24 szep 29, 00:14:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Paramecia  (Megtekintve 32074 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #30 Dátum: 11 júl 12, 13:48:28 »

Ha jól sejtem akkor zoan típusú az övé is, mint a testvéreié.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #31 Dátum: 11 júl 12, 14:01:40 »

Nem nem, neki Parameciája van. hacsak nem léteznek a Grand Line valamely eldugott kis szigetén szívformájú fényelemntálok.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #32 Dátum: 11 aug 24, 01:36:23 »

Off:
NEm értem, hogy miért mondja mindenki azt, hogy BB 2 gyümit evett. Ez egyáltalán nem igaz. 2 gyümi ereje van meg neki. Wb ette meg az egyiket, BB a másikat, így BB nem ehette meg Wb gyümölcsét, és azt sem hiszem, hogy ha"iszik a véréből, vagy beleharap" átveszi a képességet.  Tehát BB csak egy gyümölcsöt evett, de két gyümölcs ereje van neki. Hogyan lehetséges ez?

Úgy gondolom, hogy a sötétség logia egy eddig nem ismert képességével állunk szemben. Egyszerűen az alap képességével valahogyan eltulajdonította, egy másik démongyümölcs használó erejét. Nállam itt vetődik fel az a kérdés, hogy meg tudja-e ismételni ezt még egyszer? Lehet e még több gyümölcs a birtokában?
On:
A Paramencia gyümikből Trafalgar gyümije jön be a legjobban, bár kicsit lassúnak gondolom. Úgy érzem, hogy ő az egyetlen aki felveheti a harcot Doflamingóval a későbbiekben.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #33 Dátum: 11 aug 24, 10:44:45 »

Nekem azonnal egyértelmű volt, h Kurohige, hogyan vette el Shirohige erejét. Nem elvette, elnyelte. Mikor Impel Down-ban Luffy-val ütközött oda tudta húzni magához félkézzel 1 fekete lyuk szerű dolgot hozott létre. És Ace ellen is elnyelte az egész falut aztán persze ki is engedte, szóval szerintem ki tudja cserélni a földrengés parameciát 1 másikra ha legyőzi az ellenfelet de neki pont Shirohige ereje kellett és nem fogja kicserélni, én sem tenném Nevet. És nem ivott semmi vért, semmi köze hozzá, nem vámpírok ezek bazz.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 aug 24, 14:44:42 »

Ezzel csak az a gond, hogy amiről te beszélsz, az a Logia témába tartozik, ez itt viszont a Paramercia.

Mégértem, hogy vannak átfedések, a típusok (témák) közt, amikor a démongyümölcsökről zajlik az elmélkedés.
Ugye némely, paramercia elmenne akár egy teszkó gazdaságos logiának is.  ikszdé
Na de, hogyha egyértelmű, hogy melyikről van szó, akkor az kerüljön a saját témájába!  Mosolyog
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #35 Dátum: 11 szep 18, 22:42:17 »

M.Bogi: villámgyümölcs igen erős és gyors meg minden, de xart se ért Enel Luffy ellen, ugye a gumi az gumi Mosolyog
Szerintetek Luffy tudja a gumigyümölcsét még tovább fejleszteni? (Gear Second és Third után lesz még vmi? (first? Nevet) )

Luffy szerintem nem fog és nem is kell neki. Gear secondban már felveszi a harcot a Rokushiki használókkal, elég gyors ebben a formában és baromi erőset üt. Ha ebbe bele visz majd ezután egy kis hakit akkor a logiák ellen is elég lesz.
A gigant formákat pedig jól lehet védekezésre használni, mint Sengoku ellen. Elég lassú minden gigant technikája viszont azok is erősek de admirálisok ellen nem fogja tudni használni, mert azok jó gyorsak pláne Kizáru.

Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #36 Dátum: 11 okt 14, 10:21:11 »

Én viszont azt mondom, hogy biztos, hogy fogja még fejleszteni a gyümölcs erejét. Luffy nem az a fajta aki a könnyebb utat válasza és mindent a Haki ra bízzon. Szeret harcolni és ha teheti akkor biztos, hogy a gyümölcsét fogja használni. Persze ha olyan ellenfélbe botlik akkor elő veszi majd a hakit is, de tuti, hogy nem azzal fogja kezdeni a harcot.

OFF: A fejlődés meg mindig kell nagyon sok csatában kellet többet kiadnia magából mint ami benne volt. Szerintem az One Piece értelmét is vesztené, ha a mostani Power up al végig rohannának az összes hátralévő szigeten, és se fejlődés se izgalmak nem lennének benne. Az út második és nehezebbik fele még csak most kezdődik, szerintem innentől kezdve is sokat fog még fejlődni az egész csapat, sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy innentől kezdenek el igazán fejlődni. Persze az elkövetkező 1-2 sziget még lehet, hogy gyerekjáték lesz, főleg mert bemutatják, hogy mennyit fejlődtek, de az igazi kaland csak ezután jön majd Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
vegyisz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #37 Dátum: 11 nov 08, 21:22:34 »

Sok mindennel egyetértek az itt leírtakban a 2 különleges eset az tényleg vitatható bár sok helyen tényleg Logiának mondják Mr. 3 gyümölcsét, de ez annyira szerintem nem fontos.Luffyval kapcsolatban fejlődést nem tudom lehet e még várni szerintem annyiban fog megnyilvánulni hogy erősíti magát. Tehát nem lesz akkora megerőltetés a testének a 2. és 3. fokozat használata, ezen biztos fog javítani bár nem tudom.
Naplózva
vegyisz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #38 Dátum: 11 nov 08, 21:27:47 »

Na amin szerintem lehetne vitatkozni az 2 személy gyümölcse ezek pedig Doflamingo és Trafalgar Law. Az előbbi gyümölcséről kb semmi nem derült ki nagyjából annyi hogy testeket tud irányítani meg csontokat eltörni. Az utóbbi meg elég érdekes létrehoz egy védőburok szerűséget majd az abba tartózkodókat sérülés nélkül képes darabokra vágni majd összerakni kedve szerint.Ezeket hogy lehetne elnevezni? Kíváncsi vagyok az ötletekre én ahogy nézem most 2.-ra az animet csinálok egy listát a gyümölcsökről.Erre a 2-re nem tudok nevet kitalálni még megtippelni sem ,hogy hogyan lehetne elnevezni.Ha esetleg valami ötlete van valakinek azt megköszönném más hasonló kérdésekre viszoint tudok válaszolni.(a gyümölcsök japán nevét nem tudom)
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 nov 09, 19:45:09 »

Gondolkoztam valamin lehet hogy már volt téma ,de mindegy.Nevet
Na szóval ha luffy gear 2. ba van és rádobnak egy kájroszeki(nem tudom hogy kell írni) hálót akkor nem kéne felrobbannia a szívének ?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #40 Dátum: 11 nov 10, 00:01:07 »

Erre annyit írnék, hogy olyan sérüléseket szenvednek el amibe már rég bele kellett volna halniuk:D pl 6 ház összedől de Luffy túléli. Csak hogy a realitások talaján maradjunk:D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #41 Dátum: 11 nov 14, 17:35:30 »

Nem tudjuk, hogy a kairoseki azonnal hat-e vagy fokozatosan. Ha egyből akkor igen Luffy szívének pukk lenne. Ha nem akkor lehet van ideje a véráramlatnak lelassulnia.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #42 Dátum: 11 nov 14, 18:15:18 »

Gondolkoztam valamin lehet hogy már volt téma ,de mindegy.Nevet
Na szóval ha luffy gear 2. ba van és rádobnak egy kájroszeki(nem tudom hogy kell írni) hálót akkor nem kéne felrobbannia a szívének ?

Ebben a kérdésben az a hiba , hogy Luffy-ra már nem lehet olyat rádobni olyan hálót , mert túl gyors lett , meg megfigyelés színje is van neki .
Egyébként szerintem szétrobbanna a szíve , mert az szerintem gyorsan hat , mint a tenger .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Putir
Vendég
« Válasz #43 Dátum: 11 nov 14, 18:19:45 »

Hát azért rá lehetne dobni mert luffy gyorsasága se érne semmit mondjuk 100-200 hálóval szembe.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #44 Dátum: 11 nov 14, 18:35:56 »

Nem tudjuk, hogy a kairoseki azonnal hat-e vagy fokozatosan. Ha egyből akkor igen Luffy szívének pukk lenne. Ha nem akkor lehet van ideje a véráramlatnak lelassulnia.

Dehogynem tudjuk. Smoker a háborúban rányomta a botját Luffy torkára, aki azonnal visszaváltott Gear Second-ból normál módba, és mozdulni se volt ereje. Tehát azonnal hat a Kairouseki, de fel nem robban tőle a szíve. Illetve ha ez nem elég, Arabastában, mikor Crocodile bezárta Luffyékat egy Kairosekiből készült börtönbe, Luffy egy pillanatra fogta meg a rácsokat, rögtön összeesett.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!