24 jún 16, 03:38:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852387 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12330 Dátum: 16 jan 04, 15:32:38 »

Esélyesebbnek tartom, hogy nem Lucy anyja ölte meg Brandish mutterját, hanem fordítva.
Naplózva

"I believe i can fly"
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12331 Dátum: 16 jan 04, 17:26:20 »

Ez a baj a 1-2 hetes szünetekkel. Én a spoiler alapján sokkal menőbb belépőre számítottam Aquariustól nem pedig arra hogy: csá, mizu?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12332 Dátum: 16 jan 04, 19:19:05 »

Ha igy vissza tud jönni minden csillag szellem akkor Lucynal minden egyes kulcsot szét kell törnie es jöhet Spirit King Ördögi

Mondjuk Mard Geert se tudta kinyirni, márpedig ha olyan erős hiába volt "itt" keveset, lazán ki kellett volna végeznie Mosolyog
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12333 Dátum: 16 jan 04, 19:24:06 »

Ha igy vissza tud jönni minden csillag szellem akkor Lucynal minden egyes kulcsot szét kell törnie es jöhet Spirit King Ördögi

Mondjuk Mard Geert se tudta kinyirni, márpedig ha olyan erős hiába volt "itt" keveset, lazán ki kellett volna végeznie Mosolyog

Nem igazán veszed figyelembe hogy Lucy 3 aranykulcsot idézett meg egyszerre és mivel szorult a hurok Aquarius javasolta hogy idézze meg a Királyt mivel csak az tudja megidézni Őt aki 3 kaput egyszerre képes kinyitni. És itt mondja hogy áldozza be az kulcsot. Ha olvastad végig a mangát láthatod mennyire kimerítő ez a fajta idéző mágia. És itt jön a poén hogy a nagy és hatalmas Spirit King, Lucy erejéből volt itt és támadott mint minden más csillagszellem. Szóval azért tudott "csak" annyit tenni ami végül is a világ megmentése volt, mert ha az Alegriát nem oszlatja el a fénnyel akkor mindannyian *csúnya szó* volna  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 19:25:48 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12334 Dátum: 16 jan 04, 20:20:15 »

Most csak akkor tudja megidézni ha mar 3at meg idézett vagy olyan tudja kinyitni aki egyszerre 3at is ki tud nyitni?

Mert ha az utóbbi akkor szerintem félre értettél Mosolyog ha teljesen kimerülten 5-10 percig ott tudott maradni a Spirit King akkor Lucy ereje teljében ha megidézné akkor ha már csak egy sprigant ki ütött mar megérte... Regenoldik Lucy aztán ujra.. Ha mar a szellemek lazán mászkálnak kulcs nelkul Mosolyog


DE ha ki kell merulnie Lucynak végülis akkor is megéri... Legalább a sima katonák közül megöl vagy ezret az is boven jo Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12335 Dátum: 16 jan 04, 20:29:32 »

Az tudja megidézni, akinek van akkora ereje, hogy egyszerre hármat is ki tud nyitni.
Amúgy Tilon Marin nem menekült el...ott van a fogdában. Nem?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12336 Dátum: 16 jan 04, 20:29:40 »

Érdekes, hogy Marin lelécelt. Semmi magyarázat vagy harc nélkül. Simán el kellet volna tudnia intézni Canát és Lucyt.
...

Marint lecsapták és becipzározták. Ott fetreng a dutyiban.

...
Amúgy Aquarisz, most tök lazán megjelenik. Komolyan miért vannak kulcsok, mikr azok nélkül is kénye-kedve szerint jár át az összes?

Az az összes csak egy, Loki. És ő már Karennél is ezzel vadított.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12337 Dátum: 16 jan 04, 21:00:01 »

A Király megidézéséhez el kell törni egy aranykulcsot, amihez a legjobban kötődik, szóval nem mostanában lesz. Nevet

Óhh, tényleg úgytűnik átsiklottam a keskeny panel mellet. xD

Viszont nemcsak Loki, hanem Virgo és Horologium is jöttek már maguktól.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 21:02:28 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nekrooo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #12338 Dátum: 16 jan 05, 12:02:09 »



Az az összes csak egy, Loki. És ő már Karennél is ezzel vadított.



Ha(!) jól emlékszem, Virgo is jött már át magától, és Capricornnak sem volt csillagmágusa.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12339 Dátum: 16 jan 05, 13:44:45 »

De, Capricornnak volt, Zol...akárki. Ő bitorolta a testét. Őt ütötte ki belőle Loki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12340 Dátum: 16 jan 05, 19:10:53 »

Virgo a 3 hónapos edzés első napján bukkant fel.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/262/4

Horologium meg már magától megmentet egy csomó mindenkit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #12341 Dátum: 16 jan 05, 20:16:13 »

Ha jól emlékszek akkor ha maguktól jönnek át a saját mágikus energiájukat fogyasztják és ezért nem szoktak nagyon át császkálni kivéve ha szükség van rájuk vagy a kedvük olyan Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12342 Dátum: 16 jan 05, 20:16:49 »

467. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/5
Lehet ez is alkotó mágia lesz, "Machine Make". ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/9
Dimaria kardja meg talán olyan multifunkciós fegyver lesz, mint a Sylph Labirint-os kincsvadász kardja.
Furcsa az a csodálkozó fej Kagurától. ^^" Amikor a kínai scant néztem, először azt hittem, hogy aztért kerekedik el ennyire a szeme, mert Dimaria valami érdekeset mond.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/12
Remélhetőleg animében kapunk majd pár képkockát arról, hogyan intézték el Marint. Hiszen csillagmágiával nem lehet. Kana meg akármennyire is dörzsölt, ezért nehogy legyújtson már valakit, akit Natsunak és Gray-nek nem sikerült.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/21
Valami egy kicsit furcsa a rajzolásban... vagy csak nekem tűnik úgy, hogy Aquarius "hal része" egy kicsit túlságosan is hosszú, még úgy is, hogy egy része a vízben van?
Lesz mit megmagyarázni a következő fejezetben. Kezdve azzal, hogyan jelent meg Aquarius, mi is történt a kulcsával, stb. És talán még x777.7.7-ről is hallunk valamit. Viszont ha ez a dátum felmerül, akkor lehet, hogy END is szóba kerül.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12343 Dátum: 16 jan 05, 22:58:49 »

Amit linkeltetek, hogy Virgo a szigetes edzés alatt megjelent, pár oldallal később mondja, hogy a szellemkirály küldte őt, ergo nem tartom kizártnak, hogy jelen esetben is Ő küldte a segítséget Lucy számára. De kerek képet majd úgyis csak jövőhéten kapunk...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12344 Dátum: 16 jan 05, 23:03:20 »

Király lenne, ha END valahogy feljönne a beszélgetésben.

Mindenesetre még két komoly gondom volt a fejezettel, és erre most jöttem rá, hogy magyarul olvastam.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/13
Ez mekkora hülyeség.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/17
Nyilván. Mert ha ennyire tisztelte, nem kérhette volna csak úgy simán vissza...De mindegy, ez csak most jutott eszembe, ezt már írtam feljebb is, hogy mennyire gyenge sztori ez Brandishtől.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/5
És az, hogy én ezt a csávót mennyire nem tudom komolyan venni azóta, amióta olyan hirtelen hozta be, hogy nem tudok másra gondolni csak arra, hogy hirtelen, légből kapott karakter, csak azért, mert az eredetije szánalmas lett.

Mindegy, ez a fejezet nekem nagyon nem jött be. Remélem a következő jobb és érdekesebb, ill. komolyabban vehetőbb lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!