24 jún 15, 01:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 771 772 [773] 774 775 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1848578 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11580 Dátum: 15 szep 09, 13:48:09 »

Hát mondjuk érthető h tudathasadása lett miután Ancselam így kitolt vele
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11581 Dátum: 15 szep 09, 15:05:19 »

Ez az átok jó nagy kib@szás...
Zeref ha megbecsüli az életet, minden ember(és élőlény) meghal körülötte, ezért elakarja "felejteni" az élet értékét, így viszont tudatosan akarja megölni őket=Az átok előforduló mellékhatásai: tudathasadás (Ancselam  Faceg)
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11582 Dátum: 15 szep 09, 15:40:32 »

Érdekesség képpen új novel jelenik meg október 2.-án Oedo Fairy Tail címmel.Annyit tudok, hogy a Japá nsógunátus korában fog játszódni.Google-el nézzetek utána Nevet
https://40.media.tumblr.com/7956758174b07a86afa350668dc26243/tumblr_nudi22Zhsb1suffano1_1280.jpg

Megjegyzem fogalmam sincs mik voltak az előző novelekben, de ennek a képe valamiért bejön. Nevet
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11583 Dátum: 15 szep 09, 16:47:52 »

Amúgy h legyen haszna annak h létezik istenölő mágia Orga kinyírhatná ezt az Ancselamot mert a fickó tuti h egy elmebeteg szadista egoista istenség
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11584 Dátum: 15 szep 09, 18:22:41 »

Zeref mindenkit kiakar nyírni a Fairy Heart-tel, hogy csakis egyedül lehessen a világon és már senkit ne bánthasson  Ördögi Ördögi ...

No, ettől nevezik Ellentmondás átkának az Ellentmondás átkát. ^^" A legszörnyűbb, hogy akár mekkora ellentmondás legyen is, a végeredmény sajna így is, úgy is ugyanaz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11585 Dátum: 15 szep 09, 18:58:00 »

Amúgy h legyen haszna annak h létezik istenölő mágia Orga kinyírhatná ezt az Ancselamot mert a fickó tuti h egy elmebeteg szadista egoista istenség
Ezt pár oldal ota fejtelem ki, hogy nem is Zeref a fő gonosz hanem az a isten aki azt tette vele...... Gondolkozik
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11586 Dátum: 15 szep 09, 19:37:40 »

Ja én csak most kezdtem el itt írni és olvasni
a régieket nem olvastam vissza  Nevet bow
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11587 Dátum: 15 szep 10, 07:20:59 »

Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem már nagyon idegesít, hogy kezdetben a legtöbb shounen szereplőit, közösségét "egyszerűként" ismerjük meg, de ahogy halad a sorozat egyre jobban rájövünk, hogy náluk erősebb karakterek nem is lehetnének.
Még a manga elején a Fairy Tail "csak" egy mókás és bajtársias céh volt, de aztán jöttek a nagyágyúk: Mistgun, Laxus és később kiderült, hogy Erza is bitang erős (ok a megjelenésekor is látszódott ez már, de aztán bebizonyította, hogy ő is ott van, vagy legalábbis nincs sokkal lemaradva az előbbi kettőtől Nevet )
Aztán kiderült, hogy ennek a bagázsnak egy Gildarts-a is van és 3 nagyon erős céh mágiájuk. (Ezen kívül csak a GH-nak volt céhmágiája tudtommal, de az is csak a FT kopija volt, mondjuk most esett le nekem is a Grimoire Heart, mármint maga a szív a Fairy Heart utánzata Nevet )
Tovább folytatódott a sorozat, megtudtuk, hogy a céh alapítója halhatatlan és ő jelenti Fiore és talán az egész világ legnagyobb fegyverét, a főszereplő a főellenség egykori kisöccse és hát ráadásul egy sárkány nevelte fel. Szóval értitek. Alapból úgy mutatja a mangaka, hogy ez "csak" egy "közönséges" céh egy szövetségében és hogy a Balam szövetség és társaik milyen nagy fenyegetés, holott messze a Fairy Tail a legdurvább társaság már nagyon régóta. A Spriggan 12 sem fogja sokáig húzni, az tuti Nevet Meg hát a jók mindig győznek stb.

Ez csak azért mondom, mert nemrég tudatosult bennem ez az egész. Más shounenekben is ez van: Lásd Luffy, Naruto stb.
Jó lenne már egy olyan sorozat, ahol van 3-4 főszereplő, de egyik sem a prófécia gyermeke, egy legenda lélekörököse, a világot megváltó D klán utódja vagy egy szuper erős apa gyermeke. Értitek.


Ha jól tudom akkor a Bleach pont ilyen.
Jó kiderül a származása meg h ő minden létező faj egyszemélyben de az elejétől kezdve nagyágyú és nem átlagos.
Bár sztem maga Ichigo karaktere pocsék mert egy nyámnyila valami nem sikerül és rögtön sírok karakter.
És a legújabb arc meg nekem olyannyira nem tetszik h abbahagytam
Jól mondom?
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11588 Dátum: 15 szep 10, 08:18:05 »

Hát igen, Ichigonak nem nagyon van személyisége, egyetlen tulajdonság sem jut róla eszembe. A mostani szál már rohadalom hosszú és se füle se farka, nem is tetszik... De ez nem pont a FT topicba való.
Mellesleg nem kell idézned az egész kommentjét, max egy-két mondatot amiből kiderül, hogy mire is válaszolsz.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 08:20:04 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11589 Dátum: 15 szep 10, 08:22:53 »

Hát igen utólag nekem is leesett h megszűrhettem volna  Nevet
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11590 Dátum: 15 szep 10, 16:31:50 »

Jó volt, hogy meg lett  magyarázva hogy Prechtböl hogy lett Hádész (ami engemet mindig is érdekelt és örülők hogy ez a szál  el   lett varrva).
Yuriy halála még mindig egy nagy kérdőjel ,egyre valószínűbb hogy ő az 1.szent mágus .
Szóval ki derült hogy Ivan is használni akarta a fairy heart-ot , biztos ezért rúgták ki a céhből,vajon fog még szerepelni mert, elég rég eltűnt .
Elég sok minden meg lett válaszóla ,jövő héten kezdődhet a zúzás.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 16:33:35 írta BRON94 » Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11591 Dátum: 15 szep 10, 17:26:33 »

Hát Ivan eléggé leszerepelt szal nem hinném h visszahozza

Ami érdekelne h Precht miért váltott Purehitora mesterként

Ivan valszeg nem volt a céh tagja mikor hallott róla + Makarov dopta ki Ivant és ha ez lett volna az oka ak nem lepődött volna meg rajta h tud róla
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11592 Dátum: 15 szep 10, 18:37:36 »

Ivan még biztosan vissza fog jönni szerintem, de nyilván nem egyedüli ellenségként, hanem valami nagyobb kutya mellett. Nem érhetett véget így a szerepe. Sőt, nem lepődnék meg, ha feltűnne a háború közepén, hogy csellel ellopja a Fairy Heartot, vagy megkeverje a dolgokat, amikor nem rá figyelnek, erre bőven alkalmas lehet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11593 Dátum: 15 szep 11, 08:31:00 »

Hadésznak azt kellet volna csinálni, hogy amíg a kemény mag a Tenrou szigeten vizsgázik, addig elmenni a céhbe kiirtani az Ogrékat, ellopni a Fairy Heart-ot és akkor már megállíthatatlanok lettek volna. És aztán mehettek volna Zerefért, vagy épp ő ment volna el hozzájuk. Csak mondom. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11594 Dátum: 15 szep 11, 10:24:02 »

Szerintem Hades egyáltalán nem sejtette, hogy Zeref akarja a Fairy Heartot. Márpedig ők Zerefet akarták, aki meg ott volt a szigeten. Aztán még az sem biztos, hogy egyáltalán el lehet-e lopni ezt a cuccot. Elég komoly építményt húztak köré, ahogy láthattuk is, biztos vannak védelmi varázslatok, ki tudja. Oké, ha valakinek lehetséges is, akkor az biztos, hogy pont Hades. De az sem biztos, hogy mozdítható. Ki tudja? Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 771 772 [773] 774 775 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!