24 jún 23, 19:42:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 730 731 [732] 733 734 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1880390 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10965 Dátum: 15 jún 11, 01:24:01 »

Ezen az oldalon nagyon fogtam a fejem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/19
Ennél nagyobb hülyeséget nem is tehetett volna Makarov. Ez kb az volt, hogy megy egy az ellenség bázisára és elkiáltja magát, hogy "Én vagyok az egyetlen, aki aktiválni tudja a végső fegyverünket, szóval ha jót akartok magatoknak, akkor békén hagytok minket és hagytok hazamenni, mert egyedül jöttem!...

... ha nem, akkor el sütök egy fairy law-ot és ott rohadtok meg ahol vagytok." bye bye Komolyan nem csak OP karaktereket hanyagolják a mangában, hanem az OP varázslatokat is. Milyen hosszú lett volna a tartarosz arc is ha makarov lumenel való tökölés helyett elsütött volna egy law-ot, kb 3 oldal... law előtt - law közben - law után... Még az sem lehet kifogás, hogy de hát ott voltak a céh tagok, mert ezzel a varázslattal képtelenség team killezni.
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10966 Dátum: 15 jún 11, 09:14:49 »

Mint MINDEN OP képesség a hosszú shounenekben, a Fairy Law sem győzhet le mindent szerintem. Valószínűleg a Tartaros túl erős volt és Mard Geer kivédte volna valahogy Makarov képességét, meg hát a varázslatok még a történet elején úgy voltak hangoztatva, hogy nem túl effektívek az átkok ellen. Meg lehet nem is működik a Fairy Law démonok ellen.
Egyébként én is szívesen látnám megint, mert eddig majdnem 3szor volt használva, de ebből igazából csak kétszer lett, amiből csupán 1szer volt effektív...
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10967 Dátum: 15 jún 11, 10:58:07 »

Ez olyan mintha egyből atombombával akarnál támadni kb. Nevet Értelmetlen mert felesleges pusztítást csinálnál.
Ráadásul ha egyből beveti Mashi a Law-ot akkor nem lett volna harc és az se tuti hogy hatott volna a démonokra mivel ők nem mágiát használnak hanem átkokat. Nevet Lehetne sorolni ezer megoldást amivel gyorsan be lehetne fejezni egy harcot de akkor mi értelme lenne az egész mangának? Nevet

Csabi a szerelmetes párocskák úgyis csak a végén jönnek össze ezt most borítékolhatod. Nevet
Biscáék is azért lettek összehozva mert eltelt rengeteg év közben plusz ők nem főszereplők így jó kis tölteléket adtak a storynak.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:59:23 írta Kuro25 » Naplózva

KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #10968 Dátum: 15 jún 11, 14:03:20 »

Milyen felesleges pusztításról beszélsz? Pont erről van szó hogy csak az ellenséget üti ki..
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10969 Dátum: 15 jún 11, 14:24:11 »

Jah, de ettől függetlenül az összes eddigi történetszál hülyeség lenne, ha mindenhova bedobnák a Fairy Law-ot. Nevet
De egyébként az nem olyan mágia ami megsemmisíti az ellenséget? Mert a FT-nek nem az öldöklés a célja. Bár lehet rosszul tudom. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10970 Dátum: 15 jún 11, 16:32:44 »

A Law nem öli meg az ellenséget. Anno Jose is túlélte a támadást, bár említve volt, hogy még hónapokkal később sem épült fel belőle. A hatásáról viszont kétféle magyarázatot is kaptunk:
Az első szerint kizárólag a használó ellenségeit veszi célba. A második verzióban (Zero) viszont a gonoszt pusztítja el, mint pl.: Tenrou Jade.
Ezzel viszont egy érdekesség: Anno Laxus is használta a Law-ot a jelek szerint mellékhatások nélkül. Most vagy ő is 10 évet gyakorolta azt a mágiát vagy a zeros Law és a Fairy Law két különböző mágia.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10971 Dátum: 15 jún 11, 18:02:51 »

2 különböző. A zeros Law az csak simán "Law", míg Makarové és Laxusé az "Fairy Law". Valószínűleg emiatt vannak különbségek is.
Amúgy tényleg nyugodtan használhatnák gyakrabban, mert csak az ellenségeiket veszi célba és nem öli meg azokat sem, csak megöregíti, elveszi minden energiájukat, szóval csak simán kiüti jó sok ideig.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10972 Dátum: 15 jún 11, 19:13:08 »

Csak az a baj, hogy kell neki idő, amíg feltölt, szóval, ha csak nem várja ki az ellenfél, hogy milyen epic varázslatot készülnek használni, vagy nem kivégzéshez akarja bevetni, mint Laxus, akkor nem nagyon vethető be harcokban.  Meg Laxus elmondása szerint rengeteg varázserő kell hozzá, szóval ha megzavarják és félbe kell szakítani, akkor nagy hátrányban lesz a használó. Ezért is tuti nem használta Makarov az ellenség bázisán mert nem lett volna rá ideje.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10973 Dátum: 15 jún 11, 20:20:39 »

Csak az a baj, hogy kell neki idő, amíg feltölt, szóval, ha csak nem várja ki az ellenfél, hogy milyen epic varázslatot készülnek használni, vagy nem kivégzéshez akarja bevetni, mint Laxus, akkor nem nagyon vethető be harcokban.  Meg Laxus elmondása szerint rengeteg varázserő kell hozzá, szóval ha megzavarják és félbe kell szakítani, akkor nagy hátrányban lesz a használó. Ezért is tuti nem használta Makarov az ellenség bázisán mert nem lett volna rá ideje.

Pont ezt akartam én is írni. Meg mi az már hogy minden harcnál akkor használjunk FL-t mert azzal simán lenyomunk bárkit.
Akkor már ne is legyen manga mert fél oldal alatt vége minden harcnak. Nevet Ráadásul csak Makarov meg Luxus tudja használni szóval ja. Luxus ki volt ütve. Makarov meg szintén fetrengett valahol szóval nem igazán értem hogy jött egyáltalán szóba a Fairy Law. A mostani ARC-nál meg akármilyen badass is a Law 730 Céh ellen semmi esélye mire pislantana Makarov már halott is lenne. Nevet Ráadásul az FT-sek nem ölnek és a Law-val sem lehet ölni és ha véletlen valakinek van elég ereje akkor bukta is a szitut. Arról nem beszélve hogy nem  tudjuk hogy mindenkire hatással lenne-e, mármint minden mágiánál van erősebb ergo ha a másik térfélen van egy sokkal erősebb tag akkor Makarov hiába tol ezer Law-t is ha semmi hatása nem lesz mert erősebb az ellenfél. Anno Jose is élve maradt pedig előtte kapott rendesen már.

Egyébként a másik térfélen ha tudnak a 3 fő fegyverről akkor tuti hogy tudnak a Fairy Law-ról is és kétlem hogy attól rettegnének. Nevet Főleg mivel Makarov sem említette.

Milyen felesleges pusztításról beszélsz? Pont erről van szó hogy csak az ellenséget üti ki..

Szerinted? Ha egy tag eltolja a legerősebb támadását akkor az felesleges pusztítás nem? Itt nem konkrétan a Law-ra gondoltam amikor ezt írtam hanem arra hogy semmi értelme egyből a legerősebb támadással nyitni mert akkor minden harc 2 oldalas lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 20:22:49 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10974 Dátum: 15 jún 11, 20:24:42 »

Ráadásul az FT-sek nem ölnek
Azért pár démont hidegre tettek. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10975 Dátum: 15 jún 11, 20:29:10 »

Egyébként meg szinte biztosra veszem, hogy a Fairy Law sem hat mindenkire, hiába a használó ellensége az a valaki. Szerintem egy-két komolyabb, már-már istenszinten levő ellenfél ellen aztán lövöldözhetnének ilyen vackokat, sebződne max és jónapot. Mondjuk egy Acnologiára szerintem baromira nem hatna, de ez csak vélemény.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10976 Dátum: 15 jún 11, 22:06:15 »

Ráadásul az FT-sek nem ölnek
Azért pár démont hidegre tettek. Hümm-hümm

Szerintem nem haltak meg csak visszakerültek a könyvükbe. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10977 Dátum: 15 jún 11, 22:50:13 »

Pont tegnap néztem át a régebbi fejezeteket, és el kell ismerni, hogy a FT azért tényleg elpuhult. Lassan, és nem is túlságosan, de azért...a Phantom Lord ellen konkrétan Makarov azt mondta Ariának, hogy vagy elhúznak innen, vagy mindenkit kinyír. És biztos vagyok benne, hogy megcsinálta volna, legalábbis nagyon-nagyon komoly arccal mondta Nevet
De való igaz, a mai FT-ről már nehéz elképzelni, hogy gyilkoljon, és a réginek sem ez volt a profilja. Csak durvábbak voltak azért, ami személy szerint nekem jobban bejött, de ez most lényegtelen. Egyéni ízlés kérdése.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10978 Dátum: 15 jún 12, 11:01:40 »

De mit tudhat Mavis amiért ennyire meg akarja szerezni a másik kontinens?  Gondolkozik

Meg azert érdekes hogy natsu annyit utazott ( mielőtt megismerte Lucyt) es semmilyen említés nem volt a másik kontinensről... Pedig ha annyira kereste Igneelt at nézhetett volna oda Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10979 Dátum: 15 jún 12, 13:44:44 »

Valószínűleg Ishgar kontinensén látta utoljára Natsu Igneelt, szóval sanszosabb, hogy ezt a területet fürkészte át alaposan, ahelyett, hogy többszáz kilométert utazzon egy tök ismeretlen földrészre, ahol ki tudja hogy fogadták volna.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 730 731 [732] 733 734 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!