24 szep 28, 16:30:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1091888 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6225 Dátum: 15 okt 05, 17:51:43 »

Akarod írni reakciói. Biztosan mutatja majd Oda-chi.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6226 Dátum: 15 okt 05, 18:34:32 »

Ja, persze, reakciói. Hát én nem vagyok ilyen biztos benne. De remélem igazad van.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6227 Dátum: 15 okt 05, 21:15:40 »

Egyébként az jutott eszembe, h amióta új világban vagyunk a supernova generáció közt szalmakalaposokon kívül nem nagyon villant a többi. Kid ék szövetsége kb akkor alakult amikor luffy law összefogtak mégse látni h kidék mozdulnának bárhova is, legalábbis amikor összefutottak kadiou val még mindig a bázison voltak. Ez idő alatt luffyék lerombolták punk hazardot és leverték doflamingot.... a többi supernova meg beépült egy nagyobb kalózhoz.... azért itt látszik meg h nem hiába edzettek két évig. Már azon se lepődnék ha egy yonkout is hamarabb lecsapnak mint a többi supernova...  Gondolkozik
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6228 Dátum: 15 okt 06, 11:33:40 »

Gondolom azért vannak a bázison, mert szövögetik a sunyi kis terveiket. Plusz igazából már volt róla szó hogy süllyesztettek el Big Mom hajókat, nem? Továbbá a bázis bázisként szolgál, ott vannak mindig, ha meg menni kell, kimozdulnak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6229 Dátum: 15 okt 06, 11:57:38 »

Azért ha belegondolsz, hogy hova nőtt az ő vérdíjuk is, akkor nem gondolhatod komolyan, hogy ők ezalatt az idő alatt nem csináltak semmit. Az övék is alapvetően megduplázódott ennyi idő alatt. A gondjuk inkább az lehet, hogy alapvetően a Younkok miatt most falba ütköztek és nem tudnak továbbmenni. Ezért állnak és tervezgetnek jelenleg. Most körülbelül Doffy legyőzésével kaptak egy irányt, hogy Law és Luffy kire pályázik? Így őnekik most maradt Shanks vagy Bigmom. Ők Skanksot választották a manga szerint. Az viszont más dolog, hogy végül kivel futnak össze.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6230 Dátum: 15 okt 06, 13:15:19 »

Igen. Elég érdekesen alakulnak a dolgok.

Luffy kihívta Big Mom-ot, viszont Law-val Kaido-t célozták meg. Ezen felül Luffynak célja mindegyikkel megküzdeni/túlszárnyalni őket.

Erre ott vannak Kidék is, akikről azt tudjuk, hogy elsüllyesztettek néhányat Big Mom hajója közül, tehát ők is ellenségek, ha azt vesszük. A céljuk Shanks és most összefutottak Kaido-val.

Szóval eddig minden tökre a tervek szerint megy.  ikszdé
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6231 Dátum: 15 okt 06, 14:24:48 »

Nem azt mondtam, hogy nem csinálnak semmit, hanem h ezalatt az idő alatt amióta a szalmakalapos csapat belépett az új világba. Az meg h Kid-ék elsüllyesztettek néhány hajót sz*rt se ér, Luffy vérdíja pár nap alatt túlszárnyalta Kid vérdíját aki két év alatt tornázta fel, sztem ez sokat elárul h melyiktől tart jobban a kormány.

Szövik, tervezgetnek... de lassan nem lesz mit mert addigra Luffy-ék lecsapnak mindenkit...  ikszdé Pojén
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6232 Dátum: 15 okt 06, 14:57:04 »

Az Újvilág kezdete óta nőt meg a többiek vérdíja is a duplájára. Luffyé pont, hogy kevésbé nőt hozzájuk képest. Másrészt azt is megfigyelhetted, hogy Luffyék ritkábban kapnak de akkor nagyobb összeget. Sajnos a többiekét nem tudjuk, hogy miképpen változik de szerintem most ezután a Doffy eset után körülbelül visszaáll az időugrás előtti rend. Egyébként az természetes, hogy kitől tart jobban a kormány, hiszen ismerik Luffyt, illetve a családi származását, kapcsolatait. Viszont a vérdíjak összege nem csak ettől függ. Holt biztos, hogy Kidék értékét jelentősen növeli az, hogy kegyetlenek. Értsed úgy, hogy rabolnak, fosztogatnak. Ilyet Luffyéktól nem fogsz látni, így nem is növeli a díját.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6233 Dátum: 15 okt 07, 06:23:37 »

http://www.mangamint.com/one-piece-803?page=0

Na ez egy jó fejezet volt!  bow smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6234 Dátum: 15 okt 07, 07:11:01 »

Nem tudom Kurohige mit akar Dragonéktól, de szerintem nem sok esélye van ellenük.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6235 Dátum: 15 okt 07, 08:23:55 »

Nem tudom Kurohige mit akar Dragonéktól, de szerintem nem sok esélye van ellenük.

Mindenesetre nem bánnám ha nekirontanának, kapnák egy kis ízelítőt milyen erős lehet Dragon, akitől az egész kormány retteg.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6236 Dátum: 15 okt 07, 09:22:21 »

Egy igazán tartalmas fejezet. Ellenben rettenetesen rövid volt.

http://www.mangareader.net/one-piece/803/5
Robinnal mi a fene történt? Sosem volt ilyen, hogy meglát egy "cuki" dolgot és még bele is pirul, mint valami tini kiscsaj.

Na, hogy Feketeszakállék mit akarnak Dragonéktól az érdekes lesz. De ha összecsapás lesz akkor szerintem mindkét oldalt elég nagy veszteségek érik majd.

Úristen Buggy de hülyén néz ki. ikszdé Viszont ez érdekes, hogy Hajrudin hozzá tartozott. Ebből is lesz még egy jó kis konfliktus főleg, ha megtudja, hogy belépett Luffyékhoz. Nevet

A végén nem tudtam meállapítani, hogy valaki leugrott vagy leesett onnan, de annyira vártam, hogy ki lesz az erre kiderült, hogy ez az utolsó oldal. Köszi Oda-sensei én is bírlak.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 07, 11:05:11 írta hagabi » Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6237 Dátum: 15 okt 07, 10:49:42 »

Már megint egy 12 oldalas fejezet..de nem panaszkodom, mert gyorsított tempóban haladtunk.

Luffyék szála szerencsére gyors volt, letudták az elbúcsúzást, hogy nincsenek Sanjiék a hajón és végre elindultak Zou-ra. Bár attól félek, hogy az utat elfogja húzni. Amúgy Robinon én is csodálkoztam, hogy most ezen pirult be ennyire..

Végre betekintést nyertünk a titokzatos forradalmárokhoz, igaz szinte semmit se tudtunk meg, de úgy néz ki, hogy őket a közeljövőben még láthatjuk.

Feketeszakállék hajója kész.. nem tudják mellőzni a rönköket.  smirksweat ikszdé  Nagyon menő volt Shiliew és Lafitte. Jól kiütötte Sabo Burgesst, ha eddig öntudatlan volt. Amúgy nem hiszem el, hogy senki sem vett észre egy akkora állatot mint Burgess.  ikszdé
Nem lenne logikus, ha nekimennének Dragonéknak. Szerintem csak ez egy mentőakció lesz és ha van esélyük megszerzik a fegyvereket. Feketeszakáll és a többi tiszt nélkül nincs esélyük.

Tetszett Buggy kis birodalma. Nem csatlakozhattak hozzá erős emberek, ha Hajrudin volt az egyik legerősebb embere.

Gondolom az a ninja az akit Sanjiék kerestek. Remélem ő az utolsó társuk, mert már Kinemonékat is ideje lenne kirakni.

A következő fejezet meg két hét múlva... Szomorú
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6238 Dátum: 15 okt 07, 11:46:48 »

Sanjiék azt az őz kiscsajt keresték. Kaidou emberei voltak azok, akik egy szamuráj után kutakodtak. Gondolom valójában ninja lesz az. Mosolyog
Egyébként úgy érzem, hogy ezen a szigeten sok lesz az ember-állat hibrid. Ebből a kiscsajból meg a Zou névből kiindulva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6239 Dátum: 15 okt 07, 13:06:03 »

Nem hiszem, hogy ha oda mennek Burgessért engedik őket elmenni. Az a sziget szerintem titkos és nagy érvágás lenne Dragonnak, ha megutnák, hogy Baltigon van a főbázisa. Ez értékes info a kormánynak. Szóval, ha oda mennek valakinek veszni-e kell.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!