24 jún 02, 05:44:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 501221 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2025 Dátum: 11 nov 06, 10:46:41 »

A strom2-ben sokkal jobb volt a "kószálás mód" mint a strom1-ben. A strom1ben elvoltál engedve konohába és ugrálhatsz tetőről tetőre küldetésről küldetésre a házak között ennek mi értelme volt? A strom2-ben sokkal jobban megvolt csinálva legalább mehettél ahova akartál sokkal jobb küldetések stb.. szóval remélem olyan lesz a story mode mint a strom2-ben vagy jobb.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2026 Dátum: 11 nov 06, 11:44:58 »

Hát igen tobi nagyon jó karakter volt a NUNS2-ben is de azért szerintem belerakhatnák úgy külön mint madara mert viszonylag sokat foglalkozott vele Kishimito Sensei abban az időben ameddig kb tart a játék de mindegy.Amúgy szrintem is sokkal jobb volt a szabad kószálás mód a Storm 2-ben mint a Storm1-ben.Már csak egy kérdésem lenne ki az aki örülne ha madara benne lenne a Generrations-ban úgy mint a Storm 2-ben Sasuke és Kirines Sasuke? ? ? ?
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2027 Dátum: 11 nov 06, 15:24:17 »

Igen Tobi tényleg nagyon jóó karakter a NUNS2-ben.....bár nekem csak egy kérdésem volna......lessz Szabad Kószálás mód a Generationsba????És ha igen ugye nem olyan sza* amilyen a NUNS2-ben???

A válasz ahogy én tudom NEM. Elvileg lehet, illetve nem tudom megcáfolni, hogy nem, szóval mondjuk, hogy lehet, hogy lesz valamennyi mászkálás, de elvileg a sztori mód inkább átvezető videókkal fog folyni ezúttal, amiket külön a játéknak készítettek. Szóval nem csak ki lesznek vágva az animéből hanem rendesen a játéknak lettek rajzolva. Amúgy nem is tudom hány (de sok) órányi videóról van szó, ráadásul külön sztorija lesz Kakashinak, Minatonak meg Itachinak ami a rendes naruto történetbe is beleszámít mint megtörtént dolog (vagyis canon), de ezekből jópár rész nem volt az animében és a manában sem, csak mint háttérinfó tudni róla. (Hasonlóan Jiraya sírjához, ami csak databookban volt benne, de az animébe belekerült)
Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2028 Dátum: 11 nov 06, 16:11:51 »

Na az komoly Nevet át vezető videók amik a játékhoz készültek?Olvastam hogy átvezető videók lesznek de hogy olyan ami a játékhoz készült :O az nagyon kemény nem tudom kivárni 2012 tavaszát.Amúgy nem is olyan nagy baj hogyha nem lesz szabad kószálás mód.De az én véleményem az hogy kell lennie mert a Storm sorozatnak az is egy védjegye hogy miután végig vitted a sztori módot utána még ilyen tárgyakat össze kell gyűjteni ha mást nem csak a végén lesz.
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2029 Dátum: 11 nov 06, 17:16:41 »

Ez a sok minden nagyon nosztalgikus, mármint ezeket olvasni , és ujra rákapok a storm 2re ( még ugyis kell egy trofea) meg gyakorlás amíg nem jön a generations. Am ha lenne ilyen kószálás amiről folytak a viták azt úgy kéne egy részt mint az egyben , hogy pl Konohát meg a nagyobb városokat fellehet fedezni , de az odavezető út az olyan lenne mint a storm 2-ben. Nme tudom mennyire nézne ki jól de van értelme mert , így azért remek látvány plusz szórakozás lenne.
Am most megfordult a fejemben , hogy ha majd lesz valamikor Storm 3 ami tartalmazza a háborút meg az egész Naruto-t az milyne király lesz , rengeteg karakter hosszú történet meg minden Nevet a tökéletes játék lesz Mosolyog
egyetlen komolyabb elvárásom van a generationstól meg amik még esetleg lesznek. A nehézségi szint , az kiábrándítóan könnyű volt a legnehezebb is, remélem ezt megemelik majd .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 17:28:19 írta dosreis » Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2030 Dátum: 11 nov 07, 09:09:17 »

Szerintem ugy lenne nagyon jó a koszálás mód ha olyan lenni mint az 1ben de bármikor válthatsz embert pl: egyik pillanatba narutoval vagy a másikban a raikagével vagy karinal vagy akár kivel aki free/online battleba lesz Mosolyog és az lenne még jó ha pl: narutoval bármikor csinálhatnál csak ugy egy rasengánt vagy jugooval csinálsz egy olyan kemény ütést... Nevet  és bármelyik faluba elmehetnél akár homok faluba vagy akármelyikbe és az oda vezető út ugy lenne nagyon király ha olyan lenne mint az 1be mikor küldibe a fák ugrálni kellet mondjuk mikor sasukét akarták visza hozni és kimimaro után kellet menni.. és szerintem így lenne a legjobb a szabad koszálás mód Mosolyog ja és valaki nem tudja h mikor lesz a kövi demo vagy trailer?? Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2031 Dátum: 11 nov 07, 11:42:50 »

az most mér lenne jó, ha bármikor csinálhatnál rasengant...mármint mi értelme lenne? szerintem semmi na mindegy.
Free roam játékmenet egyébként is beteg dolog, ha nem tudják a városokat tartalommal, élettel megtölteni akkor halvaszületett törpénet, mivel sokat nem tudunk a naruto karaktereinek hétköznapjairól így elég nehéz használható free roam rendszeret csinálni, annak, hogy ráment hordj ki, vagy macskát kergess a háztetőkön meg akkora értelme és élvezeti értéke van mint egy fej rohadt káposztának.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2032 Dátum: 11 nov 07, 15:33:19 »

Igen az egyben pont kb ez volt a baj a Free roammal, hogy a főúton kívül kb tök kihalt volt minden és úgy összességében tök fölösleges volt mert a sztorit nem vitte előre, a mapon nem volt mit csinálni, leszámítva a scrollgyűjtögetést meg Konohamaru kergetését ami nem volt épp "jó", hogy szépen fogalmazzak. Annak aki beült elé elugrabugrálni 10 percre mint öcsém annak biztos jó volt, de aki végigvitte a játékot 100% ra mint én, hát mondanom sem kell, hogy nem örvendeztem össze magam mire mindent megcsináltam. A 2 ben sokkal jobban meg volt ez a rohangálásos dolog oldva, azzal nem volt igazán semmi bajom. Inkább legyen tartalmas valami mint csilivili.

Az 1 multiplayerjével kb ugyan ez amúgy a helyzet. Persze tök jó h van jutsu clash, csak épp ha nem direkt akarsz clash-elni akkor kb 50 meccsből 2 ben sikerül is. Persze klassz a wall climb csak az első ütés után leesel a francba. Persze marha jók a hosszú ultimatek, csak amikor már 30x ra kell megnézni már unalmas.

Igazából a Storm 3 ra vagy a Gen re a kettő közti egyensúly kéne szerintem a multiba. Wall climb nem kell az tuti. Clash az lehetne de akkor valami okos megoldás kéne, pl: az Ultimatekkel össze lehetne ütni. Az ultimatek meg lehetnének egy kicsit hosszabbak, de azért ne annyira mint a Storm 1 ben.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 15:37:19 írta Exkirion » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2033 Dátum: 11 nov 14, 13:51:11 »

Na és jött egy újabb scan amin 6 kép látható az egyiken naruto támad sakurára több klónal akik fejjel előre repülnek xD (nekem nagyon tetszik Nevet ) meg még van egy kép amin naruto és sasuke összecsap egy rasengan vs. chidorival még hozzá ez az a összecsapás amikor sasuke a danzou harc után találkozik narutoval Mosolyog és a többi képen egy kis naruto vs sakura harc van Nevet
Tessék a scan:  http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8655
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2034 Dátum: 11 nov 17, 22:30:31 »

Új hírek jöttek a játékról...valószínüleg a Naruto Shippuuden Declaration of War részig fog tartani....kár,azt hittem benne lessz még a háboru egy ici pici kis része is...jöttek új képek is a Team Minatorol... http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-more-team-minato-images/  ...volna egy kérdésem...most a játék hány szálon fog futni??A Naruto szemszögéből ,az Itachiébol,és még kiéből???Minato vagy ki szemszögéből???
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2035 Dátum: 11 nov 18, 03:18:40 »

A játék nem a declaration of war részig fog menni. A hír arról szólt, hogy állítólag említették, hogy lesznek benne szereplők a háborúból is, és a saiyanisland team felvetette, hogy a háború tulajdonképpen a "declaration of war" c résztől van, szóval a hivatalos forrás tulajdonképpen a kagékra is utalhat ezzel.

Most épp úgy tudni, hogy a "team 7 reunites" résznél lesz vége, vagyis ahol kimetik Karint aztán Naruto meg Sasuke összecsap még mielött Sasuke elkéri Itachi szemeit.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2036 Dátum: 11 nov 21, 08:50:25 »

tudja valaki mikor fog kijönni a Generations? Már nagyon várom az 1 és a 2 nagyon jó volt de a kettőben a mászkálás nem volt olyan élvezetes mint az 1-ben mert itt a dolgokra nem igazánlehetett felugrálni, a térkép külön, külön részletekre volt bontva és a helyszínek olyanok voltak mintha festve lennének. Viszont az egyben igaz, hogy kicsi volt a térkép de legalább Konoha sokkal jobban bejárhatóbb volt. Jó küldetések is voltak (a mászkálósak). Emiatt szerintem az egyben a mászkálás sokkal jobb volt. Remélem a Generations-ban a story olyan lesz mint az egyben.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2037 Dátum: 11 nov 21, 17:57:18 »

-Hidetada ha jól tudom akkor február 7-28rol volt szó Mosolyog

és nemrégibben jöttek scanek. Nevet
Itt egy kis Guy,Asuma,Yamato : http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-guy-asuma-yamato-confirmed/
Meg egy kis Hinata,Kiba,Shino : http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-shino-hinata-kiba-screenshots/
Meg még természetesen egy kevés Minato team (Minato,young Kakashi,Obito) : http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-15-team-minato-5-jonin-kakashi-screenshots/
És Itt van szó megint Kibárol,Hinatárol,Shinorol de van még valami ami nagyon meglepett méghozzá van egy kép Ankorol és Kurenairól (mondjuk elég valószínünek tűnik hogy csak supportok sajnos Szomorú de nem 100% lehet hogy rendes játszható karakterek.) : http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-anko-kurenai-shino-hinata-kiba-confirmed/
És még van néhány kép Inorol,Shikamaruról,Cojiról,Nejiről,Tentenről és Leeről : http://www.saiyanisland.com/2011/11/naruto-generations-ino-shika-cho-neji-tenten-lee-screenshots/
(A képekre ugy lehet közelíteni hogy rákatintasz arra amelyiket megszeretnéd nézni Mosolyog )
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2038 Dátum: 11 nov 21, 21:43:21 »

Az eredeti Storm 1 ben is benne volt Kurenai meg Anko mint support karakter és mind2 egy rakás sz*r volt, szóval ne várjatok tőlük túl sokat Nevet

Hidetada, a Sztori mód valószínűleg nem rohangálós lesz ezúttal hanem átvezető videós. Az átvezető videók pedig a játéknak külön rajzolt anime átvezetők lesznek amiket ugyan azok rajzolnak mint akik az animét is.
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2039 Dátum: 11 nov 26, 14:01:02 »

Igen most hogy mondod nekem is beugrott exikorn Mosolyog (Sajnálom a hülyeségedt)
Van egy nagy bejelenteni valóm méghozzá az hogy naruto 9-tails chakra mode (kyuubi controll naruto) biztos bennne lesz a játékba!!!! Nevet  http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8759  itt egy scan  amin van néhány kép pl: az egyiken PTS naruto 1-tail és PTS sasuke kettes szintü átokpecsétel harcol (illetve naruto már ugrik a rasenganal és sasuke is épp idulna chidorival Nevet ) egy másikon sasuke susanoo modba bever egyet narutonak... Mosolyog és azt irja hogy a megerősítet  japán megjelenés 2012. február. 23.
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!