24 szep 28, 23:42:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546714 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #270 Dátum: 10 júl 04, 10:54:58 »

RÖVID?! ikszdé ŐRÜLT VAGY?! ikszdé

Az eddigi leghosszabb Naruto-játék A Taka megformálásáig volt, és az is csak PSP-n. PS2-n és a többi nagykonzolon együttvéve a leghosszabb játék A Sasuke vs Naruto csatáig volt Oro búvóhelyén!
Egy szavad nem lehet a játék hosszúságára!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #271 Dátum: 10 júl 04, 11:01:30 »

Hát az biztos Nevet Kíváncsi leszek a Sasuke-Itachi fight-ra,mivel ita a kedvenc karakterem, jahmeg kakashi Nevet Úgyhogy áá az egész rohadtul jó lesz Nevet Már nagyon várom Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #272 Dátum: 10 júl 04, 11:20:09 »

A Shipuuden első részétől lesz a sztori odáig kb, ahol most tart. Nem tudni pontosan hol fog felbukkanni a "The End". Nevet

Naruto-ról meg annyit, ahogy a Sennin módja, a Kyuubi, meg a sima ahogy Exkirion is mondta külön választható lesz. Viszont az átalakulások azért megmaradnak harc közben (hála a Jó Istennek).  bow
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #273 Dátum: 10 júl 04, 11:24:55 »

Azt írták a Justuk választhatóak lesznek annó, mint az Ultimate Ninja 3-ban.

Vagyis szerintem Ultimate Jutsutól fog függeni, hogy mibe változunk át Nevet Viszont ez azt is jelenti, hogy továbbra is Egy UJ van.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #274 Dátum: 10 júl 04, 11:26:33 »

Igen, szerintem is csak egy ultimate jutsu lesz. Az irányítás miatt gondolom... :S
Annak nagyon örülnék, ha a játékban a Sennin Naruto ütésére pl egy Ino, v bárki 20-30 métert repülne, és szépen alaposan levinni a HP-ját Mosolyog -erősebbet üt szerintem, mint Tsunade.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #275 Dátum: 10 júl 04, 12:11:11 »

Figy nekem komolyan fillerek nélkül kurva rövidnek tűnik komolyan és ez nem vicc!(Lehet lesz benne) Az előzőt 10-12 óra alatt vittem végig jó nem egy Final fantasy-t akarok ami (nekem) már 48 órát kóstált mert anyira hosszú volt és nem értem a végére de egy verekedős és egy RPG játék közt van különbség!!! nagy kocka vagyok jó hát a wow meg végig vihetetlen szinte eredetin
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 12:17:46 írta Adam32 » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #276 Dátum: 10 júl 04, 12:34:01 »

Minél hoszabb egy játék, annál könyebb megunni, monotonná vállik...
Itt úgy oldották meg a fejlesztők, hogy hosszú lesz a játék, de hogy ne válljon az unalmassá 3 történeti szálat játszhatunk majd végig. Naruto-Sasuke-Jiraiya. Így már azt hiszem, hogy a lehető legjobb megoldást választották.
Olyan részekre, amelyek nincsenek benne az animében, szerintem  helyet kapnak. Sőt, ez biztos. Új küldetések, helyszínek... Bandita támadások például.

Egyet kérek. Vaddisznók, bogarak, medvék, meg ilyenek ellen ne kelljen harcolni, mert az a hangulat ellen lenne! :S (PSP: Naruto Shipuuden Akatsuki Rising.)


EDIT:
Aki játszott az előző résszel, azt pls válaszoljon, ha tud:
1 karakter ütése ugyan annyit visz le bármelyik karakterből?
pl.: Naruto Rasenganja. Jiraiya is ugyan úgy megsérülne tőle, mint mondjuk Hinata???
-ez hogy volt eddig...

Jah, és milyen item-ek voltak eddig?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 12:47:56 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #277 Dátum: 10 júl 04, 12:44:10 »

Hát felölem lehet csak olyan ami az animében/mangában szerepel állat tehát a ugymond a "Naruto" stílustol ne üssön el!

Játszotam az előző részel! Az itemek roban golyó, gyúgyuló kapszula, kunai záport zúdít az ellenfélre  ilyen kis elytő ernyők ha felrobannak... anyira nem fontosak talán 1-2 pl sasuke-nak volt ilyen scroll-ja és elhasználtad és fizikailag nem lehetett meg sebezni majd nem ugyan az amikor a sharingan-t be kapcsoltad csak a sharingan tovább tart. Ahogy látam a teszt játékot a robanó kunai nagyobat szól szoval változtatak és változtatni is fognak rajta.

A karakter ütés meg ugy van asszem hogy függő de volt ilyen storm gauge és ha sokszor be találtál az ellenfélnek nőt és akár az ultimate jutsu 3x akorát sebzet mint normálon. A karakterek változóak lévén verekedős játékrol van szó.Valamelyik gyorsabban üt de kicsit de van amelyik egyszer nagyot de lassan van amelyik közepesen... (mindenki mást szeret meg amugyis más szereplő stílusa) aztán ott vanak a kombók az látványra (itt azt értem hogy meg ütöd 8x körel azt job kar fel majd még 3x a kört meg nyomod) van.De az online miatt rendezettebbre fogják csinálni hogy mindegyikel lehessen nyerni mert ugye ha valaki játszott vele kjubi naruto vagy cursader -es sasuke volt a csúcs tapasztalatom szerint. Nekem sasuke volt a kedvencem mikor untam akkor azt csináltam fel vitem a nehézségi szintet és nem cursader alakban toltam nehezítés képen.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 13:26:29 írta Adam32 » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #278 Dátum: 10 júl 04, 13:31:21 »

Az egy dolog, hogy ki kell egyenlíteni minden karaktert.
Az, hogy Orochimaru és Ino pl egyenlő ellenfelek legyenek NEVETSÉGES.
A realitás maradjon meg könyörgök!  Ha nem is ONLINE, de a sztori módban mindenképp!


PSP-s legújabb naruto 2010:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4j_INMqcJCQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4j_INMqcJCQ</a>

A 2 farkú annyira de lóg néz ki! ^^
Szerintem nagyjéból egy időben jelenik majd meg a 2.
(JAP Release Date - July 15 2010)
US Release Date - TBD
EU Release Date - TBD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 13:52:37 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #279 Dátum: 10 júl 04, 13:37:44 »

Ezt mondom lesznek tiltott karakterek vagy nerfelik öket  CSAK IS online-ra.(régen montam biztos nem olvastad ^^ )
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 16:36:01 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #280 Dátum: 10 júl 04, 14:38:31 »

Nos az Iterjút nagyon köszönöm Blackfire, örülök, hogy rendszeresen olvasod a thread-em és postolsz mindenféle újat.

--Amit eddig lejött.
Ahogy te is írtad, ezekszerint valóban úgy lesz, ahogy sejtettem, hogy a külömböző Naruto-k egy-egy "ruha"-ként lesznek megoldva amit lehet a harc elött választani (az 1 ben is így volt). Aminek örülök, hogy nem azt írja, hogy egy-egy karakter lesznek, szal külön Sennin naruto meg ilyenek, hanem csak annyit ír, hogy a változatokat lehet választani (ergó mint egy ruha fognak működni) és szerintem ez így logikus, és sokkal jobb mintha úgy tolnák mint a Dragonball játékokban, hogy van 5 Vegita meg 4 Goku.

A support karakter rendszer kezd nagyon tetszeni, jók ezek a módosítások, hogy nem csak 1 dolgot csinálhatnak a support karakterek, már az 1 ben is voltak jól bekombózható dolgok supportokkal (PL: Sasuke ultimatejét Sakon rahomonja mögül indítani amikor az ellen mögött áll a kamera) de ez így még poénabb lesz.

A demóról azt írták, hogy very soon (remélem 2 nap múlva 6. án very soon)

--Még az ultimate Jutsukról annyi, hogy ha lesz is több egy karakternek, szerintem válogatni kell majd közűlük a harc elött mint az 1 ben.

@Matten

Az, hogy mibe változunk át az a kosztümtől függ, erre jó példának megint csak az 1 részből Sasukét tudom felhozni, akinek ott két rucija volt. AZ első a sima, ami CS2 be változott és volt a Chuunin vizsga második felében használt fekete, pántos ruha, ami kakashihoz hasonlóan a sharinganját kapta elő. Vagy Narutonak volt egy olyan rucija, hogy pizsamában volt, az nem változott Kyuubivá hanem elaludt és ment föl az élete.
--Itt is hasonlóan lesz szerintem, Lesz Sasukénak a sima ruha ami CS2 be vállt. Meg lesz az akatsukis ami Mangekyou Sharingant hozza be, meg lesz szerintem az amiben itachi ellen harcol ami nemtom milyen awakeninggel fog bírni lehet az is CS2 lesz csak az egyik szárny ahelyett kígyók lesznek vagy ilyesmi.

-----------------

A karakter balance szerintem az egy ben is jó volt, bárkivel lehetett nyeni bárki ellen, persze voltak a Nooboknak is jó karakterek (itachi,Gaara) meg voltak a teknikásabbak (Tenten,Shikamaru) meg amivel izzadni kellett (Choji,Sakura)
Szerintem ezen nem lesz változtatás, max az online módban kicsit balancolva lesznek, bár én nem látom fontosnak, mindenki úgy is a kedvenc karakterével fog játszani legtöbbet szerintem, ettól függetlenül, hogy milyen erős.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 16:07:37 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #281 Dátum: 10 júl 04, 16:49:28 »

Egyszerüen nem tudjuk az erőviszonyokat! De az ellenfél chakráját nem fogjuk látni szoval egyfajta technika lesz az elkerülés és kifárasztani az ellenfelet. (legalábis a videón ez látszott ha jol figyeltem bár az boss batle volt) Nerfelést nem számtanilag gondoltam (Számtanilag nálam azt jelenti hogy át írják mekorát üt a karakter)!!! ha nem pl naruto 6 farkos verzója (hozá teszem hogy végleg át alakul nem időleges és nem is egy támadás erelyéig) egy kicsit erős ha lesz!

EDIT:

Szeptember 1 körül hogy ide mikor ér el hát nem tudom.
De nem akarok ünep rontó lenni ha nem lesz nerf aki egyelő esélyeket akar az vegyen tekken6-ot vagy xbox360-as meg felelőjét én nem tom melyik az de láttamár hogy versenyen azon verekedtek!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 18:31:16 írta Adam32 » Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #282 Dátum: 10 júl 04, 18:00:31 »

Eléggé tudatlan vagyok,de akkor most a hivatalos megjelenés magyarországon mikorra tehető?
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #283 Dátum: 10 júl 04, 18:52:12 »

Nézegetem a Naruto Ultimate ninja 3 videókat és elég nagy a választék a Naruto ultimate ninja stormban 1 karakternek max 2 ultimate jutsu-ja volt és 3 sima jutsu szoval ezutal se számítok valami nagy dömpingre.
Még valami Szerintem Orochimaru búvóhelyén találkozott Naruto és Sasuke az szerintem nem csata csak találkozás Sasuke meg mutatta hogy nem a pajtásuk enyi. Kiváncsi leszek madara mit tud érdekes játék stilusa lesz neki az tuti.(hogy valóban az akinek mondja magát NE firtasuk mert off topic szal én ugy hívom madara)
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #284 Dátum: 10 júl 04, 20:44:33 »

Most őszintén! Az animében kiderült, hogy ki ő? - nem
Tudjuk milyen ereje van? -nem
Mit tudunk?
Tobinak hívja magát, Akatsukis, és tér-idő jutsut használ.
Amire számítani lehet:
Egy komolyan nem vehető karakter, aki mindíg hülyét csinál az ellenfeléből. Valószínüleg robbanótekercsekkel fog támadni, meg valami nagyon vicces ultimate jutsuja lesz. -szerintem
Ichibi , Nibi, Sanbi, TOBI! xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 21:01:55 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!