24 máj 29, 04:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018379 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2700 Dátum: 13 jún 21, 12:47:19 »

Mondok jobbat, Brook és Baby 5!  Nevet

"Megmutatnád a fehérneműdet?"
"Micsoda? Hogy én... nos... akkor... hasznos vagyok?" *villant*

Brook ott helyben elvérezne.  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2701 Dátum: 13 jún 21, 14:11:21 »

Habár Brook-nak nincs is vére. Nevet
Yohohohohoo!

yeeeeeyyyyyyyyy!!!!!
Már csak egy nap és megkaphatom az adagomat! Nevet
Remélem Luffy benne lesz ebben a fejezetben, de kíváncsi vagyok hogy a hajon ki az a titokzatos személy. Green Bit-et szintén megnézném, érdekelne egy Law-Joker-Admrális féle harc. Őszintén Sanji nem igazán fontos most nekem, max az hogy kit akar megöletni a csaj vele.Egyéb más dolgot nem tudok kitalálni hozzá. Nem tudok érdeklődni utána, pedig biztos lesz vmi csattanó felőle. Zoro-t már láthattuk. Ussopp hazugsága még elmenne, de tényleg Luffy-t akarom már, az előző fejezetben pedig be is vonultak az arénába. Rebecca sem számít nekem szemre valónak. Egyszer olvastam egy hozzászólást arról hogy a katonának köze van a forradalmárokhoz. Jó lenne látni Dragont, de annak nagyon kicsi esélye lenne, még ha valóban köze is lenne hozzájuk akkor sem mutátnák biztosan. Szerintem ez csak a szigeten belül történik és semmi köze a külvilághoz. Barto-ról engem az érdekel hogy kinek akarja elvinni a gyümit. Nem tudnám elviselni azt ha vmi semmirekellő keze közé kerülne Ace ördöggyümölcse.Kicsit most nehéz eldönteni hogy melyik legyen benne a fejezetben, itt most túl sok minden lett egyszerre, főleg hogy a bonyadalom nagyobbik része meg sem volt. Alig várom már hogy a szálak csatlakozzanak egymáshoz. De, én csak is Luffy-t akarom elsőnek látni és benyomná a Haushoku no Haki-t, nem ám az utolsó képkockában. Ki nézem Odá-ból hogy meg teszi.Nevet Lényeg a lényeg. Biztosan ígéretesnek fog bizonyulni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 25, 13:20:53 írta klozo » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2702 Dátum: 13 jún 26, 11:22:01 »

Mondok jobbat, az új fejezet: http://www.mangareader.net/one-piece/712/2 Nevet
Végre Violet-ről is lehullt a lepel és Sanjit is többet láttuk Mosolyog
Doflamingo, Law-ék és a Tengerészet egy helyen, nagyon király! Luffy csoportja elindult, még királyabb Nevet Most indulnak be igazán az események Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2703 Dátum: 13 jún 26, 11:32:39 »

Celestial Dragon, valaki tudja, hogy ez mit jelent? Vagy erről még nem volt szó a mangában?
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2704 Dátum: 13 jún 26, 11:36:16 »

Hmmm.....
Pont az amit említettem egy-két képkocka....
De legalább elkezdődött. Nevet
Violet-ről nem hittem volna ezt, de  fontos karakternek tűnik ( most már /legalább is nekem Nevet/) Bár az a be állása eléggé kreténnek tűnt...
Ami viszont nagyon izgat az az hogy hogyan sikerül a Law-Joker-Admirális féle találkozó.  Pojén Biztosan el fognak menekülni, mást nem tudok elképzelni.Egyszerre ilyen sok nagy ágyú nem fog simán elsétálni egymás mellett.
A kövi fejezetben csak a C blokk harcát akarom olvasni! Luffy mindenkit lezúz!! Nevet

Celestial Dragon gondolom a Mennyei Sárkányfi. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:37:01 írta klozo » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #2705 Dátum: 13 jún 26, 11:46:46 »

Hmmm ... lehet félreértem, de akkor ezek szerint lehet, hogy Dofla is Mennyei Sárkányfi? Vagy legalábbis valami köze van hozzájuk?
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2706 Dátum: 13 jún 26, 11:55:54 »

Nem hiszem hogy Dofla Sárkányfi max köze van hozzájuk. Az összes eddigi Sárkányfinak vmi extrém idióta feje volt és miért menne el Marijoa-ból hogy ha nemes? Ez nem illene össze. Az ő karaktere nem olyan.Plussz saját királysága van.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:57:02 írta klozo » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2707 Dátum: 13 jún 26, 12:25:47 »

Nem hiszem hogy Dofla Sárkányfi max köze van hozzájuk. Az összes eddigi Sárkányfinak vmi extrém idióta feje volt és miért menne el Marijoa-ból hogy ha nemes? Ez nem illene össze. Az ő karaktere nem olyan.Plussz saját királysága van.

Höhö, csak várd meg, amíg leveszi a napszemüvegét s kirepülnek a lufi szemei! ikszdé kacsint S gondolom nem akart osztozkodni a többi sárkánnyal egyetlen egy királyságon, s ezért csinált magának egy sajátot.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2708 Dátum: 13 jún 26, 14:58:34 »

Bocs Tapi véletlen töröltem a hozzászólásodat:D nem a tied akartam csak elnéztem.
Én is szeretnék megkérni mindenkit, hogyha nem tudja a mi fordításunkban leírtat használja az angol vagy japán megfelelőjét. Elegem van a Fehérszakállból és a halemberekből. Nem ennek fordítottuk tartsátok ezt tiszteletben. Innentől bele fogok javítani a hozzászólásokba. Kifejezetten zavaró.

Megértéseteket köszönjük.


A heti fejezetről. Végre kezd be indulni a dolog és összeáll a kép, hogy most akkor mi is van. Viszont Odára nagyon mérges vagyok Sanjit megint emgalázta egy nő által. Remélem cserébe szét veri Fujitora vagy valami erős jános fejét.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 15:08:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2709 Dátum: 13 jún 26, 15:14:10 »

Jó rész volt tetszett! Örülök hogy Violettel nem nyalták falták egymást végig ezen az Arc-on keresztül Sanjival. Sanji idióta szokása hogy nőt nem üt meg eléggé idegesítő számomra, ha gonosz szét kell verni nincs mese (bár ebben az esetben jó hogy a nem történt semmi).
Law-ék: meg kell mondjam eléggé izgulok és féltem Law-ot, de remélem kikeverednek majd vhogy ebből a kulimászból. Mosolyog
Luffy C block-os harca is elkezdődik én még mindig ezt a szálat várom a legjobban. Remélem helyre rakja az embereket rendesen, főleg a kontinens szétfejelős öreget (Don Chinjao)
Most halvány lila gőzöm sincs hogy Oda melyik szállal fogja folytatni bár most már majdnem mindegy, mert kezdenek felpörögni az események....
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 15:26:20 írta chaoslord3 » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2710 Dátum: 13 jún 26, 15:46:07 »



Viszont Odára nagyon mérges vagyok Sanjit megint megalázta egy nő által. Remélem cserébe szét veri Fujitora vagy valami erős jános fejét.

Igazad van, számomra is elég zavaró, ez a tulajdonsága, viszont Thriller Barkon büszke voltam rá.)
Most visszaemlékeztem, hogy Enies Loby ban is, hogy megalázták...pedig erősebb volt a szemüveges csajnál számtalan alkalommal verhette volna le.(az rettentően felidegesített, de még jó, hogy később Jabrát leverte. Szóval most sem fog a vérében ázni az arc végéig, hanem szétrúgja még valaki seggét.) Remélem Trevolt fogja lezúzni.
Meg az is jópofa volt mikor Nami azért harcolt Kalifa ellen, mert tudta Sanji nem üt (vagyis rúg) meg egy nőt és elég idegesítő ha ezt kihasználja egy nő. (habár "Szerelemben és háborúban mindent lehet" )
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 16:13:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2711 Dátum: 13 jún 26, 16:08:31 »

A fejezet most kifejezetten tetszett. Nevet

Sanji hülye szokása még mindig idegesít. Nem tudom mit akar ezzel bizonyítani, de amit csinál se nem lovagias se nem férfias, hogy hagyja magát szétveretni egy nővel. Legalább ne hagyja hogy telibe arcon talpalja, hanem annyit tegyen, hogy levédi az ütéseket vagy rúgásokat. Így be tudja bizonyítani, hogy erősebb anélkül, hogy meg kéne ütnie. De elegem van abból, hogy Sanjit megalázzák folyamatosan. Pedig tényleg nagyon erős ... remélem még ebben az arc-ban lever egy igazi nagyágyút. Mondjuk Diamantet.
Luffy csak néhány képkocka erejéig szerepelt, aminek nagyon örültem. Engem még mindig ez a szál érdekel a legjobban főleg, hogy végre Luffy harcol.
Lawra nagyon kíváncsi vagyok mit kezd majd akár Donflamingoval akár Fujitoraval. Azt se tudjuk a három embernek az ereje mennyire áll távol egymástól, de nem vagyok benne biztos, hogy kiegyenlített lenne ez a harc. Szerintem jobban jár Law, ha valahogy megpattan.

Mindenesetre nagyon várom a kövit. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2712 Dátum: 13 jún 26, 16:31:42 »

Csak én akadtam meg ott, hogy Violet bálnákat lő a szeméből? Ez még Odához képest is elmebeg ötlet. ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2713 Dátum: 13 jún 26, 16:51:44 »

Hiei, imádom az objektív ítélet szemléletedet... Demokrácia az luxus...

Fejezet:
Violet bejövős. A képessége elég sokrétűnek tűnik. Még mindig filózok, milyen logika szerint lőtt bálnákat a szeméből. ikszdé
Egy pillanatra viszont megijedtem, remélem nem lesz belőle potenciális Mugiwara csapattag jelölt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2714 Dátum: 13 jún 26, 18:36:53 »

Ha valójában nem is, de legalább itt a fórumon minden új karakter az lesz. Nevet Az a vicces, hogy nagyon sok esetben tényleg abszolút elképzelhető a csatlakozásuk.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!