24 szep 28, 23:44:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546728 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #255 Dátum: 10 júl 03, 17:28:21 »

Matten azt azért ne felejsd el, hogy a CC2 most fejleszt először olyan konzolra ami nem sony, még ha a PS3 esetleg picit szebb is, szerintem nem olyan egetverő a külömbség

EDIT:

Az jutott eszembe, hogy vajon a karakter választó képernyőt milyen lesz? Mint az 1 ben, hogy több sor, és ilyen hengerszerű, vagy ilyen táblázatos mint az UN5 ben? Mindenesetre szeretem a kreatív karakter képernyőket, érdekel mit találtak ki erre.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 03, 18:58:54 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #256 Dátum: 10 júl 03, 18:58:57 »

Hát várom én is de asszem nem elsők közt fogom meg venni.
Játék terén vacilálok a Gran Turismo 5 -tel vagy még a Red Death Redemption.
Ez a három esélyesek!
A demok fognak dönteni mivel a GT5 is kb akkor fog ki jönni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 03, 19:18:11 írta Adam32 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #257 Dátum: 10 júl 03, 19:21:34 »

ha esetleg lenn is sok külömség a két verzió közt akkor az csak hd tv-n lenen látható. egyébkén asszem a ps3 ra megjelent a 3d firmware akkor a naruto is mar 3 d -be futna ? meg amugy nem nagyon lesz a2 verzió közt külömség
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #258 Dátum: 10 júl 03, 19:23:49 »

Szerintem a karakter választó képernyő ugyaz, vagy legalábbis hasonló lesz, mint ami az 1-ben volt.

OFF: Adam32, a Red dead nekem is szúrja a szemem >.<#
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #259 Dátum: 10 júl 03, 19:25:20 »

Eddig minden Naruto játékban Más volt a választó képernyő. Szerintem most sem lesz másképp Nevet Bár az UN 2 és a Storm között elég nagy a hasonlóság ikszdé

batai: Nem, a NArutohoz nem lesz 3D támogatás.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #260 Dátum: 10 júl 03, 20:20:02 »

nekem nem is baj hogy nem lesz benen 3d
ad1.: mivel xboxom van
ad.: és mert csak sima tv-m van Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #261 Dátum: 10 júl 03, 20:39:31 »

Nekem is(mondjuk jó nagy). Sajna egy HD tv (lcd tv) elég sokba kerül
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #262 Dátum: 10 júl 03, 21:52:49 »

Amugy nekem csak PS2 volt és most PS3-mam van. Aztán most hogy nézegetem a netet látom hogy PS2-re több narutos játék van de a grafika kárpotol a választékal szemben.

OFF: Nem akarom túl lépni az off topic határt de a GT5 3D-ben lesz iletve azt is támogatja. A 3d tudtomal olyan hogy a játékban be lehet álítani hogy hogy akarod.Ergo ha meg veszel egy játékot az 3D-ben is van és simán is de ha valaki jobban tuja az segítsenki ha tévedek. Amugy nekem sincs még 3D tv-m szoval ez semmit se jelent egyelőre a 3D nem anyira elterjett!(legaláb is magyarországon). Meg ha veszek akko tutkó nem sszemüvegest fogok hanem annélkülit bár azt mondják hogy nem egézséges szoval ha igaz akkor inkább nem is kell Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 03, 22:03:04 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #263 Dátum: 10 júl 03, 22:46:00 »

Asszem ha 3ds játékot veszel akkor jár szemüveg. Amúgy én is úgy tudom, hogy nem túl egészséges h egyfolytában 3d ben nézed a tv-t avyg akármit, mert ugye a két szembe másképp jut a kép ezért látod 3dsnek és ez leterheli a szemet egy idő után. Amúgy asszem a 3ds játékok kicsit csúnyábbak is mert dupla képet kell generálnia ugyanannyi idő alatt, és ez a képminőség rovására megy.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #264 Dátum: 10 júl 04, 09:15:24 »

OFF: Figyelem én csak azt montam a szemüveg nem lehet káros mert az olyan hogy az egyik lencsén csak az egyik kép jut át szoval ténylegesen 2 képet látsz. Ha szemüveg nélkül nézed (utálok szemüveget visel kifejezetten zavarna játék közben) akkor banzsítani kell hogy meg kapjuk a képet ami hát nem egészsgéges. De aztán volt szó arrol és ez rejtett hátrány hogy ha elfordítod a fejed (szemüvegnél) a viszintestöl x fokal akkor szét esik a kép biztonságilag hogy ne károsítson. De akinek tetszik vegye. Nem biztos hogy így van akit érdekli olvasson utána.

Még valami Exkirion
Nem tudom hogy a rendszert menyire terheli meg. Látam DSi olyat hogy nem fizikailag álítoták elő hanem egy program de a játék nem azért de egy 3D packman-re hasonlított. Lehet jo jatek volt nem tom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 09:21:59 írta Adam32 » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #265 Dátum: 10 júl 04, 09:17:13 »

Itt egy új interjú.
Érdemes elolvasni annak, aki le is tudja fordítani magának.
http://www.gaara-fr.com/?page=lecture&article=723
Akinek viszont nem megy: Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RJryZQW40PY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RJryZQW40PY</a>

Igen, 3D esetén romlik a grafika minősége is valamennyit.


Javítottam a duplaposztot. Ha véletlenül duplaposztoltál és javítani szeretnéd, akkor használd a jelentés egy moderátornak funkciót. Vagy egyszerűen, ahogy most is csináltad, a második hszedet szerkeszd át. Mosolyog Ilyenkor töröljük, de nem szoktuk felírni a törölt hszt.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 10:46:29 írta Aes Sedai » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #266 Dátum: 10 júl 04, 09:40:27 »

OFF 3D játékok.....
1 a 3d játékokhoz 3d tévé is kell, "sima hd" tv nem elég, mivel az átlag tevék 100Hz-esek, és a 3d játékokhoz 120hz kell (a megosztott stereoszkópikus kép miatt).
a 3D lcd/plazma/led tvék elég drágák legalább 80%al a jelenlegi hd tévék ára felett vannak, és nem sima piros/kék szemüveg kell hozzá, hanem a speckó, a tv-hez adott folyadékristályos úgynevezett aktív 3D szemcsi. (amiből, ha szeretnénk venni még egyet akkor olan 30 ezer forintot kell kidobni érte, hogy a haver is élvezze a mókát.
Vannak játékok amelyeket játszhatsz sima lcd vagy plazma tévén 3dben, ezek általában zöld magenta angalif szemüveget (nem piros kéket, de vannak olyanok is) használnak, de a látvány nem olyan megdöbbentő mint az aktív lcd szemüveges tévéken.
A PS3 3D technológiája természetesen a HX és LX szériás Bráviákban használt tecnikával a legjobb ezen tévék indulási ára 530.000 ft (40 colos!!!!) a határ természetesen a csillagos ég a sávos lobogóval.
Szerencsésebb esetben több féle 3D technikát is belesznek egy játékba, aktív, polarizált (polarizált vászon kivetítővel, vagy u nevezett Z screen kell hozzá), angalif (ez használható sima tévén is), 3D megjelenítés minden esetben kikapcsolható.
Nekem két sima HD tévém van, egy 42es Panasonic plazma és egy 52es Samsung LCD...sajna nincs 3D egyikben sem.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 09:45:42 írta kornel » Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #267 Dátum: 10 júl 04, 09:53:12 »

Hát a harc rendszer más lesz (jutsuk terén) és egy szomorú hír hogy a story mode csak a naruto Vs pain -ig lesz  Neeem Neeem Neeem de azzal hogy be rakták a tekken 6-os csákót eltértek akor már mért ne lehetet volna meg csinálni a manga részeket legfeljebb a támadások meg ugy az összes nem úgy néz ki. és más lesz az animé-ben. Aztán lehet promó-zták a tekken 6-ot  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 09:58:40 írta Adam32 » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #268 Dátum: 10 júl 04, 10:36:34 »

Telán azért, mert a legtöbben csak az Animét nézik főként amerikában, és a Játékokat főként az Anime alapján készítik.
Eddig csak az Ultimate Ninja 5 ment két fejezettel tovább mint az aktuális anime a JAPÁN megjelenésekor.

Manga, MAngából anime, Animéből Játék! Ez a sorrend általában!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #269 Dátum: 10 júl 04, 10:48:39 »

Igazad van teljes mértékben de azért kár Szomorú így viszont egy kicsit rövid lesz  de meglátjuk lehet az én idő érzékemel van a baj.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!