24 jún 16, 07:54:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853054 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11550 Dátum: 15 szep 07, 19:58:03 »

Natsu nem olyan okos hogy összerakja a dolgot :DDD

szomorúú :'( Zerefnek minimun annyira utálnia kell Mavist, mint amennyire szereti, és így van ez Natsuval is. Zeref az antihősöm lett. <3 Lova ya babe
 Amúgy nem Rómeo és Julia a sztorijuk, szerintem Mavis annnnnyira azért nem szerette Zerefet, egyszerűen csak félt és kétségbe esett, hogy egyedül marad és az amit érzett Zeref iránt mikor találkoztak biztos hogy nem szerelem volt.

Erről a fejezetről nem lehet sokat dumálni, tényleg egy tipik átvezető volt.
Na de Purehiton meglepődtem, hogy ennyire átfogóan tanulmányozta Mavist és, hogy pont miatta lépett a fekete mágia rögös útjaira. Mavis amennyire ártatlan kislányka, olyan mély és "gonosz" befolyása van a dolgokra.

Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11551 Dátum: 15 szep 07, 20:25:31 »

Amúgy nem Rómeo és Julia a sztorijuk, szerintem Mavis annnnnyira azért nem szerette Zerefet, egyszerűen csak félt és kétségbe esett, hogy egyedül marad és az amit érzett Zeref iránt mikor találkoztak biztos hogy nem szerelem volt.
Nem is pontosan R&J történetére gondoltam, csak arra utaltam, hogy drámában az piti ehhez képest.
De, persze, szerelem az nehezen lehetett, legalábbis ha legalább ilyen téren figyelembe vesszük a valóságot. Viszont mindketten kijelentették, az ő "szavukat" meg nem vonom kétségbe. ikszdé
Nekem még mindig az az érzésem, hogy történt még valami. Elvégre most Zeref abban a tudatban hagyta ott, hogy ő max a föld alá fog mozogni egy koporsóban. A NMJ után meg nem lepődött meg, és azelőtt mindketten tudták, hogy a Tenroun van a drága Zerefünk.
Viszont ezek után gondoltam rá, hogy ez az Ancselam nagyon szereti kínozni az embereket. Még amikor meg kellett volna halnia Mavisnek, akkor is hagyott benne valami életet.
Zeref is évszázadokon keresztül bűnhődött azért, mert visszaakarta kapni az öccsét, de az elmélet kidolgozásán kívül mást nem is csinált.(Na jó, csak még nem.) Erre most mindenkit meg akar ölni... Gratulálok Ancselam!
Egyébként ha a Fairy Heart végtelen mennyiségű mágiával rendelkezik, akkor Zeref feltámasztós elméletéhez nem is kéne emberáldozat? Vagy esetleg valamit félreértettem?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11552 Dátum: 15 szep 07, 20:33:42 »

Egy kicsit belemagyarázás ízű volt ez a fejezet, de végül is, Mashima-sensei elég jól megoldotta.
A lacrima a céh alatt kicsit sántít, de egye fene, ennyit elnézek. Nevet

Azon néztem egy sort, ahogy Zeref ledobta Mavist, mint egy zsák penészes krumplit. o.O Aztán beugrott, hogy a fekete mágus most "semmibe se nézem az emberi életet" módban van, mert máskülönben kb. az egész város kihalt volna körülötte...

De arra még mindig nem kaptunk választ, hogy a szellem Mavis "hogy jött létre"?

Natsu karjával kapcsolatban én arra tippelek, hogy vagy egy sárkány karjává, vagy egy démon karjává fog válni. Vagy egy sárkánydémon karjává. ikszdé
Vagy azon a karján akarattal is tudja aktiválni a Dragon Force-t. Ha jól emlékszem, az első generációs sárkányölők közül magától senki nem képes rá. Csak ha felzabálja valakinek az erejét.

...
Egyébként ha a Fairy Heart végtelen mennyiségű mágiával rendelkezik, akkor Zeref feltámasztós elméletéhez nem is kéne emberáldozat? Vagy esetleg valamit félreértettem?

Az R-rendszerhez azért kell egy emberi áldozat, mert kell egy test, amit az ethernano lebont, majd a felélesztett ember testeként újjáépít. Legalábbis a Mennyország tornyos fejezetekben Gérard ezt mondta.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 20:36:38 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11553 Dátum: 15 szep 07, 21:15:33 »

Lehet tudja használni az etherias ereje egy részét

Lehet h E.N.D. Etherias alakja egy sárkány  Gondolkozik

bár eredetileg valahogy így képzeltem el  Nevet

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/db/ec/f6/dbecf67cbc30d7f03e5c4b4454efcae4.jpg

És előttem szóló tévedsz mert Natsu a Tartaros arc végén magától aktiválta a DF-et és azt se felejtsd el h Wendy most az előző arcban (az 1 éves kihagyás után) már magától használta a DF-et szal szégyen lenne Natsu és Gazille számára ha ők nem tudják
szerintem régen is csak a bennük levő sárkány miatt nem tudták használni
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #11554 Dátum: 15 szep 07, 21:39:01 »

Ha jól tudom akkor eredetileg az egyik oka, hogy a sárkányok a testükbe fészkeltek az az volt, hogy ne sárkányosodjanak el. És mivel már nincsenek bennük rájött az egy év kemény edzés lehetséges, hogy Natsunál elkezdődött a folyamat. Szóval szerintem nemfogunk nagy változást látni a kötés alatt max a bbőre már elkezdett ott pikkelyesedni és a harcok alatt ahogy nő az ereje onnan fog tovaterjedni.
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11555 Dátum: 15 szep 07, 21:47:58 »

Acnologiánál is láthattuk h teljesen emberi az alakja és egyáltalán nem pikkelyes

A pikkelyesedés (mint ahogy eredetileg is értelmeztem) a DF-re értendő

Vagyis egyre sárkányosabb lett a DF

Attól még teljesen emberi volt ő is
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11556 Dátum: 15 szep 07, 21:52:38 »

Szellem Mavis szerintem csak egy sima gondolati kivetülés, csak egy kicsit magasabb szintű. Siegrin/Gerard.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11557 Dátum: 15 szep 07, 22:57:06 »

Ha jól tudom akkor eredetileg az egyik oka, hogy a sárkányok a testükbe fészkeltek az az volt, hogy ne sárkányosodjanak el. És mivel már nincsenek bennük rájött az egy év kemény edzés lehetséges, hogy Natsunál elkezdődött a folyamat. Szóval szerintem nemfogunk nagy változást látni a kötés alatt max a bbőre már elkezdett ott pikkelyesedni és a harcok alatt ahogy nő az ereje onnan fog tovaterjedni.

Egyáltalán nem fognak sárkánnyá változni, hiszen pont ezért költöztek a testükbe. Ha emlékeztek, Igneel mondja Natsunak egyszer
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/413/10
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/414/11 itt konkrétan kimondja, hogy antitestek, amik olyanok mint egy oltás, reagálnak a "bacikra". Ha a DF a baci , és az átváltozás a szövődmény, akkor valszeg megakadályozza, szóval szerintem egyáltalán nem fognak átváltozni. Különben miért lettek volna x éven keresztül a testükben, ha addig összefogva, simán legyűrték volna Acnológiát? - közben leesett, hogy Grandine mondja Wendyéknek hogy Acnológia sárkányölő mágiája kitaszította őket a testükből Nevet

ez engem még mindig naaagyon izat. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/20
A sárkány lehet Acnológia DE szerintem lehet Natsu is, de ő lehet az ember is, de ő maga végülis nem ember ha azt nézzük, hogy Ő maga END. A halhatatlan pedig ezek után lehet Mavis is, de akkor az ember pedig Zeref aki maga nyilván nem lehet Nevet smirksweat

Áh a végén úgyis NAtsu-Zeref-Acnológia combó lesz.  Gondolkozik
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11558 Dátum: 15 szep 08, 07:30:22 »

Mikor olvastam az első oldalakat azt éreztem, mennyire szájbarágosan magyaráz, aztán legyintettem, mert jó az összegzés, átláthatóbb. Mosolyog
Mikor Zeref levágta Mavist ezzel a fejjel: http://www.mangareader.net/fairy-tail/451/4 - Nekem simán az jött le, hogy szegény már ezt nem bírja. Ennyi veszteség, magány, és még Mavis is...  Szomorú nem csoda, hogy bekattant, és öldöklésbe akar átmenni. Szomorú Pont mint Sasuke. Annyi szeretett embert veszített, hogy a végén úgy gondolta, ha ő maga löki el a számára fontos embereket, akkor kevésbé kell félnie, kevesebb lesz a fájdalom. Megkeményítették mindketten a szívüket. Mosolyog Mavis is látta, mennyire megviseli Zerefet ez az egész halhatatlanosdi, ezért teljesen átérezte a helyzetét. Mosolyog Azt nem értem, mi a fene változhatott, hogy Mavis most így áll Zerefhez. Neeem De jó, nyilván nem fog rábólintani az öldöklésére, de azért mégis, na......

Itt pedig igenis nagyon annak tűnik a dolog, hogy Mavis nagyon szereti Zerefet. És nem úgy, mint akit sajnálunk, vagy mert megijedünk valamitől és támaszkodni akarunk valakire: http://www.mangareader.net/fairy-tail/451/18 - Ezt nálam Juvia kirohanása is bizonyítja. Nevet Mint egy kiskommentár. Mosolyog

Gajeel mondata meg...  Ámor Ámor Ámor Hehe.

A végén pedig már meg sem lepődtem. Na, ki az, aki feltüzelve megmondja a frankót? Naná.... Mindig így zárul a Fairy Tail, egy kis lelki tuninggal. Nevet Megszokott, valahogy nekem ez kiszámítható volt.

Natsunak az a kar meg Hasirama sejtjeiből lett.  Ördögi Ördögi  Faceg
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11559 Dátum: 15 szep 08, 13:32:10 »

Jó kis fejezet volt ikszdé És végre  jöhetnek a harcok. Vajon lesz még egy arc vagy több is? Gondolkozik
Viszont van amit nem értek. A mangapanda azt mondta Natsu:"secret technique"  ,  viszont mangastream ezzel szemben  "my secret weapon, my right arm" ezt mondta. Na most akkor melyik a helyes, mert bizony a kettő lehet máshogy értelmezni. Gondolkozik Kúl
Nagyon várom a következő részt és hogy végre lekerüljön az a kötés Ördögi
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11560 Dátum: 15 szep 08, 13:56:36 »

sasa87:
A kettő közül a mangastream-nek hinnék jobban, de a legmegbízhatóbbnak a VIZ fordítást mondanám. Viszont lényegében a mangapanda is ugyanazt írta.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11561 Dátum: 15 szep 08, 14:31:11 »

Értem Pirul Kúl Arigato Lemoon-san bow
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11562 Dátum: 15 szep 08, 14:52:55 »

451.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/3
Kicsit sem feltűnő egy fickó egy elalélt rongyos ruhájú lánnyal a karjában az egész városon át... ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/4
A már említett krumplis zsák eset...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/6
És innen a Spriggan császár név.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/8
Ez a céh alatti lacrima eléggé "rezgő léc". ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/9
Kicsit átalakult a hely: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/7

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/18
Hát, valahol megérthető Jet, Droy, Wakaba és Macao leesett álla, én sem számítottam egy ilyen mondatra Gajeeltől. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/19
Makarov meg mit szerénykedik? Nevet Pont az ő érdeme, hogy egy ilyen hely lett a céh. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/451/20
Már csak az kéne, hogy Mavis valahogy párhuzamot vonjon Natsu és Zeref öccse között. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11563 Dátum: 15 szep 08, 16:31:20 »

Szerintetek van köze a Fairy Heartnek a Grimore Heart-höz (tudjátok amit Happy és Charley pusztított el a hajón)?

Mit jelent v mi a Spriggan? Mert nekem nem sokat mondott az h ha Mavis a tündér akkor én a spriggan.

Zeref logika: Nem akarok emberek között lenni ezért megyek és építem tovább a birodalmamat. Ott nincs egy rakat ember?

Natsu képes használni a DF-et mert már használta a Tartarosban meg nem rég Wendy is használta szabadon szal biztos pont Natsu nem lesz képes rá

Ja meg Zeref ha nem értékelem az életet módban volt akkor miért mondta azt h nem kellett volna beleszeretnem? Ez igenis erzelemnek minősül.

Zereftől kedves azé h nem a szerelme meztelen testére hajt hanem a benne levő mágiára

Precht fel akarta támasztani Mavist. Nagyábból.

Akkor miért nem kapott Ancselam átkából? Zeref hasonlóért kapott
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 16:34:41 írta AFR » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11564 Dátum: 15 szep 08, 17:03:40 »

A spriggan a kelta folklórból való, olyasmi, mint a tündér. Csak éppen ronda, enyves kezű és gonosz. ^^"

Wendy az Arc körül lévő, ethernanóval terített levegő beszívása után változott Dragon Force-ba (mint mikor Natsu a Mennyország tornyában evett az Etherionból, vagy a Nirvánán Gérard mágikus erejéből). Anélkül nem ment volna neki.

Tényleg. Mard Geer ellen Natsu magától váltott Dragon Force-ba. Ez el is felejtettem. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!