24 ápr 28, 16:17:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Portgas D. Ace  (Megtekintve 12940 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 12:57:39 »

Tűz ököl Ace topicja.
Naplózva

Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 júl 24, 22:15:06 »

Jaj Ace~! Imádom. Egyik kedvenc karakterem... SPOILER!Rendesen ki is akadtam, mikor meghalt T.TSPOILER!
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 aug 13, 22:06:06 »

Igazán köszönjük a spoilert Nevet Szerencsére senkinek nem volt meglepi, mert... nem sokan tudták ezt az infót kacsint Legközelebb azért áthúzottal írd. Köffke

Amúgy Ace... fura karakter, elég gyp-snek tűnt Arabastában, és én ( 290 résszel magam mögött ) még nem láttam a valódi erejét... ideje lenne most már ikszdé
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 14, 20:25:15 »

Hát én erre csak azt tudom mondani, mármint a GYP-s szövegre, hogy MINDEN D GYÉPÉS! 8D (Dragon bácsin még nem látszott, de sosem lehet tudni)
A legjobb, amikor zabálás közben alszik be Nevet Viszont azt nem tudom megérteni, hogy miért nem fogadta el, hogy az apja (8D) nem tudott vele lenni, hiszen meghalt. Velem sem volt ott nagyapám, mondjuk egy apa sokat számít mégis csak. Látom a tvben, hogy egy apa hiányában, hogy elkanászodnak a gyerekek, és Ace is egy ilyen komisz, verekedős fiúcska volt. (ez nem tudom mennyire spoiler, úgyhogy egyenlőre így hagyom, aztán szidjatok le amennyire csak akartok ^^)

És igen, egyszerűen borzalmas, hogy meghalt szegény srác, amikor csak a még meg nem erősített spoilert láttam én már bőgtem, mint egy kis gyerek és rajzoltam neki egy emlékképet. Amikor pedig olvastam a szkennelt formát negyed órán át sírtam. Nem kedvencem Ace, de nincs olyan ember, aki ne szeretné őt. Na jó..Spoiler vége.

Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4 Dátum: 10 aug 14, 22:18:00 »

ezel egyetértek  Ace a legkiválóbb ember aban az értelemben hogy midenki megszerette őt énism ikor kicsiként először láttam megszerettem és nincstöbbé :S :S Szomorú rem valahogy feltámad mer az király lenne Nevet de akor is iesmit csinálni
Naplózva
Bigmuscle
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 133

KLIKKesedjél' =)


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 02, 21:45:35 »

Egyet értek én is. Tök jó fej, Luffy 2 szinte, legalábbis véleményem szerint Nevet Kár, ami történt vele.
Amúgy ha jól tudom, nem a törvényes bátyja Luffynak. Ugye?Nevet
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #6 Dátum: 11 jan 14, 11:36:51 »

Bigmuscle: nem te vagy véletlen a One Piece-es? Nevet
Egyébként nem, Ace Roger fia, míg Luffy Dragoné, Roger pedig halála előtt kérte meg Garpot, hogy nevelje fel a születendő gyermekét. Mosolyog
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #7 Dátum: 11 feb 25, 16:49:38 »

Nálam, ha vesszük a kedvenc szereplőket, akkor 2 csoportot tudok felállítani, és az a Mugiwara-team és a többiek. Alap, hogy Luffy csapata kedvenc egytől-egyig, de Ace volt és még mindig az, aki a "többiek" csapatból a kedvencem.  Nagyon jó karakter, aki szerintem túl keveset szerepelt, mielőtt történt, ami történt vele. Még most se akarom elfogadni teljesen, a vele történteket, egyszerűen sokkoló volt, ami rosszabb, hogy már előre 200 résszel belefutottam egy spoilerbe, így már akkor összetörtem lelkiekben.
Szörnyű volt úgy végignézni a háborús részeket, hogy tudtam mi lesz a vége, minden résznél eszembe jutott, hogy       "uramisten Luffy mit meg nem tesz, és a végén mégis... " Komolyan szörnyű. Mire ténylegesen odaértem a részekkel, akkora már lelkiekben letargikus állapotban voltam. Azt hozzá kell tennem, hogy az ominózus jelenet egyszerűen nem tetszett. A háttérzene nekem nem volt elég, hogy is mondjam tragikus, mint amilyennek lennie kellett volna, és nem is tudom, hogy miért de csak a könnyezéses fázisig jutottam el. Előre készítettem be zsepit, de az igazi sírás elmaradt - mondja ezt az a személy, aki könnyek között nézte végig, ahogy Merry lángokba borult. Lehet, hogy csak kőszívű vagyok, de nem hiszem, mert elég empatikus személy vagyok, aki sokszor túlságosan is beleéli magát mások helyzetébe. Viszont a tény, hogy azóta már vagy 4X megnéztem Ace utolsó részét, és még mindig tart az a letargikus állapot, ami az elsőnél jelen volt. Azon gondolkodtam, hogy mennyire letud hangolni ez az egész, pedig nem is láttuk olyan sokszor szerepelni Acet, szerintem ha még jobban megszerettette volna velem Oda (ami nem is tudom, hogy lehetséges-e egyáltalán), akkor nekem is 2 év szünet kellene, hogy megemésszem ezt az egészet.  smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 28, 10:36:53 »

Tudtam én, hogy láttam fekete kalapban. Nem tuxdom ki mondta, hogy csak narancssárgában rohangál... a 91. részben fekete kalap van Acen:D. Örülök, hogy így 2 hónap után rájöttem, hogy jól emlékeztem és nekem volt igazamXDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #9 Dátum: 11 ápr 23, 09:46:28 »

Úgy érzem ide muszáj írnom...
Egyszerűen én is kiakadtam, amikor meghalt...én már akkor olyan sírásban törtem ki, mikor Impel Downból kivitték a cellájából...
Én a háborúban magasan Fehérbajusznak szurkoltam, és meg is lepődtem Marco démongyümölcsén Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:45:07 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10 Dátum: 11 okt 29, 00:06:46 »

Istenem, de jó... 152nél tartok, és Ace az egyik kedvencem  T.T De jó tudni előre, hogy meghalt  Sír Pedig akkora, mikor kajálás közben bealszik xD Ez még súlyosabb, mint luffy
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11 Dátum: 11 dec 17, 18:59:13 »

Remélem, hogy majd az újvilágba azt az útvonalat választják, amibe beleesik a a sziget is, ahol Ace sírja van :'( Én is sajnálom, hogy kicsit keveset szerepelt mielőtt meghalt Szomorú
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #12 Dátum: 11 dec 17, 20:09:43 »

Nekem is Ace a kedvencem hihetetlenül nagy forma és nagyon jó karakter volt és Oda tuti elviszi oda Luffyt Nevet
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #13 Dátum: 12 jan 05, 08:39:56 »

szerintem ha elmegy oda Luffy akkor mondjuk BB módra elvehetné a gyümiét, az faja lenne, tüzes gumi  ikszdé
de, hát én még mindig ki vagyok akadva dühös vagyok Oda-ra mért kellet megöletni 1 olyan jó szereplőt mint Ace?!
Miééret??!!!
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14 Dátum: 12 jan 05, 10:47:59 »

A történet be nem illett bele Ace. Kellemetlen lett volna, ha a végén Ace és Luffy állnak egymással szemben a kalózkirály címért. Most lehet gonosz leszek... de nekem teljesen közömbös volt Ace. Vicces volt, de nem tartottam fontos karakternek. A halála meglepő volt számomra is, de azt mondom ez egy zseniális húzás volt. Luffynak ez egy olyan lecke volt amit soha nem fog elfelejteni. Ezért lesz erősebb és erősebb, hogy többé ilyen ne fordulhasson elő társával barátjával.
Ace részben az ő gyengesége miatt hallt meg. Igazából kicsit ironikus, hogy egyszerre volt megmentője és gyilkosa.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!