24 jún 09, 18:14:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1023630 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5970 Dátum: 15 aug 31, 19:58:56 »

Ace és Shirohige egyaránt a halál küszöbén álltak már a harc előtt.Ace a bebörtönzése miatt, Shirohige meg a kora miatt.

Nem az admirálisokat nézzük le mert ők baszott erősek, nem arról van szó, hogy ők gyengék lennének csupán a Yonkouk annyira erősek.

Bajusznak egy szikrányi ereje alig volt amikor még lezúzta Akainut aki kb fullon volt és te azzal ellenérvelsz, hogy le tudta tépni nagy nehezen Akainu az arcának egy részét?
Az a helyzet, hogy ha Shirohigében egy leheletnyi hakit is tudott volna használni akkor már mind a 3 (akkori) admirális halott lenne.
Ja és még halálában szétverte az ópé gyümölcs használóját is, Kurohigét.Aki az egész csapatával alig bírta kinyiffantani a haldokló öreget, és még mindig nem a fénykorában vagyunk.

Shaknsék meg kipihenve érkeztek egy olyan háborúba ahol már mindenki ki volt nyúlva, abban az állapotban amiben voltak az ottani összes embert elintézte volna Shanks, persze, hogy engedelmeskedtek.

És utólag, hatalmas elvakultság kell ahhoz, hogy azt mond Akainu csak meglepődött Shankson.Emberünk úgy összefosta magát, hogy még az is érezni fogja akinek elmeséli.
Ezt nem tudjuk de az én véleményem az, hogy ha ugyanezekkel a körülményekkel Shirohige-ék helyett Shanksék harcolják ezt a háborút akkor tengerészet már rég nem lenne.Lehet fénykorában erősebb volt WB mint jelenleg Shanks, de az biztos, hogy a jelenben Shanks már erősebb volt.

Kizaruról meg annyit, hogy ha nem az ellen a Rayleigh ellen kellett volna harcolnia akit már Hiei leírt, akkor már Kizaru a háborút sem érte volna meg.Még csak nem is kellett volna a fénykorában lennie a sötét királynak.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5971 Dátum: 15 aug 31, 20:04:07 »

Ace és Shirohige egyaránt a halál küszöbén álltak már a harc előtt.Ace a bebörtönzése miatt, Shirohige meg a kora miatt.

Nem az admirálisokat nézzük le mert ők baszott erősek, nem arról van szó, hogy ők gyengék lennének csupán a Yonkouk annyira erősek.

Bajusznak egy szikrányi ereje alig volt amikor még lezúzta Akainut aki kb fullon volt és te azzal ellenérvelsz, hogy le tudta tépni nagy nehezen Akainu az arcának egy részét?
Az a helyzet, hogy ha Shirohigében egy leheletnyi hakit is tudott volna használni akkor már mind a 3 (akkori) admirális halott lenne.
Ja és még halálában szétverte az ópé gyümölcs használóját is, Kurohigét.Aki az egész csapatával alig bírta kinyiffantani a haldokló öreget, és még mindig nem a fénykorában vagyunk.

Shaknsék meg kipihenve érkeztek egy olyan háborúba ahol már mindenki ki volt nyúlva, abban az állapotban amiben voltak az ottani összes embert elintézte volna Shanks, persze, hogy engedelmeskedtek.

És utólag, hatalmas elvakultság kell ahhoz, hogy azt mond Akainu csak meglepődött Shankson.Emberünk úgy összefosta magát, hogy még az is érezni fogja akinek elmeséli.
Ezt nem tudjuk de az én véleményem az, hogy ha ugyanezekkel a körülményekkel Shirohige-ék helyett Shanksék harcolják ezt a háborút akkor tengerészet már rég nem lenne.Lehet fénykorában erősebb volt WB mint jelenleg Shanks, de az biztos, hogy a jelenben Shanks már erősebb volt.

Kizaruról meg annyit, hogy ha nem az ellen a Rayleigh ellen kellett volna harcolnia akit már Hiei leírt, akkor már Kizaru a háborút sem érte volna meg.Még csak nem is kellett volna a fénykorában lennie a sötét királynak.

Most kb leírtad, amit mi is leírtunk.... Nevet
Itt most arról ment a vita, hogy Fujitora miért lenne erősebb mint Akainu vagy Kizaru.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5972 Dátum: 15 aug 31, 20:38:49 »



Shaknsék meg kipihenve érkeztek egy olyan háborúba ahol már mindenki ki volt nyúlva, abban az állapotban amiben voltak az ottani összes embert elintézte volna Shanks, persze, hogy engedelmeskedtek.


Azért ez sem teljesen igaz. Azt tudjuk, hogy Shanks mielőtt odaért elvileg harcolt Kaidouval. Bár ez lehet, hogy nem harc volt, hanem csak beszélt Kaidouval. Na meg nekem nem úgy tűnt, mintha Kizaru vagy Aokiji, Sengoku olyan ramaty állapotban lettek volna.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #5973 Dátum: 15 aug 31, 20:40:44 »

Fehérbajusz hogy a rákba ne tudott volna hakit használni? ha nem tudott volna meg se tudta volna ütni akainut. am ha megnézitek lényegében a semmin vitatkoztok. mert abban kábé mindenki egyetért h a yonkouk a legnagyobb kutyák. a tengerészeten belül a felső rangoknál ugyanolyan nehéz megmondani ki erősebb kinél mint kb a shichibukaiban lenne. ott se egyértelmű de vannak utalások. fujitora és kizaru valószínűleg hasonló erőt képvisel és akainu is valahol ott vagy egy picit feljebb lehet. a flotta admirálist nem erő alapján választják hanem hogy kiben látják a vezetőt a gorosei meg kong. de lehet hogy a beajánlásos módszer az elterjedt mint ahogy sengoku tette aokijivel csak ugye a gorosei meg akainut akarta.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5974 Dátum: 15 aug 31, 20:53:01 »

Most kb leírtad, amit mi is leírtunk.... Nevet
Itt most arról ment a vita, hogy Fujitora miért lenne erősebb mint Akainu vagy Kizaru.

Csak a nekem érkező választ tudtam teljesen átnyálazni a többit nem olvastam át részletesen bocs érte.  Nevet arra is kívántam válaszolni, nem pedig beleállni a másik vitába  Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5975 Dátum: 15 aug 31, 20:55:06 »

Biztos tudott, de csak a gyümölcsével erejével ütötte-verte a népet. Amikor ököllel leszorítja Akainu fejét, akkor látszik igazán.

Teljesen mindegy az admirálisok ereje nálam:
Garp  >  Akainu

Sengoku ereje egy vicc volt mellesleg, zárójelbe jegyzem meg. Olyan mintha a 3 marineford íves admirális isten szerű gyümölcsökkel bírna, ő meg ilyen kiscserkész.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5976 Dátum: 15 szep 01, 11:51:14 »

Ne nézd le Sengoku gyümölcsét. Szerintem semmit nem láttunk tőle amit valójában tudhat. Luffy gyümije is egy nagy lufi de aki megtanulja az adott gyümölcsét jól használni, az bizony baromi erős. Egyébként magam is tartom azt, hogy a Yonkouk erejéhez mérten az admirálisok apró csicskák. Viszont éppen ezért van a hátterük. Rengeteg pénz, támogatás és rengeteg tagjuk, bázisuk van. Ezekkel tudják egyensúlyozni a kalózok erejét. Egy az egyben viszont gyengébbek. A Marinefordi csatából is éppen ez derült ki. x mennyiségű hajó legénysége létszámban nem versenyezhetett a tengerészekkel de minőségileg meghaladták azt. Ennek egyensúlyozására hívták be még a Schibukai tagjait is a csatára. Szóval a sokaság harcolt a minőséggel. Egyébként a csatában Akainuék nem azért álltak le mert Shanks-ék rápirítottak hanem azért mert már mindenkinek elege volt Akainu kivételével. Elszállt a a vérmámor az emberek fejéből amikor új helyzet termett Shanks megjelenésével. Egyébként valószínűleg Skanks és csapata lehet messze a legerősebb haki használó banda a younkok közt.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5977 Dátum: 15 szep 01, 12:20:26 »

Ne nézd le Sengoku gyümölcsét. Szerintem semmit nem láttunk tőle amit valójában tudhat. Luffy gyümije is egy nagy lufi de aki megtanulja az adott gyümölcsét jól használni, az bizony baromi erős. Egyébként magam is tartom azt, hogy a Yonkouk erejéhez mérten az admirálisok apró csicskák. Viszont éppen ezért van a hátterük. Rengeteg pénz, támogatás és rengeteg tagjuk, bázisuk van. Ezekkel tudják egyensúlyozni a kalózok erejét. Egy az egyben viszont gyengébbek. A Marinefordi csatából is éppen ez derült ki. x mennyiségű hajó legénysége létszámban nem versenyezhetett a tengerészekkel de minőségileg meghaladták azt. Ennek egyensúlyozására hívták be még a Schibukai tagjait is a csatára. Szóval a sokaság harcolt a minőséggel. Egyébként a csatában Akainuék nem azért álltak le mert Shanks-ék rápirítottak hanem azért mert már mindenkinek elege volt Akainu kivételével. Elszállt a a vérmámor az emberek fejéből amikor új helyzet termett Shanks megjelenésével. Egyébként valószínűleg Skanks és csapata lehet messze a legerősebb haki használó banda a younkok közt.

Azért Akainu ijedt képe mindent elárult, hogy milyen erős lehet Shanks. Mivel Shanks-nak nincs gyümije, így valszeg op legerősebb haki használója lehet, ez már akkor kitudódott amikor felszállt Fehérbajusz hajórára és már a puszta jelenlététől összeestek az emberek és a hajót is majdnem szétszakította.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5978 Dátum: 15 szep 01, 13:06:45 »

Az időugrás előtt, elég nehéz megmondani, hogy ki használt/nem használt fegyverzet színe haki-t, mivel még nem ábrázolták feketén akkoriban. Nem volt még egy kiforrott dolog. Most, hogy kiemelik feketével, és egyértelmű nekünk, így viszont lassabbak lettek harcok, mert mindig elmegy 1-2 másodperc azzal h mutatják, hogy tényleg hakis.

Mint mostanában látjuk, az új világban aki nem használ hakit, az vagy démon gyümölcs használó, vagy az előbb felsorolt 2 típus társa. (nem zártam ki a démongyümölcs és hakit használót).

A Yonko által képviselt erőt a Shichibukai és a Világkormány ellensúlyozza. Mivel a Haditengerészet csak a Világkormány felszíne, így Egy admirális nincs egy Yonko szintjén.  Fehérbajusz 1000%, hogy Hakihasználó, különben nevetség tárgyává tenné a Yonko-t. Az öreg Marinfordban, mind3 admirálissal harcolt, nem csak Akainuval. Ezen kívül  X másik tengerésszel, mindezt úgy, hogy már gyenge szervezettel. Megküzdhetsz több száz ellenféllel, de a kor ellen mindenképp veszítesz Nevet  (  Bonnie kivétel ebben ) Nevet

Sengoku és Garp, Shikki és Roger riválisai voltak régen, szóval, bármilyen keveset is "mutattak" attól még ugyan úgy ők "nevelték fel" a mostani Admirálisokat.


Az, hogy Shanks fáradt volt e mire a HQ-ba ért, ennyit mondanék, hogy, nem ő kezeli a vitorlákat és kormányoz végig Nevet Ő tud pihenni útközben. 2 nap alatt értek oda, szóval tudott pihenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 01, 13:07:37 írta Duuu » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5979 Dátum: 15 szep 02, 15:28:01 »

Egyébként most gondolkoztam el azon, hogy kire van a legnagyobb esély, hogy csatlakozzon Luffyékhoz. És eszembe jutott egy dolog, ami mindenkit ki fog akasztani bár tuti nem csak én vagyok tisztában a dologgal. Igazából Luffynak már megvan a 10 társa, amit eredetileg betervezett. Mert ugye a mostaniakon kívül ott van Jinbei azonban van még egy hivatalos társa a Mugiwaráknak, aki nincs velük. Ez pedig Arabasta hercegnője Vivi. Nevet Tudom, hogy ez nem változtat semmin, mert Vivi nem valószínű, hogy már utazni fog velük viszont érdekesnek tartottam a dolgot.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5980 Dátum: 15 szep 02, 16:25:37 »

Én abban bízok, hogy előbb utóbb Bonney is csatlakozni fog hozzájuk, eléggé passzolna szalmakalaposokhoz sztem. De erre gondolom pici esély van, mivel Bartolomeo és Jinbei is mugiwara lesz és hirtelen túl sok fős lenne a csapat.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #5981 Dátum: 15 szep 03, 06:28:30 »

http://www.mangareader.net/one-piece/799
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5982 Dátum: 15 szep 03, 06:34:06 »

Istennek hála nem fog csatlakozni<3 Így a legjobb.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #5983 Dátum: 15 szep 03, 06:49:00 »

Jó kis fejezet volt. Tehát megalakultak Luffy követői Nevet

Viszont Bellamy-t sehol se mutatták. Lehet sokaknak igaza lesz és ő fog csatlakozni bár én nagyon nem szeretném de most izgulhatok ezen egy hétig  Technikai KO
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5984 Dátum: 15 szep 03, 06:54:12 »

Róla el is felejtkeztem annyira jelentéktelen. Így már nem örülök annyira:( Az még rosszabb lenne mint Barto.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!