24 szep 24, 22:19:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1985875 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11730 Dátum: 15 szep 29, 14:44:48 »

Nah, végre én is tudok írni.
Ez a fejezet rohadt jó volt! Nevet ...Egészen addig amíg CheaTánia be nem toppant. Nem tudom miért, de sosem fogom már megszeretni. Azután, hogy Tenrou sziget óta egyfolytában csak papol, és a "benne élő fény által" lekevert egy öklöst egy ereje teljében levő démonnak, mikor normál esetben mozogni is alig tudhatott volna, valahogy képtelen vagyok bármiféle pozitív véleményt mondani róla. De azt el kell ismernem, a páncéljában látni jó volt és badass lett a fél oldalas kép róla.
Azért az Elsőt mégsem lepte meg annyira, ha már volt rá terve. Nevet
Freed pajzsa tök jó ötlet volt, szeretem, hogy Mashi egyre gyakrabban kihasználja a többiek képességeit.
Hajó+sárkányölő... Nem vicces, de jó poén. Nevet Am a Blue Pegasus hajója direkt úgy volt megépítve -vagy valami ilyesmi-, hogy ne legyenek rajta betegek.
Ajeelnál nem lenne jó pont, hogy megint menekülnie kéne, szóval ez a lehetőség kizárva. Szóval vagy legyőzi Erza, amire kb 0,00001% az esély, vagy Ajeelnek bukta. Bár most kivételesen nem bánnám, ha feltörölné CheaTánia vele a padlót, mert idegesít a homoksrác. Ha meg Erzának kampec, akkor nincs is milyen háborúról beszélnünk. Nem csak az olvasóknak, de a FT-seknek is Erza az a bizonyos ember, aki ha kikap akkor oda minden remény. Nyelvesít
Amit a korábbi fejezetnél nem tudtam leírni, de már megemlítették, hogy ez tuti valami elterelés. Bár ötletem sincs, hogy először hova is szállingózna el Zeref, de biztos nem a totális támadással kezdi... Arra nem emlékszem, hogy ha  lerombolják a Tenrou fát, akkor az csak akkor van hatással az FT tagokra, ha a sziget közelében vannak?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11731 Dátum: 15 szep 29, 18:48:08 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/2
Akkor szedjük össze a labdákat! Kisasszony, a bemelegítő felsőjébe is rejtett kettőt? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/3
Balról a 3. nagy zaj alatt az a Fairy Hills épülete lenne?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/12
Az oldal első, kisebb képe alapján azt hittem, hogy csak valami izmosabb vállról indítható páncélököl szerőség lesz a fegyver. De a nagy képen nagyon menő lett a csúzli. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/14
Nem is tudom, melyik károsabb...? Ha egy viszonylag keskeny sugarú, de erős mágiasugár elporlaszt 5-10 hajót, vagy ha Ajeel szétbontja a sugarat, és gyengébb, de sokkal több kis sugár egy csomó hajót totálkárosra lő...? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/15
Jé, Gajeel menőzik az előtérben, és nem Natsu. Nevet Mondjuk, érthető ha ő a Repülő Sárkány szakasz vezetője, hiszen Wendy még fiatal és viszonylag tapasztalatlan, Natsu pedig nem az a vezető típus... ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/16
Az még hihető is, hogy a három félnótás elfelejti magáról, hogy nem bírják a járműveket, és a menő belépőből rókaidomítás lesz, de hogy Tündér Taktikus Mavis elfelejtse...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/19
Sosem voltam egy nagy Erza-rajongó. Volt pár jó poénja, és a háttértörténetének megismerésével sokkal kedvelhetőbb lett a karaktere. Csak sajna Mashima-sensei mindig szimpla kardvívással vagy ökölharccal viszi győzelemre. Pont olyan képességekkel, aminek egy "mágushoz" semmi köze. Ennél még az is jobb lenne, ha a különböző tulajdonságú páncéljai és fegyverei kombinálásával és taktikázással nyerne... Valahogy úgy, mint a Nirvána történetszálban Midnight ellen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11732 Dátum: 15 szep 29, 20:52:22 »

Hát igen, nem tudom megérte-e a nagy taktikusról ekkora f***ságot állítani, hogy elfelejt egy ilyen dolgok csupán azért, hogy Erza kaphasson egy badass belépőt.

Ezen a téren észhez térhetne már Mashima és kirugdoshatná Erzát meg Natsut a reflektorfényből majd a helyükre rakhatná mondjuk Lucyt akit a manga eleje óta szopat.Akár a leglebutítottabb és egyben kedvenc karakteremet is berakhatná, de gondolom Mirajane szintjének mindig az Erza mínusz kettőn kell állnia  smirksweat

Egyébként ezután:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/418/27
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/418/30

Natsut is szívesen néztem volna de,
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/419/10 4. kép
Ez visszahozott minden hate-t  Ördögi ikszdé

Mondjuk ha Natsu nem úgy nyer, hogy szétfejeli az ellenfelet nulláról nakam power up-al az már nekem haladás.
Chakrát adom, ha ilyen módon hozná ki Erzát Mashima akkor élvezném a harcot Nevet azt fel se hozom, hogy veszít mert ez még mindig FT és még mindig Erza.

Igazából ezen a kettőn kívül bármelyik másik karakter bármit, de tényleg bármit mutat akkor engem azzal már megvesz Mashima.  Nevet Meg Mirajane mellett Makarovot bírom a legjobban úgyhogy tolhatna egy kritikusabb helyzetben egy Tenrou féle ellentámadást Nevet lehet önismétlőn jönne ki az egész de az a jelenet az egyik kedvencem az egész sorozatból Nevet

Az a baj, hogy számomra az élvezetesebb jeleneteket el tudja rontani az amikor egyes karakter nagyobb pillanatai után mindig Natsuhoz ugrunk vissza.Tekintve, hogy nem a kedvencem mindig lelomboz kicsit Nevet Végül is ő a főszereplő, ez az egyik véglet a másik meg a Bleach ahol a főszereplő évekig (durván) nem jelenik meg ikszdé
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11733 Dátum: 15 szep 29, 21:53:06 »

Mavis elfelejti a sárkányölők betegségét ,ez most komoly ?
Azért voltak kellemes meglepetések , Fried pajzsa és Viska Jupiter akciója kifejezetten tetszett ,jó hogy a mellék karakterek  is villantanak  valamit Yóóóó.
Ajeelt  Ezra vagy nehezen v. segítséggel tudja legyőzni ,azért jó volna ha kispadra kerülne egy időre utána  , hogy hitelességet  kapjon a 12 pajzs.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 30, 08:07:06 írta BRON94 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11734 Dátum: 15 szep 30, 07:14:52 »

Alapvetően Erza és a páncéljai ellen Ajeelnek esélye sem lehet. Másrészt a fene sem tudja, hogy milyen módon készítik igazából Erza fegyverzeteit. Így akár lehet már Ajeel képességei ellen is egy páncélja. Láthatta már harcolni és így felkészülhetett rá. A Yamagata páncél pedig alapvetően minden mágus ellen bevethető azzal, hogy megváltoztatja a mágia tulajdonságait. Engem az nem zavar ha győz ezeket tudva. A gondom akkor lesz ha ezek nélkül győzné le.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11735 Dátum: 15 szep 30, 17:12:25 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/454/17
Amúgy itt az első gondolatom minden vicc nélkül az volt, hogy Mihawk volt az Nevet
De hát, ha nincs ló, jó a szamár is kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 30, 17:13:07 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11736 Dátum: 15 szep 30, 20:31:15 »

Arra kíváncsi leszek, hogy gyilkolnak-e majd az  FT-se, mert eddig csak démonokat öltek. (Ha most Erza nem ölte meg a közkatonákat, mert azok a vágások halálosnak tűnnek). Mert ha már háborúról beszélünk, akkor ne fogják már magukat vissza az FT-sek, hogy ne végezzenek az ellenséggel, mikor azok az életükre törnek.

Amúgy most látszik, hogy a manga eleje óta mennyit nőt az erőszint, hogy anno Erza majdnem belehalt, hogy felfogta a Jupitert, Ajeel, meg simán hárította fél kézzel.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11737 Dátum: 15 okt 01, 16:27:44 »

Nem hiszem, hogy megölik őket. Eddig sem haltak meg az ellenségek, vagy csak nem volt kiemelve, hogy hullik véglegesen az aprólék.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 16:34:08 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11738 Dátum: 15 okt 01, 22:53:44 »

Valószínűleg csak kiütötte őket, ahogy mindig. Ezen én nem akadnék ki, nem várom el a FT-től, hogy most elkezdjen öldökölni. Ez sosem volt rá jellemző.
Normális, érdekes csatákat várok el tőle, ez valamikor még jellemző volt rá. Mosolyog

Szerk.:
Amúgy újra átlapozva a fejezetet, arra a következtetésre jutottam, hogy a 12 pajzs szét lett szóra a kontinens területére, mindegyik a saját egységével. Nézzétek meg azokat az embereket, akik a hajón vannak, mint tipikusan sivatagi ruhát viselnek, vagyis ami Ajeelhez passzol, gondolom mind alá tartoznak (ugyanúgy, ahogy az a teret használó csávó Brandish alá). És ha csak a saját egysége van itt, akkor nem hiszem, hogy ez előörs lenne...inkább egy egység, a 12-ből.
(Belegondolva, ennek semmi köze ahhoz, hogy a saját egysége van vele, és nem egy random sereg Nevet Áh, ez hülye magyarázat. Mindegy, a lényeg, hogy szerintem mind szét lettek szórva, a kontinens különböző pontjaira, így ha el is intézik Ajeelt, futhatnak tovább, menteni a többieket, akik biztos, hogy jobban megszenvedik a támadást, mint ők. És ez érdekes helyzeteket szülne...persze a végén csak egy helyre kéne kerüljenek újra, legalább a főcsapatnak...szal nemtom, igazából csak hangosan gondolkodom Nevet Bocsi  smirksweat )
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 23:16:59 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11739 Dátum: 15 okt 02, 14:12:37 »

Jon97:
Szerintem is valami  ilyesmi lesz a forgató könyv ,hogy most leverik Ajeelt aztán szétszórod-nak hogy a többi egységet is le verjék .Ez jó anyagot adna a követező  fejezeteknek. Mosolyog
 
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 02, 14:16:52 írta BRON94 » Naplózva
Topi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #11740 Dátum: 15 okt 02, 19:16:39 »

A rész elolvasása után egyébként nekem is az volt a gondolatom, hogy a spriggan 12 most szétoszlott a kontinensen egyetlen célból: az ottani céheket megsemmisíteni. Mert külön-külön még egyszerű őket szétverni, de ha egyesülnek, az már zavaróbb. Plusz, ha szétverik őket, akkor az FT támogatás nélkül marad. És egy másik céhet még csak-csak, de egy teljes birodalmat leverni nem valószínű, hogy képesek lesznek, még ők sem.

Erzáról csak annyit, hogy ő Erza. Egy ideje már nem lepődök meg vele kapcsolatban semmin se  Nevet Ettől függetlenül én bírom Nevet A mostani harca szerintem szintén győzelem lesz, de a nehezebb fajtából, elég lestrapált lesz a végére. Bár azt hozzátenném, hogy én Ajeelt tartom eddig a leggyengébb tagnak, szóval ja, lenézem kicsit  >.<# bocsi.

Aminek személy szerint nagyon örülök, azok a mellékszereplők. Nem tudom, hogy miért van ez nálam, de majdnem minden történetben egy-egy mellékszereplőt jobban kedvelek, mint magát a főszereplőt  smirksweat  és szinte minden történetben pont ők azok akiket hanyagolnak  Neeem Ezek után végre felüdülés volt látni, hogy a mellékszereplőket is érnek valamit, illetve hogy erősödtek, nem ragadtak meg a történet eleji szintnél. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 02, 19:18:22 írta Topi » Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11741 Dátum: 15 okt 02, 19:36:01 »

Mashima twitterén azt írta hogy a kövi fejezetben egy váratlan fejlemény történik.Én arra tippelnék hogy Erza ha nem is kikap mivel azért vannak ott még páran ,akik segítenének, de egy rövid harcba alul marad.Ennek örülnék mert akkor ez a Spriggan 12 tényleg nem kispályás Nyelvesít De persze bármi más is lehet ez a "váratlan fejlemény" .
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11742 Dátum: 15 okt 02, 20:09:57 »

Ja, remélem Mirajane marha keményre gyúrta magát.Mert konkrét edzés, de mégcsak harcban edződés nélkül is majdnem ott volt ahol Erza.Akkor most ha kigyúrta magát bikábbnak kellene lennie mint ő.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11743 Dátum: 15 okt 03, 08:06:41 »

Az a baj, hogy csak kellene lennie.Erza nem fog veszíteni.Ő Erza.Max félbe marad a harc és máskor fejezik be.Az is lehet, hogy úgy szakad félbe, hogy Erza áll vesztésre és akkor lehetne írni "veszített volna ha folytatódik a harc", de ez sem lenne helytálló mivel nulláról is összeszedte volna magát.Mirajanet szeretném a legjobban látni de biztos vagyok benne, hogy megint lebutítja Mashima, de ezt már leírtam.Az ő erőszintje mindig Erza-2.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11744 Dátum: 15 okt 03, 11:49:37 »

Ha már olyan sokan akarják veszíteni látni Erzat, akkor úgy lehetne megoldani hogy, Ajeel ellen nyer de amikor már megnyugodna mindenki és örülne akkor, Acnologia megjelenne mögötte és a földbe verné (meghalni úgyse fog).
Ez szerintem elfogadható lenne mindenkinek csak, korai lenne őt előhozni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!