki ténylegesen átváltozik(Sasuke,Naruto,Lee,Guy,Kimimaro, etc..), de ahogy tudom a Narutimate accel 3 ban (Psps Ultimate Ninja heroes 3) úgy megy a dolog, hogy egy idő után visszaváltozol.
Ez miatt jutott amúgy nekem is az eszembe, hogy lehet, hogy mostmár itt is visszaalakulsz egy idő után azokkal a karakterekkel akik önszántukból változnak át (Sasuke, Jiraya, Hidan, Kakuzu etc..) viszont awakeningben maradsz azzal aki nem tud visszaváltozni mint pl Naruto Kyuubiból és ezért van az, hogy ott sasukének lelóg a rucija.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #297 Dátum: 10 júl 05, 17:06:50 »

Figy nem egy totális fölényt mondtam ha nem csak anyit hogy jobban sebez. Mondjuk ha anyira nagy előny lenne akkor az téleg igazságtalan.
Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #298 Dátum: 10 júl 05, 18:15:06 »

Talán a legnagyobb fölény a kakashi-kisame párosnál alakulna ki, mert kisame water dragon-jába kakashi egy raikiri-vel villámot vezethetne pl:(lsd. naruto vs. sasuke mini gameplay) és kisame vesztene hihetetlen sok HP-t. Lehet nem ez a legnagyobb fölényű párosítás,de azért látszik rendesen a külömbség,ha az elemek egymásra máshogy hatnának.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #299 Dátum: 10 júl 05, 18:38:25 »

Nem tudom észrevettétek e, de úgy tűnik nem csak 1v1 lesz! -nemtudom eddig hogy volt, de azért ez szuper húzás...

Bocsi, de ezt honnan veszed? Hallottam Pletykákat róla, és erre számítunk haverokkal a legjobban Nevet Hol láttad?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!