24 jún 14, 23:38:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1848231 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10740 Dátum: 15 máj 18, 21:32:40 »

Acnologia emberi jó lett. Ezután egyből arra kell következtetni hogy mikor csap össze E.N.D.-del.
Ez az egyik legjobb Flash Back szál ami a FT-ben mutattak, itt Natsu eredete is sorra került.
Naplózva

NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #10741 Dátum: 15 máj 18, 22:23:52 »

... És kétlem hogy Natsu nem harcolna meg mindkettővel. Szóval egyik sem eshet ki addig amíg Natsu nem verte le őket. Nevet Mondjuk ezzel megint magam ellen beszélek mert azt írtam hogy Zerefet kinyírja Acnologia ...

Nem zárja ki egymást a két dolog. Natsu leveri Zerefet, majd Zeref átáll, mivel ő a legesélyesebb neki megy Acnologianak, de veszít és meghal, Natsu pedig megtanulja kontrollálni E.N.D. erejét és bosszút áll a bátyusért. Esetleg lehet bonyolítani azzal, hogy Natsu E.N.D.-é változik és úgy győzi le Zerefet, de Lucy visszaváltoztatja és ezért kell Zerefnek harcolnia, Acnologiaval mert E.N.D. ereje nélkül Natsu nem tudja legyőzni, innentől ugyan az mint az előző.

Mondjuk ezek elég klisés végkifejletek, remélem azért nem így lesz.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10742 Dátum: 15 máj 18, 23:26:29 »

... És kétlem hogy Natsu nem harcolna meg mindkettővel. Szóval egyik sem eshet ki addig amíg Natsu nem verte le őket. Nevet Mondjuk ezzel megint magam ellen beszélek mert azt írtam hogy Zerefet kinyírja Acnologia ...

Nem zárja ki egymást a két dolog. Natsu leveri Zerefet, majd Zeref átáll, mivel ő a legesélyesebb neki megy Acnologianak, de veszít és meghal, Natsu pedig megtanulja kontrollálni E.N.D. erejét és bosszút áll a bátyusért. Esetleg lehet bonyolítani azzal, hogy Natsu E.N.D.-é változik és úgy győzi le Zerefet, de Lucy visszaváltoztatja és ezért kell Zerefnek harcolnia, Acnologiaval mert E.N.D. ereje nélkül Natsu nem tudja legyőzni, innentől ugyan az mint az előző.

Mondjuk ezek elég klisés végkifejletek, remélem azért nem így lesz.
Mivel én még mindig úgy gondolom, hogy Zeref erősebb Acnologiánál, remélem nem így lesz. Zerefnek kell lennie az utolsó boss-nak akit le kell győzni. Acnologia úgy is az ellenségévé tett mindenkit embereket, sárkányokat, démonokat, Zerefet így remélem lesz egy közös harc ellene és csak aztán jön a Natsu vs Zeref.
És bár a sorozat szempontjából kicsit késő hozzá, de én még reménykedek benne, hogy Mashi behoz egy igazi, körmönfont, aljas főgonoszt akit éppen azért lehet szeretni, mert gonosz. Remélem értitek mire gondolok  ikszdé Zeref az én szememben még mindig nem igazán gonosz, Acnologiáról meg épp most derült ki, hogy a jelek szerint nem nagyon érdekli semmi. Kellene egy olyan jó kis világuralomra törő (vagy valami hasonló) karakter. Mármint olyan akit nem két fejezet alatt ver le Natsu. Ez elvileg lehetne END is, de ahhoz valószínűleg el kéne tüntetni Natsu-t szóval END kiesett.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Zazuage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10743 Dátum: 15 máj 18, 23:44:42 »

Totál egyet értek mohric, tényleg jó lenne bele egy ilyen szerethető antihős, bár nem lenne egyszerű behozni egyet. Habár még ott van a három isten bennük még lehet reménykedni...úgy is be kell mutatnia még őket és benne van a pakliban hogy nem mindegyik olyan kis humoros mint Warrod
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10744 Dátum: 15 máj 19, 02:15:15 »

Pont a legizgalmasabb résznél váltunk át heti egy fejezetre..nehéz lesz újból hozzászokni jövőhéten kicsit hiányérzetem lesz.  smirksweat Nevet

435. fejezet:
Lezárása az Avatarnak. Végre befutott Gajeel és csapata. Jogos volt a többiek reakciója, ezt én sem néztem volna ki Gajeel-ből. Amikor Frosch eltűnt kicsit meglepődtem, hogy akkor mi lesz, de ami azután következett..hát megmondom nekem ez nagyon fájt nem néztem volna ki Gray-ből, hogy megszeretgeti.  smirksweat ikszdé

436. fejezet:
Nem épp így képzeltem el Zeref múltját, de nem volt rossz. Zeref nem úgy élte meg a kisgyerek kort mint a kortársai az biztos.   smirksweat Szóval végül csak kiderült, hogy Acnologia vissza tud változni emberré. Nagyon király lett az emberi formája. Most akkor kiderül, hogy Zeref mégsem olyan gonosz, mint ahogy elő volt adva? A visszaemlékezés meg a fejezet vége alapján nekem is úgy fest. A végén Zeref gyilkos tekintete és Acnologia mosolya nagyon adta. Ha már ennyire be lett harangozva a harc és ha már ennyire megakarják ölni egymást, akkor tényleg hatalmas baki lenne, ha ezek után nem halna meg valamelyik fél. Én is inkább Acnologia győzelemre számítok, mert már Zerefet nem tudom elképzelni főellenségként.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Draw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #10745 Dátum: 15 máj 19, 06:05:22 »

Szerintem eddig se nagyon mutattàk Zerefet hú de milyen gonosznak..nekem kicsit olyan èrzes mintha megôrült volna vègtère is 400 èvet szint egyedül töltött el vàrva az öccsère :/ sôt megmernem kockàztatni hogy mèg a halhatatlansàga elôtt is volt benne màr ôrület Nevet szóval elèg instabilnak tûnik de ez lehet csak a làtszat Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10746 Dátum: 15 máj 19, 07:37:01 »

... Azért van emberi alakban mert  gondolom így gyorsabban gyógyul, már ha ez lehetséges. Nevet Vagy azért mert mert így kevesebb helyet foglal és nehezebb megtalálni. Én az utóbbira gondolok. Hisz nem sokan ismerik az igazi alakját. Ő az egyetlen olyan sárkányölő aki teljesen át tud változni sárkánnyá és irányítani is tudja a képességét.  ...

Ezen akkorát nevettem. Nevet És tényleg. ikszdé

... Szerintem END könyve annyiban érdekes így,hogy ha kinyitják talán Natsu-nak eszébe jutnak a régi emlékei, de nem lesz gonosz tőle (már, ha az,hogy szimpatizálni fog Zeref-el nem számít annak Nevet), viszont a könyv elpusztítása esetén Natsunak csengetni fognak. A könyvnek köze lehet a feltámasztásához. Vigyázz Gray mit csinálsz  Nevet

Huh, erre nem is gondoltam. Kicsit drámai lenne, ha Gray porrá fagyasztaná a könyvet, erre Natsu is elkezdene elporladni... ^^" Lenne áll leszakadás. ^^"


Szerintem most nem lesz harc Acnologia és Zeref között. Hiszen a fekete mágus arra "kérte" a sárkánykirályt, hogy legyen még egy kis türelemmel, mert olyan harcot fog kapni, amiben még ő is teljes erőbedobással harcolhat (hiszen erre vágyik).

Viszont Zeref utolsó mondatát nem értem. Egy harcra céloz a sárkány (Acnologia), a halhatatlan (Zeref) és az ember(ek) között. De ki lehet az ember? Natsu? A hallottak alapján nem igazán illik bele a szó szoros értelemben vett "ember" fogalmába. ^^" Vagy a sárkány lenne Natsu és az ember Acnologia? Az sem passzol. Vagy Zeref úgy érti, hogy ebben a hármasban Natsu benne sincs? Hanem egyszerűen lesz egy mindenki mindenki ellen (emberek, Ancologia, Zeref), Natsu pedig "csak" azért lesz, hogy végezzen Zereffel?

Viszont lehet, hogy Natsu csak testileg Zeref öccse, a lelkét nem sikerült visszahoznia. Hiszen nem láttunk R-rendszert, csak egy démon keltetőt. És amúgy is etheriasként hozta vissza egy emberi(?) testbe. Vagyis elvileg a lelke ugyanazzal az eljárással készült, mint Zeref könyvének démonaié. De persze az is lehet, hogy E.N.D. van a könyvben, és akit Igneel felnevelt az testileg és lelkileg is Natsu, aki Zeref öccsének született. Talán pont ezért foglalkozott vele Igneel, mert rájött, hogy két lélek van egy testben. E.N.D. nem feltétlen volt jó szándékú, Natsu viszont igen. Ezért E.N.D.-et valahogy visszazavarta a sorok közé (ikszdé), Natsut meg kigyúrta sárkányölőnek.

És még egy dolog. Azt eddig is tudtuk, hogy az Elsötétülés kapu szintén Zeref mágiája. Ez ugye most megerősítést is nyert. Talán a kapunak lehet valami köze ahhoz, hogyan került Natsu a jelenbe. Talán E.N.D.-ként dühöngött valami miatt, véletlen belesétált/beleesett a kapuba és 400 évvel későbbre került (hiszen a kapuval előre is lehet menni, elvileg). De ezzel a kapu tönkre is mehetett, mert Zeref nem tudott utána menni. Igneel talán a jelenben beleakadt E.N.D-be és... lásd előző bekezdésemet. ^^

És igen... "Zeref Dragneel". Egy kicsit most visszaütött, hogy a Dragneel név elvileg/talán a "dragon" és az "Igneel" szavakból lett összerakva. Nevet

Ja, és arra még mindig nem kaptunk konkrét magyarázatot arra, hogy Zeref miért akarja kiirtani az emberiséget. Mavisnak ugye azt mondta, hogy ez már nem az a "szeretetteljes faj", mint ami volt. De konkrétumokat még nem kaptunk. Vagy Zeref egyszerűen csak megőrült egy kicsit a 400 évnyi magánytól?

Amikor Zeref befejezte a mesedélutánt, akkor ugye mondta, hogy a Mavishoz fűződő kapcsolata és hogy Natsu hogy került Igneelhez, majd másik történetek lesznek, máskorra. Szerencsére Mavis ügyében nincs gond, lásd Fairy Tail Zer0 mangát. ^^
Már csak majd arra kell magyarázatot kapnunk, hogy Natsu hogy került Igneelhez. De ez meg valszeg ki fog derülni, ha egyszer Natsu és Zeref komolyan eldumálgat... egy kibontott doboz seggberúgás mellett. Nevet

Vajon a kövi fejezetben mi lesz az az idézőjelbe tett "boldog" fejlemény? Talán Natus megtudja, hogy Zeref a bátyuskája? Bár ez szerintem még korai lenne.

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 07:45:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Draw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #10747 Dátum: 15 máj 19, 13:29:57 »


És még egy dolog. Azt eddig is tudtuk, hogy az Elsötétülés kapu szintén Zeref mágiája. Ez ugye most megerősítést is nyert. Talán a kapunak lehet valami köze ahhoz, hogyan került Natsu a jelenbe. Talán E.N.D.-ként dühöngött valami miatt, véletlen belesétált/beleesett a kapuba és 400 évvel későbbre került (hiszen a kapuval előre is lehet menni, elvileg). De ezzel a kapu tönkre is mehetett, mert Zeref nem tudott utána menni. Igneel talán a jelenben beleakadt E.N.D-be és... lásd előző bekezdésemet. ^^

Szerintem nem a kapun keresztül hozta a jelenbe Zeref Natsut. Én úgy értelmeztem hogy biztos helyen tárolta a testét és amikor eljött az idő vagyis amikor már képes volt arra a mágiára hogy újraélessze addigra már eltelt az a közel 400 év és semmi időutazás dolog nem volt. Viszont ez http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/407/14 és ez http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/413/14arra utal hogy már régebben is volt E.N.D.. Én azt tudnám elkézelni hogy amikor régen Zeref felélesztette a halálból Natsut akkor még kisgyerekként nem tudta irányítani az erejét és eluralkodott rajta így újra le kellet pecsételni és ekkor volt szerintem az is amikor Igneel nem tudta megölni.(http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/5) Később meg (400 év múlva) Zeref újra megpróbálja feléleszteni Natsut és utána Igneelhez kerül. De ezt tuti nem egyedül csinálta Zeref, szerintem szövetkezett Igneelel.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 14:21:18 írta Draw » Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10748 Dátum: 15 máj 19, 17:07:11 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/8 de itt meg két külön személyként említi őket.....??????
De mi van akkor,ha natsunak van egy ikertesója ??????
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 17:08:45 írta ninjaasasin1 » Naplózva
Draw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #10749 Dátum: 15 máj 19, 18:04:26 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/8 de itt meg két külön személyként említi őket.....??????
De mi van akkor,ha natsunak van egy ikertesója ??????

Az elég abszurd lenne legalább is nekem Nevet Nevet Amúgy azért említi két személyként őket mert elég egyértelmű lett volna ha azt mondja, hogy: "Csakis E.N.D, vagyis te vagy képes eljutni hozzám." ezzel vagy bármi ehhez hasonlóval lelőtte volna a poént nem csak előttünk hanem Natsu előtt is. Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10750 Dátum: 15 máj 19, 18:08:24 »

Natsu feltámasztásakor szerintem Zeref még nem tudta használni az r-rendszert mert nem volt meg a kellő mágikus energia, ezért alternatív megoldásként démonként (etherisaként) támasztotta fel. Felteszem Natsu eredeti testét használta, de a sajátja helyett egy démon lelket (END-t) pakolta bele. Emiatt Natsu kicsit meghibbant és bumm így lett END. Ha meg a könyvről azt a pecsétet vagy mit eltávolítják akkor vagy Natsu nyer és nem történik semmi különös vagy END feltámad.
De ez csak az én teóriám.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #10751 Dátum: 15 máj 19, 18:14:18 »

Én így képzelem el:
Zeref mivel meghalt az öccse, elátkozták és elege lett a világból, elkezdett démonokat gyártani, hogy megölhessék, de nem tudták, viszont szépen lassan közben tökéletesedett a démonteremtő eljárása. Így eljutott oda, hogy két legyet ütött egycsapással: csinált egy démont, aki elég erős, hogy végezzen vele, és egyben felélesztette a kisöccsét is, mivel annak a testét kapta meg. (A Tartaros démonainak is volt ember alakja, Minerva is emberből lett démonná importálva, szóval valószínű, hogy alapjáraton mind emberi alakból indult.)
Közben zajlottak a sárkánykirály ünnepei, ahol Aknológia (az első sárkányölők egyike) szert tett folyamatosan az erejére. Kirobbant a háború a sárkányok és az emberek között is. A sárkányok végül elbuktak, Aknológia besöpörte a győzelmet: eltüntette a sárkányokat, ő maga lett a legerősebb sárkányölő, aki a Dragon Force erejével teljesen sárkánnyá tud alakulni. Viszont E.N.D.-vel valami gubanc lehetett, mert nekifeszült Aknológiának, akit le is győzhetett. Viszont fenyegetést jelentett minden másra is. Talán Mavis segítségével zárhatta csak el Zeref egy könyvbe sokkal később, utána meg előreküldte a jelenbe, hogy majd elég erős legyen, hogy elpusztíthassa E.N.D őt. Ahogy Chakra is írta:

Idézet
És még egy dolog. Azt eddig is tudtuk, hogy az Elsötétülés kapu szintén Zeref mágiája. Ez ugye most megerősítést is nyert. Talán a kapunak lehet valami köze ahhoz, hogyan került Natsu a jelenbe. Talán E.N.D.-ként dühöngött valami miatt, véletlen belesétált/beleesett a kapuba és 400 évvel későbbre került (hiszen a kapuval előre is lehet menni, elvileg). De ezzel a kapu tönkre is mehetett, mert Zeref nem tudott utána menni.

A jelenben viszont a megmaradt sárkányok belepecsételték önmagukat a tanítványaikba, hogy Aknológia ellen harcolhassanak, egyúttal megakadályozzák azt, hogy ők is sárkánnyá váljanak. Igneel megtalálta Natsut, akit megtanított a sárkányölő mágiára és közben megszerette, de a múltból már tudta, hogy ő E.N.D., de éppen azért nem tudta elpusztítani, mert ugye megkedvelte. Viszont azzal, hogy sárkányölőt csináltak belőle, talán megakadályozható az, ami a múltban történt vele. Ez meg Zeref terveivel megegyezően történhetett, hiszen ő arra várt szépen lassan, hogy a 400 évvel előreküldött Natsu elég erős legyen arra, hogy elpusztítsa. Csakhogy a Tenrou Arc idején még nem volt az, csak mostanra. Épp ezért lépett akcióba most.

Aknológiával azért szövetkezik, hogy megkezdje az emberek kiírtását (akik Aknológia miatt amúgy is meghalnának). Ezzel előcsalja magát a sárkányt, hogy Natsuval majd végezhessenek vele, viszont felhergeli Natsut annyira, hogy az emberek elleni harc miatt végül képes legyen elpusztítani Zerefet is. Így ketten kinyírják Aknológiát, aki veszélyeztetné amúgy is a világot, de meghalna Zeref is, aki el van átkozva, és lehet hogy Natsu démoni része is megsemmisülne azáltal, hogy feltörik a pecsétet és előhívják E. N. D-t. Amolyan Itachis szerepben Zeref megmentené a világot Aknológiától és az öccsét is, ő maga meg végre békére lelhetne.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 18:21:30 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10752 Dátum: 15 máj 19, 19:04:37 »


Közben zajlottak a sárkánykirály ünnepei, ahol Aknológia (az első sárkányölők egyike) szert tett folyamatosan az erejére. Kirobbant a háború a sárkányok és az emberek között is. A sárkányok végül elbuktak, Aknológia besöpörte a győzelmet: eltüntette a sárkányokat, ő maga lett a legerősebb sárkányölő, aki a Dragon Force erejével teljesen sárkánnyá tud alakulni. Viszont E.N.D.-vel valami gubanc lehetett, mert nekifeszült Aknológiának, akit le is győzhetett. Viszont fenyegetést jelentett minden másra is. Talán Mavis segítségével zárhatta csak el Zeref egy könyvbe sokkal később, utána meg előreküldte a jelenbe, hogy majd elég erős legyen, hogy elpusztíthassa E.N.D őt. Ahogy Chakra is írta:
Ezzel az a probláma, hogy Mavis-el 105 éve találkoztak END-t meg elvileg 400 éve teremtette. 300 évig akkor mit csinált END? Ha még 300 évvel ezelőtt is pusztított, akkor arra még emlékeznének az emberek és nem pedig egy könyvből kellett volna kibogarásznia Levinek, hogy mi a franc az az END
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #10753 Dátum: 15 máj 19, 19:34:19 »

Idézet
Ezzel az a probláma, hogy Mavis-el 105 éve találkoztak END-t meg elvileg 400 éve teremtette. 300 évig akkor mit csinált END? Ha még 300 évvel ezelőtt is pusztított, akkor arra még emlékeznének az emberek és nem pedig egy könyvből kellett volna kibogarásznia Levinek, hogy mi a franc az az END

Amit írtam az csak egy ötlet, ahogy jelenleg összeáll a fejemben a dolog.  De idővel majd minden kiderül. A mester biztos jobb sztorit fog kanyarítani, mint amit én felvázoltam.

Hát nem lennék meglepődve, ha vagy a mágiatanácsnak lenne olyan fegyvere, amivel az emlékeket ki lehet törölni vagy valaki varázslatával okozta volna, vagy esetleg más huncutság (Lumen Histoire) eredménye lenne. Márpedig az emlékek módosítása és "máshogy emlékezés, mint ahogy igazából történt" elég gyakori elem a történetben. De amúgy teljesen jogos, amit írtál.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 19:47:52 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10754 Dátum: 15 máj 19, 19:40:38 »

Így most már értelmet nyert valamelyest az a jelenet, amikor Natsu megpróbált kimenni Fried varázsképletén az FT harca alatt. Ugye ott a két kikötés az volt, hogy valaki ne legyen kőszobor, vagy 80-nál több. Viszont Gajeel is bent ragadt...

Egyébként jó, hogy feljöttem ide kommenteket olvasni, különben csütörtökig nem jövök rá, hogy a héten is dupla rész van ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 19:43:30 írta Papirtigriske » Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!