24 ápr 28, 16:24:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Usopp  (Megtekintve 20202 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #45 Dátum: 13 máj 23, 20:28:31 »

A maszk nem oszt nem szoroz, mert maszk nélkül is megismerte Usoppot a Pacifista.
Remélem többet nem is veszi fel azt a maszkot, jó lenne, ha fel tudna mutatni egy szép plakátot az apjának és a falusiaknak. Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #46 Dátum: 13 máj 23, 21:00:22 »

Mindenki tudja, hogy Usopp Sogeking csak Luffy és Chopper nem. Szerintem az apja is megismerné a hosszú orráról,. Nevet
Perona ellen jól jött Sogeking. Nélküle Usopp nem tudott volna győzni. Szerintem Usopp számára Sogeking olyan, mint egy példakép, aki a Tenger Bátor Harcosa, aki mindig is akart lenni. Ha a szükség hozza, akkor tanácsot kér tőle. Ezért is bírom Usoppot. hogy neki ilyenje is van. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #47 Dátum: 13 máj 23, 21:13:54 »

Nem hiszem, hogy az apja, tudná, hogy Usopp az Sogeking. Amennyire emlékszem, Usoppot az apja kiskölyökként hagyta ott.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #48 Dátum: 13 máj 23, 21:16:09 »

Usoppnak már gyerekkorába is hosszú volt az orra. kacsint És mivel Shanks legénységének a tagja biztos, látta az összes Szalmakalapos körözési plakátját.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #49 Dátum: 13 máj 24, 00:27:49 »

Sztem Yasopp nem vágja hogy a fia is kalóz. HA találkoznak, az egy érdekes pillanat lesz. Gyakorlatilag olyan kiskorában hagyta el, hogy emléke sincs usoppnak az apjáról. Legalább is eddig nem láttunk ilyet.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #50 Dátum: 13 máj 24, 10:30:58 »

Szerintem se tudja Yasopp, hogy a fia kalóz. Remélem lesz majd egy találkozás az Újvilágban és majd leesik majd az álla a faternak Nevet
Amúgy nagyon bírom Usopp-t, mert nekem ő a poén gyáros a csapatból. Igaz nem erős karakter, de szerintem nem is azért van főleg a csapatban, hanem hogy hozza a jó poénokat és fejeket amiket szokott vágni (Chopperral egyetemben).
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #51 Dátum: 13 máj 24, 10:49:20 »

Igazad van, teljesen kiment a fejemből. Lehet a gyáva Usopp belső ellentétként fogja a bátor Sogeking képviselni.
Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #52 Dátum: 13 máj 24, 20:59:02 »

Vicces karakter, szeretem bár nem kedvenc.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #53 Dátum: 13 máj 26, 07:07:02 »

 Szerintem mostanában már nem igaz rá, hogy poéngyáros. Ez már inkább Brook (akinek csak ennyi szerep is jut, nagy átlagban). Usopp pedig inkább erő irányába ment, többet fog harcolni szerintem. Persze figurázik még mindig mikor jön az ellen, elbújik valaki háta mögé és csak szurkol, de mikor kell és nincs más választás akkor komolyan veszi és küzd.
Igazából picit zavar is, hogy a határozott, menő gyerek Usoppból aki gyojin szigeten bátran küzdött félelem nélkül és érezhetően tudta ő is, hogy simán nyer, szóval, hogy ebből az alakból Punk Hazardra egy nyámnyila lett, aki ugyan úgy retteg mint anno. Nekem bejött a menő Usopp, azzal a huncut vigyorral a képén.  Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #54 Dátum: 13 máj 26, 10:38:22 »

Usopp nem nyámnyila, csak az új helyzetekben mindíg fél. Amint átlátja a dolgokat, akkor már mindíg mindent megtesz, amit tud. Persze olyan helyzetben nem csinál semmit,a mikor egyikük azt mondja, hogy ez most az enyém. Tiszteletben tartja a többiek döntését. Persze ez kölcsönös a csapat többi tagjától is egymás felé.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #55 Dátum: 13 máj 26, 13:01:08 »

Én is unom picit hogy még mindig egy paragép....  annál azért már pöppet erősebb....  Épp itt lenne az ideje hogy kicsit f@sza gyerek feelingje legyen ne ilyen meneküljünk bújjunk el pánikoljunk...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #56 Dátum: 13 máj 27, 19:25:21 »

Ugyan már ő is megmondta, nem fél...csak előjött... nem léphetek erre a szigetre betegség. xD
Egyébként, tényleg félős de amikor kell akkor odateszi magát. A tényleges "átváltozását" én majd Elbafba tenném.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #57 Dátum: 13 máj 27, 20:33:41 »

Én is unom picit hogy még mindig egy paragép....  annál azért már pöppet erősebb....  Épp itt lenne az ideje hogy kicsit f@sza gyerek feelingje legyen ne ilyen meneküljünk bújjunk el pánikoljunk...

Isten ments! Ha megváltozik kitérek a hitemből. Elég menő ő amikor kell ilyennek szerettem meg és a "betegségei" zseniálisak:D
Mindenki tudja róla ,hogy erős és messze a legokosabb a csapatban. Ha valaki ő képes egy harcot eltervezni és felépíteni. Imádom a karakterét zseniális.

RoronoaZoro
Amúgy ez a gyenge meg tiszta vicc. Brook miért gyenge? Veszített valaki ellen?Nevet Honnan tudod, hogy ebben az Arcban nem ő győzi le Fujitorát? Fogalmunk nincs milyen erősek Luffyék a time jump után.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #58 Dátum: 16 jan 01, 09:11:26 »

Usopp titkos kedvenc. Elvégre ki vallaná be hogy az egyik legfélősebb,  Technikai KO karakternek drukkol?  smirksweat
Az egyik mondata számomra szállóige lett ->
"Ha harcolok, túlságosan egyoldalú lesz a harc"
Nevet  ikszdé
Szóval egy igazi nagyformátumú, vidám figura, aki minden lélekben benne él (kívéve a népírtó gazembereket meg akiknek nem volt gyerekszobájuk).
Szóval szerethető.na.  Nevet
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #59 Dátum: 16 jan 01, 12:28:48 »

Én bevallom, hogy nem igazán tudok mit kezdeni vele a timeskip óta. Azelőtt teljesen elfogadható és vicces volt az, hogy mindig berezelt mindentől, de azóta, hogy visszajöttek...Valahogy elvárnám, hogy az erejéhez méltóan viselkedjen, mert oké, nem egy admirális, de...
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/598/15 Ez után mást vártam volna tőle. A Dressrosai menekülése pedig kritikán aluli volt...
De amúgy én nagyon szerettem, és még mindig szeretem, de előbb-utóbb muszáj bekövetkeznie valami személyiségfejlődésnek a karakterében. És ez lehetne már előbb, mintsem utóbb.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!