24 jún 02, 02:23:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1808025 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10995 Dátum: 15 jún 15, 16:37:43 »

Miért kéne power upp Natsunak? Most kapott, nem is akár mekkorát. Én egy Tenrou féle menetet tudok elképzelni: harcolnak a 12-vel, van aki eggyel, van aki többel (Natsu pl.), majd azt a császárt közös erővel gyűrik le, mint anno Hadest. Vagy szerintetek az a 12 pajzs, aki a császárt (emperor) védi, azok a legerősebbek? És az a bizonyos császár csak politikai vezető? Kétlem, hogy egy ilyen jellegű birodalom nem a legerősebbet követné...
És egyáltalán nem biztos, hogy Serena (ami amúgy tényleg női név...) az egyenlő Yuriy-al. Majd meglátjuk, lehet, de egyértelműen kijelenteni hülyeség.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 16:38:46 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10996 Dátum: 15 jún 15, 16:44:47 »

Óriási. Főleg a Juvia-Cana epizód Mosolyog
Gajeel meg olyan mint Piccolo a DragonBall-ban Mosolyog A stílusa is hasonló !
tetszik hogy végre (!) megtudunk valamit a Tíz Szent Mágusról.

De Serena (női név, amúgy Nevet) Isten haja borzalmas, meg hasonlít valakire a OnePiece-ből Mosolyog  ikszdé  smirksweat
Kínos ! ha ilyen fejem lenne, felraknám a  buszra és integetnék neki !
 Pojén
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10997 Dátum: 15 jún 15, 17:08:13 »

Bebaszna, már elnézést ha Natsu olyan erőse lenne mint a 4 Ishgali csóka. Nevet
Hozzájuk képest még Gildartz is kisgyerek. Nem véletlen hogy eddig egyik se szerepelt.
Bluenote meg egyáltalán nem volt Gildartz-al egy szinten. Ha Natsuék felérnének a 4 Ishgalihoz akkor semmi értelme nem lenne behozni őket a történetbe. Egyébként az Ishgaliak sima emberek szóval nem igazán kéne Zerefhez meg Acnologiához hasonlítani őket. Mavis, Zeref és Acnologia teljesen más szint. Viszont Yuriy barátunk tuti hogy nem véletlen hívják Istennek. Szerintem fog minket még érni jó pár meglepetés. És Natsut is párszor földbe döngölik majd, mert most nagy a pofija mert levert pár noname tagot de csúnyák szét lesz rúgva a hátsója. Legalábbis én erre számítok.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 17:09:15 írta Kuro25 » Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #10998 Dátum: 15 jún 15, 17:29:29 »


Bebaszna, már elnézést ha Natsu olyan erőse lenne mint a 4 Ishgali csóka. Nevet

Ha valamit, hát azt tudhatnánk mostanra, hogy egy jó nakama-powerup minden erőkülönbséget legyőz ebben a sorozatban. Egyébként annyit tudunk a 4 ishgali-ról, hogy sokkal erősebben mint az 5. aki nevetségesen gyenge egy Natsuhoz képest. Tehát simán lehet olyan erős mint ők.
Naplózva
DieHardy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10999 Dátum: 15 jún 15, 21:34:58 »

És esetleg az nem lehet, hogyha tegyük fel Serena = Yuriy és ő meg akarja védeni Mavist.. akkor direkt azért állt be hozzájuk, mert ugye ishgar elvesztette az arcot és az etheriont, így nemsok esély van rá, hogy megvédjék Mavist ezért úgy tervezi megvédeni, hogy miután megszerzik belső emberként.. vagy pont azért akarják a lument, hogy megvédje őt?
Ez csak egy feltevés Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11000 Dátum: 15 jún 16, 08:35:19 »

Én kicsit furcsálnám, ha Serena csak simán beépült volna. Márpedig azért, mert pont most volt ugyanez csak Gray-yel! Nem hinném, hogy ugyanazt eljátszaná kétszer Mashima. Oké Reboot van, de ez még túl friss ahhoz. Nevet Amúgy nekem bejön ez a SAO féle csavar, hogy a legerősebb jó igazából a végső ellenfél, vagy legalább a gonoszok oldalát erősíti. Mert ha úgy nézzük, akkor a 10 Szent Mágus is egy védelmi vonalként szolgál a kontinensnek, ami most ellenük fordult. Mintha csak az egyik adujukat vesztették volna el. Amúgy az a  két copf tényleg borzasztó ikszdé Lehet azért állt át, mert kigúnyolták. Nevet
A harmadik öreg papa, Wolfi kicsit meglepett a Take Overrel. Vajon mennyire lehet bika a kisöreg?

Bár nyilván ember, kötve hiszem, hogy Mashima behozna a történetbe még vámpírokat is.
Szerintem ő képviseli azokat a mágusokat, amik sok szerepjátékban ott vannak és elég erősek is, de eddig hiányoztak az FT-ből. A vérmágusok. Ha képes irányítani a vért, akkor nem lenne csoda, hogy a második helyet foglalja el.

Nem igazán van róla még infó csak egy kép volt Natsuról amiben dragonizálódott és ennyi.
Hirtelen nagyon felkapott lett a csak egy szárnnyal rendelkező karakterek. Shingeki no Bahamut, Owari no Seraph és most az FT film.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11001 Dátum: 15 jún 16, 13:37:56 »

A második Szent nem hinném hogy ember. Inkább valami nagy tünde mágus, bár lehet hiba a fül alapján ítélkezni, mert Hades-nak is hegyes lett a füle miközben azt a mágiát használta.

Kinézetről ítélve, az hogy olyan mint Drakula és akkor köze lehet a vérhez, mint vérmágus az jó ötlet Nevet. De ha megnézzük a OP-ban Dracule Mihawk-ot akkor már nem olyan valószínű hogy az lenne a helyzet.

És a hatalmas második Szent Mágusnak is fontos a mindennapi Ca bevitel  Pojén http://readms.com/r/fairy_tail/440/2816/21 - balra második panel Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11002 Dátum: 15 jún 16, 13:58:39 »

Szerintem egyértelműen valamilyen vámpír a 2. Én azt vettem észre, hogy érdekes módon a 3. neve viszont német, valamilyen módon az átalakulásos személyeknél előszeretettel használ a mangaka német megnevezéseket.  Lásd Elfmant és testvéreit. Szintén német névvel rendelkeznek.
 
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11003 Dátum: 15 jún 16, 14:55:43 »

Amúgy kíváncsi vagyok a 4 Ishvali erejére. Csak mert Warrod nem nagyon illetődött meg a két társától.  ikszdé Ha Yuriy lesz God Serena, akkor meg végképp meg tudom érteni, hogy nem tart tőle. Szerintem a 4 Ishvali kb egy szinten lehet erőben. Talán csak Serena az, aki kiemelkedik közölük.
Amúgy Jura már egy éve dolgozik a tanácsban, nem? Akkor mitől volt ennyire betojva, mikor megjelentek a Szent mágusok? Szegény Levy viszont szépen összecsinálta magát. ikszdé
Na és úgy tűnik lassan Luxus-t is összeszedi a bagázs és teljes lesz a csapat.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11004 Dátum: 15 jún 16, 16:22:41 »

Bebaszna, már elnézést ha Natsu olyan erőse lenne mint a 4 Ishgali csóka. Nevet
Hozzájuk képest még Gildartz is kisgyerek. Nem véletlen hogy eddig egyik se szerepelt.
Ez hülyeség. Luxus a mágiajátékok alatt BIZTOS, hogy jócskán gyengébb volt, mint Gildartz, és le tudta verni az ötödik szent mágust. Gildartz véleményem szerint simán ishgali szinten van, ezt már a mágiajátékok óta így gondolom.
És a mostani Natsu szerintem van Gildartz szinten. Szóval szerintem de, Natsu meg még páran (Erza, Gray, Luxus, talán Gazille) biztos, hogy van Ishgali szinten. Jó, valószínű, hogy Serena kiemelkedő, de a másik három szerintem kb. egy szinten van velük. És simán benne van, hogy Natsu majd kap Albarethben a képére (amúgy szerintem nem, majd mindenki fog nézni, hogy hogy lehet egy no name mágus ilyen erős, figyeljétek meg), de valószínűleg az Ishgaliaknak sem lenne sok keresnivalójuk ott, Serenát leszámítva.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11005 Dátum: 15 jún 16, 16:32:10 »

Igazából az a gond, hogy nem tudjuk a 4 ishvali közti erőkülönbségeket. Azt pl.: simán el tudom képzelni, hogy Gildarts és Warrod kb egy szinten legyenek. De a fene tudja, hogy Warrod és a 3., 2., 1. mágus között mekkora különbség van. Lehet, hogy nem sok, de az is lehet, hogy az első simán leverné a másik hármat együtt. Akkor viszont kicsit nehéz megmondani, hogy Gildarts a 4-ek szintjén van-e, mert nem mindegy, hogy melyiknek a szintjén. Azt viszont le merem fogadni, hogy jelenleg Natsu és Laxus is már Gildatrsal egálba vannak, legalábbis erő tekintetében.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 16:33:09 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11006 Dátum: 15 jún 16, 17:07:25 »

Igen, egyetértek. Mindenesetre nem hiszem, hogy e között a három között olyan nagy lenne a differencia. Az valószínű, hogy Serena kilógott közülük.
Amúgy ez a dragonizálódott Natsu ez nem csak mozis filler? Ha benne lesz a mangában is, akkor mi értelme volt Igneelék tetteinek? Bár amúgy baromi badass, de szerintem nagyon értelmetlenné tenné a sárkányokat ez a lépés.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11007 Dátum: 15 jún 16, 17:19:13 »

Szerintem meg kár erőszinteket nézni mert úgysem számít. Nevet
A Mágia Játékok kész vicc volt ezt még én is belátom. Jura vs Luxus mintha két ovis viaskodott volna.
Még a közelében sem volt a komoly harcnak. Szóval egyáltalán nem mérvadó. Ráadásul emberek gondoljatok már bele ésszerűen. Az Ishagiak nem tipikus tanács tagok akik csak azért vannak hogy vezessék a csürhét.
Ha Natsu, Gildartz meg Luxus egy szinten lenne velük Mashi nem hozta volna be őket, vagy már előbb megtette volna. Gildartz még talán talán, azon se lepődnék meg ha az Dracula a rokona lenne mert kicsit mintha hasonlítana rá csak ugye ez a csóka kimért és komoly mint Erza. Viszont szereti a piát, bár ki tudja mit iszik. Nevet Ami meg Kanára utal. Én amondó vagyok hogy nem véletlen a rangsor köztük is! Mind valami fontos természeti erőt birtokolhat. Warrod ugye a természetet irányítja, Dracula valszeg a vért aminek köze lehet valami mágia irányításhoz, mármint hogy másik erejét tudja pl kontrollálni. Az öregről halvány fogalmam sincs mi lehet az ereje még tippem sincs. De tuti hogy nem merül ki annyiban hogy átváltozik. Lehet hogy ő meg az állatokat irányítja fene se tudja. Nevet

Ráadásul Jura nem az a befosós fajta szóval tuti hogy nem véletlen rezelt be. Anno már volt róla szó hogy hiába tagja a 10 szent mágus brigádnak az első 4 Isteni szinten van a többihez képest. Szerintem itt páran túlbecsülik Jurát és Luxust is. És igazából a többieket is. Natsun kívül nem tudnék mást mondani akinek lenne egy halvány esélye bármelyik ellen a TOP 5-ből. Talán még Erza. A többiek eme két vademberhez csak kisgyerekek. Gajeel koránt sem annyira erős mint Natsu, Lucy és Gray dettó.

Igen, egyetértek. Mindenesetre nem hiszem, hogy e között a három között olyan nagy lenne a differencia. Az valószínű, hogy Serena kilógott közülük. Amúgy ez a dragonizálódott Natsu ez nem csak mozis filler? Ha benne lesz a mangában is, akkor mi értelme volt Igneelék tetteinek? Bár amúgy baromi badass, de szerintem nagyon értelmetlenné tenné a sárkányokat ez a lépés.

Egyébként a Serenát leszámítva a többi közt tuti nincs nagy differencia ebben én is biztos vagyok. Viszont kár lenne őket hasonlítani egymáshoz mert ahogy írtam fentebb az mágiájuk természete lehet csak más és nem a mértéke. Natsu dragonizálódásáról nem igen van infó ugye szóval nem tudni de kétlem hogy filler lenne. Ahhoz túlságosan durva lenne. Nevet Ráadásul Acnologiás harchoz tuti hogy kelleni fog valami ilyesmi erő. Értelmetlennek nem mondanám azért. Most hogy megléptek a sárkányok pont hogy megvan az esélye hogy sárkánnyá tudnak változni hisz Igneelék pont ezért voltak bennük nem? Nevet Egyébként nem mintha eddig a sariknak túl sok értelme lett volna. ^^'
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11008 Dátum: 15 jún 16, 17:52:52 »

-Szerintem a Jura vs Luxus pont jó harc volt, egyszerűen Luxus ilyen erős, ahogy Mavis is mondta. Túlszárnyalta már az öregapját, ez egyértelmű, márpedig ő sem épp kispályás Nevet
-Ishvaliak: Behozta őket Mashima, ja, de korántsem középpontban, szóval nem értem, hogy miért lenne gond, hogy ha Natsuék egy szinten vannak velük. Figyeld meg, a FT megint túl fogja szárnyalni mindenki várakozását, még a miénkét is.
-Lucyt ne haragudjatok, de én még mindig nem igazán tudom komolyan venni harcban...tudom, simán lehet, hogy már nagyon erős lett ő is, meg persze ott van a Király, aki nagyon erős, de mégis...szinte az összes harcában ki kell segíteni, legtöbbször kinzások célpontja, és amúgy is, az ő karakterének nagyon nem az erő a lényege. Más szerepe van. Szerintem.
-A sárkányok antitesteket gyártottak, és Igneel azt mondta, hogy most már szinte biztos, hogy sosem válhatnak sárkányokká. Mondjuk lehet, hogy Natsunak sikerülni fog...meg amúgy is, ha Acnologia is tudja változtatni az alakját, akkor miért baj az, hogy ha sárkányokká változnak? Nem értem, én pl. tuti örülnék neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 17:53:56 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11009 Dátum: 15 jún 16, 19:30:17 »

Szerintem se túlságosan  fontos a 4 Szent mágus. Behozta őket mint a korábbi tanácsot újraalkotó embereket a harmónia emg a béke miatt. Nem tudom nagyon elképzelni, hogy majd a frontvonalban fognak harcolni meg valszek az elcsámborgott elsőn kívül a többiek nemnagyon fognak szerepelni sem.

Az nekem meredek, hogy Gildartz rokona lenne a második forma én nem látok akkora hasonlóságot meg, hogy piált.... tejet ivott.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!