24 szep 28, 07:08:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 58281 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #45 Dátum: 12 máj 25, 20:35:22 »

Az az egész oldalas Erza kép Photoshoppért kiállt :O Nagyon menő.

Úgy látszik erza valahányszor használja a szövet ruháját az minden alkalommal egyre jobban szétszakad a melleinél xD
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #46 Dátum: 12 jún 01, 17:01:39 »

Na mit mondtam hogy lesz fairy glitter? Tudtam előre Nyelvesít.
Bastian: Nem sok mindent lehet kivenni a részből de ha jól látom akkor valami miatt kana csak használja azt. Vagy még a program van ( az a 100 szörnyes ) vagy tolja valakivel a harcot.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #47 Dátum: 12 jún 01, 17:19:43 »

A múltheti fejezetet csak feldolgoztam, de a hetit, hogy fogom?  Lehánylak  Mavis megint betolta a "Fairy Tail sikeréért mindent arckifejezést" és szívfájdalom nélkül odaadta Kanának a Fairy Glittert.... már megint. Nevetséges a dolog és ez szerintem már szánalmas húzás volt. Pedig Kenton, te már előre tudtad, hogy ez lesz.  Nevet

Egyébként szerintem még mindig szörnyeznek valószínűleg esélyegyenlőség kedvéért, de a Fairy Tail-A megkapta a 10 pontot. A következő fejezet címe meg ? vs. ? szóval az már tutira harc lesz, lehet ez is az már.

Update: MPF= Magic Power Finder, és a Következő fejezetben Laxus vs. Arukusei(Alexay) vagy a nyúl vagy a maszkos Raven Tail tag. A nyúl érdekesebb lenne ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 17:33:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #48 Dátum: 12 jún 01, 17:40:55 »

Bastian: Ezt honnan veszed mert extra pillantást vetettem a spoilerekre de nem találtam amit mondtál...ikszdé. Kínai ez nekem vagy japán de akkor se értem. Kana szerintem ezután mindig alkalmazhatja amivel elég táp lenne Nevet.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #49 Dátum: 12 jún 01, 17:45:09 »

A Mangehelpers Fairy Tail topikjában  elég sokan értik a szöveget, ők szolgáltatják az adott információkat.  Ha  Arekusei a nyúl lesz, akkor tuti dobok egy hátast  Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 17:47:03 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #50 Dátum: 12 jún 01, 21:38:12 »

Nem hiszem h a nyúl lenne az, inkább az a maszkos fickó, a nyuszi komának tuti vmi nyúllal kapcsolatos neve lesz Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #51 Dátum: 12 jún 01, 23:09:48 »

Gyerekek! Csak annyit mondok, hogy akkora troll momentum fog következni, hogy csak na. Holnap/Ma mikor kijön a fejezet érteni fogjátok: 9999  Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 23:10:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #52 Dátum: 12 jún 01, 23:41:35 »

Júj igazad lett bastian Nevet. Tényleg mekkora már ez ikszdé. 9999...ez nem semmi.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #53 Dátum: 12 jún 02, 09:24:54 »

Ahogy elnézem a raven is megtalálta a következő célpontját, csak gildartz meg ne tudja Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #54 Dátum: 12 jún 08, 11:43:02 »

Hm...ez a rész nagyon jó lesz Nevet. Milliana szerez 10 pontot a quatro ellen. Sabertooth is a blue pegasus ellen. Laxus megy a....khm...nos...a saját apja ellen? Érdekesnek bizonyul a hologrammok miatt is. A lamia kapja a Fairy tail A-t??? Komoly lesz mert szerintem wendy megy Mosolyog.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #55 Dátum: 12 jún 08, 11:48:04 »

Még a Raven bevonulásánál éreztem azt, hogy a maszkos Ivan lehet, de ugye láttuk, hogy ott ült a lelátón, ezért elvetettem a dolgot. Egyébként nagyon tetszik ez a csavar, mert teljesen szabályos, ugyanis nincs megtiltva, hogy céhmesterek ne vehetnének részt. Ivan mágiája meg valamilyen másolatokat alkotó mágia. Anno Gajeelal is egy kis papírfecnin keresztül beszélt még a Fairy Tail csatája arcban.

Vajon jön-e a Shelia vs Wendy avagy megtörténik a Gray vs Lyon leszámolás?  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #56 Dátum: 12 jún 08, 11:52:50 »

Kiigazítalak mert a céhmesterek részvétele megvan tiltva a versenyen. Mosolyog
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #57 Dátum: 12 jún 08, 11:57:16 »

Igazad van rini, tévedtem.  Nevet
Akkor kíváncsian várom a magyarázatot...  Kúl

Megjegyzés: Ha Macao maradt volna a mester, akkor Makarov nyugodtan indulhatna ikszdé

Érdekes, hogy Millianna ilyen könnyen nyer a Quatro Kutyulis Seemes ellen, holott neki van a legnagyobb támadóereje a guidebook szerint a csapatból. Bacchusét nem ismerjük. Ráadásul a Quatro Kutyulik elég gyengék és még így top 8 céhbe benne vannak.

Gray meg milyen pipa, hogy Rufus jobban nyomja az alkotó mágiát , mint ő  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 12:06:24 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #58 Dátum: 12 jún 08, 13:36:46 »

Honnan veszitek hogy Ivan a maszkos csávó? Megnéztem a spoiler képeket de nem derül ki belőle.  Inkább arra tippelnék hogy ez valamilyen Geminiéhez hasonló mágia lehet.

Milliana igen is erős =) Amikor először láttuk olyan mágiát használt ami blokkolta az ellenfél mágiáját. Lucy és erza ellen is használta. Ha valakit eltalál azzal a cicás ostorral és körbe tekeri vele nem tud varázsolni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 13:39:33 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #59 Dátum: 12 jún 08, 13:59:29 »

Onnan vesszük, hogy Ivan a maszkos csávó, hogy konkrétan az Alexei néven ismert maszkos ember nem is létezik. Ha jól megnézed a spoilert látszik, hogy a közönség azt az illúziót látja, hogy Laxus és a maszkos harcolnak, miközben már az egész Raven Tail lent sorakozik Laxusszal szemben. Ekkor a maszkos felfedi magát, és hopp Ivanka van a színen.

Nem Milliannát szóltam le, mert tisztában vagyok a mágiasemlegesítő erejével  Mosolyog
Csupán a Quatro Kutyulik lealázása nem tetszik. Bacchuson kívül az eddigi teljesítményük majdnem egyenlő a nullával.
Remélem még mutatnak valamit.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 14:06:18 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!