24 szep 28, 07:06:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 58271 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #60 Dátum: 12 jún 08, 14:34:23 »

Még csak most kezdődik az igazi harc Mosolyog. A raven végre akcióba lendült. Kizárás lesz :/.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #61 Dátum: 12 jún 08, 14:59:58 »

Ha a Raven megszerzi, amit akart nem is kell őket kizárni , mert úgyis angolosan távoznak majd. A pontjaikat vagy semmissé teszik vagy mindenki eggyel feljebb kerül és a harcokért és megkapják a tízest, azok akik veszítettek ellenük.
Mashima persze így adna egy plusz arcot a Ravennek, ami biztos jó lenne, de inkább néztem volna a Grimoire Heartot még egyszer vagy bármi mást, mert nagyon nem szimpatikus nekem ez a banda. Hiába, túl gonoszak, ezért a karaktereiket sem lehet megszeretni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 15:02:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #62 Dátum: 12 jún 08, 15:03:56 »

Én meg pont az, hogy bírnék végre egy igazán gonosz, szadist, stb. bandát bossnak. Remélem lesz valami ilyemi.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #63 Dátum: 12 jún 08, 15:08:33 »

Szerintem itt semmit se fognak megszerezni ^^.
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #64 Dátum: 12 jún 08, 15:12:31 »

miért van olyan érzésem hogy laxus fog kapni 1-2 pofont közben ledarál majd 1-2 raven-est és ekkor valahogy megszünteti az illúziót valaki akár laxus akár mavis amit ivan hozott létre és lebukik a banda majd az egész fairy tail beszáll a bunyóba és ezután elszabadul a pokol mert elrabolják lucy-t és yukino-t a lovag emberei 1-2 részen belül Nevet


de most ez eléggé meglepett hogy ilyen mágiát használ ivan, kiváncsi vagyok látja e valaki az igazságot
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #65 Dátum: 12 jún 08, 15:15:01 »

Egy másik témát feszegetve azt kell mondjam, hogy a Shelia vs Wendy már majdnem 100%. Hogy miért? Mangahelpers fórumba linkelt kép alapján, Mashima Twitterjéről:

https://twitter.com/#!/mashima0012/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2FZ00na3qx

A képen Shelia található a Lamia Scaleből igen szeles körülmények között, ami egy Wendy elleni meccsre utalhat(és lehet meglesz az első döntetlen)

A kép alatt valami olyasmi szöveg olvasható, hogy a 288. és 289. fejezeten dolgozik és utána megy lefeküdni.  Nevet ikszdé

Mi meg most fogjuk majd megkapni a 286-t, jövőhéten megint jöhet Laxus 287-tel, majd lehet Wendy harca is kap 2 fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 14:44:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #66 Dátum: 12 jún 08, 15:33:33 »

Inkább Wendy harcoljon és veszítsen fair harcban mint Erza félholtan.

óóóóó ezek a spoilerek igazoltak Nevet

Raventailal kapcsolatban nekem olyan érzésem volt először, hogy a páncélos Iwan mester lesz, aztán mutatták a tömegben... de a mágiája tárgyak irányításával kapcsolatos és azokon keresztül tud kommunikálni szal lehet mégis csak ő lesz.(annak nem örülnék ha Luxus lenne)
Idézet

« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 15:35:55 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #67 Dátum: 12 jún 15, 09:31:21 »

Lusus elégy csúnyán bedarálta a Raven Tailt.. ennyi lett volna? De a Raven Tail miért hagyta volna győzni egy ilyen szituációban?

A következő meccs Wendy meg egy másik kiscsaj..lenne, de ki tudja el tudják-e egyáltalán kezdni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #68 Dátum: 12 jún 15, 12:01:01 »

hát Luxus hozta a formáját, mégcsak megerőltetnie sem kellett magát Nevet viszont ez megintcsak egy kibeb...ttul jó fejezet volt Mashima senseitől, egész sok minden történt, kezdenek felpörögni az események, a raw alapján nekem a végéről az jön le, hogy Gerard-ék elkezdték hirtelen érezni a titokzatos mágikus erőt... Wendy és Sherria harcát is izgatottan várom, remélem a kis égi boszorkányunknak a betegszobán volt ideje elsajátítani azt a két brutál varázslatot Mosolyog
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #69 Dátum: 12 jún 15, 12:02:47 »

Hát RT biztos tervezhet valamit, nem hinném, hogy ilyen gyengék lennének.
Ezúttal Orga nézte meg jól Luxust, szinte biztos, hogy harcolni fognak a jövőben ^^.

Wendyéken nagyon nevettem xD Kiváncsi vagyok mire képes Chelia vagy hogy lesz-e komolyabb harc a két kislány között...

Vajon min lepődtek meg a végén Ultearék? Várom már az angol fordítást, mert így nem igazán értem  smirksweat
szerk.: hopp beelőztek  Mosolyog Végülis könnyen lehet, hogy tényleg a mágikus erőt érezték, ez a legvalószínűbb jelenleg, de vajon köze van az egésznek ahhoz hogy legyőzték a raveneseket?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 15, 12:05:47 írta P4ndora » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #70 Dátum: 12 jún 15, 13:19:28 »

Ha jól láttam akkor az a kis ördögszerű valami obra válláról meglógott, lehet csinálni fog még valamit ikszdé

Kicsit változott a felállás ikszdé Első ST a második a MH és harmadik a FT
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #71 Dátum: 12 jún 22, 10:59:00 »

ha jól vettem ki a raw-ból akkor shelia is sárkányölő lehet vagy valami nagyon régi varázslatot használhat de az tuti hogy durva a kiscsaj
viszont wendy megtanulta legalább az egyik mágiát amit grandine-től kapott és nagyon ütős lett Nevet
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #72 Dátum: 12 jún 22, 11:14:46 »

Nem ő már a kora miatt nem lehet sárkányölő . Kb. olyan korú , mint Wendy (-7 év) aki elméletileg 12-13 éves , és 14 éve tűntek el a sárkányok .  De meglepődtem az erejükön , eddig azon aggódtam , hogy mi lesz ha ő is harcolni fog , de végül is ő is kapott egy kis tréninget Urteartól . Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #73 Dátum: 12 jún 22, 11:26:39 »

Érdekes kis harc lett, várom az angol fordítást illetve a kövi fejezetet =)

Szerintem Sheila valami másoló mágiát használt... ha nem és valóban sárkányölő akkor szerintem a vízi lesz, mintha a felhőket szerette volna "beszippantani" és Wendy ezt akadályozta meg (?), bár így elég nehéz eldönteni hogy mit is csinált tulajdonképpen. Én inkább az elsőre szavaznék.

Gérard ott a nézőtéren elég feltűnő, szerintem akkor nem vennék észre igazán ha nem járkálna olyan ruhába xD
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #74 Dátum: 12 jún 22, 12:12:58 »

Számomra, ami szembetűnő az az, hogy Shelia karcolások nélkül megúszta a támadásokat. Valami hihetetlen regenerálódó képessége lehet. Meglátjuk   Mosolyog Valamint Orgának is feltűnt valami. Fekete Villám után Fekete Levegő?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 12:16:45 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!