24 jún 17, 12:22:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509413 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1110 Dátum: 10 szep 26, 10:57:42 »

Egyetértek, szerintem is pazarlás Haku meg Zabuza, ez már nem a sima naruto,meg am is ők voltak storm 1-ben,  shippuus karaktereket tehettek volna bele inkább, pl az egyik kedvencem volt Guren a kristályjutsu használó csajszi, na neki örültem volna.
Am  CE megjelenése ugyanazon a napon van mint a sima Storm 2; október 15, szal ha előrendeled aznap kihozzák, meg amúgy is ha előrendeled, a megjelenés előtt pár nappal felhívnak adategyeztetés céljából.
Naplózva
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1111 Dátum: 10 szep 26, 11:09:23 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


köszi az infókat koola ^^
és én is teljesen egyetértek veled...Guren nagyon jó lett volna ebben a gammában, pazarlás kihagyni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 11:33:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Agent
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #1112 Dátum: 10 szep 26, 11:29:13 »

Én nekem sem tetszik ez a Zabuza/Haku dolog  Neeem A Minato kimaradása a simából mint már mondtam ,koránt sem biztos.Úgyhogy még van remény Pojén Pojén
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #1113 Dátum: 10 szep 26, 12:08:06 »

Ez a Zabuza/Haku tényleg baromság lenne egy rakat olyan ember van akinek több értelme lett volna.A Minatos dolog meg elég szomorú.(ha igaz!)
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1114 Dátum: 10 szep 26, 12:17:25 »

Nem találok PS3-ra CE-t mutassatok nekem egy helyet ahol van.(elnézést amiért fölöslegesen irok de csak XBOX ra jelenít meg nekem ezért nem látom a PS3 asat
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 12:25:00 írta dosreis » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1115 Dátum: 10 szep 26, 12:25:19 »

Ezt nézzétek Meg!!
http://www.saiyanisland.com/2010/09/more-surprises-for-ultimate-ninja-storm-2/#more-718

E szerint lehet hogy Zabuza és Haku játszható lesz , és aki nem Ce-t vesz annak le kell tölteni a Minatót plusz
Elképzelhető hogy 44 karakter lesz!!


Végig olvastam a hírt és ne vegyetek belőle semmit komolyan semmilyen hír értéke sincs mert nagyon unconfirmed benne minden, a video is amit belinkeltek egy régi konferenciáról van ahol elsőnek bemutatták azt a trailert(hiszen miért mutatnának be egy több mint 2 hónapos trailert egy aktuális rendezvényen?). Ezenkívül már volt hír, hogy Minato nem csak DLC lesz hanem meg lehet szerezni, ezt a CE kiadásakor hírben hivatalosan is közölték. A 44 karakter lehetséges de ezt nem ők találták, ki, korábban írta neten egy japán újságíró már. A haku Zabuza dologra azt a választ kapták, hogy nem mondhatnak el minden titkot, ez nem jelent autómatikusan igent, ezt azért nem árt nem elfelejteni. Egyébként Haku és Zabuza biztos vagyok benne, hogy nem lesz benne. sem értelme sem haszna nem lenne, semmi közük a shippudenhez.

@vennyamita

Köszönöm a scant, szép fogás, korábban nem emlékszem, hogy postoltál volna ide, ha tévedek bocs ha nem akkor üdv itt. Egyébként nem volt túl meglepő a 6farkú játszhatóvá tétele a korábbi híreknek köszönhetően, de azért király cucc.

@Kornel

Tökéletesen egyet értek veled a Raging Blast 2-t illetően, csakhogy nem a Bandai csinálja (ők csak kiadók) hanem a Spike de amúgy igazad van.

A CE vel kapcsolatban

Nekem se megy a netes rendelés, aki onnan szeretne rendelni CE-t ahonnan Ricsy az tegye megy telefonon vagy várja ki a jövőhét elejét és a Konzolszervíz oldalán (http://www.konzolokszervize.hu/index.php) is kapható lesz, ezt én sem tudtam, de egy szombati telefonváltásunkkor kiderült.

őőő asszem ennyi, a hétvégén "nyaratam" de olvastam a thread-et csak válaszolni nem válaszolgattam, de remélem ez megteszi.

Naruto vs Pain közkívánatra

Na nem a tiétekre hanem a jelenlévőkére...
Aki szeretné agyonspoilerezni magát nézze meg, az elején a Kakuzu vs Naruto fight vége látható késöbb indúl a Naruto vs Pain. én csak beletekertem, nem néztem meg szóval nem tudom mi van benne, csak azt a részt láttam, ahol a nép követeli a Naruto vs pain harcot bemutatásra.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cB-27P58hIg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cB-27P58hIg</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 14:32:03 írta Exkirion » Naplózva

ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1116 Dátum: 10 szep 26, 14:47:50 »

A platinumshopban amit belinkeltem úgy működik ahogy az egyik hszező leírta ... játék megjelenése előtt felhívnak leegyeztetnek mindent és megjelenés napján hozza is a postásbácsi Mosolyog ... nekem ps3am van én tőlük szoktam rendelni / debreceni vagyok / és mindig ha nem előrendeltem hanem mondjuk csak megrendeltem másnap már itt volt, nagyon megbízhatóak szerintem nekem még velük soha nem volt semmi bajom ... szóval csak ajánlani tudom Mindenkinek !
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1117 Dátum: 10 szep 26, 14:57:41 »

Hiroshi Matsuyama mondja 44

Megjelent egy interjú Hiroshi Matsuyamával (akit én csak "japán csávó" névvel szoktam illetni, aki amúgy a Storm 2 projectvezetője(ki tudta?), igyekszem lefordítani nektek, amint megvan beírom ide.
-Meg is van, nem mindenhol szó szerinti fordítás, mert pár dolog hülyén jött ki, de minden pontosan ezt jeleni amit leírtam.

Pulpofrito: Hány karakter lesz a játékban?
Hiroshi M: Az elérhető karakterek teljes száma 44, és ennyit elégnek is találunk a játékba, és a kérdésre, lesz-e meglepetés karakter a játékban, a válasz igen, de nem mondom meg ki/k/ (meglepi).
-Megj: Sem a kérdés sem a válasz nem pontosítja, hogy hány ilyen karakterről van szó, lehet 1 de akár 2 is, a lényeg, hogy nem fogunk minden karakterről scan-t kapni.

PF: Gondolkodtok-e lehetséges új karakterek bevonásán vagy jutsukén esetleg DLC formályában?
HM: Ahogy már mondtam, ennyi karaktert elégnek találunk a játékba, és egyenlőre nincs tervbe véve újabbak bevonása mint DLC.

PF: Az első játékban voltak karakter intrók. Viszont a második játék demóiban (Gameplayek-szerk) nem láttunk ilyeneket, ez azt jelentené, hogy nem is lesznek?
HM: Nem, szó sincs róla, a csaták elötti intrók ugyanúgy jelen lesznek a Storm 2 ben is.

PF: Milyért lettek az intrók (szerintem elírás az ougikról lehet szó-szerk) rövidebbek ebben a játékban?
HM: Azért rövidítettük meg őket, hogy még folytonosabbá tehessük az Online harcokat, jobb játélményt biztosítva ezzel.

PF: Ha már a jutsukról beszélünk, lesz-e lehetőségünk custumeizálni a karakterünk külömböző ninjutsukkal, tárgyakkal és Ultimatekkel?
HM: Abszolút. A sztori mód végigjátszása közben lehet majd megszerezni ezeket és utána választható lesz, hogy mit szeretnél a karaktereden látni. A tárgyak is változtathatóak lesznek harc közben. Az online mód pedig arra van, hogy ezt kiélvezze a játékos.

PF: Az első játék csak PS3 ra volt elérhető. Lesz bármi külömbség ez miatt az Xbox360 as verzióban?
HM: Nem, mindkét verzió egyforma lesz ilye értelemben, igazságtalannak tűnt, hogy mint multiplatform játék bármelyik verzió profitáljon valamilyen kontenttel ami nem érhető el a másiknak. (ergó nem lesz exclusive tartalom egyikben sem)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 17:34:08 írta Exkirion » Naplózva

Agent
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #1118 Dátum: 10 szep 26, 16:13:35 »

De vajon ki lehet az a még nem megismert karakterek?
Már nagyjából mindenkit kilőttünk. Én Sasorira (Hiruko formában )vagy a Kakashi gaidenben lévőekre tippelnék
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 16:14:47 írta Agent » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1119 Dátum: 10 szep 26, 16:29:47 »

Nekem más ötletem is van, mivel Nagato flashback-je elég hosszú én el tudnám képzelni Nagato-t (a fiatalt) és Hanzo-t mint karakter.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1120 Dátum: 10 szep 26, 16:49:00 »

Én Yugito-ra(csinálnak neki tűz jutsukat vagy valamilyeneket) , a Raikage, Nagato vagy a fillerekből tesznek be embereket .
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1121 Dátum: 10 szep 26, 16:53:09 »

Nagyon ütős a vidi !
Hát én madarára gondolok , mert  ugye van róla is flashback,  és nem elképzelhetetlen lenne madara, lehetne neki a legyező meg kitatlálni jutsukat. ÉS még jól is nézne ki Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #1122 Dátum: 10 szep 26, 17:13:31 »

És mi van evvel a tekken 6-os Lars Alexanderssonnal mert vannak képek meg videók amibe benne van. Evvel most mi lesz? Mert valahol olvastam hogy a játékba lesz egy külön stori erre a karakterre építve. http://scrawlfx.com/gallery/albums/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/july-1-2010/Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2_2010_07-01-10_15.jpg
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1123 Dátum: 10 szep 26, 17:15:10 »

Én ugy tudom hogy nem lesz neki story, és csak az eu-s verziókban lesz, és alabból elérhető lesz , a vs harcokban.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1124 Dátum: 10 szep 26, 19:46:26 »

Akkor ezek szerint nem lesznek benne nyomkodós nagy ultimate jutsuk ? hanem helyettük a leröviditettek lesznek amelyekből több lesz Szomorú ... nem tudom nehéz lesz feldolgoznom hogy játék közben nem lesz semmi nyomkodós durvaság eddig mindig volt nehezen hiszem el hogy nem lesz benne csak a sztoriban Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!