24 jún 18, 13:49:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1028099 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4455 Dátum: 14 dec 06, 20:44:05 »

Ha kapok egy tökéletesen működő, nem mű, emberi kezet? Nem, nem nagy cucc. Na jó, persze, nem kis dolog, de nem kell túldramatizálni, főleg egy olyan mangában, ahol simán el vagy egy kézzel is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4456 Dátum: 14 dec 06, 20:48:25 »

És ti miből gondoljátok, hogy nem tudja visszaoperálni a saját kezét? Szerintem nem roncsolódott annyira, hogy képtelen legyen rá.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4457 Dátum: 14 dec 06, 21:46:05 »

Jaja, milyen igaz.  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4458 Dátum: 14 dec 06, 22:40:16 »

Vannak itt érdekes gondolatok Nevet Alap hogy Law műtét gyümölcsével még sz.rból is lehet végtagokat csinálni, nemhogy egyszerűen ÉLES (nem roncsolódott a kar egyáltalán) fonallal levágott kart visszavarni.  Nevet Bár sztem nem nagyon lesz erre szükség, van egy olyan érzésem hogy law megfog halni a arc végén. Sajnálom nagyon mert a egyik kedvencem lett azóta amióta igazán megismertük, de nagyon kell ez a mangának, és szerintem ha Oda a mugiwara csapatból nem is áldoz be ennek senkit, Lawot beáldozhatja, igaz már nálam ő sokkal főszereplőbb mint a Sunnyn nyaraló csapat...
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4459 Dátum: 14 dec 06, 22:47:26 »

Vannak itt érdekes gondolatok Nevet Alap hogy Law műtét gyümölcsével még sz.rból is lehet végtagokat csinálni, nemhogy egyszerűen ÉLES (nem roncsolódott a kar egyáltalán) fonallal levágott kart visszavarni.  Nevet Bár sztem nem nagyon lesz erre szükség, van egy olyan érzésem hogy law megfog halni a arc végén. Sajnálom nagyon mert a egyik kedvencem lett azóta amióta igazán megismertük, de nagyon kell ez a mangának, és szerintem ha Oda a mugiwara csapatból nem is áldoz be ennek senkit, Lawot beáldozhatja, igaz már nálam ő sokkal főszereplőbb mint a Sunnyn nyaraló csapat...

Ha ezt meglépi Oda, akkor azt arc végén kell hogy legyen, mert Luffy szerintem Lawra, már egy kicsit a testvéreként is tekint, és ha meghal, akkor szerintem a sokk miatt képtelen lesz harcolni.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4460 Dátum: 14 dec 06, 23:03:33 »

Teljesen valószerűtlennek érzem Law halálát. Amíg itt van Luffy, aki ki tudja milyen erős, egyszerűen elképzelhetetlennek tartom. Főleg, hogy semmi értelme nem lenne történetvezetés szempontjából. Minek? Vezetne valahova? Nem. Csak egy sokk lenne. Semmi több.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4461 Dátum: 14 dec 06, 23:57:11 »

Law nem fog meghalni, teljesen felesleges, hisz Luffy azért még annyira nincs vele jóban, szerintem Bellamyt ezerszer jobban megsiratná Mosolyog
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4462 Dátum: 14 dec 07, 00:40:32 »

Mondjuk nem tudom ,hogy fogják Doffy-t leverni..  Elég necces , ha csak egy egyszerű power up lenne ,akkor csalódnék..  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 00:41:04 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4463 Dátum: 14 dec 07, 03:37:23 »

Az a helyzet, hogy amióta Luffy átesett a tragédián és OP sensei őt is OP-vá képezte (itt most nem negatívan használom az OP-t Nevet ) és kijelentette, hogy többé nem fog hagyni egy nakamát se meghalni, onnantól már nem csak azt tudjuk biztosan, hogy a szalmakalaposoktól nem fog meghalni soha senki hanem azt is, hogy akit Luffy olyan közel tud magához mit Law-t, az se.Végülis, ilyesn "közel" ehhez az ígérethez igen nagy fail lenne Luffy részéről.

egyébként feketeszakálnak 10 tisztje van igaz?vagy csak valami miatt rosszul emlékszem?Én még mindig tartom, hogy Luffy amikor a történet elején mondta, hogy lesz 10 társa nem csak random benyögött egy számot hanem komolyan gondolta.Mondjuk ez túlzás mert Luffy nem sokszor komoly és egy kaktuszt is bevenne 200. tagnak ha az megkérdezi, hogy csatlakozhat-e de úgy érzem Oda nem véletlenül mondatta vele azt Nevet na mármost van neki 8+Jinbei majd valamikor.Az utolsót biztos vagyok benne, hogy később fogjuk látni de abban is, hogy egy olyan karakter lesz akit ismerünk a TS előttről.(Aokiji  >.<# ). Szóval már valamennyire el tudom képzelni a majdani harcot Luffy és Blachkbeard között Nevet ők és a 10v10.

Szerdán pedig remélem, hogy ezeket a fölösleges szálakat lezárja Oda, Law-t a kispadon hagyja majd Bellamy elvérzik és Luffy pedig szétrúgja egyedül Mingo seggét.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4464 Dátum: 14 dec 07, 12:20:45 »

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy most pár hétig a tontattákat és Rebeccáékat csodálhatjuk csak  smirksweat
Ezt a 10 tagot meg nem kell komolyan venni, Luffy csak random mondott egy számot, meg amúgy is, már rég megdőlt volna ez az elmélet, hisz ő Thriller Barkon is be akart venni 2-3 zombit meg még más helyen is emlékszek ilyenekre ikszdé Ez csak egy becslésnek használható talán, kb 10 társa lesz, de ez lehet 8 vagy 12 is. Amúgy sok minden megváltozott a manga kezdete óta, Oda is nyilatkozta, hogy 300 fejezetesre tervezte elsőnek és látjuk mi lett belőle ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4465 Dátum: 14 dec 07, 12:36:27 »

Egyetértek, nem nagyon látok rá esélyt, hogy Luffy akármelyik társa meghaljon. Arra, hogy Luffy meghaljon, miután kalózkirály lett, és kihívta (és leverte) a világkormányt, arra már sokkal nagyobb az esély. Roger is meghalt, és ugye az életük eléggé párhuzamos.
Ja, Zoronak megvan a király akarata??? Mangából semmi ilyenre nem emlékszem (kivéve ha a hóasszony elleni annak számít), de most láttam pár videót, amiben vannak ilyen jelenetek. Gondolom anime kiegészítések, vagy nemtom. Most akkor van neki? Mondjuk nem bánnám, hiszen Rayleigh is tudta használni, nemcsak Roger. (És ugye a párhuzam.)

Ui. Én arra számítok, hogy most lezárjuk Bellamyt, aztán a tontatták, a többi harc, majd Luffy. És én szerintem nem kell Luffynak power upp, hogy győzzön.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 12:37:42 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4466 Dátum: 14 dec 07, 13:19:28 »

Igen írtam is, hogy az nem igazán Luffy, hanem Oda és én valamiért ebben biztos vagyok de ez nem is fontos.10 év múlva megtudjuk, hogy igazam van-e ikszdé

Monet és Luffy is kijelentette valamilyen formában, hogy Zoronak van hakija.Arra nem igazán emlékszem, hogy Zoro használta volna a megfigyelés hakit mint Sanji de lehet, hogy igen sőt szerintem biztos csak én nem emlékszem ikszdé

De szerintem az sokkal jobban ütne, hogy ha Zoro haki nélkül is tudná aprítani a gyümölcshasználókat mint ahogy anno meg tudta vágni Mr. 1-t is, a király akarata helyett (ami egyébként az egész manga szereplőgárdájából rá illik a legjobban) csak simán lefagynának az emberek az erejétől és mozdulni sem bírnának (Monet).Szerintem ez sokkal nagyobbat ütne bár lényegében szinte ugyanaz lenne mint a király akarata de mégis valami más ami még egyedibbé tenné mint az ha lenne neki király akarata Nevet (bocs a szóismétlésért Nevet) ezek mellett a megfigyelés haki elfér mivel azt nem tudja ilyenekkel kiváltani mint a másik 2-t.

Az jutott eszembe, hogy ha ez igaz akkor Shanksal és esetleg Mihawkal is hasonló lehet a helyzet.Nem emlékszem, hogy mihawk használt volna fegyverzet hakit egyáltalán de abban biztos vagyok, hogy shanks egyáltalán nem, pedig amikor kivédte Akainu támadását nem ártott volna.Valamint amikor leszállt whitebeard hajóján akkor meg is repesztette kicsit a fedélzetet és Marko-ék valami olyat beszéltek, hogy ha felkészületlenül ér shanks jelenléte akkora elájulsz, na de a király akarata nem így működik, esetleg azt tartom valószínűnek, hogy Oda akkor még csak kezdetleges formában találta ki ezt a hakit azért volt így.Igaz más mangában is ha valakinek rohadtul nagy az ereje (reiatsu, chakra, mágia) akkor attól is megremeg egy kontinens de ez itt a király akaratára nem volt jellemző, sőt csak Shanksnál történt ilyen máshol a környezettel semmi sem történt csak elájultak az emberek.

Szerintem ez sokkal menőbb lenne mint ha nekik is lenne simán "csak" a 3 haki.

de ez picit itt már off azért én érdekesnek találom Nevet


a párhuzamot meg remélem nem túlozza el Oda, legyen meg a kötelező de egyedibbek legyenek azért mint Rogerék.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 13:20:19 írta Asasino » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4467 Dátum: 14 dec 07, 14:16:13 »

Én úgy érzem, hogy innentől a sztori lezártáig Shanks lesz az egyetlen, aki meghal. Valahogy az ő szerepe tűnne a legkerekebbnek egy halállal lezárva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4468 Dátum: 14 dec 07, 14:28:04 »

Egyetértek, szinte biztos, hogy Shanks meg fog halni. Az biztos, hogy Luffy nem fog vele harcolni.
Tényleg. Szerintetek Akainu tényleg olyan rohadt erős? Mert Shanks elméletileg harcolt vele, aztán gond nélkül ott volt Marinfordban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4469 Dátum: 14 dec 07, 14:30:54 »

Én úgy érzem, hogy innentől a sztori lezártáig Shanks lesz az egyetlen, aki meghal. Valahogy az ő szerepe tűnne a legkerekebbnek egy halállal lezárva.

Ezzel egyet értek.
Nyilván Luffy velük is meg akar majd küzdeni de az nem élet halál harc lenne.
Én valahogy úgy képzelem, hogy találkoznak velük lesz egy nagy buli majd szétválnak és Shanksék Kurihige ellen fog elesni a csapatával együtt.Mondjuk az lenne a legdrámaibb ha egyáltalán nem találkoznának velük és amikor végre sor kerül rá akkora már vereséget szenvedve találják őket, Usopp nem tudna beszélni az apjával stb. Persze ha így lenne a 2 Yonko harcát is remélem egy külön háború arc szinten levezetné Oda, sőt le is kellene a szereplők bemutatása végett, de ez egyben egy felvezető is lenne a Luffy vs Kurohige háborúra.Bár nem hiszem, hogy így megszívatja Luffyékat Oda.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!