24 jún 16, 04:19:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852479 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10770 Dátum: 15 máj 20, 14:05:16 »

Valki eltudná képzelni acnologia hogy harcol? Szerintem nagyon menő lehet fél kézzel is
Zeref egyáltalán ismer támadó.mágiát?
Natsu nem lett túl erős egy év alatt?

Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10771 Dátum: 15 máj 20, 14:21:38 »

Simán lehet fél kézzel is harcolni, Acnologiának az semmiség.
Zeref mágiájából még csak annyit láttunk, hogy elpusztított egy fél erdőt meg néhány állatkát, szóval ezen a téren senki nem tud többet mint te.
De, Natsu túl erős lett. Csakhogy eddig sem volt gyenge, mindig gyorsan fejlődött és egy egész évet csak edzéssel töltött.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10772 Dátum: 15 máj 20, 15:58:09 »

Az ki van csukva, hogy Natsu-t szándékosan előreküldték az időben. Ha Zeref eleve azért teremtette, hogy legyen ki megölje, akkor miért küldte volna előre az időben? Végülis így később hal meg. És, senki sem mondta, hogy Natsu-t 400 éve támasztotta fel. Még gyilkolászott egy kört, kísérlezgetett és csak aztán: könnyen lehet hogy kábé 100 éve, Mavissel egy időben sikerült neki Natsu-t feltámasztani.
Naplózva
Jani19966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10773 Dátum: 15 máj 20, 16:04:37 »

De mondták kis azt hiszem,hogy igneel NEM tudta 400 évvel ezelőtt legyőzni E.N.D-et. Szerintem kitörölte az emlékeit valaki vagy éppen zeref,és élt éldegélt magának.Ha kinyitják a könyvet,akkor visszatérnek az emlékei.Ide csak az nem illik,hogy natsut láttuk kölyökként is és az eléggé valószínűtlen,hogy majd' 400 évig gyerek volt és aztán kezdett hirtelen ember-szinten nőni xd. Szerintem is később fog harcolni acnologia és zeref,csak ide beszáll a cseresznyefa hajszínnel rendelkező főhősünk,aki megmutatja a "világ végét" nekik.
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #10774 Dátum: 15 máj 20, 18:28:53 »

Most akkor nem Zeref vs Acnologia lesz? De mindegy is hisz akár Zeref akár Natsu lesz az ellenfele bitos hogy Acnologia veszít és ha kell akkor ő az aki meghall!

Azt nem igazán értem hogy Igneel minek akarta egyáltalán elpusztítani E.N.D-et! Zeref nem azért hozta létre hogy legyen ki őt megölje? Mert akkor ennek nem sok értelme van!
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10775 Dátum: 15 máj 20, 18:56:11 »

Könyörgök, még alig ismerjük ezt az egész Zeref-Natsu körülötti dolgot, naná hogy szinte semminek nincs értelme! Nem ismerjük END természetét(már ha valaha ki volt nyitva az a könyv), nem ismerjük Igneel indítékait, és nem ismerjük a körülményeket sem!
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10776 Dátum: 15 máj 20, 21:46:05 »

Szóval kapunk egy 3 frontos háborút? Már most várom Achnologia vs Natsut. Amilyen menő emberi formában biztos így csap össze majd a két sárkányölő. Igazából ez a csata olyan grandiózus lesz, hogy Zeref nem is kellene oda. Hisz mi lenne jobb a végső harcnak, mint Sárkányölő a Sárkányölő ellen? Zeref majd eljátszogat addig Mavissel. Viszont az utolsó oldalon az ember szó tényleg elgondolkodtató, hogy kit is takarhat. Az embert, mint fajt? Vagy az ember, aki képviseli a mágusokat? A legerősebb mágus csak az 1.ishvali "Isten" lehet, hisz Gildarts is, aki a legerősebb mágus jelzőnek megfelel éppen hogy megúszta a találkozást Achnologiával.

Amúgy az utolsó oldalt olvasva kirázott a hideg. Nevet

Lesz még Zeref FT tag meglátjátok. xD Szólnak majd a legendák a Dragneel fivérek tetteiről. xD

Támadt egy ötletem, hogy kik lehettek a büszke szülők: http://fc08.deviantart.net/fs8/i/2005/349/c/9/sasuke_and_sakura_by_rjones929.jpg ^^

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10777 Dátum: 15 máj 20, 21:53:33 »

Na jó, ezt most a SasuSaku fanjaként nagyon fájt. ikszdé
Bár elnéznék négyükről egy jó fanartot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 20, 21:54:24 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10778 Dátum: 15 máj 20, 23:24:07 »

Szóval kapunk egy 3 frontos háborút? Már most várom Achnologia vs Natsut. Amilyen menő emberi formában biztos így csap össze majd a két sárkányölő. Igazából ez a csata olyan grandiózus lesz, hogy Zeref nem is kellene oda. Hisz mi lenne jobb a végső harcnak, mint Sárkányölő a Sárkányölő ellen? Zeref majd eljátszogat addig Mavissel. Viszont az utolsó oldalon az ember szó tényleg elgondolkodtató, hogy kit is takarhat. Az embert, mint fajt? Vagy az ember, aki képviseli a mágusokat? A legerősebb mágus csak az 1.ishvali "Isten" lehet, hisz Gildarts is, aki a legerősebb mágus jelzőnek megfelel éppen hogy megúszta a találkozást Achnologiával.

Amúgy az utolsó oldalt olvasva kirázott a hideg. Nevet

Lesz még Zeref FT tag meglátjátok. xD Szólnak majd a legendák a Dragneel fivérek tetteiről. xD

Támadt egy ötletem, hogy kik lehettek a büszke szülők: http://fc08.deviantart.net/fs8/i/2005/349/c/9/sasuke_and_sakura_by_rjones929.jpg ^^


Leht, hogy az igazából emberek akart lenni csak ugye a japán nyelvben a többes szám kicsit nehéz ügy. Amúgy eddig az Ishvaliak közül csak Warrod-ot láttuk és ő nem hiszem, hogy (sokkal) erősebb lenne, mint Gildarts, de remélem, hogy az első szent mágus azért már közel Zeref szintű lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 21, 01:12:55 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10779 Dátum: 15 máj 21, 14:39:40 »

Szóval kapunk egy 3 frontos háborút? Már most várom Achnologia vs Natsut. Amilyen menő emberi formában biztos így csap össze majd a két sárkányölő. Igazából ez a csata olyan grandiózus lesz, hogy Zeref nem is kellene oda. Hisz mi lenne jobb a végső harcnak, mint Sárkányölő a Sárkányölő ellen? Zeref majd eljátszogat addig Mavissel. Viszont az utolsó oldalon az ember szó tényleg elgondolkodtató, hogy kit is takarhat. Az embert, mint fajt? Vagy az ember, aki képviseli a mágusokat? A legerősebb mágus csak az 1.ishvali "Isten" lehet, hisz Gildarts is, aki a legerősebb mágus jelzőnek megfelel éppen hogy megúszta a találkozást Achnologiával.

Amúgy az utolsó oldalt olvasva kirázott a hideg. Nevet

Lesz még Zeref FT tag meglátjátok. xD Szólnak majd a legendák a Dragneel fivérek tetteiről. xD

Támadt egy ötletem, hogy kik lehettek a büszke szülők: http://fc08.deviantart.net/fs8/i/2005/349/c/9/sasuke_and_sakura_by_rjones929.jpg ^^


Most hogy mondod simán kinézem zerefet ft tagnak
Szerintem a sárkány acnologia a halhatatlan zeref az ember pedig natsu
És végre kaptunk egy jó alappáncélt erzához
Engrm a zeref mavis kapcsolat most nagyon kezdett érdekelni , titeket nem?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10780 Dátum: 15 máj 21, 17:17:21 »

Könyörgök, még alig ismerjük ezt az egész Zeref-Natsu körülötti dolgot, naná hogy szinte semminek nincs értelme! Nem ismerjük END természetét(már ha valaha ki volt nyitva az a könyv), nem ismerjük Igneel indítékait, és nem ismerjük a körülményeket sem!
Pontosan...most olvastam végig két oldalnyi kommentet, és a többsége elméletek gyártásából, de emberek, még alig tudunk róluk valamit, több az ismeretlen, mint az ismert, ezeknek így nincs értelme.
Zeref vs Acnologia? Ezt honnan veszitek? Zeref most intette türelemre Acnologiát, ti meg jövő hétre várjátok a csatát?  Nevet
Remélem, hogy az első ishvali állat lesz, na de az, hogy közel Zeref szintű legyen, az elég meredek.
Szóval everybody calm down, szépen-lassan megtudunk majd mindent. Mindenesetre az "ember" az szerintem az emberiség, élén a FT-el, és elsősorban Natsuval. Majd meglátjuk, de szerintem ez elég egyértelmű.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zakuro1313
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10781 Dátum: 15 máj 22, 10:22:44 »

Kedves mindenki!
Közel 8 éve olvasgatom a naruto-kun fórumokat. Néha téptem a hajam, de sokszor örültem a kreatív meglátásoknak. De elnézve a mostani bejegyzéseket(és ha valaki már leírta mindezt korábban akkor vele egyetértésben) talán nem mindenkinek világos, de valójában nagyon szépen összeállt az egész. Kicsit összegezném is.
Acnológia azért támadta meg a FT szigetét mert ott volt Natsu akitől tartott, hogy visszatér az END formájába és esetleg most végeleg elintézi. De ezt is túlélte még emberalakban is. Ez nyílván kicsit megijesztette, mert még jobban aggódhat, hogy milyen erős lesz amikor visszaalakul. Mátmint END-é. Mert ez gondolom sokan rájöttek már a neve rövidítése. (ezt is  biztos sokan leírták előttem de nem olvastam végig minden kommentet,bocsi) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/13 ahogy itt meg is nevezi. Az is teljesen világos, hogy őt akarta Igneel megálítani, de nem tudta legyőzni és visszapecsételték a könyvbe, ebben gondolom más is a segítségére volt (nem biztos hogy Mavis, de az se lehetetlen- bár ez megint találgatás nem tény) Natsu pedig visszatért abba az eredeti kis emberi testbe, amiben annak idején meghalt. Vagyis újrakezdte az életét, logikusan az emlékeit is törölték. Most Zeref okosabb volt vagy voltak és Igneelre bizta a nevelését, aki direktbe arra tanította, hogy hogyan válhat igazzá és jóvá, hogy soha ne adja fel stb... Hátha ezek a belé nevelt tulajdonságok (amik egy maximum 4 éves gyererkből először még hiányoztak) majd felnőtt feljjel segítenek neki felülkerekedni azon amit az Etharias jelent. Lehet, hogy a könyv kinyitásával ez a gonosz hatalom visszaszáll Natsuba, de az is lehet hogy önmagától is képes testet ölteni. Ebben az esetben a halhatatlan nem biztos hogy Zerefet jelöli a nagy csatában.
Nos az FT fénye, ami a sötét titka is a céhnek ez után a fejezet után szinte bizonyos, hogy Zerefhez van köze. Az, hogy nem ismerték fel Natsut nem is olyan biztos. +Valószínű hogy csak ő tudja kinyitni a könyvet.
A végére csak egy kis saját találgatás:
Natsu ha kinyitja a könyvet elég ereje lesz h megölje Zerefet de lehet elveszíti önmagát. Ha nem, saját erőből kell szembeszállnia vele, de az lehet kevés lesz. Talán ezért mondta Zeref Natsunak h vagy ő vagy E.Natsu kerülhet csak szembe vele a végén.
biztosan van még jó néhány meglepetés a mangaka tollában. Ha valahol tévedtem javítsatok ki nyugodtan, véglis erre való a fórum  kacsint
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10782 Dátum: 15 máj 22, 20:39:25 »

Taníts mester
És szerintem is sok köze van annak a bizonyos ft fénynek zerefhez mert hogyha a ft zerót nézzük szerintem jóban voltak és a fairy lawot is zeref tanított
Én már nagyon kíváncsi lennék a zeref mavis szálra
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 20:42:10 írta torda221 » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #10783 Dátum: 15 máj 22, 22:57:12 »

 "Az is teljesen világos, hogy őt akarta Igneel megálítani, de nem tudta legyőzni és visszapecsételték a könyvbe, ebben gondolom más is a segítségére volt (nem biztos hogy Mavis, de az se lehetetlen- bár ez megint találgatás nem tény) Natsu pedig visszatért abba az eredeti kis emberi testbe, amiben annak idején meghalt. Vagyis újrakezdte az életét, logikusan az emlékeit is törölték"

Amikor Zeref mondta hogy Igneel nem tudta megölni End-et nem azért volt mert fizikailag képtelen lett volna rá, hanem azért mert nem akart megölni egy gyereket. Gondolom End általában démon formában volt, amikor meg félholta verte Igneel visszanyerte emberi alakját.  Utána a démoni része a könyvbe lett "pecsételve", így gondolom újra ember lett. A



"Lehet, hogy a könyv kinyitásával ez a gonosz hatalom visszaszáll Natsuba, de az is lehet hogy önmagától is képes testet ölteni"

Szerintem End gonosz lesz. (fentebb írták hogy nem ismerjük még a természetét, jellemét)Tartarosbol mondta valaki hogy ö találta fel az átkokat amik ugye a negatív érzelmekből táplálkozik.
Ha valaki a haragból, gyűlöletből nyeri az erejét az általában nem egy angyalka Nevet ( a mágia meg akkor ugye a pozitiv érzelmekkel van kapcsolatban, ez megmagyarázza a nakama power upot Nevet:D:D:D

Szerintem 2 opció van:
1: End átveszi az irányítást, de amikor súlyosan megsebzi Natsu egyik társát akkor lesz egy "belső harc" ahol Natsu legyőzi Endet és visszanyeri a teste fölötti irányítást.

2: Natsu és End tudata összeolvad, és így megszületik egy 3. karakter Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10784 Dátum: 15 máj 23, 19:35:40 »

"Az is teljesen világos, hogy őt akarta Igneel megálítani, de nem tudta legyőzni és visszapecsételték a könyvbe, ebben gondolom más is a segítségére volt (nem biztos hogy Mavis, de az se lehetetlen- bár ez megint találgatás nem tény) Natsu pedig visszatért abba az eredeti kis emberi testbe, amiben annak idején meghalt. Vagyis újrakezdte az életét, logikusan az emlékeit is törölték"

Amikor Zeref mondta hogy Igneel nem tudta megölni End-et nem azért volt mert fizikailag képtelen lett volna rá, hanem azért mert nem akart megölni egy gyereket. Gondolom End általában démon formában volt, amikor meg félholta verte Igneel visszanyerte emberi alakját.  Utána a démoni része a könyvbe lett "pecsételve", így gondolom újra ember lett. A



"Lehet, hogy a könyv kinyitásával ez a gonosz hatalom visszaszáll Natsuba, de az is lehet hogy önmagától is képes testet ölteni"

Szerintem End gonosz lesz. (fentebb írták hogy nem ismerjük még a természetét, jellemét)Tartarosbol mondta valaki hogy ö találta fel az átkokat amik ugye a negatív érzelmekből táplálkozik.
Ha valaki a haragból, gyűlöletből nyeri az erejét az általában nem egy angyalka Nevet ( a mágia meg akkor ugye a pozitiv érzelmekkel van kapcsolatban, ez megmagyarázza a nakama power upot Nevet:D:D:D

Szerintem 2 opció van:
1: End átveszi az irányítást, de amikor súlyosan megsebzi Natsu egyik társát akkor lesz egy "belső harc" ahol Natsu legyőzi Endet és visszanyeri a teste fölötti irányítást.

2: Natsu és End tudata összeolvad, és így megszületik egy 3. karakter Nevet
Ez a belső harc elvileg egész jó ötlet és gondolom, hogy sokaknak ez jutott az eszébe. Viszont ezzel az a gond, hogy nagyon sablonos. Mashimának szerintem ennél jobb fantáziája van. Zeref elvileg simán teremt a semmiből démonokat szóval nem hiszem, hogy lehetetlen volna neki END-t és Natsu-t két külön testbe "szétválasztani" A pronléma az, hogy még mindig nem tudjuk pontosan hogyan is teremti Zeref a démonokat. A korábbiak alapján elvileg a semmiből, de az utóbbi fejezet alapján END-t Natsu testének a felhasználásával hozta létre.
Az általad felvázolt második verzióban meg elvesztenénk Natsut. Legalábbis azt a Natsu-t akit az elmúlt bő 400 fejezetben megismertünk.
Szerintem az lesz, hogy valahogy szétválasztják őket és kapunk egy END-t (őrá mindenképp szükség van Zeref meg Acnologia ellen) és Natsu is megmarad a réginek.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 23, 19:39:42 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!