24 ápr 28, 09:02:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Tizenegy Szupernova  (Megtekintve 28678 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 14:29:59 »

A Tizenegy Szupernova topicja.

Eustass Kid
Monkey D. Luffy
Basil Hawkins
X. Drake
Trafalgar Law
Scratchmen Apoo
Killer
Jewelry Bonney
Capone Bege
Roronoa Zoro
Urouge
Naplózva

roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 29, 19:56:34 »

Ezek közül csak Luffy, Zoro, Law, Kid szeretem sőt ímádom.Azért Kid-re kicsit jobban kíváncsi lennék hogy milyen ereje van még, ha már magasabb a vérdíjja Luffy-nál.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 29, 20:09:17 »

Valaki megtudja nekem mondani, hogy pontosan mi az a 11 üstökös?  Miért pont ők lettek azok?
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 29, 20:18:50 »

Szerintem azért mert a vérdíjuk jóvan 100.000 beli(rem jó írom) felett van.
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 máj 05, 16:33:31 »

Egytől egyig mindet szeretem. Kiemelkedően Luffyt, Zorot, Lawt, Kiddot, és Bonneyt (egyszer cp-zni is fogom) bírom.
Remélem még lesz sok szerepük a mangában (természetesen ez Zorora és Luffyra nem vondatkozik, mivel ők főszereplők...)
Naplózva
valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #5 Dátum: 10 máj 05, 23:32:40 »

Ahhoz képest, hogy 9-en vannak(mínusz Luffy és Zoro), minden karakternek megvan a maga egyénisége, még ha keveset is láttunk belőlük (kivétel talán Capone Bege, ő elég közömbös számomra).

Law, Hawkins, Apoo és Urogue számomra a legérdekesebbek Mosolyog
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 10 júl 25, 15:05:33 »

Azért lettek Szuper nova... Ami szerintem nem üstökös^^ mert fiatalok és mindegyiknek magas vérdíj van a fején, ha úgy tetszik az ő időszámításuk következik most. A Yonkou egyik tagja halott ők a potenciális jelöltek meg fekete szakáll. Ez megint csak feltételezésem semmi bizonyíték nincs rá. Azért nem nevezném üstökösnek őket mert ők szuper novák amik bármikor robbanhatnak és ha emgteszik nagyot fog szólni. Lásd Impel Down.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #7 Dátum: 10 aug 02, 21:08:42 »

Azért szerintem Fekete szakállal nem vehetik fel a versenyt, vagyis én nem tudom elgépzelni egyikőjüket sem amint legyúrják Fekete szakállat
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #8 Dátum: 10 aug 04, 19:07:19 »

Hawkins, Law nálam a befutók
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 aug 14, 20:38:32 »

Nem tudom miért, de Drake. Egyszerűen megfogott az a csendes, de mégis laza stílusa Nyelvesít (no meg a gyerekkori dinó imádat! xD) Bár utolsó megjelenése alapján kicsit előtűnt a vad oldala, hogy kikezdett Kaidou embereivel.
Jewerly viszont nagyon ott van a szeren! Csak sajnálom, ami most történt vele. Oké, hogy ő majdnem a legalacsonyabb vérdíjjal rendelkező de Blackbeardnek most, hogy 2 gyümölcs ereje van (egy Logia és egy pusztító Paramecia). fix, hogy a többiek sem tudják majd legyőzni őt nagyon. Főleg, hogy most embereket is gyűjtött és az ő erejük még ismeretlen. Blackbeard egyenlőre a főgonosz..meg Doflamingo úgy néz ki. Maximum akkor lenne esélyük ellene, ha minden Supernova pereputtya összefogna ellene. De akkor is kétlem.

Kidd mangában való legutóbbi szereplése után és hogy a Gorosei Shichibukai tagokat keres, fix Hogy Kidd be fog kerülni közéjük. A vérdíja is eléggé magas hozzá, az ereje meg hagyján!
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #10 Dátum: 10 aug 15, 17:48:17 »

Nekem is szinpatikus X.Drake - tetszik a stílusa , sőt Killer is jó karakternek tűnik csak kevés infó van róla , Uruoge asszem így kell írni , ő is brutálnak tűnik...
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #11 Dátum: 11 feb 25, 17:02:38 »

Én az első pillanattól kezdve Law fanja voltam, az aukciós kalamajka után csak még jobban megszerettem...aztán, ami a legutóbbi húzását illeti  Nevet tudom, hogy jól választottam a 9 közül Nevet
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #12 Dátum: 11 márc 01, 20:07:44 »

Vicces hogy a legnagyobb vérdiju Supernova elég gyenge.Csak azért kapott akkora vérdijat amiért civileket bántalmazott,de Luffynak nyomába se ér,sőt szerintem Sanjitol is kikapna.
Azokat az ujonc kalózokat hivják üstökösnek akik elérték a 100milliós vérdijt és elértek Shabaodyra,s az ujvilágba tartanak.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #13 Dátum: 11 ápr 24, 20:46:08 »

Kid elsőre nem tűnt valami gonosznak, de a Marinefordos részek közben kicsit szemét volt...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:44:19 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #14 Dátum: 11 jún 08, 02:34:03 »

Előre is bocs, hogy regényt írok:D

A szupernova nevet azért kapták mert mind annyian fiatalon szereztek nagy hírnevet(100millió feletti vérdíj) és potenciálisan ők lesznek a jövő legrettegettebb kalózai.

Abban,hogy kid Shichibukai lesz van realitás. Szerintem 11-ük körül 1 biztosan Shichibukai lesz és 2 embertől búcsút mondunk. Illetve lesz egy-egy visszaemlékezés, hogy hogyan buktak el. Erre a tippeim Capone és Urouge.
Annak ellenére, hogy Bonney a tengerészet kezébe kerül a későbbiekbe még több szerepe is lesz. Úgy tudom, hogy Big Mama-val valami kapcsolatban áll.
 
Kid figuráját hasonló képpen tudom elképzelni mint Golden Lion Shikki-ét. A nagyra vágyás és hatalom vágy miatt.
Megemlítettétek Doflamingót is mint egyik fő gonoszt. Nos szerintem nem csak  hihetetlenül jó a helyzet felismerése, mind harcban mind bármiben. Az ő nagy ellenfele a mi hőn szeretett Trafalgar Law-nk. Ha jól tudom Doflamingó ereje báb alapú. Vagy is embereket irányít mint bábokat, vagy "lecsatolja" egy egy testrészüket. Na most Law A terén belül azt csinál a testrészekkel amit akar.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!