24 szep 28, 16:21:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1091867 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6240 Dátum: 15 okt 07, 13:14:30 »

Arról a ninja-ról egyből a Ninja Asssassin jutott az eszembe, abban is a főszereplő Raizo volt. Luffy szeme egyből felcsillant a hallatán, lehet tényleg ő lesz az új csapattag. Ezt a Robin dolgot most én sem értem, ez valami fétis vagy micsoda? Nevet
Az a lényeg, hogy most felpörögtek a  dolgok, jó volt látni érdekes dolgokat végre.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6241 Dátum: 15 okt 07, 14:51:12 »

Gondolom Kurohigééknél a flotta száma fogja jelölni az erőszintet.Azt már az elejétől tudjuk, hogy Shiliew (sosem írtam még így le) Zoro ellenfele lesz és ugye mindig ő kapja a második embert.

Robinon én nem lepődtem meg.Apró elszórt poén mint az, hogy Zoro az elején ráordított Bartoékra ikszdé mind a kettőn nevettem Nevet

Dragonék meg tuti nem veszítenek senki ellen jelenleg.Ebben biztos vagyok.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6242 Dátum: 15 okt 07, 15:22:17 »

Gondolom Kurohigééknél a flotta száma fogja jelölni az erőszintet.Azt már az elejétől tudjuk, hogy Shiliew (sosem írtam még így le) Zoro ellenfele lesz és ugye mindig ő kapja a második embert.

Robinon én nem lepődtem meg.Apró elszórt poén mint az, hogy Zoro az elején ráordított Bartoékra ikszdé mind a kettőn nevettem Nevet

Dragonék meg tuti nem veszítenek senki ellen jelenleg.Ebben biztos vagyok.

Shiliew lenne Kurohige legerősebb tisztje?  WTF? Akkor nem valami erős a fekete szakáll csapata.

Én Burgess-re vagy Stronger-re tippelnék mint legerősebb tiszt, elvégre ők kezdetek óta Kurohige-vel vannak.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 07, 15:32:43 írta jasek89 » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6243 Dátum: 15 okt 07, 15:42:40 »

Na most olvasgattam pár MS hozzászólást a mai részhez, és az egyik feltevés, hogy Dragon nagyon érdeklődött Robin iránt, Robin meg egy sárkány láttán elpirult lehet nem a véletlen műve. Mosolyog Még a végén Luffy mostohaanyja lesz. Nevet
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6244 Dátum: 15 okt 07, 16:04:09 »

Most, hogy Feketeszakáll embereit is láthattuk, már csak Shanks-ot, vagy az embereit nem láttuk bemutatva. Rajtuk kívül, mind a 4 Yonko vagy embere be lett mutatva amióta az Új Világban vannak.

Egyébként nem csak a Yonko Feketeszakáll támadása Baltigora az érdekes, hanem hogy ezzel a Lázadók új helyre kényszerülnek, mert még ha nyernek is, az információ nagy hatalom.  A CP egységek pont erre vadásznak.



Az mondjuk nem egyértelmű, hogy a sziget, ahol sanjiék voltak az megegyezik e ezzel. NEm-e közben megálltak vhol, és csak utána jöttek ide.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6245 Dátum: 15 okt 07, 16:05:27 »

Lehet hogy Dragon rohadt erős ( nem ismerjük az erejét ) de most komolyan BB A hajóról el tudja pusztítani az egesz szigetet Whitebeard erejével :/

Remelem nem hal meg Dragon... Es az is fura volt hogy jobban érdekelte Robin mint Luffy : D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6246 Dátum: 15 okt 07, 16:56:20 »

Az mondjuk nem egyértelmű, hogy a sziget, ahol sanjiék voltak az megegyezik e ezzel. NEm-e közben megálltak vhol, és csak utána jöttek ide.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/795/6
Itt felül egyértelműen kivehető az elefánt lába.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6247 Dátum: 15 okt 07, 18:54:34 »

Remélem nem lesz igaz ez a Robin-Dragon elmélet.

Shiliew szerintem még mindig sokkal erősebb mint Burgess. Az nem jelent semmit, hogy ki van régebb óta a csapatban. Igaz nem feltétlenül jelent erősorrendet, hogy ki hányadik tiszt, főleg Feketeszakállnál, hogy Burgess lett az első.

Ha valóban Burgess kérésére az egész Feketeszakáll legénység odamegy akkor Dragon is elég rossz helyzetben lesz Feketeszakáll miatt. Bár nekem van egy olyan érzésem, hogy visszafognak vonulni, mert a nagyágyúk pont megérkeznek az utolsó pillanatban. Igaz én nem is érzem úgy, hogy komoly harc lenne ilyen hamar két ilyen nagyágyú között mint Feketeszakáll és Dragon.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6248 Dátum: 15 okt 07, 20:51:41 »

Shiliew a börtönben ha nagyon akarta volna levághatta volna Kurohigééket úgy, hogy öröm lett volna nézni.Azok már nem voltak maxon.
És igen, szerintem ő a legerősebb a tisztek közül.Az, hogy övé a második flotta csak erre hajaz.Gondolom Teach az első flottát felügyeli inkább.Az meg eddig is úgy volt, hogy Zoro kapta az első tisztet/2. legerősebb embert az adott arc-ból aki persze kardforgató.Szerintem összeáll így a kép.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6249 Dátum: 15 okt 07, 21:01:55 »

Azért, mert a kép át volt döfve nem biztos, hogy a nő is le lett bökve. Egyáltalán nem biztos, hogy a hajón volt, akkor. Nekem is van egy kép a az asztalomon a barátnőmről. Ha eltöröm véletlen attól a nőm még egyben marad...
 
De arról se feledkezünk meg,hogy azok a hajók több éve voltak halála ítélve. Ha netán mégis Sanji anya lenne,akkor az apja volt a  csontváz?Akkor így Gorosei elmélet bukta lenne.  Másik pedig egy ismeretlen nő,vagy nagy ő között ég és föld különbség Hiei.Te se tartanád meg egy másik személy ismeretlen fotóját.Szerintem semmi köze Sanjihoz,de az elméleted még nem zárom ki.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6250 Dátum: 15 okt 07, 21:16:09 »

Annyira felesleges elmélkedni ezeken, olyan hosszú és összetett a One Piece h kb lehetetlen előrejósolni, ill kitalálni.

Colosseum-ban is már tényként kezelték h Kaidou jelenléte miatt összeesett mindenki a harctéren, közben csak Cavendish álomba merült... Nevet  smirksweat
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6251 Dátum: 15 okt 08, 09:41:12 »

Ez a Dragon-Robin elmélet elképesztően nagy marhaság. Körülbelül annyi értelme és alapja van, mint amikor én írtam, hogy észrevettem, amint Robin és Franky ugyanolyan pólóban van.

De ami a legfontosabb. Luffy egyik beosztottja (tudom, hogy "barátok", de a hierarchia megvan akkor is) a saját mostohaanyja lesz. Köszönöm szépen ebből nem kérek. Ennyi erővel akkor inkább Luffy édesanyját mutathatnák már be.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6252 Dátum: 15 okt 08, 13:50:29 »

Ez nem elmélet volt, hanem egy felhasználó megfigyelése, ötlete. Egyébként meg van benne ráció, nem úgy mint a pólós ötletben.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6253 Dátum: 15 okt 08, 14:17:29 »

Az jó és mi az? Azt leszámítva, hogy Robin képessége jól jön a forradalmároknak és, hogy keresték őt már régóta semmi mást nem vélek felfedezni.
Nem hiszem, hogy bármi lenne közte és Dragon között egy ilyen beszélgetés után nekem cinkes megállapításnak tűnik.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 08, 14:18:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6254 Dátum: 15 okt 08, 16:41:45 »

Majd 2 évet tölthettek egymás társaságában, ennyi idő alatt simán kialakulhatott köztük valami. Egyáltalán nem elvetélt ötlet. Igaz bizonyíték egyelőre nincs rá, de tagadni se lehet, hogy ráció van benne. És ebben a részben azért két utalás is volt rá, ha a Robin sárkányos elpirulását vehetjük annak - miért is ne? Persze lehet csak Oda trollkodik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!