24 ápr 28, 09:37:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Usopp  (Megtekintve 20200 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #30 Dátum: 12 jan 14, 12:47:30 »

Nem tudom, de nekem a kinézete inkább az 1950-es évekbeli amerikai parasztgazdákra hasonlít. Legalábbis ez a sapka és a kantáros nadrágról nekem ez jut eszembe. Ettől függetlenül illik ehhez a fazonhoz amit Usopp képvisel. Nehéz is lenne most már máshogy elképzelni.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #31 Dátum: 12 júl 12, 01:40:36 »

Alig várom h mutasson valamit.....mert hát a halember szigeten nem mutatott szinte semmi érdemlegeset.
Ara gondoltam talán képes lehet olyanra h összeolvad vagy körbeveszik öt ezek a növények és ezzel fokozni tudja az erejét gyorsaságát.
Vagy a növényt magát a vérkeringésébe juttatja h elérje a szükséges erőt Mosolyog
Igazat megvallva az ö fejlődése a teljes ereje ami érdekel engem.
Naplózva
Nanami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #32 Dátum: 12 aug 05, 20:16:40 »

Kezdetben Usopp nem volt a szívem csücske de ennek fő oka a kinézete volt. Aztán minél több részt néztem, annál jobban szerettem meg és kevésbé foglalkoztam azzal hogy is néz ki. Így mostanra a kedvenc szereplőim közé tartozik.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #33 Dátum: 12 aug 05, 21:23:29 »

Hát igen, a kinézet nem minden Mosolyog Ő a jellemével igazán szerethető karakter.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #34 Dátum: 12 aug 06, 06:42:42 »

én pedig kedveltem elejétől fogva, szeretem a komolytalan kinézetű karaktereket mint Usopp és Gai mondjuk. Bár mikor kilépett, én nem fogadtam volna vissza és akkor Ő is kapitány lehetett volna egy másik hajón  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #35 Dátum: 12 aug 06, 10:34:09 »

Igen, bár akkor olyan szereplő lett volna , mint Koby, hogy pár száz részenként feltünik, és nem élvezhetjük a hülyeségeit Nevet
Naplózva
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #36 Dátum: 12 aug 07, 20:24:10 »

Hát biztos hogy lesznek még hatalmas poénjai de én nem csak ezek miatt szeretem hanem a személyisége és a műben betöltöltött szerepe miatt is nagy kedvenc.
Valaki emlékszik még erre a poénra ? (én ezen röhögtem a legjobbat)


"Yo Condoriano!"
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #37 Dátum: 12 aug 08, 06:41:09 »

Persze  kacsint, Condoriano a G7 fillerből  Nevet. <a href="http://www.youtube.com/watch?v=XlFpAiWrGoE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XlFpAiWrGoE</a>

Ebből a videoból is kiderül, hogy Usopp nagyon vicces de mindemellett a csapat esze is, Nami és Robin mellett meg talán még Sanji mellett. Zoro is nagy a videó végén  Pontosan  ikszdé.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #38 Dátum: 12 aug 08, 12:41:54 »

Ja ez mikor bezárták de később még jobb lesz! Nyelvesít
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #39 Dátum: 12 aug 08, 23:18:02 »

usopp-ban az a jó,hogy van egy olyan különleges képessége,ami tanulható...ezt a képességet blöffnek hívják.Legalábbis a 2 évvel ezelőtti usopp képes volt szemrebbenés nélkül hazudni bármilyen baromságot,na jó igaz közben néha röhögött mint,a kerge marha de az más téma.
A mostani usopptól nem is annyira szemet kápráztató erőt várok (erő gépekből már TÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚL sok van a one piece-ben.) sokkal inkább taktikát,és kombinációs támadásokat.Meg nem bánnám ha még fejlődne a fegyvere,mondjuk valamilyen karra szerelhető nyíl kilövő,tudom hogy ez nem az ő stílusa de sztem menő lenne.     
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #40 Dátum: 12 aug 09, 07:25:12 »

Egyet értek. Usopp olyasmi karakter mint Shikamaru  Pontosan. Nem tartozik a legerősebb, über legyőzhetetlen karakterek közé de csapat harcban nagyon hasznos és jó ötleteivel jó vezető is lehet 1-1 ritka pillanatban.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #41 Dátum: 12 aug 09, 18:13:36 »

Hát biztos hogy még nagyon sokat fog fejlődni hogy a történet végére a "tenger bátor harcosa" lehessen.
Asszem így mondja nem biztos, de a lényeg hogy még naaaagyon sokat fog fejlődni és abban is biztos vagyok hogy az óriások szigetére is el fog jutni mint minden szalmakalapos ahogy Sanji például eljutott a sellőkhöz.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #42 Dátum: 13 máj 23, 19:32:21 »

Remélem, hogy Usopp a két év alatt nem vált meg Sogeking maszkjától. Örülnék, ha az újvilágban ismét magára venné, mikor szorul a hurok.
Lululu lululálá Sogekiiiinguuuuuu! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 19:35:25 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #43 Dátum: 13 máj 23, 19:51:35 »

Nem hiszem, hogy ujra felvenné a maszkot, hiszen az csak azért volt mert Water7 ben összebalhézott a többiekkel, szégyellte magát, és felvette a maszkot.
Én arra várok, hogy kapjon egy normális plakátot.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #44 Dátum: 13 máj 23, 20:20:58 »

Felvette Perona ellen is, ha jól emlékszem.
Tehát nincs összefüggésben a kiválással hosszútávon, remélem még felveszi  Pojén

(meg a plakátja is így van, akkor eltörlik majd a sogekinget, ha kap újat? Vagy mindig csak a maszkban hajtja végre a nagy "hőstetteit")
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!