24 ápr 28, 00:06:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Portgas D. Ace  (Megtekintve 12937 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #30 Dátum: 13 aug 07, 16:37:17 »

De most komolyan... Neeem  Nem olvastad a hozzászólásomat? Vagyis a linket nem nézted meg amit beraktam?
Acenek igenis birtokában van a király akarata:http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/587/11 itt az a szokásos ordítás amit Luffy is szokott csinálni mikor még nem tudta irányítani. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/587/12 itt meg körülötte (a kapitányt kivéve) mindenki összeesik. (Ezt az oldalt linkeltem be.)

Azon már én is gondolkodtam, hogy Teach ellen bevethette volna. Talán azért nem csinálta mert nem tudta irányítani, vagy ellene nem nagyon használt volna. De az biztos, hogy a birtokában volt a király akarata.

Hiei megelőzött, de ha már leírtam Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 16:39:20 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 13 aug 09, 09:30:50 »

Nincs jelentősége, hogy rendelkezett vele. Ezt úgy értem, hogy amikor elég erős és képzett ellenfelekkel áll szemben akkor azokra nem fog hatni. A HQ mérkőzésen is csak azok feküdtek ki akik gyengék voltak. Az erősebb akaratú emberekre nincs vagy csak minimálisan van hatása. Arra mondjuk jó, hogy az akadály tagokat eltakarítsa.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!